Doletová listina

Místo vypuštění Výšovice
Vzdálenost 35.716 km
Datum a čas startu 26.07.2019 07:00:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 21°C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 25°C.
Počet nasazených holubů 1627
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 07:29:50.52 1196.837 00:29:50.52
2 IT CROCETTA Gabriele R 15 07:29:52.13 1195.761 00:29:52.13
3 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 07:29:56.86 1192.614 00:29:56.86
4 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 07:29:57.53 1192.169 00:29:57.53
5 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 07:29:58.11 1191.785 00:29:58.11
6 DE KUSSER Josef Quatro 2 07:30:03.09 1188.493 00:30:03.09
7 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 07:30:04.89 1187.308 00:30:04.89
8 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 07:30:07.68 1185.475 00:30:07.68
9 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:30:08.35 1185.036 00:30:08.35
10 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogatti 07:30:11.09 1183.243 00:30:11.09
11 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 07:30:11.88 1182.727 00:30:11.88
12 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 07:30:12.17 1182.538 00:30:12.17
13 BE VAN STICHEL Dirk Gert 07:30:14.56 1180.981 00:30:14.56
14 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 07:30:15.50 1180.369 00:30:15.50
15 DE BEHLKE Andreas Darkness 07:30:17.15 1179.297 00:30:17.15
16 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 07:30:17.46 1179.096 00:30:17.46
17 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Marie+ 07:30:17.71 1178.934 00:30:17.71
18 SK HROZEN Peter Žaneta 07:30:18.21 1178.610 00:30:18.21
19 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 07:30:19.71 1177.638 00:30:19.71
20 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:30:20.02 1177.438 00:30:20.02
21 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 07:30:20.33 1177.237 00:30:20.33
22 BE DECOENE MARC Team Lieveke 07:30:20.74 1176.972 00:30:20.74
23 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 07:30:20.99 1176.810 00:30:20.99
24 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 07:30:22.80 1175.642 00:30:22.80
25 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 07:30:23.29 1175.326 00:30:23.29
26 AT WIEFLER Alois Helmut 07:30:23.88 1174.946 00:30:23.88
27 DE NO-WU Team NW 2 07:30:24.13 1174.785 00:30:24.13
28 AT GRATZER Marco Nero 07:30:25.04 1174.199 00:30:25.04
29 DE HOOP Michael Hooper 07:30:25.79 1173.717 00:30:25.79
30 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 07:30:26.21 1173.447 00:30:26.21
31 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 07:30:27.15 1172.843 00:30:27.15
32 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 07:30:28.65 1171.881 00:30:28.65
33 CZ YOUNG STARS Anabell 07:30:30.15 1170.920 00:30:30.15
34 CZ M & M RACING Nikyterka 07:30:30.87 1170.460 00:30:30.87
35 CZ DUDA Přemysl Dunaj 07:30:31.71 1169.923 00:30:31.71
36 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 07:30:32.07 1169.693 00:30:32.07
37 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 07:30:33.39 1168.851 00:30:33.39
38 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:30:33.77 1168.609 00:30:33.77
39 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 07:30:34.97 1167.845 00:30:34.97
40 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 07:30:35.16 1167.724 00:30:35.16
41 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 07:30:36.21 1167.056 00:30:36.21
42 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 07:30:36.55 1166.840 00:30:36.55
43 PL KARDAS Michal Przemek 07:30:36.93 1166.599 00:30:36.93
44 CZ KAREL TEAM John Deere 07:30:38.48 1165.615 00:30:38.48
45 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:30:39.09 1165.228 00:30:39.09
46 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 07:30:39.87 1164.734 00:30:39.87
47 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 07:30:40.30 1164.462 00:30:40.30
48 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 07:30:41.12 1163.944 00:30:41.12
49 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 07:30:41.96 1163.413 00:30:41.96
50 CZ VLČEK Jiří Ramona 07:30:43.78 1162.264 00:30:43.78
51 CZ HLAVINKA Josef Iva 07:30:44.46 1161.836 00:30:44.46
52 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 07:30:45.62 1161.106 00:30:45.62
53 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 07:30:46.05 1160.835 00:30:46.05
54 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 07:30:46.34 1160.653 00:30:46.34
55 BE COPPENS Peter Stella 07:30:47.29 1160.056 00:30:47.29
56 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 07:30:48.30 1159.422 00:30:48.30
57 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 07:30:48.95 1159.015 00:30:48.95
58 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 07:30:49.16 1158.883 00:30:49.16
59 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 07:30:49.43 1158.714 00:30:49.43
60 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 07:30:50.19 1158.238 00:30:50.19
61 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 07:30:50.71 1157.912 00:30:50.71
62 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 07:30:51.55 1157.387 00:30:51.55
63 DE LANG Karl Heinz Lango 07:30:51.65 1157.325 00:30:51.65
64 SK BALVOŇ Michal Dada 07:30:52.15 1157.012 00:30:52.15
65 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 07:30:52.17 1157.000 00:30:52.17
66 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 07:30:52.64 1156.706 00:30:52.64
67 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 07:30:53.33 1156.275 00:30:53.33
68 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 07:30:54.40 1155.608 00:30:54.40
69 DE GOETZ Guenter GG 5 07:30:55.38 1154.998 00:30:55.38
70 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 07:30:55.84 1154.712 00:30:55.84
71 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 07:30:57.36 1153.767 00:30:57.36
72 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 8 07:30:57.37 1153.760 00:30:57.37
73 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:30:57.50 1153.680 00:30:57.50
74 DE K.H.WICHERT Navratilova 07:30:57.58 1153.630 00:30:57.58
75 PL PALENTKA Janusz J 14 07:30:58.04 1153.344 00:30:58.04
76 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 07:30:58.18 1153.257 00:30:58.18
77 CH WIRZ Team Liberec 07:30:58.40 1153.121 00:30:58.40
78 AT STEINER Alfred Amy 07:30:58.90 1152.811 00:30:58.90
79 CZ GORCA TEAM Fany 07:30:59.66 1152.340 00:30:59.66
80 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 07:31:00.11 1152.061 00:31:00.11
81 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:31:00.31 1151.937 00:31:00.31
82 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 07:31:00.51 1151.813 00:31:00.51
83 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 07:31:00.71 1151.689 00:31:00.71
84 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 07:31:01.12 1151.436 00:31:01.12
85 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 07:31:01.69 1151.083 00:31:01.69
86 SK HROZEN Peter Rocky 07:31:02.09 1150.836 00:31:02.09
87 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 07:31:02.21 1150.762 00:31:02.21
88 DE HÖRNIG Rainer HR 58 07:31:02.33 1150.688 00:31:02.33
89 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 07:31:02.57 1150.539 00:31:02.57
90 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 07:31:02.74 1150.434 00:31:02.74
91 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 07:31:02.89 1150.342 00:31:02.89
92 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 07:31:03.05 1150.243 00:31:03.05
93 AT NÖRES Kurt Kuno 1 07:31:03.12 1150.200 00:31:03.12
94 SK NOVÁK Pavel Jaro 07:31:03.72 1149.829 00:31:03.72
95 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 07:31:03.85 1149.749 00:31:03.85
96 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 07:31:04.27 1149.490 00:31:04.27
97 DE WINGS 2 WIN Lena 56 07:31:04.37 1149.428 00:31:04.37
98 CZ M & M RACING Blue Storm 07:31:04.84 1149.139 00:31:04.84
99 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 07:31:05.01 1149.034 00:31:05.01
100 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 07:31:05.51 1148.726 00:31:05.51
101 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 07:31:05.75 1148.578 00:31:05.75
102 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 07:31:06.43 1148.160 00:31:06.43
103 CZ YOUNG STARS Maia 07:31:06.44 1148.154 00:31:06.44
104 DE SG STEFFL Zille Go 1 07:31:06.77 1147.951 00:31:06.77
105 AT WENZ Alfred Oliver 07:31:06.94 1147.846 00:31:06.94
106 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 07:31:07.16 1147.711 00:31:07.16
107 AT NÖRES Kurt Kuno 6 07:31:07.41 1147.557 00:31:07.41
108 DE WINGS 2 WIN Astro 48 07:31:07.44 1147.539 00:31:07.44
109 CZ ŠIK Jaroslav Erika 07:31:07.68 1147.391 00:31:07.68
110 HU VAÁRY Péter VP 017 07:31:07.84 1147.293 00:31:07.84
111 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Sluníčko 07:31:08.11 1147.127 00:31:08.11
112 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 07:31:08.40 1146.949 00:31:08.40
113 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 07:31:08.41 1146.943 00:31:08.41
114 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 07:31:08.68 1146.777 00:31:08.68
115 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 07:31:08.85 1146.673 00:31:08.85
116 PL WÓJCIK Piotr Gold 07:31:09.86 1146.054 00:31:09.86
117 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 07:31:10.30 1145.784 00:31:10.30
118 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 07:31:10.63 1145.582 00:31:10.63
119 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 07:31:10.75 1145.508 00:31:10.75
120 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 07:31:11.16 1145.257 00:31:11.16
121 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 07:31:11.41 1145.104 00:31:11.41
122 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 07:31:11.46 1145.074 00:31:11.46
123 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:31:11.66 1144.952 00:31:11.66
124 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 07:31:11.85 1144.835 00:31:11.85
125 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 07:31:12.14 1144.658 00:31:12.14
126 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 07:31:12.18 1144.634 00:31:12.18
127 CZ GERSPITZER Team GT 2 07:31:12.25 1144.591 00:31:12.25
128 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 07:31:12.54 1144.413 00:31:12.54
129 SK BALVOŇ Michal Eva+ 07:31:12.56 1144.401 00:31:12.56
130 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:31:12.89 1144.200 00:31:12.89
131 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 07:31:13.26 1143.974 00:31:13.26
132 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 07:31:13.56 1143.790 00:31:13.56
133 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 07:31:13.82 1143.632 00:31:13.82
134 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 07:31:14.14 1143.436 00:31:14.14
135 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 07:31:14.71 1143.089 00:31:14.71
136 AT EDER Gerhard Rambo 07:31:15.15 1142.821 00:31:15.15
137 CZ ECHTNER Antonín AR 3 07:31:15.19 1142.796 00:31:15.19
138 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:31:15.26 1142.754 00:31:15.26
139 AT WENZ Alfred Conny 07:31:15.40 1142.668 00:31:15.40
140 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 07:31:15.87 1142.382 00:31:15.87
141 DE SCHEPER Günter Giant 07:31:15.93 1142.345 00:31:15.93
142 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 07:31:16.12 1142.230 00:31:16.12
143 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 07:31:16.20 1142.181 00:31:16.20
144 DE WITT Lutz LW 1 07:31:16.31 1142.114 00:31:16.31
145 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 07:31:16.47 1142.017 00:31:16.47
146 CZ KUZNÍK Václav Dima 07:31:16.66 1141.901 00:31:16.66
147 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 07:31:16.74 1141.852 00:31:16.74
148 BE MERGAERT Dirk Meredith 07:31:16.82 1141.804 00:31:16.82
149 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 07:31:17.61 1141.323 00:31:17.61
150 DE WINGS 2 WIN Camila 50 07:31:17.73 1141.250 00:31:17.73
151 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 07:31:17.83 1141.190 00:31:17.83
152 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 07:31:17.84 1141.183 00:31:17.84
