Time Eso

       
Poř.   Jméno chovatele Jméno holuba Počet cen Součet časů
1 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 9 18:49:15.32
2 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 9 18:56:05.09
3 DE GOETZ Guenter GG 2 9 19:01:32.39
4 AT WIEFLER Alois Alfred 9 19:03:57.43
5 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 9 19:04:22.27
6 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 9 19:06:23.48
7 AT STRAIF Walter Wallin 9 19:07:11.10
8 CZ YOUNG STARS Anabell 9 19:08:09.98
9 CZ ATH Květná Bobina 9 19:14:01.74
10 DE FAMILIE JOEKEL Newton 9 19:16:41.62
11 CZ VACEK Josef Magdalinka 9 19:18:37.05
12 CZ GERSPITZER Team GT 1 9 19:18:47.62
13 SK NOVÁK Pavel Vlado 9 19:21:40.20
14 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 9 19:22:35.82
15 PL KOZLENIA Artur Celenex 9 19:28:44.31
16 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 9 19:31:21.56
17 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 9 19:32:12.68
18 CZ GORCA TEAM Zara. 9 19:33:04.51
19 SK GOGORA Milan Migo 9 19:33:22.56
20 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 9 19:33:52.12
21 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 9 19:36:18.44
22 DE SIEBERT Dieter Silver 9 19:36:39.15
23 CZ GERSPITZER Team GT 6 9 19:36:40.31
24 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 9 19:37:51.86
25 CZ EM-EKO.CZ Valena 9 19:38:25.62
26 CZ KRET Jiří Líla 9 19:38:30.22
27 AT WENZ Alfred Günther 9 19:39:09.40
28 CZ MALACH Ladislav Kimi 9 19:39:39.48
29 AT GRATZER Marco Nero 9 19:41:12.64
30 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 9 19:42:12.82
31 BE COPPENS Peter Stella 9 19:42:25.89
32 AT NÖRES Kurt Kuno 6 9 19:43:39.30
33 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 9 19:43:45.80
34 CZ VLČEK Jiří Davidson 9 19:45:10.28
35 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 9 19:46:10.69
36 AT WIMMER Karl Lilli 9 19:46:30.38
37 DE GOETZ Guenter GG 8 9 19:47:03.30
38 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 9 19:47:05.89
39 DE SG STEFFL Favorit 9 19:47:57.05
40 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 9 19:48:35.51
41 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 9 19:48:48.04
42 PL KOZLENIA Artur Aytonx 9 19:49:10.74
43 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 9 19:49:45.56
44 CZ KONOPÍK Jiří Yps 9 19:50:19.42
45 CZ JANEČEK Petr Wanne 9 19:51:10.98
46 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 9 19:51:30.42
47 DE K.H.WICHERT Navratilova 9 19:51:53.97
48 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 9 19:52:01.51
49 BE COPPENS Peter Willem 9 19:52:02.05
50 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 9 19:52:48.28
51 CZ PM Team Popr 9 19:53:02.73
52 HU WANG Baoli WB 511 9 19:53:23.09
53 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 9 19:55:08.72
54 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 9 19:57:10.78
55 CZ DUDA Rostislav Athéna 9 19:57:32.62
56 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 9 19:57:41.04
57 PL SEDLACEK Josef Ella 9 19:58:20.54
58 SK GOGORA Milan Kago 9 19:58:37.37
59 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 9 19:59:18.83
60 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 9 20:00:24.00
61 DE LANG Karl Heinz Langstory 9 20:00:51.31
62 AT ECKHARDT Markus Mozart 9 20:00:57.51
63 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 9 20:01:02.13
64 CZ DUDA Přemysl Orlice 9 20:01:23.10
65 DE LECKE Theo & Markus Tyros 9 20:02:06.29
66 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 9 20:02:07.38
67 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 9 20:02:11.74
68 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 9 20:02:25.78
69 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 9 20:03:01.61
70 CZ GORCA TEAM Hela 9 20:03:18.78
71 CZ GORCA TEAM Fany 9 20:03:42.03
72 PL KARDAS Michal Marek. 9 20:03:57.14
73 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 9 20:04:24.21
74 AT WIMMER Karl Peter W 9 20:04:55.68
75 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 9 20:05:01.72
76 DE SCHÜTZE Jörn Raph 9 20:05:17.57
77 DE WILDECK Team WT 3 9 20:05:25.92
78 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 9 20:05:30.82
79 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 9 20:05:34.88
80 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 9 20:06:22.67
81 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 9 20:06:25.78
82 CZ POPELKA Roman Fekota 9 20:06:43.88
83 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 9 20:07:51.32
84 SK MAJDÁK Michal Citrin 9 20:07:53.62
85 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 9 20:08:01.07
86 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 9 20:08:13.72
87 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 9 20:08:14.97
88 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 9 20:08:57.69
89 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 9 20:08:59.35
90 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 9 20:09:11.56
91 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 9 20:09:12.77
92 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 9 20:09:14.33
93 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 9 20:09:48.10
94 CZ KULÍK Přemysl Jitka 9 20:09:56.14
95 CZ GRUBER Simon "A" Eska 9 20:09:59.17
96 CZ GORCA TEAM Lada 9 20:10:53.10
97 IT CAPLEA Doru Doru 4 9 20:11:28.73
98 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 9 20:12:06.50
99 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 9 20:12:35.42
100 SK MAJDÁK Michal Apatit 9 20:12:45.13
101 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 9 20:12:48.31
102 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 9 20:13:19.33
103 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 9 20:13:42.42
104 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 9 20:13:48.15
105 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 9 20:13:54.28
106 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 9 20:14:30.23
107 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 9 20:14:42.67
108 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 9 20:14:45.34
109 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 9 20:14:47.46
110 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 9 20:15:28.18
111 DE BEHLKE Andreas Darkness 9 20:15:59.16
112 CZ GORCA TEAM Barny 9 20:16:07.87
113 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 9 20:16:17.97
114 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 9 20:16:50.98
115 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 9 20:18:06.49
116 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 9 20:18:20.69
117 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 9 20:18:39.97
118 HU FÖLDING Norbert FN 048 9 20:18:51.57
119 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 9 20:19:25.23
120 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 9 20:19:30.20
121 AT RADU Constantin Jacomo 9 20:19:41.96
122 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 9 20:20:03.54
123 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 9 20:21:30.20
124 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 9 20:23:27.12
125 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 9 20:23:53.28
126 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 9 20:23:55.24
127 CZ MOTRE Vasil Vasil 9 20:24:58.83
128 SK LAŠ Vladimír Las 1 9 20:25:28.65
129 PL WOZNICA Józef Tosca 9 20:26:15.68
130 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 9 20:26:23.60
131 CZ FAJMON Team FT 01 9 20:26:39.58
132 AT STEINER Alfred Amy 9 20:27:02.72
133 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 9 20:27:18.39
134 CZ VLČEK Jiří Ramona 9 20:27:20.01
135 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 9 20:27:40.24
136 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 9 20:28:38.63
137 DE WILDECK Team WT 1 9 20:28:50.19
138 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 9 20:28:56.90
139 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 9 20:29:06.59
140 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 9 20:29:15.35
141 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 9 20:30:16.92
142 CZ JANEČEK Petr Titan 9 20:30:20.68
143 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 9 20:31:02.65
144 SK PAJTA Vladimír Kačena 9 20:31:11.16
145 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 9 20:31:43.13
146 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 9 20:31:44.40
147 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 9 20:31:59.73
148 CZ HLAVINKA Josef Espačo 9 20:32:38.13
149 CZ BARTL Pavel Spown 5 9 20:33:31.40
150 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 9 20:33:43.63
151 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 9 20:34:14.99
152 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 9 20:34:35.27
153 CZ KUZNÍK Václav Kamča 9 20:35:13.52
154 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 9 20:35:14.42
155 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 9 20:35:20.20
156 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 9 20:35:29.40
157 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 9 20:35:45.79
158 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 9 20:36:15.03
159 CZ J.R.TEAM RS 4 9 20:36:23.43
160 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 9 20:36:28.89
161 BE COPPENS Peter Tell 9 20:37:24.04
162 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 9 20:38:17.27
163 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 9 20:38:38.80