153 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 07:31:18.07 1141.044 00:31:18.07
154 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 07:31:18.31 1140.898 00:31:18.31
155 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 07:31:18.63 1140.704 00:31:18.63
156 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 07:31:18.71 1140.655 00:31:18.71
157 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:31:19.40 1140.236 00:31:19.40
158 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 07:31:19.95 1139.903 00:31:19.95
159 DE SIEBERT Dieter Sippil 07:31:20.07 1139.830 00:31:20.07
160 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 07:31:21.11 1139.200 00:31:21.11
161 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 07:31:21.29 1139.091 00:31:21.29
162 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 07:31:21.32 1139.073 00:31:21.32
163 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 07:31:21.44 1139.000 00:31:21.44
164 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 07:31:21.52 1138.951 00:31:21.52
165 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 07:31:21.67 1138.861 00:31:21.67
165 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 07:31:21.67 1138.861 00:31:21.67
167 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 07:31:21.95 1138.691 00:31:21.95
168 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 07:31:22.25 1138.510 00:31:22.25
169 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:31:22.83 1138.159 00:31:22.83
170 CZ VÍTEK Jan Maty 07:31:22.93 1138.099 00:31:22.93
171 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 07:31:24.15 1137.362 00:31:24.15
172 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 07:31:24.60 1137.090 00:31:24.60
173 DE WITT Lutz LW 3 07:31:24.68 1137.042 00:31:24.68
174 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:31:24.97 1136.867 00:31:24.97
175 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 07:31:25.30 1136.668 00:31:25.30
176 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 07:31:25.51 1136.541 00:31:25.51
177 HU FÖLDING Norbert FN 043 07:31:25.59 1136.493 00:31:25.59
178 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 07:31:26.07 1136.204 00:31:26.07
179 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 07:31:26.11 1136.180 00:31:26.11
180 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 07:31:26.48 1135.957 00:31:26.48
181 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:31:26.51 1135.939 00:31:26.51
182 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 07:31:26.85 1135.734 00:31:26.85
183 DE K.H.WICHERT Koukalova 07:31:26.89 1135.710 00:31:26.89
184 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 07:31:27.18 1135.536 00:31:27.18
185 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 07:31:28.20 1134.922 00:31:28.20
186 HU FÖLDING Norbert FN 044 07:31:28.29 1134.868 00:31:28.29
187 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Lucka 07:31:28.80 1134.562 00:31:28.80
188 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:31:29.54 1134.117 00:31:29.54
189 DE LANG Karl Heinz Langer 07:31:29.57 1134.099 00:31:29.57
190 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 07:31:29.79 1133.967 00:31:29.79
191 SK GOGORA Milan Zugo 07:31:30.22 1133.709 00:31:30.22
192 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 07:31:30.55 1133.511 00:31:30.55
193 CZ VACEK Josef Maruška 07:31:30.80 1133.362 00:31:30.80
194 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 07:31:31.18 1133.134 00:31:31.18
195 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 07:31:32.03 1132.625 00:31:32.03
196 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 234 07:31:32.38 1132.415 00:31:32.38
197 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 07:31:32.90 1132.104 00:31:32.90
198 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:31:33.13 1131.967 00:31:33.13
199 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 07:31:34.37 1131.226 00:31:34.37
200 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 07:31:34.46 1131.172 00:31:34.46
201 DE LECKE Theo & Markus Tynara 07:31:34.73 1131.011 00:31:34.73
202 CZ PETER Milan Mat 07:31:35.08 1130.802 00:31:35.08
203 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:31:35.98 1130.265 00:31:35.98
204 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 07:31:36.24 1130.110 00:31:36.24
205 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 07:31:36.25 1130.104 00:31:36.25
206 CZ DUDA Přemysl Sázava 07:31:36.48 1129.967 00:31:36.48
207 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 07:31:36.66 1129.860 00:31:36.66
208 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 07:31:36.73 1129.818 00:31:36.73
209 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 07:31:37.16 1129.562 00:31:37.16
210 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 07:31:37.69 1129.247 00:31:37.69
211 CZ SÝKORA Jaromír Anna 07:31:38.54 1128.741 00:31:38.54
212 CZ YOUNG STARS Ebigeil 07:31:39.74 1128.028 00:31:39.74
213 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:31:39.97 1127.891 00:31:39.97
214 DE SG STEFFL Glatze 07:31:40.03 1127.856 00:31:40.03
215 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 07:31:40.28 1127.707 00:31:40.28
216 AT LEICHTFRIED Walter Henk Sohn 07:31:40.59 1127.524 00:31:40.59
217 NL CORVO Milan+ 07:31:40.82 1127.387 00:31:40.82
218 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 07:31:41.31 1127.097 00:31:41.31
219 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 07:31:41.52 1126.972 00:31:41.52
220 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 07:31:41.77 1126.824 00:31:41.77
221 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mariana 07:31:41.78 1126.818 00:31:41.78
222 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 07:31:42.65 1126.303 00:31:42.65
223 CZ BARTL Pavel Spown 5 07:31:43.11 1126.031 00:31:43.11
224 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:31:43.61 1125.735 00:31:43.61
225 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 07:31:44.31 1125.321 00:31:44.31
226 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 07:31:44.35 1125.297 00:31:44.35
227 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 07:31:44.81 1125.026 00:31:44.81
228 CZ EM-EKO.CZ Czemba 07:31:45.46 1124.642 00:31:45.46
229 SK HROZEN Peter Sanny 07:31:45.78 1124.453 00:31:45.78
230 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 07:31:45.93 1124.364 00:31:45.93
231 CZ KAREL TEAM Case 07:31:46.17 1124.223 00:31:46.17
232 CZ JANEČEK Petr Wanne 07:31:46.34 1124.123 00:31:46.34
233 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 07:31:46.61 1123.963 00:31:46.61
234 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 07:31:47.01 1123.728 00:31:47.01
235 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 07:31:47.02 1123.722 00:31:47.02
236 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 07:31:47.42 1123.486 00:31:47.42
237 AT STEINER Alfred Aika 07:31:47.59 1123.386 00:31:47.59
238 CZ NOVOTNÝ Jaroslav J. Kenny 07:31:47.80 1123.262 00:31:47.80
239 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 07:31:48.13 1123.068 00:31:48.13
240 CZ HLAVINKA Josef Kvído 07:31:48.23 1123.009 00:31:48.23
241 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 07:31:48.43 1122.892 00:31:48.43
242 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 07:31:48.60 1122.792 00:31:48.60
243 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 07:31:48.66 1122.756 00:31:48.66
244 DE GOETZ Guenter GG 2 07:31:48.77 1122.692 00:31:48.77
245 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 07:31:48.86 1122.639 00:31:48.86
246 AT SCHOBER Karl Bisscaya 07:31:49.41 1122.315 00:31:49.41
247 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 07:31:49.60 1122.204 00:31:49.60
248 AT WIEFLER Alois Karl 07:31:50.06 1121.933 00:31:50.06
249 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 07:31:50.27 1121.810 00:31:50.27
250 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 07:31:50.67 1121.575 00:31:50.67
251 CZ SCHLEHOFER Michal Scandalli 07:31:51.09 1121.329 00:31:51.09
252 SK NOVÁK Pavel Stano 07:31:51.12 1121.311 00:31:51.12
253 DE KLÜBER Bernhard BK 6 07:31:51.16 1121.288 00:31:51.16
254 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 07:31:51.38 1121.159 00:31:51.38
255 SK BINDAS Štefan jun. Esko 07:31:51.51 1121.082 00:31:51.51
256 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 07:31:51.70 1120.971 00:31:51.70
257 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 07:31:51.81 1120.906 00:31:51.81
258 NL PLOEG Bert Bernadette 07:31:51.90 1120.854 00:31:51.90
259 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:31:51.91 1120.848 00:31:51.91
260 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 07:31:52.25 1120.648 00:31:52.25
261 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 07:31:52.54 1120.479 00:31:52.54
262 CZ BODY Andrej Mamba 07:31:52.96 1120.233 00:31:52.96
263 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 07:31:53.69 1119.805 00:31:53.69
264 DE K.H.WICHERT Zelezny 07:31:53.86 1119.706 00:31:53.86
265 DE DEBUS Gerhard Helene 07:31:54.03 1119.606 00:31:54.03
266 DE MSA RACING TEAM Gnabry 07:31:54.16 1119.530 00:31:54.16
267 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 07:31:54.48 1119.343 00:31:54.48
268 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 07:31:54.68 1119.226 00:31:54.68
269 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 07:31:55.02 1119.027 00:31:55.02
270 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 07:31:55.32 1118.852 00:31:55.32
271 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:31:55.68 1118.642 00:31:55.68
272 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 07:31:55.88 1118.525 00:31:55.88
273 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 07:31:56.30 1118.280 00:31:56.30
274 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 07:31:58.24 1117.149 00:31:58.24
275 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 07:31:58.40 1117.056 00:31:58.40
276 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 07:31:58.70 1116.881 00:31:58.70
277 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 07:31:59.96 1116.148 00:31:59.96
278 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 07:31:59.97 1116.142 00:31:59.97
279 AT GRATZER Marco Extrawurst 07:32:00.05 1116.096 00:32:00.05
280 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 07:32:00.41 1115.887 00:32:00.41
281 DE HUNTER TEAM Hunter 933 07:32:00.87 1115.619 00:32:00.87
282 SK LAŠ Vladimír Las 8 07:32:01.31 1115.364 00:32:01.31
283 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 07:32:01.50 1115.254 00:32:01.50
284 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 07:32:01.66 1115.161 00:32:01.66
285 DE MSA RACING TEAM Mika 07:32:01.79 1115.085 00:32:01.79
286 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 07:32:02.16 1114.871 00:32:02.16
287 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 07:32:02.34 1114.766 00:32:02.34
288 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 07:32:02.48 1114.685 00:32:02.48
289 SK NOCHTA Štefan Nika 07:32:02.66 1114.581 00:32:02.66
290 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 07:32:02.83 1114.482 00:32:02.83
291 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 07:32:03.18 1114.279 00:32:03.18
292 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 07:32:03.25 1114.239 00:32:03.25
293 AT ECKHARDT Markus Mozart 07:32:03.57 1114.054 00:32:03.57
294 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 07:32:03.83 1113.903 00:32:03.83
295 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 07:32:03.90 1113.862 00:32:03.90
296 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 07:32:04.13 1113.729 00:32:04.13
297 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 11 07:32:04.66 1113.423 00:32:04.66
298 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:32:05.12 1113.157 00:32:05.12
299 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 07:32:05.32 1113.041 00:32:05.32
300 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 07:32:05.67 1112.839 00:32:05.67
301 DE GOETZ Guenter GG 12 07:32:05.90 1112.706 00:32:05.90
302 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 07:32:07.08 1112.024 00:32:07.08
303 DE WINGS 2 WIN Amir 34 07:32:07.70 1111.667 00:32:07.70
304 CZ GERSPITZER Team GT 6 07:32:07.87 1111.569 00:32:07.87
305 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 07:32:08.13 1111.419 00:32:08.13
306 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 07:32:08.30 1111.321 00:32:08.30
307 AT SCHÖN Johann Hans 07:32:08.38 1111.275 00:32:08.38
308 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 07:32:08.65 1111.119 00:32:08.65
309 DE RUSSIN Christian Caro 07:32:08.68 1111.102 00:32:08.68
310 CZ ŠPIONI Agent 3 07:32:08.81 1111.027 00:32:08.81
311 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 07:32:08.98 1110.929 00:32:08.98
312 CZ VLČEK Jiří Davidson 07:32:09.29 1110.751 00:32:09.29
313 CZ GRUBER Simon "A" Simon* 07:32:09.97 1110.359 00:32:09.97
314 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 07:32:10.17 1110.244 00:32:10.17
315 PL SEDLACEK Josef Kayla 07:32:10.89 1109.830 00:32:10.89
316 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 07:32:10.94 1109.801 00:32:10.94
317 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 07:32:11.05 1109.738 00:32:11.05
318 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 07:32:11.48 1109.491 00:32:11.48
319 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 07:32:11.62 1109.411 00:32:11.62
320 DE SCHEPER Günter Gimp 07:32:11.95 1109.221 00:32:11.95
321 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Lisana 07:32:12.21 1109.072 00:32:12.21
322 CZ GRUBER Simon "B" Power 07:32:12.61 1108.842 00:32:12.61
323 SK GOGORA Milan Kago 07:32:13.19 1108.510 00:32:13.19
324 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 07:32:13.23 1108.487 00:32:13.23
325 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:32:13.51 1108.326 00:32:13.51
326 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 07:32:13.83 1108.143 00:32:13.83
327 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 07:32:14.52 1107.748 00:32:14.52
328 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 07:32:15.05 1107.444 00:32:15.05
329 CZ FAJMON Team FT 05 07:32:15.90 1106.958 00:32:15.90
330 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 07:32:15.97 1106.918 00:32:15.97
331 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:32:17.48 1106.055 00:32:17.48
332 IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team Bigio 07:32:18.15 1105.673 00:32:18.15
333 CZ STRUŽKA Libor Síma 07:32:18.41 1105.525 00:32:18.41
334 DE WINGS 2 WIN Mia 42 07:32:18.86 1105.268 00:32:18.86
335 DE GOETZ Guenter GG 7 07:32:19.04 1105.165 00:32:19.04
336 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 07:32:19.81 1104.727 00:32:19.81
337 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 07:32:19.85 1104.704 00:32:19.85
338 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 07:32:20.28 1104.459 00:32:20.28
339 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 07:32:20.68 1104.232 00:32:20.68
340 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 07:32:20.73 1104.203 00:32:20.73
341 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:32:21.12 1103.981 00:32:21.12
342 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 07:32:21.18 1103.947 00:32:21.18
343 PL WOZNICA Józef Lindor 07:32:21.43 1103.805 00:32:21.43
344 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 07:32:21.77 1103.612 00:32:21.77
345 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 07:32:22.04 1103.458 00:32:22.04
346 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 07:32:22.85 1102.998 00:32:22.85
347 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:32:23.28 1102.754 00:32:23.28
348 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 07:32:23.52 1102.618 00:32:23.52
349 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 07:32:24.31 1102.170 00:32:24.31
350 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:32:24.52 1102.051 00:32:24.52
351 HU GÁBOR Scheily Sch 528 07:32:24.77 1101.909 00:32:24.77
352 CZ YOUNG STARS Maťánek 07:32:24.78 1101.904 00:32:24.78
353 BE MERGAERT Dirk Merina 07:32:25.02 1101.768 00:32:25.02
354 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:32:25.22 1101.654 00:32:25.22
355 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:32:25.66 1101.405 00:32:25.66
356 BG SOFIA TEAM Socrat 07:32:26.15 1101.128 00:32:26.15
357 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 07:32:26.55 1100.902 00:32:26.55
358 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 07:32:26.81 1100.755 00:32:26.81
359 CZ KRET Jiří Líla 07:32:27.90 1100.139 00:32:27.90
360 CZ VACEK Josef Vajda 07:32:28.32 1099.901 00:32:28.32
361 DE DEBUS Gerhard Frieda 07:32:29.08 1099.473 00:32:29.08
362 IT CROCETTA Gabriele R 06 07:32:29.35 1099.320 00:32:29.35
363 DE SPRANG Matthias Future 07:32:29.71 1099.117 00:32:29.71
364 SK PAJTA Vladimír Filo 07:32:29.95 1098.982 00:32:29.95
365 SK NOVÁK Matej Valter 07:32:30.01 1098.948 00:32:30.01
366 AT EDER Gerhard Terminator 07:32:30.48 1098.683 00:32:30.48
367 CZ GROH Aleš Infinity 07:32:30.87 1098.464 00:32:30.87
368 PL KARDAS Michal Huub 07:32:31.08 1098.346 00:32:31.08
369 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 07:32:31.30 1098.222 00:32:31.30
370 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 07:32:31.55 1098.081 00:32:31.55
371 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 07:32:31.67 1098.013 00:32:31.67
372 CZ SCHLEHOFER Michal Sirena 07:32:31.68 1098.008 00:32:31.68
373 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 07:32:32.26 1097.682 00:32:32.26
374 CZ STRUŽKA Libor Tom* 07:32:32.62 1097.479 00:32:32.62
375 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 07:32:32.65 1097.462 00:32:32.65
376 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 07:32:33.18 1097.165 00:32:33.18
377 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 07:32:33.56 1096.951 00:32:33.56
378 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:32:34.65 1096.339 00:32:34.65
379 DE ROHE Pascal Arya Stark 07:32:35.50 1095.863 00:32:35.50
380 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 07:32:35.95 1095.611 00:32:35.95
381 CZ GRUBER Simon "A" Conor 07:32:36.20 1095.471 00:32:36.20
382 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 07:32:37.07 1094.984 00:32:37.07
383 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 07:32:37.82 1094.564 00:32:37.82
384 HU FÖLDING Norbert FN 047 07:32:38.20 1094.352 00:32:38.20
385 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 07:32:38.23 1094.335 00:32:38.23
386 DE SG STEFFL King Ali 07:32:38.97 1093.922 00:32:38.97
387 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 07:32:39.13 1093.832 00:32:39.13
388 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 07:32:39.92 1093.392 00:32:39.92
389 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 07:32:40.77 1092.918 00:32:40.77
390 NL PLOEG Bert Bergy 07:32:41.10 1092.734 00:32:41.10
391 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 07:32:41.42 1092.555 00:32:41.42
392 PL WOZNICA Józef Szpak 07:32:41.87 1092.305 00:32:41.87
393 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 07:32:42.23 1092.104 00:32:42.23
394 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 07:32:42.24 1092.099 00:32:42.24
395 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 07:32:42.36 1092.032 00:32:42.36
396 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 07:32:42.65 1091.871 00:32:42.65
397 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 07:32:42.95 1091.704 00:32:42.95
398 CZ BARÁNEK Josef Derby County 07:32:43.03 1091.659 00:32:43.03
399 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 07:32:44.10 1091.065 00:32:44.10
400 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 07:32:44.59 1090.792 00:32:44.59
401 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 07:32:44.94 1090.598 00:32:44.94
402 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 07:32:45.44 1090.321 00:32:45.44
403 CZ VACEK Josef Pipin 07:32:45.61 1090.226 00:32:45.61
404 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 07:32:46.35 1089.816 00:32:46.35
405 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 07:32:46.86 1089.534 00:32:46.86
406 CZ DUDA Přemysl Vltava 07:32:46.95 1089.484 00:32:46.95
407 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 07:32:47.30 1089.290 00:32:47.30
408 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 07:32:47.58 1089.135 00:32:47.58
409 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 07:32:47.63 1089.107 00:32:47.63
410 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 07:32:48.30 1088.736 00:32:48.30
411 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 07:32:48.36 1088.703 00:32:48.36
412 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 07:32:48.43 1088.665 00:32:48.43
413 SK PAJTA Vladimír Ruth 07:32:48.92 1088.394 00:32:48.92
414 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 07:32:49.25 1088.211 00:32:49.25
415 SK HROZEN Peter Aneta 07:32:49.50 1088.073 00:32:49.50
416 SK HROZEN Peter Peter 07:32:49.89 1087.858 00:32:49.89
417 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:32:50.97 1087.262 00:32:50.97
418 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 07:32:51.13 1087.173 00:32:51.13
419 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 07:32:51.25 1087.107 00:32:51.25
420 DE SCHEPER Günter Gigio 07:32:51.43 1087.008 00:32:51.43
421 CZ J.R.TEAM RS 3 07:32:51.62 1086.903 00:32:51.62
422 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 07:32:51.85 1086.776 00:32:51.85
423 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 07:32:53.03 1086.126 00:32:53.03
424 PL KOZLENIA Artur Celenex 07:32:53.05 1086.115 00:32:53.05
425 DE BEHLKE Andreas Thunder 07:32:53.58 1085.824 00:32:53.58
426 DE SG STEFFL Favorit 07:32:54.46 1085.340 00:32:54.46
427 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 07:32:54.70 1085.208 00:32:54.70
428 DE WITT Lutz LW 7 07:32:55.04 1085.021 00:32:55.04
429 CZ KONOPÍK Jiří Luky 07:32:55.44 1084.801 00:32:55.44
430 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 07:32:55.57 1084.730 00:32:55.57
431 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 07:32:55.61 1084.708 00:32:55.61
432 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 07:32:56.43 1084.258 00:32:56.43
433 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 07:32:56.61 1084.159 00:32:56.61
434 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 07:32:56.87 1084.017 00:32:56.87
435 SK LAŠ Vladimír Las 11 07:32:57.23 1083.819 00:32:57.23
436 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 07:32:57.37 1083.743 00:32:57.37
437 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 07:32:57.42 1083.715 00:32:57.42
438 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 07:32:57.88 1083.463 00:32:57.88
439 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 07:32:58.29 1083.239 00:32:58.29
440 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 07:32:58.65 1083.041 00:32:58.65
441 CZ KRET Jiří Alfa 07:32:58.92 1082.894 00:32:58.92
442 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 07:32:59.73 1082.451 00:32:59.73
443 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 07:33:00.11 1082.243 00:33:00.11
444 CZ YOUNG STARS Raketa 07:33:00.39 1082.090 00:33:00.39
445 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 07:33:00.56 1081.997 00:33:00.56
446 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 07:33:00.82 1081.855 00:33:00.82
447 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 07:33:01.29 1081.598 00:33:01.29
448 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 07:33:01.69 1081.380 00:33:01.69
449 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 07:33:02.17 1081.118 00:33:02.17
450 PL WÓJCIK Piotr Maxi 07:33:02.43 1080.976 00:33:02.43
451 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 07:33:03.10 1080.611 00:33:03.10
452 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 07:33:03.27 1080.519 00:33:03.27
453 CZ VLČEK Jiří Miho 07:33:03.39 1080.453 00:33:03.39
454 NL CORVO Luca 07:33:03.69 1080.290 00:33:03.69
455 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 07:33:03.87 1080.192 00:33:03.87
456 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 07:33:04.19 1080.018 00:33:04.19
457 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 07:33:04.43 1079.887 00:33:04.43
458 DE BEHLKE Andreas Flashlight 07:33:04.75 1079.713 00:33:04.75
459 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 07:33:05.69 1079.202 00:33:05.69