164 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 9 20:39:21.25
165 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 9 20:39:26.80
166 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 9 20:40:14.39
167 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 9 20:40:16.08
168 AT STRAIF Walter Walda 9 20:41:12.93
169 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 9 20:41:33.21
170 DE LANG Karl Heinz Langer 9 20:41:39.16
171 CZ KULÍK Přemysl Alan 9 20:41:58.12
172 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 9 20:42:25.63
173 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 9 20:42:48.96
174 NL CORVO Elise 9 20:42:50.52
175 CZ JANEČEK Petr Letec 9 20:43:02.53
176 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 9 20:43:22.48
177 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 9 20:43:37.16
178 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 9 20:43:37.21
179 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 9 20:43:54.44
180 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 9 20:44:23.28
181 CZ KRET Jiří Gama 9 20:45:45.29
182 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 9 20:46:04.28
183 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 9 20:46:09.19
184 CZ REIN Jan Juan 9 20:46:10.11
185 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 9 20:47:18.97
186 CZ M & M RACING Offred 9 20:47:25.41
187 CZ MAKANAKI Team Makanaki 9 20:48:13.23
188 SK NOCHTA Štefan Erik. 9 20:48:19.28
189 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 9 20:48:53.90
190 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 9 20:49:01.61
191 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 9 20:49:28.84
192 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 9 20:49:51.74
193 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 9 20:50:50.25
194 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 9 20:51:18.76
195 IT ERBARU Ionut Sami 9 20:51:27.78
196 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 9 20:52:22.63
197 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 9 20:52:25.71
198 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 9 20:53:26.95
199 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 9 20:54:05.04
200 SK GOGORA Milan Zugo 9 20:54:05.19
201 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 9 20:54:10.77
202 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 9 20:54:17.58
203 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 9 20:54:49.34
204 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 9 20:54:50.95
205 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 9 20:55:28.44
206 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 9 20:56:13.75
207 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 9 20:57:10.92
208 PL SEDLACEK Josef Kayla 9 20:59:07.90
209 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 9 20:59:35.68
210 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 9 21:00:24.71
211 DE SPITZBERG Team Newsprint 9 21:02:44.13
212 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 9 21:04:55.04
213 PL KARDAS Michal Raul 9 21:05:40.97
214 DE HUNTER TEAM Hunter 186 9 21:05:44.27
215 CZ KAREL TEAM John Deere 9 21:05:52.32
216 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 9 21:05:56.72
217 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 9 21:07:48.17
218 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 9 21:08:29.85
219 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 9 21:08:32.45
220 PL KOZLENIA Artur Chicox 9 21:08:53.57
221 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 9 21:08:57.17
222 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 9 21:09:50.86
223 PL MICHALAK Bogdan Tinka 9 21:11:09.28
224 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 9 21:11:15.08
225 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 9 21:11:36.85
226 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 9 21:11:51.62
227 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 9 21:12:09.47
228 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 9 21:12:17.59
229 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 9 21:12:23.19
230 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 9 21:12:56.00
231 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 9 21:13:21.53
232 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 9 21:14:00.51
233 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 9 21:14:13.57
234 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 9 21:14:15.74
235 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 9 21:15:02.77
236 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 9 21:15:28.87
237 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 9 21:15:33.82
238 NL CORVO Luca 9 21:16:33.88
239 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 9 21:17:00.64
240 CZ PM Team Helena* 9 21:17:30.29
241 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 9 21:19:05.11
242 PL KARDAS Michal Huub 9 21:19:08.91
243 SK NOVÁK Pavel Stano 9 21:19:18.01
244 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 9 21:19:30.76
245 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 9 21:19:46.53
246 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 9 21:21:11.92
247 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 9 21:21:12.54
248 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 9 21:23:49.61
249 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 9 21:25:37.44
250 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 9 21:25:58.22
251 CZ BECHA Lubomír Knok 9 21:26:50.37
252 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 9 21:27:07.35
253 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 9 21:27:10.60
254 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 9 21:27:42.17
255 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 9 21:27:56.89
256 CZ KAREL TEAM Case 9 21:28:59.26
257 CZ FIALA Alois Ali 9 21:29:16.94
258 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 9 21:30:06.65
259 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 9 21:30:16.25
260 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 9 21:30:50.54
261 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 9 21:31:58.06
262 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 9 21:32:02.36
263 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 9 21:32:33.54
264 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 9 21:32:40.53
265 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 9 21:33:03.01
266 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 9 21:33:12.04
267 CZ KAREL TEAM AC/DC 9 21:33:51.97
268 CH ANDERHUB Oskar Antic 9 21:35:23.12
269 DE K.H.WICHERT Zatopek 9 21:37:39.28
270 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 9 21:38:59.77
271 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 9 21:41:53.75
272 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 9 21:42:45.63
273 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 9 21:45:37.70
274 CH ANDERHUB Oskar Anchor 9 21:49:13.47
275 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 9 21:49:49.69
276 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 9 21:50:54.39
277 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 9 21:52:14.96
278 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 9 21:52:20.91
279 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 9 21:52:30.03
280 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 9 21:54:34.06
281 PL SEDLACEK Josef Zocha 9 21:56:18.65
282 DE GOETZ Guenter GG 5 9 21:56:19.90
283 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 9 21:58:21.03
284 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 9 22:00:04.11
285 SK BALVOŇ Michal Pekna 9 22:00:15.58
286 NL PLOEG Bert Berber 9 22:02:49.30
287 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 9 22:02:53.80
288 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 9 22:03:24.49
289 SK BINDAS Štefan jun. Esko 9 22:04:25.49
290 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 9 22:04:40.56
291 CZ FAJMON Team FT 04 9 22:05:22.51
292 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 9 22:12:38.45
293 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 9 22:13:17.60
294 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 9 22:13:25.29
295 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 9 22:13:34.52
296 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 9 22:13:37.72
297 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 9 22:15:29.30
298 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 9 22:15:49.66
299 DE GOETZ Guenter GG 7 9 22:15:52.43
300 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 9 22:16:56.72
301 SK HROZEN Peter Sanny 9 22:20:33.66
302 CZ GROH Aleš Infinity 9 22:21:12.65
303 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 9 22:22:41.70
304 DE BEHLKE Andreas Sunny 9 22:22:54.09
305 CZ KONOPÍK Jiří Eva 9 22:29:10.83
306 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 9 22:32:21.13
307 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 9 22:32:28.87
308 DE WITT Lutz LW 6 9 22:32:44.55
309 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 9 22:34:19.08
310 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 9 22:35:45.65
311 AT STRAIF Walter Walpur 9 22:39:47.01
312 CZ BECHA Lubomír Hauten 9 22:39:52.93
313 PL WOZNICA Józef Kid 9 22:41:00.67
314 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 9 22:41:36.24
315 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 9 22:48:40.51