460 SK NOVÁK Matej Šeko 07:33:05.78 1079.153 00:33:05.78
461 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 07:33:06.63 1078.691 00:33:06.63
462 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 07:33:07.27 1078.344 00:33:07.27
463 CZ STRUŽKA Libor Mané 07:33:07.52 1078.208 00:33:07.52
464 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 07:33:07.82 1078.045 00:33:07.82
465 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 07:33:08.19 1077.845 00:33:08.19
466 NL SIMONSZ Henk China 33 07:33:08.49 1077.682 00:33:08.49
467 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 07:33:08.60 1077.622 00:33:08.60
468 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 07:33:08.89 1077.465 00:33:08.89
469 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 07:33:10.18 1076.767 00:33:10.18
470 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 07:33:10.59 1076.545 00:33:10.59
471 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 07:33:10.70 1076.486 00:33:10.70
472 PL MAZIARZ RACING TEAM Horje 07:33:10.96 1076.345 00:33:10.96
473 AT GRATZER Marco Salvator 07:33:11.07 1076.286 00:33:11.07
474 DE WILDECK Team WT 3 07:33:11.49 1076.059 00:33:11.49
475 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 07:33:11.90 1075.837 00:33:11.90
476 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 07:33:12.05 1075.756 00:33:12.05
477 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:33:13.37 1075.044 00:33:13.37
478 PL KWASNICKI Tomasz Diana 07:33:13.40 1075.028 00:33:13.40
479 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 07:33:13.59 1074.925 00:33:13.59
480 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 07:33:13.82 1074.801 00:33:13.82
481 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 07:33:14.32 1074.532 00:33:14.32
482 AT WIMMER Karl Lilli 07:33:14.54 1074.413 00:33:14.54
483 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 07:33:15.20 1074.058 00:33:15.20
484 DE KLÜBER Bernhard BK 2 07:33:15.61 1073.837 00:33:15.61
485 AT NÖRES Kurt Kuno 2 07:33:15.88 1073.692 00:33:15.88
486 AT STRAIF Walter Walda 07:33:15.89 1073.686 00:33:15.89
487 PL WOZNICA Józef Adenox 07:33:16.21 1073.514 00:33:16.21
488 DE KUSSER Josef Lisa. 07:33:17.44 1072.853 00:33:17.44
489 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Limiti 07:33:17.74 1072.692 00:33:17.74
490 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 07:33:18.77 1072.139 00:33:18.77
491 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 07:33:19.96 1071.501 00:33:19.96
492 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 07:33:20.20 1071.373 00:33:20.20
493 CZ MAKANAKI Team Stodo 07:33:20.38 1071.276 00:33:20.38
494 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 07:33:20.99 1070.950 00:33:20.99
495 DE KLÜBER Bernhard BK 1 07:33:21.40 1070.730 00:33:21.40
496 CZ GERSPITZER Team GT 5 07:33:21.88 1070.474 00:33:21.88
497 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:33:22.05 1070.383 00:33:22.05
498 DE BELOW Harald OneNinetythree 07:33:22.07 1070.372 00:33:22.07
499 NL MOL Ed Lorrenzo 07:33:22.41 1070.190 00:33:22.41
500 CZ JANEČEK Petr Letec 07:33:22.43 1070.180 00:33:22.43
501 PL KOZLENIA Boguslawa Gunix 07:33:22.85 1069.955 00:33:22.85
502 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 07:33:22.91 1069.923 00:33:22.91
503 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 07:33:23.37 1069.678 00:33:23.37
504 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 07:33:23.75 1069.475 00:33:23.75
505 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 07:33:24.04 1069.320 00:33:24.04
506 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 07:33:25.31 1068.643 00:33:25.31
507 NL CORVO Devi 07:33:25.66 1068.456 00:33:25.66
508 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 07:33:26.96 1067.764 00:33:26.96
509 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 07:33:27.61 1067.418 00:33:27.61
510 CZ REIN Jan Danny 07:33:27.74 1067.349 00:33:27.74
511 DE K.H.WICHERT Cech 07:33:29.23 1066.558 00:33:29.23
512 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 07:33:29.24 1066.553 00:33:29.24
513 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 07:33:29.40 1066.468 00:33:29.40
514 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 07:33:29.44 1066.446 00:33:29.44
515 CZ GROH Aleš Blue Brutus 07:33:29.74 1066.287 00:33:29.74
516 CZ GORCA TEAM Zara. 07:33:29.82 1066.245 00:33:29.82
517 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 07:33:29.90 1066.202 00:33:29.90
518 PL WOZNICA Józef Kid 07:33:30.49 1065.889 00:33:30.49
519 CZ GORCA TEAM Hela 07:33:30.64 1065.810 00:33:30.64
520 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Turbo 07:33:31.20 1065.513 00:33:31.20
521 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 07:33:31.47 1065.370 00:33:31.47
522 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 07:33:31.50 1065.354 00:33:31.50
523 CZ GROH Aleš Blue Flash 07:33:31.52 1065.344 00:33:31.52
524 CZ ŠPIONI Agent 5 07:33:31.83 1065.179 00:33:31.83
525 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 07:33:32.34 1064.910 00:33:32.34
526 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 07:33:33.08 1064.518 00:33:33.08
527 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:33:33.12 1064.497 00:33:33.12
528 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 07:33:33.67 1064.206 00:33:33.67
529 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 07:33:34.39 1063.826 00:33:34.39
530 AT LEICHTFRIED Walter Michaela 07:33:34.61 1063.710 00:33:34.61
531 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 07:33:35.02 1063.493 00:33:35.02
532 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 07:33:35.19 1063.403 00:33:35.19
533 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 07:33:35.68 1063.145 00:33:35.68
534 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 07:33:35.80 1063.082 00:33:35.80
535 CZ LUKÁŠ Jan Fast 07:33:36.03 1062.960 00:33:36.03
536 CZ M & M RACING Offred 07:33:36.26 1062.839 00:33:36.26
537 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 07:33:36.96 1062.470 00:33:36.96
538 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 07:33:37.06 1062.418 00:33:37.06
539 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 07:33:37.34 1062.270 00:33:37.34
540 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 07:33:37.84 1062.007 00:33:37.84
541 CZ BECHA Lubomír Hauten 07:33:38.26 1061.786 00:33:38.26
542 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:33:38.86 1061.470 00:33:38.86
543 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 07:33:40.26 1060.735 00:33:40.26
544 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 07:33:40.61 1060.551 00:33:40.61
545 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 07:33:40.98 1060.357 00:33:40.98
546 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 07:33:41.05 1060.320 00:33:41.05
547 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 07:33:41.86 1059.895 00:33:41.86
548 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 07:33:42.32 1059.654 00:33:42.32
549 DE NAKOTT Ludwig New Boris 07:33:43.31 1059.136 00:33:43.31
550 CZ ŠPIONI Agent 1 07:33:43.69 1058.937 00:33:43.69
551 CH ANDERHUB Oskar Antic 07:33:44.35 1058.592 00:33:44.35
552 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 07:33:44.45 1058.539 00:33:44.45
553 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 07:33:44.92 1058.294 00:33:44.92
554 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:33:45.31 1058.090 00:33:45.31
555 CZ PETER Milan Bat 07:33:46.04 1057.709 00:33:46.04
556 CZ GRUBER Simon "B" Katie 07:33:46.94 1057.239 00:33:46.94
557 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 07:33:46.97 1057.223 00:33:46.97
558 BE MERGAERT Dirk Mercury 07:33:47.19 1057.109 00:33:47.19
559 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 07:33:47.46 1056.968 00:33:47.46
560 PL SEDLACEK Josef Turul 07:33:47.59 1056.900 00:33:47.59
561 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 07:33:48.15 1056.608 00:33:48.15
562 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 07:33:48.84 1056.249 00:33:48.84
563 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 07:33:49.15 1056.088 00:33:49.15
564 CZ PETER Milan Pat 07:33:49.34 1055.989 00:33:49.34
565 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 07:33:49.64 1055.833 00:33:49.64
566 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 07:33:49.99 1055.651 00:33:49.99
567 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 07:33:50.02 1055.635 00:33:50.02
568 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 07:33:50.54 1055.365 00:33:50.54
569 CZ KUZNÍK Václav Kamča 07:33:50.84 1055.209 00:33:50.84
570 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 07:33:51.10 1055.074 00:33:51.10
571 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 07:33:51.77 1054.726 00:33:51.77
572 CZ J.R.TEAM RS 6 07:33:52.45 1054.373 00:33:52.45
573 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 07:33:52.57 1054.311 00:33:52.57
574 AT ECKHARDT Markus Maximus 07:33:54.07 1053.533 00:33:54.07
575 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:33:55.99 1052.540 00:33:55.99
576 CZ MAKANAKI Team Makanaki 07:33:56.87 1052.085 00:33:56.87
577 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 07:33:57.28 1051.873 00:33:57.28
578 AT STRAIF Walter Waless 07:33:57.69 1051.661 00:33:57.69
579 CZ BECHA Lubomír Knok 07:33:58.37 1051.311 00:33:58.37
580 CZ VACEK Josef Jiřik 07:33:59.34 1050.811 00:33:59.34
581 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 07:34:00.22 1050.357 00:34:00.22
582 PL WÓJCIK Piotr Taxi 07:34:00.66 1050.131 00:34:00.66
583 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 07:34:02.31 1049.282 00:34:02.31
584 CZ VÍTEK Jan Darja 07:34:04.47 1048.174 00:34:04.47
585 DE KLÜBER Bernhard BK 4 07:34:04.81 1048.000 00:34:04.81
586 AT RADU Constantin Falconety 07:34:06.13 1047.323 00:34:06.13
587 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 07:34:07.09 1046.832 00:34:07.09
588 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 07:34:09.01 1045.851 00:34:09.01
589 CZ GERSPITZER Team GT 3 07:34:09.31 1045.698 00:34:09.31
590 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:34:09.61 1045.545 00:34:09.61
591 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 07:34:09.79 1045.453 00:34:09.79
592 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Blau Nature 07:34:10.47 1045.107 00:34:10.47
593 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 07:34:10.48 1045.102 00:34:10.48
594 CZ HLAVINKA Josef Gabi 07:34:10.50 1045.091 00:34:10.50
595 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 07:34:11.12 1044.776 00:34:11.12
596 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 07:34:11.89 1044.383 00:34:11.89
597 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 07:34:12.23 1044.210 00:34:12.23
598 DE BEHLKE Andreas Daylight 07:34:12.38 1044.134 00:34:12.38
599 BE COPPENS Peter Faither 07:34:12.91 1043.865 00:34:12.91
600 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 07:34:13.26 1043.687 00:34:13.26
601 CZ POPELKA Roman Mekota 07:34:14.19 1043.214 00:34:14.19
602 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 07:34:15.13 1042.737 00:34:15.13
603 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 07:34:15.76 1042.417 00:34:15.76
604 CZ REIN Jan Shannon 07:34:16.20 1042.194 00:34:16.20
605 DE GOETZ Guenter GG 8 07:34:16.55 1042.017 00:34:16.55
606 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 07:34:16.87 1041.855 00:34:16.87
607 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 07:34:17.41 1041.581 00:34:17.41
608 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 07:34:17.56 1041.505 00:34:17.56
609 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 07:34:18.15 1041.207 00:34:18.15
610 CZ GRUBER Simon "A" Eska 07:34:18.40 1041.080 00:34:18.40
611 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 07:34:18.52 1041.020 00:34:18.52
612 PL KARDAS Michal Rafal 07:34:18.71 1040.924 00:34:18.71
613 DE WITT Lutz LW 5 07:34:18.73 1040.914 00:34:18.73
614 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 07:34:19.22 1040.666 00:34:19.22
615 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:34:21.27 1039.631 00:34:21.27
616 CZ ZEMAN Petr Jiří 07:34:21.83 1039.349 00:34:21.83
617 BE COPPENS Peter Tell 07:34:22.08 1039.223 00:34:22.08
618 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 07:34:22.50 1039.011 00:34:22.50
619 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 07:34:23.28 1038.618 00:34:23.28
620 CZ MOTRE Vasil Vasil 07:34:23.98 1038.266 00:34:23.98
621 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 07:34:25.79 1037.356 00:34:25.79
622 PL MAZIARZ RACING TEAM Booki 07:34:26.18 1037.160 00:34:26.18
623 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 07:34:26.81 1036.844 00:34:26.81
624 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 07:34:27.36 1036.568 00:34:27.36
625 SK GOGORA Milan Migo 07:34:27.97 1036.263 00:34:27.97
626 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 07:34:30.72 1034.886 00:34:30.72
627 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 07:34:30.88 1034.806 00:34:30.88
628 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 07:34:33.09 1033.703 00:34:33.09
629 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 07:34:33.59 1033.454 00:34:33.59
630 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 07:34:35.51 1032.498 00:34:35.51
631 DE K.H.WICHERT Nedved 07:34:37.75 1031.385 00:34:37.75
632 SK GOGORA Milan Koko 07:34:37.77 1031.375 00:34:37.77
633 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 07:34:38.07 1031.226 00:34:38.07
634 AT EPPENSTEINER Josef Bella 07:34:39.32 1030.606 00:34:39.32
635 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 07:34:39.41 1030.562 00:34:39.41
636 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 07:34:40.64 1029.952 00:34:40.64
637 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 07:34:40.79 1029.878 00:34:40.79
638 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 07:34:41.02 1029.764 00:34:41.02
639 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 07:34:42.03 1029.265 00:34:42.03
640 CZ NOVOSAD František Berta N 07:34:42.26 1029.151 00:34:42.26
641 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 07:34:44.36 1028.114 00:34:44.36
642 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 07:34:45.34 1027.631 00:34:45.34
643 DE WILDECK Team WT 6 07:34:45.67 1027.468 00:34:45.67
644 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 07:34:45.81 1027.399 00:34:45.81
645 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 07:34:47.63 1026.504 00:34:47.63
646 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:34:47.80 1026.420 00:34:47.80
647 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 07:34:48.07 1026.287 00:34:48.07
648 AT SCHOBER Karl Sultana 07:34:49.98 1025.350 00:34:49.98
649 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 07:34:51.63 1024.541 00:34:51.63
650 IT WONDER PIGEONS Team Makulu 07:34:53.43 1023.660 00:34:53.43
651 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 07:34:53.52 1023.616 00:34:53.52
652 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 07:34:55.40 1022.697 00:34:55.40
653 PL KARDAS Michal Marek. 07:34:55.48 1022.658 00:34:55.48
654 CZ KRET Jiří Beta 07:34:55.94 1022.434 00:34:55.94
655 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 07:34:58.52 1021.177 00:34:58.52
656 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 07:34:59.21 1020.841 00:34:59.21
657 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 07:34:59.83 1020.540 00:34:59.83
658 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 07:35:00.52 1020.205 00:35:00.52
659 DE BEHLKE Andreas Storm 07:35:02.41 1019.287 00:35:02.41
660 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 07:35:04.40 1018.324 00:35:04.40
661 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 07:35:04.85 1018.106 00:35:04.85
662 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 07:35:05.09 1017.990 00:35:05.09
663 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 07:35:05.35 1017.864 00:35:05.35
664 DE BEHLKE Andreas Sunny 07:35:06.20 1017.453 00:35:06.20
665 AT GRATZER Marco Leberkäse 07:35:07.20 1016.970 00:35:07.20
666 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 07:35:07.66 1016.748 00:35:07.66
667 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 07:35:08.69 1016.252 00:35:08.69
668 DE K.H.WICHERT Zatopek 07:35:09.08 1016.064 00:35:09.08
669 CZ BECHA Lubomír Žanek 07:35:09.56 1015.833 00:35:09.56
670 NL CORVO Thea 07:35:09.82 1015.708 00:35:09.82
671 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:35:09.83 1015.703 00:35:09.83
672 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 07:35:10.16 1015.544 00:35:10.16
673 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 07:35:11.18 1015.053 00:35:11.18
674 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 07:35:14.63 1013.397 00:35:14.63
675 CZ POPELKA Roman Jekota 07:35:17.21 1012.162 00:35:17.21
676 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 07:35:17.27 1012.134 00:35:17.27
677 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Poco 07:35:17.88 1011.842 00:35:17.88
678 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 07:35:18.48 1011.555 00:35:18.48
679 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:35:21.29 1010.215 00:35:21.29
680 CZ J.R.TEAM RS 4 07:35:22.88 1009.459 00:35:22.88
681 BE COPPENS Peter Willem 07:35:23.78 1009.031 00:35:23.78
682 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Hi Jinx 07:35:23.93 1008.960 00:35:23.93
683 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 07:35:24.52 1008.680 00:35:24.52
684 CH WIRZ Team Olomouc 07:35:25.15 1008.381 00:35:25.15
685 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 07:35:25.35 1008.286 00:35:25.35
686 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:35:25.93 1008.011 00:35:25.93
687 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 07:35:26.21 1007.878 00:35:26.21
688 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 07:35:27.87 1007.092 00:35:27.87
689 DE SG STEFFL Raspi 07:35:28.70 1006.699 00:35:28.70
690 DE RUSSIN Christian Karin 07:35:37.51 1002.550 00:35:37.51
691 CZ MOTRE Vasil Ivan 07:35:37.73 1002.447 00:35:37.73
692 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 07:35:39.80 1001.477 00:35:39.80
693 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 07:35:41.11 1000.864 00:35:41.11
694 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 07:35:42.56 1000.187 00:35:42.56
695 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:35:44.92 999.086 00:35:44.92
696 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 07:35:47.40 997.932 00:35:47.40
697 CZ KLEMENS Karel "B" James* 07:35:50.75 996.378 00:35:50.75
698 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 07:35:52.72 995.466 00:35:52.72
699 AT WENZ Alfred Renate 07:35:54.62 994.588 00:35:54.62
700 AT STEINER Alfred Afra 07:35:58.57 992.768 00:35:58.57
701 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 07:35:59.14 992.506 00:35:59.14
702 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 07:35:59.35 992.410 00:35:59.35
703 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 07:36:00.10 992.065 00:36:00.10
704 SK NOVÁK Pavel Penne 07:36:03.88 990.332 00:36:03.88
705 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 07:36:04.49 990.053 00:36:04.49
706 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 07:36:04.83 989.898 00:36:04.83
707 SK NOCHTA Štefan Erik. 07:36:06.46 989.153 00:36:06.46
708 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 07:36:07.01 988.902 00:36:07.01
709 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Big One 07:36:08.18 988.368 00:36:08.18
710 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 07:36:09.35 987.835 00:36:09.35
711 DE BEHLKE Andreas Moonlight 07:36:11.09 987.043 00:36:11.09
712 DE SACHSENEXPRESS Team Bomber 07:36:11.89 986.680 00:36:11.89
713 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 07:36:12.92 986.212 00:36:12.92
714 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 07:36:13.59 985.908 00:36:13.59
715 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 07:36:15.40 985.088 00:36:15.40
716 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 07:36:16.58 984.554 00:36:16.58
717 IT CAPLEA Doru Doru 4 07:36:16.59 984.549 00:36:16.59
718 DE NO-WU Team NW 1 07:36:17.12 984.310 00:36:17.12
719 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 07:36:17.24 984.255 00:36:17.24
720 CZ PM Team Eva* 07:36:17.51 984.133 00:36:17.51
721 PL KOZLENIA Artur Aytonx 07:36:18.07 983.880 00:36:18.07
722 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 07:36:18.25 983.799 00:36:18.25
723 SK BINDAS Štefan jun. Elss 07:36:19.29 983.329 00:36:19.29
724 IT CROCETTA Gabriele R 14 07:36:20.95 982.581 00:36:20.95
725 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 07:36:21.27 982.437 00:36:21.27
726 CZ NOVOSAD František Lada* 07:36:21.50 982.333 00:36:21.50
727 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:36:21.60 982.288 00:36:21.60
728 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 07:36:21.91 982.149 00:36:21.91
729 DE SPITZBERG Team Newie 07:36:25.47 980.549 00:36:25.47
730 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 07:36:29.32 978.824 00:36:29.32
731 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 07:36:30.42 978.333 00:36:30.42
732 NL CORVO Sanne 07:36:30.97 978.087 00:36:30.97
733 PL MICHALAK Bogdan Tinka 07:36:31.23 977.971 00:36:31.23
734 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 07:36:34.41 976.554 00:36:34.41
735 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 07:36:35.04 976.274 00:36:35.04
736 SK NOVÁK Matej Zerner 07:36:36.11 975.798 00:36:36.11
737 AT RADU Constantin Jacomo 07:36:36.95 975.425 00:36:36.95
738 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Anna* 07:36:37.33 975.256 00:36:37.33
739 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 07:36:38.24 974.853 00:36:38.24
740 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 07:36:38.86 974.578 00:36:38.86
741 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 07:36:40.10 974.028 00:36:40.10
742 DE K.H.WICHERT Sablikova 07:36:40.86 973.692 00:36:40.86
743 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 07:36:45.77 971.525 00:36:45.77
744 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 07:36:45.80 971.511 00:36:45.80
745 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 07:36:47.77 970.645 00:36:47.77
746 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 07:36:49.24 969.999 00:36:49.24
747 DE SPITZBERG Team Newsprint 07:36:52.64 968.508 00:36:52.64
748 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 07:36:53.57 968.101 00:36:53.57
749 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 07:36:54.24 967.808 00:36:54.24
750 DE GOETZ Guenter GG 3 07:36:54.92 967.511 00:36:54.92
751 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 07:36:57.35 966.451 00:36:57.35
752 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 07:36:59.23 965.632 00:36:59.23
753 AT SCHÖN Johann Erich 07:37:00.32 965.158 00:37:00.32
754 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 07:37:02.21 964.337 00:37:02.21
755 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 07:37:05.64 962.851 00:37:05.64
756 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 69 07:37:09.51 961.180 00:37:09.51
757 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 07:37:14.07 959.218 00:37:14.07
758 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 07:37:16.06 958.364 00:37:16.06
759 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 07:37:16.63 958.120 00:37:16.63
760 IT ERBARU Ionut Sami 07:37:17.55 957.726 00:37:17.55
761 CZ FAJMON Team FT 01 07:37:19.17 957.033 00:37:19.17
762 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 07:37:20.08 956.644 00:37:20.08
763 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 07:37:29.39 952.685 00:37:29.39
764 CZ BECHA Lubomír Hanny 07:37:30.40 952.257 00:37:30.40
765 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 07:37:32.33 951.441 00:37:32.33
766 BE VAN STICHEL Dirk Iron 07:37:33.16 951.091 00:37:33.16
767 DE NO-WU Team NW 6 07:37:35.30 950.188 00:37:35.30
768 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 07:37:40.79 947.881 00:37:40.79
769 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 07:37:41.39 947.630 00:37:41.39
770 CZ DUDA Rostislav Ares 07:37:43.21 946.868 00:37:43.21
771 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 07:37:43.58 946.713 00:37:43.58
772 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 07:37:43.96 946.554 00:37:43.96
773 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 07:37:48.78 944.543 00:37:48.78