316 AT GASSER Reinhard Belluno One 9 22:51:28.53
317 CZ VLČEK Jiří Teo 9 22:53:03.45
318 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 9 22:53:37.48
319 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 9 22:56:20.03
320 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 9 22:57:10.60
321 CZ GRUBER Simon "B" Power 9 22:57:19.93
322 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 9 23:00:28.24
323 HU VAÁRY Péter VP 018 9 23:01:53.53
324 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 9 23:02:29.93
325 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 9 23:05:25.64
326 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 9 23:06:52.22
327 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 9 23:07:06.37
328 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 9 23:08:34.07
329 CZ VRCHLABÍ Team Němec 9 23:08:37.62
330 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 9 23:14:40.30
331 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 9 23:21:03.62
332 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 9 23:23:12.20
333 DE K.H.WICHERT Cech 9 23:29:58.03
334 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 9 23:31:48.13
335 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 9 23:41:16.07
336 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 9 23:41:45.40
337 DE GOETZ Guenter GG 6 9 23:43:51.73
338 CH WIRZ Team Pardubice 9 23:46:08.31
339 CH WIRZ Team Vysocina 9 23:47:17.64
340 CZ BARÁNEK Josef Derby County 9 23:48:42.05
341 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 9 23:51:50.33
342 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 9 23:53:27.13
343 DE GOETZ Guenter GG 12 9 23:54:18.96
344 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 9 23:54:56.53
345 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 9 23:56:56.21
346 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 9 23:59:21.59
347 CZ POPELKA Roman Mekota 9 24:01:00.68
348 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 9 24:02:22.31
349 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 9 24:04:53.73
350 DE KLÜBER Bernhard BK 5 9 24:07:52.73
351 AT GRATZER Werner Azzurro 9 24:11:36.66
352 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 9 24:11:37.39
353 DE DEBUS Gerhard Emma 9 24:12:55.03
354 AT GRATZER Marco Claudius 9 24:13:20.18
355 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 9 24:15:48.99
356 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 9 24:16:00.60
357 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 9 24:18:03.36
358 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 9 24:24:17.41
359 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 9 24:26:10.78
360 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 9 24:29:11.99
361 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 9 24:30:58.47
362 CZ HLAVINKA Josef Tina 9 24:31:11.86
363 AT STRAIF Walter Walker 9 24:32:18.97
364 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 9 24:32:24.80
365 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 9 24:32:34.66
366 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 9 24:52:22.56
367 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 9 24:52:54.95
368 DE GOETZ Guenter GG 10 9 24:53:50.50
369 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 9 24:55:17.38
370 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 9 24:58:43.99
371 DE FAMILIE JOEKEL Planck 9 25:00:14.99
372 CZ J.R.TEAM RS 5 9 25:05:33.33
373 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 9 25:10:58.52
374 SK NOVÁK Matej Zerner 9 25:11:04.55
375 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 9 25:13:50.08
376 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 9 25:15:49.17
377 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 9 25:26:01.16
378 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 9 25:29:20.92
379 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 9 25:31:17.63
380 CZ HLAVINKA Josef Lili* 9 25:32:04.37
381 DE KUSSER Josef Lisa. 9 25:32:36.82
382 DE BEHLKE Andreas Flashlight 9 25:35:55.97
383 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 9 25:35:59.20
384 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 9 25:41:24.18
385 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 9 25:46:47.42
386 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 9 25:48:38.78
387 CH ANDERHUB Oskar Andretti 9 25:49:15.41
388 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 9 25:49:40.04
389 DE SG STEFFL Speedy 00 9 25:52:04.54
390 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 9 25:53:47.61
391 AT SCHOBER Karl Variano 9 25:55:54.26
392 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 9 25:56:11.19
393 CZ VACEK Josef Vajda 9 25:58:08.24
394 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 9 25:58:12.44
395 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 9 26:06:56.80
396 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 9 26:07:23.45
397 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 9 26:07:40.53
398 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 9 26:12:37.19
399 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 9 26:12:59.25
400 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 9 26:13:36.76
401 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 9 26:14:25.73
402 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 9 26:19:19.01
403 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 9 26:21:40.84
404 PL WOZNICA Józef Adenox 9 26:22:48.44
405 DE HUNTER TEAM Hunter 005 9 26:23:11.53
406 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 9 26:24:40.02
407 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 9 26:27:46.09
408 DE NAKOTT Ludwig New Boris 9 26:29:12.05
409 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 9 26:30:00.41
410 NL CORVO Tobias 9 26:34:32.08
411 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 9 26:38:19.25
412 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 9 26:42:34.59
413 DE WITT Lutz LW 10 9 26:53:42.66
414 CZ REIN Jan Danny 9 26:56:05.26
415 CZ YOUNG STARS Raketa 9 26:57:49.24
416 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 9 26:58:09.66
417 SK LAŠ Vladimír Las 2 9 27:00:10.24
418 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 9 27:05:17.66
419 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 9 27:07:59.43
420 CZ PM Team Deli 9 27:12:31.60
421 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 9 27:13:07.14
422 DE SCHEPER Günter Gimp 9 27:16:21.20
423 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 9 27:28:25.21
424 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 9 27:34:23.31
425 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 9 27:35:20.20
426 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 9 27:35:43.32
427 CH ANDERHUB Oskar Angel 9 27:36:24.48
428 CZ HLAVINKA Josef Iva 9 27:37:27.33
429 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 9 27:38:11.72
430 PL SEDLACEK Josef Tina. 9 27:38:42.48
431 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 9 27:44:00.29
432 HU FÖLDING Norbert FN 044 9 28:07:09.79
433 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 9 28:07:18.93
434 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 9 28:14:27.33
435 AT GRATZER Werner Graden 9 28:22:38.49
436 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 9 28:32:26.77
437 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 9 28:33:03.75
438 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 9 28:37:53.79
439 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 9 28:41:01.14
440 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 9 28:45:38.98
441 CZ VLČEK Jiří Miho 9 28:46:29.58
442 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 9 28:47:37.53
443 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 9 28:48:30.71
444 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 9 29:13:04.45
445 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 9 29:17:40.66
446 DE SG STEFFL King Ali 9 29:22:11.93
447 CZ KRET Jiří Alfa 9 29:27:50.94
448 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 9 29:36:57.77
449 DE DEBUS Gerhard Helene 9 29:42:27.16
450 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 9 29:54:23.79
451 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 9 29:55:43.40
452 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 9 29:56:00.78
453 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 9 30:01:08.62
454 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 9 30:08:33.44
455 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 9 30:17:34.63
456 CZ LUKÁŠ Jan Fast 9 30:22:02.38
457 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 9 30:22:24.83
458 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 9 30:22:26.84
459 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 9 30:38:00.82
460 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 9 30:47:51.00
461 NL SIMONSZ Henk Iris 31 9 30:50:30.85
462 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 9 30:58:07.40
463 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 9 31:23:50.53
464 AT SCHÖN Johann Hans 9 31:32:25.12
465 DE HOOP Michael Hooligan 9 31:42:40.74
466 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 9 31:48:16.33
467 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 9 31:48:24.60
468 SK HROZEN Peter Žaneta 9 32:19:04.36
469 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 9 32:22:06.66
470 CZ KULÍK Přemysl Blesk 9 33:15:57.51
471 SK PAJTA Vladimír Pinka 9 33:30:09.40