774 CZ SÝKORA Jaromír Syky 07:37:53.26 942.681 00:37:53.26
775 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 07:37:55.86 941.604 00:37:55.86
776 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 07:37:59.13 940.254 00:37:59.13
777 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 07:37:59.56 940.076 00:37:59.56
778 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 07:38:02.21 938.985 00:38:02.21
779 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 07:38:10.97 935.394 00:38:10.97
780 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 07:38:15.09 933.715 00:38:15.09
781 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 07:38:15.43 933.577 00:38:15.43
782 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 07:38:15.50 933.548 00:38:15.50
783 AT NÖRES & OFNER Team OK 1 07:38:15.76 933.443 00:38:15.76
784 NL SIMONSZ Henk Iris 31 07:38:16.03 933.333 00:38:16.03
785 SK NOCHTA Štefan Sofi 07:38:26.28 929.185 00:38:26.28
786 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 07:38:27.45 928.714 00:38:27.45
787 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 07:38:30.33 927.556 00:38:30.33
788 CZ KAREL TEAM Bagio 07:38:30.76 927.383 00:38:30.76
789 AT RADU Constantin Speranza 07:38:31.77 926.978 00:38:31.77
790 DE SIEBERT Dieter Silver 07:38:42.63 922.644 00:38:42.63
791 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 07:38:43.37 922.350 00:38:43.37
792 CZ MALACH Ladislav Kimi 07:38:46.77 921.002 00:38:46.77
793 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 07:38:48.10 920.476 00:38:48.10
794 AT GRATZER Marco Don Corleone 07:38:55.31 917.634 00:38:55.31
795 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 07:38:57.36 916.829 00:38:57.36
796 SK PAJTA Vladimír Kačena 07:39:03.18 914.552 00:39:03.18
797 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 07:39:07.72 912.783 00:39:07.72
798 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 07:39:09.02 912.278 00:39:09.02
799 PL SEDLACEK Josef Ella 07:39:11.93 911.150 00:39:11.93
800 NL CORVO Charlotte 07:39:13.51 910.538 00:39:13.51
801 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 07:39:17.16 909.128 00:39:17.16
802 BG SOFIA TEAM Sobby 07:39:19.23 908.330 00:39:19.23
803 BG SOFIA TEAM Sony 07:39:20.08 908.003 00:39:20.08
804 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 07:39:23.32 906.758 00:39:23.32
805 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 07:39:24.03 906.486 00:39:24.03
806 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:39:24.73 906.218 00:39:24.73
807 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 07:39:26.12 905.685 00:39:26.12
808 SK LAŠ Vladimír Las 12 07:39:35.71 902.029 00:39:35.71
809 SK LAŠ Vladimír Las 7 07:39:39.68 900.524 00:39:39.68
810 AT SCHOBER Karl Variano 07:39:45.28 898.410 00:39:45.28
811 BE COPPENS Peter Bibi 07:39:45.81 898.211 00:39:45.81
812 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 07:39:48.34 897.259 00:39:48.34
813 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 07:40:01.22 892.446 00:40:01.22
814 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 07:40:05.97 890.684 00:40:05.97
815 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 07:40:11.71 888.565 00:40:11.71
816 AT STRAIF Walter Walpur 07:40:13.90 887.758 00:40:13.90
817 HU LÁDY Tibor Bite 07:40:16.45 886.822 00:40:16.45
818 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 07:40:16.96 886.634 00:40:16.96
819 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Woody 07:40:25.41 883.545 00:40:25.41
820 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 07:40:27.94 882.625 00:40:27.94
821 BE VAN HAUTE Andre Frank 07:40:29.84 881.935 00:40:29.84
822 DE BELOW Harald OneSeventytwo 07:40:42.48 877.371 00:40:42.48
823 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:41:02.27 870.319 00:41:02.27
824 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 07:41:05.55 869.161 00:41:05.55
825 AT EDER Gerhard Lady Sue 07:41:07.25 868.562 00:41:07.25
826 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 07:41:07.51 868.471 00:41:07.51
827 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 07:41:08.40 868.158 00:41:08.40
828 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 07:41:11.30 867.139 00:41:11.30
829 DE LANG Karl Heinz Langston 07:41:14.38 866.059 00:41:14.38
830 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 07:41:15.12 865.800 00:41:15.12
831 CZ DUDA Přemysl Morava 07:41:17.47 864.979 00:41:17.47
832 AT GRATZER Werner Michi 07:41:19.16 864.390 00:41:19.16
833 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 07:41:22.05 863.383 00:41:22.05
834 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 07:41:22.65 863.174 00:41:22.65
835 AT EDER Gerhard Bondgirl 07:41:22.91 863.084 00:41:22.91
836 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:41:23.92 862.733 00:41:23.92
837 PL WÓJCIK Piotr Gold X 07:41:25.31 862.251 00:41:25.31
838 CZ MALACH Ladislav Kami 07:41:25.69 862.119 00:41:25.69
839 PL WOZNICA Józef Tosca 07:41:26.60 861.803 00:41:26.60
840 AT STEIRER Heinrich Ecki 07:41:27.45 861.509 00:41:27.45
841 SK PAJTA Vladimír Riko 07:41:29.70 860.730 00:41:29.70
842 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 07:41:30.98 860.288 00:41:30.98
843 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 5 07:41:31.56 860.088 00:41:31.56
844 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 07:41:34.47 859.084 00:41:34.47
845 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 07:41:38.70 857.630 00:41:38.70
846 NL DOLDERSUM & Zn. Jarolim 07:41:39.91 857.215 00:41:39.91
847 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alvin 07:41:44.85 855.524 00:41:44.85
848 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 07:41:47.74 854.538 00:41:47.74
849 BE GODDERIS Linda Sierens 07:41:49.91 853.800 00:41:49.91
850 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 07:41:50.76 853.510 00:41:50.76
851 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 07:41:53.09 852.719 00:41:53.09
852 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 07:41:54.94 852.092 00:41:54.94
853 DE WILDECK Team WT 2 07:41:56.26 851.645 00:41:56.26
854 CZ DUDA Rostislav Athéna 07:41:58.13 851.012 00:41:58.13
855 DE SIEBERT Dieter Simba 07:41:58.75 850.803 00:41:58.75
856 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 07:41:59.91 850.411 00:41:59.91
857 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 07:42:01.29 849.946 00:42:01.29
858 AT NÖRES & OFNER Team OK 2 07:42:03.04 849.356 00:42:03.04
859 AT WALDER Florian Graham 07:42:07.41 847.888 00:42:07.41
860 CZ SEDLÁK Vladislav Esbal 07:42:11.16 846.632 00:42:11.16
861 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:42:13.11 845.980 00:42:13.11
862 AT GASSER Reinhard Marcella 07:42:15.86 845.062 00:42:15.86
863 DE WITT Lutz LW 8 07:42:16.95 844.699 00:42:16.95
864 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:42:19.54 843.838 00:42:19.54
865 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 07:42:20.40 843.552 00:42:20.40
866 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 07:42:20.68 843.459 00:42:20.68
867 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 07:42:24.32 842.253 00:42:24.32
868 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 07:42:24.82 842.087 00:42:24.82
869 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 07:42:25.34 841.915 00:42:25.34
870 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:42:27.71 841.132 00:42:27.71
871 CZ LANGER Bohuslav Bolt 07:42:29.91 840.406 00:42:29.91
872 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 07:42:35.10 838.699 00:42:35.10
873 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 07:42:35.58 838.542 00:42:35.58
874 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:42:37.83 837.804 00:42:37.83
875 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 07:42:38.44 837.604 00:42:38.44
876 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 07:42:38.84 837.473 00:42:38.84
877 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 07:42:39.96 837.107 00:42:39.96
878 DE HÖRNIG Rainer HR 92 07:42:40.04 837.081 00:42:40.04
879 SK ČÁNI Ĺ+M Team Adi. 07:42:41.29 836.672 00:42:41.29
880 CZ STRUŽKA Libor Mary 07:42:41.44 836.623 00:42:41.44
881 DE FAMILIE JOEKEL Curie 07:42:41.66 836.551 00:42:41.66
882 DE KUSSER Josef Amigo 07:42:42.04 836.427 00:42:42.04
883 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 07:42:43.52 835.944 00:42:43.52
884 AT GRATZER Werner Graden 07:42:45.27 835.374 00:42:45.27
885 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dream Pigeon 07:42:45.97 835.146 00:42:45.97
886 AT STRAIF Walter Waletto 07:42:47.53 834.639 00:42:47.53
887 CZ HLAVINKA Josef Espačo 07:42:48.13 834.444 00:42:48.13
888 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:42:52.43 833.049 00:42:52.43
889 CZ BECHA Lubomír Žanet 07:42:53.09 832.835 00:42:53.09
890 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 07:42:53.55 832.686 00:42:53.55
891 DE GOETZ Guenter GG 6 07:42:53.71 832.635 00:42:53.71
892 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 07:42:55.18 832.159 00:42:55.18
893 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 07:42:55.51 832.053 00:42:55.51
894 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 07:42:55.76 831.972 00:42:55.76
895 AT RADU Constantin Victoria 07:42:57.39 831.446 00:42:57.39
896 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 07:42:59.10 830.894 00:42:59.10
897 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 07:42:59.31 830.827 00:42:59.31
898 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:42:59.69 830.704 00:42:59.69
899 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 07:42:59.89 830.640 00:42:59.89
900 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 07:43:04.14 829.274 00:43:04.14
901 CZ VÍTEK Jan Gabi. 07:43:04.94 829.017 00:43:04.94
902 DE HOOP Michael Hoodoo 07:43:08.16 827.986 00:43:08.16
903 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 07:43:08.54 827.864 00:43:08.54
904 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:43:09.39 827.593 00:43:09.39
905 SK PRIEHODA Ján a Ivana Júlia. 07:43:10.71 827.171 00:43:10.71
906 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 07:43:12.76 826.517 00:43:12.76
907 AT NAGELHOFER Robert Selma 436 07:43:13.54 826.268 00:43:13.54
908 DE BELOW Harald OneEightyone 07:43:14.27 826.036 00:43:14.27
909 CZ J.R.TEAM RS 5 07:43:14.64 825.918 00:43:14.64
910 PL KOZLENIA Artur Ceesx 07:43:14.77 825.877 00:43:14.77
911 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 07:43:15.49 825.648 00:43:15.49
912 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 07:43:16.62 825.288 00:43:16.62
913 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 07:43:17.14 825.123 00:43:17.14
914 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:43:17.99 824.853 00:43:17.99
915 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:43:20.57 824.035 00:43:20.57
916 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Franio 07:43:21.29 823.807 00:43:21.29
917 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 07:43:26.14 822.274 00:43:26.14
918 SK NOVÁK Pavel Vlado 07:43:26.81 822.062 00:43:26.81
919 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 07:43:27.38 821.883 00:43:27.38
920 AT HÖLD Erich Emilie 07:43:28.86 821.416 00:43:28.86
921 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 07:43:29.68 821.158 00:43:29.68
922 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 07:43:31.06 820.724 00:43:31.06
923 DE SCHWARM Claudia Donato 07:43:33.92 819.826 00:43:33.92
924 CZ KLEMENS Karel "B" Rony. 07:43:34.20 819.738 00:43:34.20
925 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 07:43:35.45 819.347 00:43:35.45
926 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:43:36.35 819.065 00:43:36.35
927 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 07:43:38.58 818.367 00:43:38.58
928 IT ERBARU Ionut Tresse 07:43:38.63 818.352 00:43:38.63
929 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 07:43:40.33 817.821 00:43:40.33
930 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 07:43:44.73 816.450 00:43:44.73
931 AT STEINER Alfred Aila 07:43:45.36 816.254 00:43:45.36
932 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 07:43:48.37 815.319 00:43:48.37
933 AT ECKHARDT Markus Marusha 07:43:48.92 815.148 00:43:48.92
934 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Goran 07:43:52.19 814.136 00:43:52.19
935 AT WENZ Alfred Viki 07:43:53.80 813.638 00:43:53.80
936 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 07:43:54.51 813.419 00:43:54.51
937 AT GASSER Reinhard Anne 07:43:57.97 812.352 00:43:57.97
938 HU GÁBOR Scheily Sch 541 07:43:59.08 812.010 00:43:59.08
939 IT GREG Mihai No Name One 07:44:00.43 811.595 00:44:00.43
940 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 07:44:01.43 811.288 00:44:01.43
941 CZ PM Team Popr 07:44:01.92 811.137 00:44:01.92
942 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 07:44:02.47 810.969 00:44:02.47
943 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 07:44:02.61 810.926 00:44:02.61
944 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 07:44:03.28 810.720 00:44:03.28
945 CZ BARTL Pavel Spown 4 07:44:04.52 810.340 00:44:04.52
946 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 07:44:05.34 810.089 00:44:05.34
947 CZ FAJMON Team FT 03 07:44:06.39 809.767 00:44:06.39
948 CZ BARTL Josef Spown 11 07:44:07.13 809.541 00:44:07.13
949 CZ KLEMENS Karel "A" Era 07:44:07.28 809.495 00:44:07.28
950 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 07:44:07.76 809.348 00:44:07.76
951 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:44:11.36 808.249 00:44:11.36
952 CZ ATH Květná Bobina 07:44:13.13 807.710 00:44:13.13
953 SK LUTERÁN Marek Areko 07:44:13.53 807.588 00:44:13.53
954 IT CROCETTA Gabriele R 17 07:44:13.73 807.528 00:44:13.73
955 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Belske 07:44:18.14 806.188 00:44:18.14
956 CZ BARTL Pavel Spown 2 07:44:18.68 806.024 00:44:18.68
957 DE WITT Lutz LW 9 07:44:24.90 804.143 00:44:24.90
958 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 07:44:27.67 803.308 00:44:27.67
959 PL KOZLENIA Artur Crownix 07:44:28.44 803.076 00:44:28.44
960 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 07:44:29.09 802.880 00:44:29.09
961 AT NAGELHOFER Robert Sven 450 07:44:32.37 801.895 00:44:32.37
962 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 07:44:35.30 801.017 00:44:35.30
963 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 07:44:37.34 800.406 00:44:37.34
964 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Poderoso 07:44:41.17 799.263 00:44:41.17
965 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 07:44:42.39 798.899 00:44:42.39
966 CZ BARTL Josef Spown 9 07:44:45.49 797.977 00:44:45.49
967 NO SEAVAREID Martin MS 47 07:44:49.17 796.885 00:44:49.17
968 BE MERGAERT Dirk Mercer 07:44:53.86 795.498 00:44:53.86
969 CH ANDERHUB Oskar Angie 07:44:57.45 794.439 00:44:57.45
970 CZ ATH Květná Bob 07:44:59.83 793.739 00:44:59.83
971 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 07:45:03.54 792.650 00:45:03.54
972 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 24 07:45:07.79 791.406 00:45:07.79
973 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 191 07:45:08.01 791.341 00:45:08.01
974 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 07:45:16.34 788.914 00:45:16.34
975 DE MSA RACING TEAM Nova 07:45:16.71 788.807 00:45:16.71
976 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 07:45:17.30 788.636 00:45:17.30
977 IT BRAMANTE Davide Best 07:45:21.74 787.349 00:45:21.74
978 DE WITT Lutz LW 10 07:45:27.37 785.724 00:45:27.37
979 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Siluro 07:45:27.99 785.545 00:45:27.99
980 CZ FAJMON Team FT 02 07:45:32.18 784.341 00:45:32.18
981 BG SOFIA TEAM Sordi 07:45:33.28 784.025 00:45:33.28
982 CZ PM Team Deli 07:45:37.38 782.851 00:45:37.38
983 BE GODDERIS Linda Verscheure 07:45:37.87 782.711 00:45:37.87
984 CZ JANEČEK Petr Libentína 07:45:38.49 782.533 00:45:38.49
985 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:45:42.15 781.489 00:45:42.15
986 DE LANG Karl Heinz Langtry 07:45:42.93 781.267 00:45:42.93
987 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 07:45:44.50 780.820 00:45:44.50
988 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 07:45:46.60 780.223 00:45:46.60
989 AT HÖLD Erich Pia 07:45:47.06 780.092 00:45:47.06
990 CZ M & M RACING Nick 07:45:51.43 778.853 00:45:51.43
991 AT GRATZER Marco Claudius 07:45:59.44 776.592 00:45:59.44
992 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 07:46:00.41 776.319 00:46:00.41
993 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexi 07:46:04.18 775.261 00:46:04.18
994 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 12 07:46:09.03 773.903 00:46:09.03
995 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 07:46:09.93 773.651 00:46:09.93
996 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 07:46:14.75 772.307 00:46:14.75
997 DE HUNTER TEAM Hunter 033 07:46:19.86 770.888 00:46:19.86
998 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Jakke 07:46:21.53 770.425 00:46:21.53
999 CZ ŠPIONI Agent 2 07:46:25.47 769.335 00:46:25.47
1000 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 1 07:46:27.09 768.888 00:46:27.09
1001 AT EDER Gerhard Sir Henry 07:46:32.01 767.533 00:46:32.01
1002 IT WONDER PIGEONS Team Scar. 07:46:35.88 766.471 00:46:35.88
1003 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 07:46:52.70 761.887 00:46:52.70
1004 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 07:46:56.65 760.819 00:46:56.65
1005 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Remona 07:47:01.13 759.611 00:47:01.13
1006 SK GOGORA Milan Mikro 07:47:02.81 759.158 00:47:02.81
1007 SK PAJTA Vladimír Lara 07:47:04.99 758.573 00:47:04.99
1008 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Fino 07:47:18.54 754.951 00:47:18.54
1009 CZ VACEK Josef Magdalinka 07:47:38.21 749.756 00:47:38.21
1010 CZ VARGA Mikuláš & Petr Pondělí 07:47:58.70 744.419 00:47:58.70
1011 HU VAÁRY Péter VP 018 07:48:31.32 736.078 00:48:31.32
1012 HU LÁDY Tibor Bige 07:48:51.54 731.001 00:48:51.54
1013 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 07:49:00.20 728.848 00:49:00.20
1014 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 07:49:24.08 722.976 00:49:24.08
1015 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 07:49:28.30 721.949 00:49:28.30
1016 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 07:49:32.36 720.962 00:49:32.36
1017 IT CAPLEA Doru Doru 1 07:49:40.69 718.948 00:49:40.69
1018 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 07:49:48.83 716.990 00:49:48.83
1019 PL SEDLACEK Josef Karlin 07:49:51.82 716.273 00:49:51.82
1020 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 07:49:54.66 715.594 00:49:54.66
1021 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 07:49:57.95 714.808 00:49:57.95
1022 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 07:50:07.36 712.572 00:50:07.36
1023 AT WENZ Alfred Freddy 07:50:19.19 709.780 00:50:19.19
1024 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 07:50:21.98 709.124 00:50:21.98
1025 AT GRATZER Werner Azzurro 07:50:41.59 704.553 00:50:41.59
1026 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 07:50:47.98 703.075 00:50:47.98
1027 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 07:50:55.09 701.439 00:50:55.09
1028 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 07:51:00.02 700.309 00:51:00.02
1029 SK LAŠ Vladimír Las 9 07:51:05.56 699.044 00:51:05.56
1030 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 07:51:15.15 696.864 00:51:15.15
1031 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 07:51:18.65 696.071 00:51:18.65
1032 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 07:51:25.55 694.515 00:51:25.55
1033 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 07:52:02.39 686.320 00:52:02.39
1034 BE VAN STICHEL Dirk Flash 07:52:10.94 684.446 00:52:10.94
1035 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 07:52:32.73 679.716 00:52:32.73
1036 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 07:52:56.90 674.544 00:52:56.90
1037 DE SPRANG Matthias New Olympiade 07:53:27.76 668.055 00:53:27.76
1038 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 07:54:13.38 658.687 00:54:13.38
1039 CZ GORCA TEAM Lada 07:54:20.21 657.307 00:54:20.21
1040 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 07:54:34.92 654.355 00:54:34.92
1041 DE SPITZBERG Team Neuron 07:54:35.04 654.331 00:54:35.04
1042 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 07:54:50.94 651.170 00:54:50.94
1043 DE HOOP Michael Hooligan 07:54:55.13 650.342 00:54:55.13
1044 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 07:55:03.45 648.704 00:55:03.45
1045 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 07:56:37.63 630.722 00:56:37.63
1046 SK NOVÁK Matej Sedmička 07:57:24.69 622.105 00:57:24.69
1047 CZ REIN Jan Phil 07:58:07.12 614.536 00:58:07.12
1048 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 07:58:31.45 610.278 00:58:31.45
1049 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:59:04.64 604.564 00:59:04.64
1050 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 5 07:59:34.06 599.587 00:59:34.06
1051 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 07:59:50.63 596.820 00:59:50.63
1052 CZ REIN Jan Juan 08:00:05.21 594.406 01:00:05.21
1053 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 08:00:24.81 591.192 01:00:24.81
1054 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 08:01:17.17 582.774 01:01:17.17
1055 CH ANDERHUB Oskar Andretti 08:02:26.33 572.016 01:02:26.33
1056 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 08:02:31.30 571.258 01:02:31.30
1057 DE SCHÜTZE Jörn Raph 08:02:33.73 570.888 01:02:33.73
1058 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:02:34.32 570.798 01:02:34.32
1059 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 08:02:36.35 570.490 01:02:36.35
1060 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:02:37.41 570.329 01:02:37.41
1061 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 08:02:37.96 570.246 01:02:37.96
1062 CH WIRZ Team Pardubice 08:02:38.53 570.159 01:02:38.53
1063 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 08:02:39.52 570.009 01:02:39.52
1064 DE LECKE Theo & Markus Tyros 08:02:42.57 569.547 01:02:42.57
1065 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 08:02:44.06 569.321 01:02:44.06
1066 DE GOETZ Guenter GG 4 08:02:44.74 569.219 01:02:44.74
1067 HU FÖLDING Norbert FN 048 08:02:45.72 569.070 01:02:45.72
1068 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 08:02:47.12 568.859 01:02:47.12
1069 CZ HLAVINKA Josef Berta 08:02:48.24 568.690 01:02:48.24
1070 CZ ŠPIONI Agent 4 08:02:49.85 568.447 01:02:49.85
1071 CZ PM Team Helena* 08:02:50.44 568.358 01:02:50.44
1072 HU GÁBOR Scheily Sch 525 08:02:50.64 568.328 01:02:50.64
1073 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:03:01.86 566.642 01:03:01.86
1074 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 08:03:03.62 566.378 01:03:03.62
1075 IT SILVESTRI LOFT Pinocchio 08:03:05.92 566.034 01:03:05.92
1076 CZ BUREŠ Jaroslav André. 08:03:07.18 565.846 01:03:07.18
1077 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 08:03:07.62 565.780 01:03:07.62
1078 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 08:03:08.56 565.640 01:03:08.56
1079 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 08:03:09.76 565.461 01:03:09.76
1080 AT SCHÖN Johann Rosi 08:03:13.94 564.838 01:03:13.94
1081 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 08:03:15.69 564.577 01:03:15.69
1082 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 08:03:16.59 564.443 01:03:16.59
1083 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 08:03:18.76 564.121 01:03:18.76
1084 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 08:03:19.82 563.964 01:03:19.82
1085 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 08:03:20.82 563.815 01:03:20.82
1086 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:03:21.72 563.682 01:03:21.72
1087 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:03:31.44 562.244 01:03:31.44
1088 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:03:41.16 560.814 01:03:41.16
1089 DE KLÜBER Bernhard BK 3 08:03:43.31 560.499 01:03:43.31
1090 DE GOETZ Guenter GG 11 08:03:57.14 558.478 01:03:57.14
1091 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 08:03:57.73 558.393 01:03:57.73
1092 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 08:04:00.94 557.926 01:04:00.94
1093 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 08:04:01.11 557.901 01:04:01.11
1094 SK BLAŽENEC & VAŇO Mihai 08:04:04.88 557.354 01:04:04.88