472 SK BALVOŇ Michal Dada 9 33:51:52.57
473 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 9 34:03:18.13
474 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 9 34:22:14.01
475 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 9 34:42:02.98
476 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 9 35:30:01.45
477 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 9 35:42:19.69
478 SK LAŠ Vladimír Las 8 9 36:12:36.93
479 DE KLÜBER Bernhard BK 4 9 36:48:40.53
480 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 9 38:09:42.29
481 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 9 38:15:33.02
482 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 9 38:20:31.42
483 CH WIRZ Team Liberec 9 38:23:16.96
484 DE BEHLKE Andreas Lightning 9 38:50:46.80
485 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 9 38:52:16.89
486 BE VAN STICHEL Dirk Gert 9 38:56:21.99
487 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 9 38:59:06.70
488 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 9 39:05:59.77
489 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 9 39:15:44.44
490 DE SCHEPER Günter Gigio 9 39:19:02.15
491 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 9 39:24:14.88
492 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 9 39:35:55.54
493 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 9 39:37:03.30
494 DE MSA RACING TEAM Gnabry 9 39:46:42.99
495 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 9 39:47:52.64
496 SK PAJTA Vladimír Riko 9 39:48:38.93
497 BE VAN HAUTE Andre Frank 9 39:48:39.23
498 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 9 39:49:53.30
499 PL WOZNICA Józef Leonix 9 39:50:07.38
500 DE HUNTER TEAM Hunter 933 9 39:50:09.11
501 CZ HLAVINKA Josef Kvído 9 39:50:34.14
502 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 9 39:54:07.77
503 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 9 39:55:05.16
504 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 9 39:56:00.50
505 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 9 39:57:59.32
506 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 9 39:58:20.10
507 DE DEBUS Gerhard Berta. 9 40:05:15.39
508 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 9 40:06:17.56
509 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 9 40:08:24.65
510 DE BEHLKE Andreas Storm 9 40:15:25.59
511 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 9 40:18:40.55
512 CZ GORCA TEAM Marek* 9 40:26:41.53
513 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 9 40:32:14.89
514 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 9 40:33:27.55
515 DE ROHE Pascal Arya Stark 9 40:36:21.89
516 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 9 40:42:36.25
517 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 9 40:44:11.19
518 CZ KRET Jiří Morgy 9 40:47:21.33
519 AT STRAIF Walter Walbur 9 40:48:19.84
520 AT STEINER Alfred Aila 9 40:57:21.21
521 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 9 40:57:47.35
522 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 9 40:58:03.08
523 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 9 41:01:22.31
524 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 9 41:08:23.39
525 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 9 41:18:32.61
526 CZ KAREL TEAM Bagio 9 41:19:00.65
527 DE BEHLKE Andreas Aurora 9 41:21:17.70
528 AT WENZ Alfred Maria 9 41:24:39.79
529 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 9 41:24:41.19
530 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 9 41:25:43.91
531 AT LEICHTFRIED Walter Rose 9 41:30:44.01
532 CZ M & M RACING Blue Storm 9 41:32:01.37
533 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 9 41:33:45.40
534 AT WIEFLER Alois Gypsy One 9 41:34:17.64
535 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 9 41:35:44.29
536 DE LECKE Theo & Markus Tyras 9 41:40:46.23
537 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 9 41:42:33.11
538 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 9 41:44:20.13
539 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 9 41:47:36.69
540 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 9 41:48:35.35
541 CZ NOVOSAD František Berta N 9 41:51:02.32
542 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 9 41:59:58.43
543 AT STRAIF Walter Waletto 9 42:02:28.81
544 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 9 42:03:57.00
545 AT GASSER Reinhard Hop 9 42:04:36.65
546 HU GÁBOR Scheily Sch 525 9 42:06:27.48
547 CZ BECHA Lubomír Žanek 9 42:10:30.45
548 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 9 42:11:50.61
549 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 9 42:12:46.09
550 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 9 42:14:43.56
551 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 9 42:14:55.10
552 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 9 42:19:09.41
553 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 9 42:19:41.32
554 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 9 42:21:26.77
555 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 9 42:25:09.52
556 CZ GROH Aleš Blue Effect 9 42:27:55.31
557 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 9 42:32:00.95
558 DE SPITZBERG Team Newie 9 42:32:42.61
559 AT EDER Gerhard Rambo 9 42:32:42.87
560 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 9 42:32:52.54
561 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 9 42:32:54.08
562 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 9 42:35:59.04
563 BE MERGAERT Dirk Mercury 9 42:36:42.53
564 DE FAMILIE JOEKEL Curie 9 42:37:18.36
565 CZ STRUŽKA Libor Tom* 9 42:41:52.40
566 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 9 42:44:27.23
567 IT CROCETTA Gabriele R 14 9 42:46:06.69
568 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 9 42:51:45.03
569 DE SPRANG Matthias Future 9 42:53:59.13
570 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 9 42:55:38.63
571 DE LANG Karl Heinz Langston 9 42:59:06.10
572 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 9 43:01:16.97
573 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 9 43:01:50.94
574 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 9 43:06:30.50
575 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 9 43:08:10.49
576 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 9 43:08:23.01
577 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 9 43:10:58.55
578 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 9 43:11:39.20
579 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 9 43:12:44.80
580 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 9 43:12:55.68
581 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 9 43:13:38.39
582 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 9 43:19:34.50
583 NL CORVO Charlotte 9 43:26:27.80
584 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 9 43:32:00.42
585 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 9 43:37:56.40
586 PL SEDLACEK Josef Turul 9 43:40:17.45
587 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 9 43:40:46.78
588 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 9 43:44:42.72
589 AT SCHOBER Karl Bisscaya 9 43:50:55.01
590 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 9 43:58:15.23
591 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 9 44:02:34.35
592 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 9 44:03:28.43
593 DE MSA RACING TEAM Nova 9 44:07:31.67
594 PL SEDLACEK Josef Karlin 9 44:10:44.91
595 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 9 44:14:30.21
596 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 9 44:25:19.06
597 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 9 44:35:52.99
598 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 9 44:36:24.91
599 HU FÖLDING Norbert FN 047 9 44:37:22.01
600 SK HROZEN Peter Peter 9 44:40:49.60
601 CZ GERSPITZER Team GT 3 9 44:41:29.20
602 DE NO-WU Team NW 3 9 44:42:53.89
603 DE HUNTER TEAM Hunter 196 9 44:52:07.51
604 DE DEBUS Gerhard Martha 9 44:54:18.87
605 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 9 44:56:11.63
606 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 9 45:00:05.12
607 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 9 45:01:40.72
608 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 9 45:02:53.29
609 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 9 45:05:29.66
610 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 9 45:09:39.42
611 SK MAJDÁK Michal Jantar 9 45:10:34.28
612 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 9 45:14:12.03
613 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 9 45:19:16.94
614 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 9 45:20:48.90
615 AT STEINER Alfred Aika 9 45:23:07.26
616 DE RUSSIN Christian Caro 9 45:23:39.08
617 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 9 45:26:42.96
618 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 9 45:28:42.97
619 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 9 45:31:37.59
620 DE GOETZ Guenter GG 11 9 45:36:26.05
621 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 9 45:40:13.16
622 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 9 45:48:17.59
623 HU LÁDY Tibor Bite 9 46:02:52.73
624 CZ SÝKORA Jaromír Anna 9 46:04:46.96
625 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 9 46:08:29.74
626 DE WITT Lutz LW 8 9 46:13:18.32
627 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 9 46:13:32.87
628 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 9 46:28:17.40