1095 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 08:04:05.20 557.308 01:04:05.20
1096 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 08:04:07.19 557.020 01:04:07.19
1097 CZ VLČEK Jiří Harley 08:04:11.18 556.442 01:04:11.18
1098 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 08:04:12.98 556.182 01:04:12.98
1099 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:04:14.76 555.926 01:04:14.76
1100 NL MOL Ed Bobby 08:04:20.11 555.155 01:04:20.11
1101 SK HROZEN Peter Viktor 08:04:21.22 554.996 01:04:21.22
1102 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 08:04:26.35 554.259 01:04:26.35
1103 AT STEINER Alfred Anka 08:04:29.84 553.759 01:04:29.84
1104 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 08:04:32.20 553.422 01:04:32.20
1105 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 08:04:38.68 552.497 01:04:38.68
1106 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 08:04:56.74 549.937 01:04:56.74
1107 CZ REIN Jan Joe 08:04:58.98 549.621 01:04:58.98
1108 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 08:05:14.93 547.381 01:05:14.93
1109 AT GRATZER Marco Rudolf 08:05:55.63 541.749 01:05:55.63
1110 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 08:06:32.39 536.761 01:06:32.39
1111 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 08:07:04.75 532.445 01:07:04.75
1112 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 08:07:06.84 532.169 01:07:06.84
1113 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 08:07:06.87 532.165 01:07:06.87
1114 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 08:07:07.70 532.056 01:07:07.70
1115 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 08:07:08.06 532.008 01:07:08.06
1116 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:07:08.76 531.916 01:07:08.76
1117 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:07:10.06 531.744 01:07:10.06
1118 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 08:07:10.88 531.636 01:07:10.88
1119 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 08:07:11.40 531.567 01:07:11.40
1120 PL SEDLACEK Josef Tina. 08:07:11.59 531.542 01:07:11.59
1121 DE GOETZ Guenter GG 10 08:07:13.92 531.235 01:07:13.92
1122 DE WITT Lutz LW 2 08:07:14.33 531.181 01:07:14.33
1123 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:07:14.58 531.148 01:07:14.58
1124 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:07:15.20 531.067 01:07:15.20
1125 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 08:07:15.98 530.964 01:07:15.98
1126 DE SIEBERT Dieter Sirin 08:07:16.27 530.926 01:07:16.27
1127 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 08:07:19.11 530.553 01:07:19.11
1128 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 08:07:19.57 530.492 01:07:19.57
1129 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 08:07:20.03 530.432 01:07:20.03
1130 DE ROHE Pascal Robb Stark 08:07:21.49 530.240 01:07:21.49
1131 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 08:07:21.67 530.216 01:07:21.67
1132 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 08:07:22.19 530.148 01:07:22.19
1133 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 08:07:22.63 530.091 01:07:22.63
1134 DE WITT Lutz LW 6 08:07:23.40 529.990 01:07:23.40
1135 DE NO-WU Team NW 4 08:07:23.80 529.937 01:07:23.80
1136 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 08:07:24.17 529.889 01:07:24.17
1137 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 08:07:24.60 529.832 01:07:24.60
1138 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:07:25.29 529.742 01:07:25.29
1139 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 08:07:25.38 529.730 01:07:25.38
1140 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 08:07:25.48 529.717 01:07:25.48
1141 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:07:25.73 529.684 01:07:25.73
1142 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:07:25.87 529.666 01:07:25.87
1143 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 1 08:07:27.17 529.496 01:07:27.17
1144 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 08:07:28.08 529.377 01:07:28.08
1145 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 08:07:28.22 529.359 01:07:28.22
1146 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 08:07:28.41 529.334 01:07:28.41
1147 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 08:07:28.43 529.331 01:07:28.43
1148 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 08:07:28.57 529.313 01:07:28.57
1149 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:07:28.68 529.298 01:07:28.68
1150 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 08:07:28.92 529.267 01:07:28.92
1151 SK RADO & DRAGO Team Ivory 08:07:29.46 529.196 01:07:29.46
1152 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:07:29.97 529.130 01:07:29.97
1153 CZ KRET Jiří Gama 08:07:30.22 529.097 01:07:30.22
1154 DE DEBUS Gerhard Karl* 08:07:30.79 529.023 01:07:30.79
1155 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 08:07:31.07 528.986 01:07:31.07
1156 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 08:07:31.28 528.959 01:07:31.28
1157 CZ GORCA TEAM Barny 08:07:31.49 528.931 01:07:31.49
1158 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 08:07:31.75 528.897 01:07:31.75
1159 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 08:07:32.08 528.854 01:07:32.08
1160 AT EDER Gerhard Jacky 08:07:32.60 528.786 01:07:32.60
1161 DE MSA RACING TEAM Marta. 08:07:32.92 528.745 01:07:32.92
1162 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 08:07:33.27 528.699 01:07:33.27
1163 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 08:07:34.08 528.593 01:07:34.08
1164 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 08:07:34.11 528.590 01:07:34.11
1165 DE FAMILIE JOEKEL Newton 08:07:34.41 528.550 01:07:34.41
1166 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:07:34.53 528.535 01:07:34.53
1167 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 08:07:34.72 528.510 01:07:34.72
1168 HU WANG Baoli WB 511 08:07:34.79 528.501 01:07:34.79
1169 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 08:07:35.08 528.463 01:07:35.08
1170 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 08:07:35.53 528.404 01:07:35.53
1171 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 08:07:35.92 528.354 01:07:35.92
1172 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 08:07:36.38 528.294 01:07:36.38
1173 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 08:07:36.75 528.246 01:07:36.75
1174 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 08:07:37.28 528.177 01:07:37.28
1175 PL WÓJCIK Piotr Bond 08:07:37.69 528.123 01:07:37.69
1176 DE BELOW Harald OneEightysix 08:07:38.67 527.996 01:07:38.67
1177 AT WIEFLER Alois Kay 08:07:38.81 527.977 01:07:38.81
1178 CZ GORCA TEAM Marek* 08:07:39.90 527.836 01:07:39.90
1179 PL KOZLENIA Artur Chicox 08:07:40.12 527.807 01:07:40.12
1180 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:07:40.52 527.755 01:07:40.52
1181 AT STRAIF Walter Wallin 08:07:41.61 527.613 01:07:41.61
1182 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 08:07:41.63 527.611 01:07:41.63
1183 CZ EM-EKO.CZ Valena 08:07:42.19 527.538 01:07:42.19
1184 CZ MOTRE Vasil Nasťa 08:07:42.68 527.474 01:07:42.68
1185 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 08:07:42.71 527.471 01:07:42.71
1186 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 08:07:45.05 527.167 01:07:45.05
1187 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 08:07:45.54 527.103 01:07:45.54
1188 PL WOZNICA Józef Leonix 08:07:45.98 527.046 01:07:45.98
1189 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:07:46.01 527.042 01:07:46.01
1190 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:07:46.67 526.957 01:07:46.67
1191 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 08:07:47.46 526.855 01:07:47.46
1192 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 08:07:47.64 526.831 01:07:47.64
1193 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:07:48.35 526.739 01:07:48.35
1194 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:07:48.64 526.702 01:07:48.64
1195 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:07:49.19 526.631 01:07:49.19
1196 CZ HLAVINKA Josef Lili* 08:07:49.20 526.629 01:07:49.20
1197 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 08:07:49.80 526.552 01:07:49.80
1198 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 08:07:50.37 526.478 01:07:50.37
1199 DE SG STEFFL Zille Go 2 08:07:50.75 526.429 01:07:50.75
1200 NL PLOEG Bert Berwin 08:07:51.42 526.342 01:07:51.42
1201 CZ HLAVINKA Josef Limburg 08:07:52.31 526.227 01:07:52.31
1202 AT WIMMER Karl Peter W 08:07:52.33 526.225 01:07:52.33
1203 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:07:52.86 526.156 01:07:52.86
1204 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:07:52.93 526.147 01:07:52.93
1205 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 08:07:53.58 526.063 01:07:53.58
1206 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 08:07:53.84 526.029 01:07:53.84
1207 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 08:07:55.09 525.868 01:07:55.09
1208 NL CORVO Tess 08:07:55.13 525.863 01:07:55.13
1209 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 08:07:56.23 525.721 01:07:56.23
1210 CH WIRZ Team Vysocina 08:07:56.38 525.702 01:07:56.38
1211 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 08:07:56.89 525.636 01:07:56.89
1212 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 08:07:57.06 525.614 01:07:57.06
1213 DE LANG Karl Heinz Langley 08:07:57.42 525.568 01:07:57.42
1214 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:07:57.64 525.539 01:07:57.64
1215 PL KARDAS Michal Raul 08:07:57.89 525.507 01:07:57.89
1216 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:07:59.39 525.314 01:07:59.39
1217 CZ GERSPITZER Team GT 1 08:08:00.63 525.154 01:08:00.63
1218 DE NO-WU Team NW 5 08:08:00.67 525.149 01:08:00.67
1219 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:08:01.34 525.063 01:08:01.34
1220 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 08:08:02.21 524.951 01:08:02.21
1221 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:08:02.95 524.856 01:08:02.95
1222 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 08:08:03.29 524.812 01:08:03.29
1223 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 08:08:03.80 524.747 01:08:03.80
1224 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:08:07.14 524.318 01:08:07.14
1225 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boggs 08:08:07.95 524.214 01:08:07.95
1226 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:08:08.27 524.173 01:08:08.27
1227 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 08:08:08.95 524.086 01:08:08.95
1228 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 08:08:09.21 524.052 01:08:09.21
1229 DE GOETZ Guenter GG 1 08:08:10.55 523.881 01:08:10.55
1230 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:08:11.20 523.797 01:08:11.20
1231 AT STRAIF Walter Walker 08:08:12.83 523.589 01:08:12.83
1232 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:08:13.07 523.558 01:08:13.07
1233 SK PAJTA Vladimír Pinka 08:08:13.78 523.467 01:08:13.78
1234 DE BEHLKE Andreas Aurora 08:08:16.55 523.113 01:08:16.55
1235 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 08:08:17.31 523.016 01:08:17.31
1236 CZ KAREL TEAM AC/DC 08:08:17.60 522.979 01:08:17.60
1237 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 08:08:17.83 522.950 01:08:17.83
1238 AT GRATZER Marco Dr. Faust 08:08:19.53 522.733 01:08:19.53
1239 NL SIMONSZ Henk Princess 08:08:20.25 522.641 01:08:20.25
1240 CZ KROUPA & NOVÁK Team Sisi 08:08:23.60 522.215 01:08:23.60
1241 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 08:08:25.89 521.923 01:08:25.89
1242 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 08:08:28.12 521.640 01:08:28.12
1243 CZ VRCHLABÍ Team Černá 08:08:30.02 521.399 01:08:30.02
1244 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 08:08:30.70 521.313 01:08:30.70
1245 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 08:08:31.22 521.247 01:08:31.22
1246 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:08:36.43 520.587 01:08:36.43
1247 SK BALVOŇ Michal Pekna 08:08:36.75 520.547 01:08:36.75
1248 DE LECKE Theo & Markus Tyras 08:08:38.05 520.382 01:08:38.05
1249 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:08:39.06 520.255 01:08:39.06
1250 SK