629 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 9 46:29:18.32
630 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 9 46:35:26.77
631 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 9 46:36:40.12
632 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 9 46:37:36.22
633 DE KLÜBER Bernhard BK 1 9 46:40:13.93
634 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 9 46:44:24.33
635 AT SCHÖN Johann Christian 9 46:44:36.44
636 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 9 46:44:56.92
637 CZ HLAVINKA Josef Biba 9 46:45:16.71
638 CZ REIN Jan Joe 9 46:46:05.76
639 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 9 46:48:06.32
640 CZ NERS Jaroslav Marie 9 46:53:06.32
641 CZ ECHTNER Antonín AR 3 9 46:58:17.03
642 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 9 47:00:31.81
643 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 9 47:02:47.83
644 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 9 47:09:18.39
645 DE BEHLKE Andreas Moonlight 9 47:11:16.98
646 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 9 47:16:12.70
647 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 9 47:18:43.81
648 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 9 47:19:25.46
649 CZ EM-EKO.CZ Czemba 9 47:24:50.92
650 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 9 47:29:10.94
651 CZ ZEMAN Petr Jiří 9 47:31:48.43
652 CZ DUDA Rostislav Ares 9 47:41:07.68
653 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 9 47:42:50.89
654 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 9 47:43:25.83
655 DE GOETZ Guenter GG 4 9 47:45:59.80
656 CZ VACEK Josef Jiřik 9 47:47:56.40
657 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 9 47:53:42.35
658 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 9 48:13:55.91
659 SK LAŠ Vladimír Las 5 9 48:14:28.84
660 CZ MOTRE Vasil Naďa 9 48:21:22.02
661 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 9 48:28:44.95
662 AT NÖRES Kurt Kuno 1 9 48:29:24.58
663 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 9 48:41:25.06
664 DE NO-WU Team NW 2 9 48:41:35.17
665 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 9 48:42:26.52
666 SK NOVÁK Matej Šeko 9 48:43:54.64
667 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 9 48:53:33.66
668 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 9 49:05:29.98
669 CZ EM-EKO.CZ Aronde 9 49:08:38.64
670 PL WÓJCIK Piotr Maxi 9 49:11:28.81
671 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 9 49:20:02.82
672 AT GRATZER Marco Extrawurst 9 49:39:27.11
673 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 9 49:57:44.34
674 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 9 49:57:57.86
675 PL WÓJCIK Piotr Bond 9 50:09:15.55
676 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 9 50:15:02.82
677 CZ YOUNG STARS Maťánek 9 50:36:39.54
678 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 9 50:38:46.61
679 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 9 50:57:33.40
680 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 9 51:06:01.29
681 BE MERGAERT Dirk Merina 9 51:09:35.29
682 DE BELOW Harald OneEightyseven 9 51:09:38.47
683 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 9 52:28:06.03
684 CZ GROH Aleš Blue Brutus 9 52:43:50.40
685 DE WILDECK Team WT 5 9 53:05:19.72
686 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 9 53:24:49.28
687 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 9 53:49:20.10
688 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 9 55:37:44.13
689 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 9 56:12:28.82
690 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 9 56:23:44.10
691 SK LAŠ Vladimír Las 11 9 57:12:08.01
692 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 9 57:34:44.93
693 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 9 58:41:04.74
694 AT EDER Gerhard Bondgirl 9 58:48:17.18
695 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 9 60:09:11.99
696 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 9 60:14:25.66
697 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 9 60:16:09.91
698 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 9 60:41:08.40
699 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 9 61:07:05.01
700 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 9 61:13:35.35
701 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 9 61:20:31.73
702 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 9 61:24:16.44
703 DE BELOW Harald OneSeventytwo 9 61:34:40.00
704 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 9 61:55:47.38
705 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 9 62:05:35.27
706 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 9 62:11:35.15
707 SK NOVÁK Matej Miško 9 62:22:00.52
708 DE K.H.WICHERT Koukalova 9 62:23:19.03
709 BG SOFIA TEAM Socrat 9 62:24:01.87
710 CZ DUDA Přemysl Dunaj 9 62:25:14.78
711 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 9 62:25:50.75
712 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 9 62:39:41.99
713 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 9 62:41:12.15
714 SK PAJTA Vladimír Lara 9 62:55:53.32
715 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 9 62:59:24.26
716 CZ ATH Květná Bob 9 63:34:09.19
717 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 9 63:39:44.14
718 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 9 64:15:21.37
719 CZ DUDA Přemysl Vltava 9 64:40:42.49
720 AT STEINER Alfred Anka 9 64:41:16.91
721 BE MERGAERT Dirk Meridian 9 64:44:14.14
722 CZ YOUNG STARS Ebigeil 9 64:49:17.03
723 DE ROHE Pascal Robb Stark 9 65:03:11.29
724 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 9 65:08:14.76
725 CZ VRCHLABÍ Team Černá 9 65:54:22.32
726 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 9 66:20:17.85
727 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 9 66:42:27.44
728 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 9 66:53:08.58
729 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 9 67:49:36.23
730 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 9 67:51:39.48
731 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 9 67:58:59.70
732 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 9 68:00:45.32
733 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 9 68:18:50.93
734 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 9 68:24:48.33
735 AT WENZ Alfred Renate 9 68:54:17.70
736 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 9 69:29:18.40
737 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 9 69:45:06.47
738 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 9 69:47:11.71
739 CZ GRUBER Simon "A" Conor 9 70:15:11.56
740 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 9 70:41:20.48
741 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 9 72:05:26.28
742 CZ POPELKA Roman Jekota 9 72:49:20.91
743 AT WIEFLER Alois Karl 9 75:55:43.85
744 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 9 75:58:46.33
745 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 9 76:22:08.28
746 CZ VÍTEK Jan Maty 9 77:57:05.30
747 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 9 78:38:26.39
748 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 9 87:37:53.28
749 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 9 88:45:06.23
750 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 9 92:40:36.12
751 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 9 93:08:44.76
752 CZ MAKANAKI Team André 9 95:06:16.34
753 CZ ECHTNER Antonín AR 2 9 95:30:46.18
754 SK NOVÁK Pavel Vladko 9 96:42:34.06
755 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 9 98:40:11.60
756 IT GREG Mihai No Name One 9 138:06:00.86
757 CZ REIN Jan Dolly 9 145:38:18.91
758 HU FÖLDING Norbert FN 050 9 146:00:28.61
759 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 9 164:20:27.22
760 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 9 164:27:36.97
761 CZ KONOPÍK Jiří Heli 9 167:17:24.58
762 SK HROZEN Peter Rocky 9 182:20:21.53
763 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 8 13:24:18.72
764 CZ HLAVINKA Josef Limburg 8 13:32:19.80
765 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 8 13:36:41.03
766 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 8 13:37:38.52
767 NL SIMONSZ Henk Princess 8 13:37:55.65
768 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 8 13:39:34.38
769 AT RADU Constantin Speranza 8 13:45:38.92
770 CZ M & M RACING Nikyterka 8 13:46:07.64
771 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 8 13:46:30.61
772 NL PLOEG Bert Bergy 8 13:47:37.26
773 PL MICHALAK Bogdan Karol 8 13:48:31.80
774 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 8 13:49:17.04
775 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 8 13:49:44.97
776 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 8 13:49:53.06
777 CZ VÍTEK Jan Darja 8 13:50:41.73
778 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 8 13:51:09.37
779 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 8 13:51:39.92
780 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 8 13:53:24.72
781 AT GRATZER Marco Don Corleone 8 13:54:01.96
782 DE LANG Karl Heinz Lango 8 13:56:20.01
783 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 8 13:56:54.58
784 CZ BARTL Pavel Spown 6 8 13:57:50.15
785 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 8 13:59:03.27
786 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 8 14:00:06.71
787 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 8 14:00:24.09
788 PL WOZNICA Józef Szpak 8 14:03:07.60
789 CZ VACEK Josef Pipin 8 14:03:44.59
790 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 8 14:04:10.38
791 DE BELOW Harald OneEightysix 8 14:04:16.05
792 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 8 14:05:47.60
793 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 8 14:07:19.61
794 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 8 14:09:18.25
795 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 8 14:11:04.16
796 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 8 14:12:04.01
797 NL MOL Ed Bobby 8 14:12:36.14
798 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 8 14:12:42.31
799 DE BEHLKE Andreas Thunder 8 14:13:04.60
800 DE SG STEFFL Glatze 8 14:13:25.70
801 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 8 14:14:04.90
802 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 8 14:14:11.01
803 IT GREG Mihai No Name Two 8 14:14:14.93
804 DE MSA RACING TEAM Mika 8 14:14:53.88
805 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 8 14:15:06.32
806 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 8 14:15:33.56
807 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 8 14:16:13.67
808 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 8 14:16:22.52
809 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 8 14:16:36.69
810 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 8 14:17:32.31
811 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 8 14:18:11.41
812 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 8 14:18:20.90
813 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 8 14:19:01.98
814 AT NÖRES Kurt Kuno 4 8 14:20:04.83
815 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 8 14:21:19.10
816 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 8 14:21:25.62
817 PL WÓJCIK Piotr Bella. 8 14:21:26.00
818 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 8 14:21:43.05
819 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 8 14:21:56.08
820 AT EDER Gerhard Jacky 8 14:22:59.96
821 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 8 14:23:19.71
822 NL CORVO Devi 8 14:23:24.72
823 DE NO-WU Team NW 4 8 14:24:20.24
824 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 8 14:25:58.68
825 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 8 14:26:02.93
826 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 8 14:26:16.77
827 NL CORVO Milan+ 8 14:26:32.82
828 AT SCHOBER Karl Atlantis 8 14:26:52.20
829 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 8 14:26:55.37
830 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 8 14:29:16.42
831 CZ KAREL TEAM Zetor 8 14:30:31.24
832 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 8 14:30:36.81
833 AT SCHÖN Johann Rosi 8 14:31:02.35
834 CZ ZEMAN Petr Petr 8 14:32:08.67
835 AT EPPENSTEINER Josef Bella 8 14:32:59.10
836 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 8 14:33:33.19
837 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 8 14:34:10.70
838 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 8 14:34:21.83
839 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 8 14:37:12.00
840 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 8 14:37:21.03
841 CZ PETER Milan Pat 8 14:38:52.22
842 CZ VACEK Josef Maruška 8 14:38:57.23
843 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 8 14:40:28.17
844 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 8 14:40:36.14
845 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 8 14:40:52.18
846 BG SOFIA TEAM Sorbon 8 14:41:42.77
847 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 8 14:43:05.91
848 DE WITT Lutz LW 4 8 14:45:11.62
849 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 8 14:45:31.54
850 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 8 14:45:52.05
851 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 8 14:46:02.63
852 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 8 14:47:08.00
853 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 8 14:49:21.02
854 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 8 14:49:32.03
855 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 8 14:50:16.48
856 DE SG STEFFL Raspi 8 14:52:35.02
857 NL CORVO Dominique 8 14:52:43.83
858 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 8 14:53:58.74
859 DE GOETZ Guenter GG 9 8 14:54:23.39
860 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 8 14:54:25.44
861 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 8 15:03:56.41
862 DE DEBUS Gerhard Karl* 8 15:04:06.85
863 BE COPPENS Peter Eric 8 15:04:58.50
864 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 8 15:04:59.30
865 HU GÁBOR Scheily Sch 541 8 15:05:32.64
866 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 8 15:07:39.01
867 CZ DUDA Přemysl Morava 8 15:10:45.19
868 NL CORVO Tess 8 15:10:50.16
869 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 8 15:11:37.62
870 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 8 15:11:52.29
871 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 8 15:11:52.44
872 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 8 15:16:41.80
873 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 8 15:17:24.17
874 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 8 15:17:47.37
875 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 8 15:24:51.64
876 CZ KULÍK Přemysl Pegas 8 15:27:07.31
877 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 8 15:27:47.92
878 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 8 15:28:56.53
879 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 8 15:30:08.74
880 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 8 15:35:41.92
881 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 8 15:36:15.48
882 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 8 15:37:42.79
883 DE GOETZ Guenter GG 3 8 15:41:07.11
884 CZ KOCIÁN Milan Messi 8 15:42:21.19
885 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 8 15:45:21.71
886 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 8 15:50:21.46
887 SK NOCHTA Štefan Sisa 8 15:51:22.74
888 CZ J.R.TEAM RS 3 8 15:55:55.56
889 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 8 15:57:38.31
890 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 8 16:00:27.64
891 AT WENZ Alfred Freddy 8 16:01:59.30
892 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 8 16:02:14.31
893 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 8 16:03:17.51
894 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 8 16:03:21.82
895 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 8 16:04:06.96
896 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 8 16:05:00.50
897 CZ PETER Milan Mat 8 16:12:14.19
898 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 8 16:17:17.11
899 PL KWASNICKI Tomasz Diana 8 16:21:04.18
900 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 8 16:25:26.82
901 BE COPPENS Peter Faither 8 16:35:55.34
902 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 8 16:52:19.22
903 BG SOFIA TEAM Sony 8 16:54:37.42
904 DE K.H.WICHERT Zelezny 8 16:55:38.90
905 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 8 16:59:37.86
906 PL WOZNICA Józef Lindor 8 17:11:35.51
907 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 8 17:19:13.80
908 SK LAŠ Vladimír Las 6 8 17:33:42.55
909 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 8 17:36:44.24
910 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 8 17:36:59.98
911 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 8 17:40:23.60
912 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 8 17:45:23.64
913 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 8 17:45:47.82
914 DE KLÜBER Bernhard BK 6 8 17:53:10.11
915 CZ KONOPÍK Jiří Stana 8 17:57:30.18
916 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 8 17:58:53.29
917 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 8 18:01:37.31
918 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 8 18:04:03.93
919 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 8 18:06:55.10
920 DE WINGS 2 WIN Mia 42 8 18:12:23.00
921 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 8 18:13:39.59
922 DE WINGS 2 WIN Camila 50 8 18:32:04.26
923 DE SCHEPER Günter Giant 8 18:36:24.45
924 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 8 18:37:08.52
925 CZ STRUŽKA Libor Síma 8 18:44:55.49
926 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 8 18:49:23.32
927 DE KLÜBER Bernhard BK 3 8 19:07:04.89
928 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 8 19:08:50.02
929 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 8 19:14:21.00
930 CZ ŠIK Jaroslav Erik 8 19:27:14.44
931 DE K.H.WICHERT Nedved 8 19:35:39.87
932 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 8 19:37:02.73
933 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 8 19:46:22.44
934 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 8 19:48:38.13
935 CZ YOUNG STARS Maxim. 8 19:51:43.45
936 CZ KLEMENS Karel "A" Era 8 20:02:19.65
937 DE WITT Lutz LW 1 8 20:07:07.95
938 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 8 20:13:20.69
939 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 8 20:15:28.79
940 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 8 20:20:55.87
941 CZ VLČEK Jiří Harley 8 20:30:39.91
942 SK LAŠ Vladimír Las 7 8 20:47:30.69
943 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 8 20:52:51.85
944 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 8 21:02:03.60
945 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 8 21:11:35.10
946 BE VAN STICHEL Dirk Flash 8 21:17:51.46
947 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 8 21:19:03.55
948 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 8 21:30:55.26
949 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 8 21:33:50.61
950 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 8 21:50:01.97
951 SK NOVÁK Matej Sedmička 8 21:51:19.69
952 CZ STRUŽKA Libor Mané 8 21:58:02.30
953 DE HOOP Michael Hoodoo 8 21:58:23.14
954 DE HUNTER TEAM Hunter 033 8 22:04:59.57
955 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 8 22:08:05.29
956 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 8 22:27:44.52
957 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 8 22:28:10.01
958 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 8 22:42:30.90
959 DE RUSSIN Christian Karin 8 22:55:13.73
960 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 8 23:06:11.21
961 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 8 23:08:24.52
962 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 8 23:15:26.72
963 HU FÖLDING Norbert FN 043 8 23:20:05.20
964 DE SG STEFFL Championess 8 23:26:34.95
965 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 8 23:31:11.46
966 AT WIEFLER Alois Harry 8 23:36:47.95
967 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 8 23:56:41.10
968 SK LAŠ Vladimír Las 12 8 25:08:00.15
969 BE DECOENE MARC Team Lieveke 8 25:28:11.13
970 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 8 25:49:49.58
971 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 8 34:52:53.39
972 DE WITT Lutz LW 5 8 35:01:23.93
973 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 8 35:19:39.49
974 CZ GROH Aleš Blue Star. 8 35:27:05.36
975 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 8 35:30:57.88
976 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 8 35:35:43.21
977 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 8 35:36:04.09
978 SK NOCHTA Štefan Sofi 8 35:40:06.81
979 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 8 35:40:46.62
980 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 8 35:42:16.93
981 DE KLÜBER Bernhard BK 2 8 35:50:16.37
982 CZ GROH Aleš Blue Flash 8 35:54:19.00
983 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 8 35:59:48.06
984 CZ YOUNG STARS Maia 8 36:10:59.83
985 CZ FAJMON Team FT 03 8 36:13:38.31
986 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 8 36:25:48.34
987 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 8 36:26:18.30
988 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 8 36:35:48.77
989 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 8 36:46:54.40
990 HU GÁBOR Scheily Sch 528 8 36:58:32.33
991 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 8 37:02:20.96
992 DE NO-WU Team NW 5 8 37:02:31.66
993 CZ NERS Jaroslav Viktorie 8 37:11:36.89
994 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 8 37:20:59.41
995 CZ GERSPITZER Team GT 5 8 37:40:08.41
996 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 8 37:42:15.39
997 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 8 37:45:54.79
998 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 8 37:53:29.70
999 BE VAN STICHEL Dirk Iron 8 37:55:24.32
1000 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 8 38:02:12.06
1001 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 8 38:05:43.18
1002 AT EDER Gerhard Terminator 8 38:14:20.35
1003 DE WINGS 2 WIN Amir 34 8 38:22:51.53
1004 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 8 38:30:10.76
1005 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 8 38:34:36.22
1006 CZ J.R.TEAM RS 6 8 38:49:03.65
1007 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 8 38:51:56.51
1008 DE WINGS 2 WIN Lena 56 8 38:57:47.77
1009 DE KUSSER Josef Quatro 2 8 39:13:24.53
1010 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 8 39:17:21.78
1011 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 8 39:44:36.41
1012 DE SG STEFFL Algarve Dromer 8 40:30:14.16
1013 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 8 40:31:07.75
1014 AT RADU Constantin Falconety 8 40:57:21.51
1015 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 8 40:59:28.94
1016 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 8 41:05:01.26
1017 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 8 41:40:03.64
1018 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 8 41:46:35.94
1019 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 8 41:58:15.07
1020 CZ J.R.TEAM RS 1 8 42:12:16.63
1021 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 8 42:47:54.68
1022 DE HÖRNIG Rainer HR 92 8 44:55:11.80
1023 SK PAJTA Vladimír Filo 8 45:21:48.19
1024 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 8 45:51:49.78
1025 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 8 47:12:23.60
1026 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 8 48:01:06.40
1027 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 8 48:26:10.59
1028 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 8 48:49:38.38
1029 PL PALENTKA Janusz J 14 8 58:39:10.80
1030 IT CROCETTA Gabriele R 15 8 60:30:42.08
1031 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 8 61:45:39.24
1032 SK GOGORA Milan Mago 8 62:17:13.49
1033 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 8 63:24:15.66
1034 CZ GRUBER Simon "B" Katie 8 65:31:31.87
1035 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 8 66:24:27.44
1036 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 8 67:22:08.25
1037 CZ REIN Jan Phil 8 68:59:09.81
1038 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 8 70:59:26.28
1039 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 8 87:02:27.63
1040 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 8 87:44:30.00
1041 DE SG STEFFL Zille Go 1 8 90:43:20.71
1042 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 8 92:02:57.97
1043 DE WINGS 2 WIN Astro 48 8 156:21:40.70
1044 CZ ŠPIONI Agent 5 8 157:22:26.51
1045 DE LECKE Theo & Markus Tynara 8 165:34:43.65
1046 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 8 166:50:53.37
1047 AT HÖLD Erich Elias 8 194:54:24.06
1048 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 8 207:42:47.38
1049 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 8 306:16:41.85
1050 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 7 13:27:19.18
1051 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 7 17:51:08.00
1052 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 7 37:20:34.69
1053 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 7 46:21:03.82
1054 CZ KUBA KUBIKULA Lída 7 58:18:25.23
1055 HU VAÁRY Péter VP 017 7 109:39:25.75
1056 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 7 165:48:00.81
1057 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 7 232:34:06.44
1058 DE LANG Karl Heinz Langtry 7 242:15:42.79
1059 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 7 383:00:25.62
1060 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 7 395:40:02.92
1061 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 7 397:33:50.36
1062 BE MERGAERT Dirk Meredith 7 399:32:48.19
1063 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 7 477:00:22.12
1064 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 7 520:24:57.67
1065 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 7 547:05:55.43
1066 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 6 08:46:12.29
1067 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 6 08:47:50.86
1068 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 6 08:49:20.23
1069 DE NO-WU Team NW 1 6 08:49:38.43
1070 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 6 08:50:52.02
1071 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 6 08:52:31.94
1072 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 6 08:53:03.26
1073 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 6 08:53:07.58
1074 CZ HLAVINKA Josef Berta 6 08:56:28.26
1075 DE WITT Lutz LW 2 6 08:56:49.87
1076 PL KARDAS Michal Przemek 6 08:57:09.30
1077 CZ KUZNÍK Václav Dima 6 08:57:32.23
1078 AT ECKHARDT Markus Maximus 6 08:58:36.87
1079 AT WIMMER Karl Tobi 6 08:59:03.56
1080 CZ BECHA Lubomír Hanny 6 08:59:06.68
1081 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 6 08:59:19.62
1082 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 6 09:00:54.34
1083 AT WIEFLER Alois Kay 6 09:00:59.28
1084 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 6 09:01:34.33
1085 DE HOOP Michael Hoops 6 09:02:47.57
1086 IT CROCETTA Gabriele R 06 6 09:04:38.32
1087 NL PLOEG Bert Berwin 6 09:04:48.95
1088 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 6 09:05:03.53
1089 NL MOL Ed Fire Ball 6 09:05:19.88
1090 CZ ŠPIONI Agent 2 6 09:05:44.59
1091 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 6 09:06:28.70
1092 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 6 09:08:01.44
1093 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 6 09:08:41.75
1094 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 6 09:08:44.01
1095 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 6 09:11:28.44
1096 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 6 09:13:17.15
1097 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 6 09:14:38.06
1098 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 6 09:14:42.81
1099 AT GRATZER Marco Leberkäse 6 09:14:47.51
1100 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 6 09:14:48.78
1101 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 6 09:15:09.05
1102 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 6 09:15:26.11
1103 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 6 09:15:47.13
1104 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 6 09:16:26.23
1105 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 6 09:17:12.77
1106 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 6 09:17:50.16
1107 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 6 09:17:57.56
1108 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 6 09:18:40.77
1109 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 6 09:19:28.58
1110 SK NOVÁK Pavel Petra* 6 09:19:43.85
1111 CZ STRUŽKA Libor Mary 6 09:20:07.30
1112 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 6 09:21:33.39
1113 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 6 09:21:41.51
1114 NO SEAVAREID Martin MS 53 6 09:21:50.88
1115 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 6 09:21:54.91
1116 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 6 09:22:16.61
1117 DE KUSSER Josef Angel. 6 09:22:19.94
1118 CZ NERS Jaroslav Tomas 6 09:23:49.63
1119 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 6 09:24:20.84
1120 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 6 09:24:52.36
1121 SK NOVÁK Matej Valter 6 09:24:54.58
1122 AT WENZ Alfred Conny 6 09:25:17.03
1123 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 6 09:25:19.74
1124 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 6 09:25:21.70
1125 AT WIMMER Karl Noah 6 09:26:10.11
1126 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 6 09:26:27.53
1127 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 6 09:27:29.22
1128 CZ GRUBER Lubomír Adélka 6 09:27:29.41
1129 CZ KONOPÍK Jiří Sona 6 09:28:02.00
1130 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 6 09:28:27.65
1131 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 6 09:29:32.01
1132 CZ ŠPIONI Agent 4 6 09:29:35.26
1133 SK RADO & DRAGO Team Ivory 6 09:29:36.16
1134 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 6 09:30:12.94
1135 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 6 09:30:37.97
1136 SK HROZEN Peter Viktor 6 09:31:25.55
1137 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 6 09:32:42.65
1138 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 6 09:33:22.75
1139 CZ GERSPITZER Team GT 2 6 09:34:11.79
1140 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 6 09:35:03.20
1141 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 6 09:35:16.92
1142 CZ REIN Jan Shannon 6 09:35:19.91
1143 SK NOVÁK Pavel Penne 6 09:37:12.13
1144 DE BELOW Harald OneNinetythree 6 09:37:39.11
1145 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 6 09:38:34.31
1146 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 6 09:39:45.27
1147 NL SIMONSZ Henk China 33 6 09:39:55.80
1148 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 6 09:39:59.16
1149 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 6 09:40:31.98
1150 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 6 09:40:43.46
1151 AT GRATZER Marco Dr. Faust 6 09:40:58.24
1152 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 6 09:40:59.63
1153 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 6 09:42:40.25
1154 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 6 09:42:44.73
1155 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 6 09:43:25.27
1156 CZ ZEMAN Petr Lucka. 6 09:44:15.51
1157 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 6 09:44:18.00
1158 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 6 09:44:27.12
1159 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 6 09:44:47.59
1160 SK NOCHTA Štefan Nika 6 09:45:34.69
1161 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 6 09:46:22.09
1162 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 6 09:47:39.31
1163 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 6 09:47:42.91
1164 DE GOETZ Guenter GG 1 6 09:48:22.93
1165 CZ HLAVINKA Josef Gabi 6 09:48:47.84
1166 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 6 09:49:01.89
1167 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 6 09:49:28.48
1168 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 6 09:49:51.09
1169 HU WANG Baoli WB 802 6 09:50:09.70
1170 AT NÖRES Kurt Kuno 2 6 09:50:30.02
1171 SK PAJTA Vladimír Ruth 6 09:52:00.34
1172 CZ DUDA Přemysl Sázava 6 09:52:14.13
1173 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 6 09:52:18.71
1174 NL CORVO Lisa* 6 09:52:56.76
1175 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 6 09:53:01.15
1176 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 6 09:57:46.88
1177 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 6 09:59:45.18
1178 SK GOGORA Milan Koko 6 10:00:17.72
1179 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 6 10:00:59.97
1180 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 6 10:02:23.14
1181 IT CAPLEA Doru Doru 3 6 10:02:50.60
1182 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 6 10:03:00.89
1183 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 6 10:04:04.06
1184 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 6 10:05:37.67
1185 CZ KRET Jiří Beta 6 10:05:49.98
1186 CZ FAJMON Team FT 02 6 10:06:38.06
1187 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 6 10:06:55.82
1188 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 6 10:07:53.20
1189 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 6 10:08:04.35
1190 NL MOL Ed Lorrenzo 6 10:08:05.34
1191 DE WINGS 2 WIN Alex 31 6 10:08:24.35
1192 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 6 10:10:23.88
1193 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 6 10:11:45.20
1194 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 6 10:11:57.64
1195 SK BALVOŇ Michal Mito 6 10:12:10.33
1196 DE BELOW Harald OneEightyone 6 10:13:36.00
1197 DE MSA RACING TEAM Marta. 6 10:13:53.71
1198 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 6 10:13:59.23
1199 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 6 10:15:40.27
1200 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 6 10:16:07.85
1201 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 6 10:18:03.77
1202 DE K.H.WICHERT Sablikova 6 10:18:59.56
1203 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 6 10:23:14.65
1204 AT WENZ Alfred Oliver 6 10:35:47.33
1205 CZ FAJMON Team FT 06 6 10:35:52.48
1206 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 6 10:36:52.33
1207 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 6 10:36:55.94
1208 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 6 10:38:44.10
1209 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 6 10:40:26.19
1210 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 6 10:44:00.44
1211 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 6 10:45:53.30
1212 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 6 10:46:48.54
1213 DE HOOP Michael Hooper 6 10:49:47.39
1214 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 6 10:51:18.05
1215 CZ MOTRE Vasil Ivan 6 10:56:07.97
1216 DE WILDECK Team WT 6 6 10:57:35.39
1217 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 6 11:00:54.16
1218 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 6 11:03:55.88
1219 HU LÁDY Tibor Bige 6 11:06:47.29
1220 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 6 11:08:55.73
1221 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 6 11:15:46.37
1222 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 6 11:17:50.16
1223 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 6 11:18:23.82
1224 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 6 11:18:46.62
1225 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 6 11:20:35.84
1226 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 6 11:22:59.83
1227 DE WITT Lutz LW 7 6 11:23:02.39
1228 DE SPITZBERG Team Neuron 6 11:25:51.46
1229 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 6 11:32:56.34
1230 CZ MAKANAKI Team Stodo 6 11:38:47.37
1231 DE WILDECK Team WT 2 6 11:41:05.53
1232 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 6 12:22:51.82
1233 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 6 12:34:49.94
1234 PL KARDAS Michal Rafal 6 12:38:07.74
1235 DE WITT Lutz LW 9 6 12:39:05.17
1236 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 6 12:39:57.15
1237 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 6 12:39:57.92
1238 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 6 12:42:49.76
1239 CZ BUREŠ Jaroslav André. 6 13:16:48.63
1240 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 6 13:17:39.43
1241 DE LECKE Theo & Markus Tyson 6 13:26:47.69
1242 AT STRAIF Walter Waldin 6 13:48:17.45
1243 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 6 13:52:38.09
1244 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 6 13:53:29.39
1245 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 6 13:57:09.91
1246 AT GRATZER Werner Michi 6 14:20:03.78
1247 AT NÖRES Kurt Kuno 3 6 14:20:17.79
1248 CZ LANGER Bohuslav Grippen 6 14:24:51.42
1249 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 6 14:27:58.48
1250 DE SPITZBERG Team Nestor 6 14:43:52.93
1251 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 6 14:46:36.87
1252 AT WALDER Florian Space Boy 6 14:47:32.86
1253 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 6 14:58:17.80
1254 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 6 16:22:28.53
1255 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 6 16:50:15.79
1256 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 6 17:59:19.60
1257 NL CORVO Thea 6 18:58:46.52
1258 BE COPPENS Peter Ster 6 19:23:01.41
1259 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 6 19:58:52.18
1260 CZ GRUBER Lubomír