Doletová listina

Místo vypuštění Křelov
Vzdálenost 13.417 km
Datum a čas startu 18.07.2019 06:50:00
Počasí v místě startu Polojasno, klidno, 13°C.
Počasí v cíli Zatazeno, klidno, 16°C.
Počet nasazených holubů 1668
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 07:08:40.36 718.537 00:18:40.36
2 NL SIMONSZ Henk China 33 07:09:49.49 676.777 00:19:49.49
3 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 07:10:06.29 667.352 00:20:06.29
4 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 07:10:19.23 660.269 00:20:19.23
5 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 07:10:25.21 657.047 00:20:25.21
6 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:10:34.24 652.239 00:20:34.24
7 DE NO-WU Team NW 2 07:10:42.98 647.653 00:20:42.98
8 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 07:10:44.97 646.618 00:20:44.97
9 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 07:10:52.38 642.792 00:20:52.38
10 PL SEDLACEK Josef Tina. 07:10:52.61 642.674 00:20:52.61
11 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 07:10:53.69 642.120 00:20:53.69
12 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 07:10:54.10 641.911 00:20:54.10
13 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 07:10:54.61 641.650 00:20:54.61
14 CZ HLAVINKA Josef Berta 07:10:59.70 639.057 00:20:59.70
15 BE COPPENS Peter Stella 07:11:11.29 633.231 00:21:11.29
16 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 07:11:13.07 632.345 00:21:13.07
17 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 07:11:14.11 631.829 00:21:14.11
18 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 07:11:17.01 630.394 00:21:17.01
19 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 07:11:17.78 630.015 00:21:17.78
20 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 07:11:20.16 628.843 00:21:20.16
21 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Sommerwind 07:11:20.55 628.652 00:21:20.55
22 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 07:11:22.71 627.593 00:21:22.71
23 CZ ZEMAN Petr Lucka. 07:11:26.68 625.657 00:21:26.68
24 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 07:11:28.85 624.603 00:21:28.85
25 DE SG STEFFL Zille Go 2 07:11:40.99 618.775 00:21:40.99
26 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 07:11:46.27 616.274 00:21:46.27
27 SK GOGORA Milan Koko 07:11:47.31 615.784 00:21:47.31
28 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 07:11:49.08 614.951 00:21:49.08
29 BG SOFIA TEAM Sorbon 07:11:52.19 613.493 00:21:52.19
30 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 07:11:53.86 612.714 00:21:53.86
31 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 07:11:55.44 611.978 00:21:55.44
32 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 07:11:55.53 611.936 00:21:55.53
33 SK NOVÁK Matej Šeko 07:11:57.09 611.211 00:21:57.09
34 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 07:11:59.91 609.905 00:21:59.91
35 DE SG STEFFL Zille Go 1 07:12:05.51 607.328 00:22:05.51
36 AT GRATZER Marco Don Corleone 07:12:09.24 605.624 00:22:09.24
37 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 07:12:19.51 600.981 00:22:19.51
38 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 07:12:29.42 596.567 00:22:29.42
39 CZ STRUŽKA Libor Tom* 07:12:29.67 596.457 00:22:29.67
40 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 07:12:33.49 594.774 00:22:33.49
41 DE WITT Lutz LW 4 07:12:33.70 594.681 00:22:33.70
42 CZ VLČEK Jiří Ramona 07:12:38.86 592.423 00:22:38.86
43 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 07:12:41.39 591.322 00:22:41.39
44 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 07:12:41.78 591.153 00:22:41.78
45 SK LAŠ Vladimír Las 8 07:12:42.35 590.905 00:22:42.35
46 DE KLÜBER Bernhard BK 6 07:12:44.56 589.948 00:22:44.56
47 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 07:12:47.62 588.628 00:22:47.62
48 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 07:12:48.04 588.448 00:22:48.04
49 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 07:12:48.89 588.082 00:22:48.89
50 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 07:12:49.05 588.014 00:22:49.05
51 DE LECKE Theo & Markus Tynara 07:12:50.21 587.516 00:22:50.21
52 CZ GERSPITZER Team GT 4 07:12:50.83 587.250 00:22:50.83
53 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:12:53.63 586.053 00:22:53.63
53 DE BEHLKE Andreas Sunny 07:12:53.63 586.053 00:22:53.63
55 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 07:12:53.78 585.989 00:22:53.78
56 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 07:12:59.09 583.733 00:22:59.09
57 DE RUSSIN Christian Karin 07:12:59.92 583.382 00:22:59.92
58 AT EDER Gerhard Rambo 07:13:02.06 582.478 00:23:02.06
59 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 07:13:03.44 581.897 00:23:03.44
60 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 07:13:04.23 581.565 00:23:04.23
61 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 07:13:04.99 581.246 00:23:04.99
62 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 07:13:08.12 579.935 00:23:08.12
63 NL CORVO Luca 07:13:16.89 576.294 00:23:16.89
64 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 07:13:19.27 575.314 00:23:19.27
65 NL PLOEG Bert Berwin 07:13:19.61 575.175 00:23:19.61
66 PL MAZIARZ RACING TEAM Kira 07:13:21.15 574.542 00:23:21.15
67 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Anna* 07:13:23.90 573.417 00:23:23.90
68 CZ NOVOSAD František Lada* 07:13:29.29 571.224 00:23:29.29
69 CZ M & M RACING Offred 07:13:31.27 570.422 00:23:31.27
70 DE K.H.WICHERT Nedved 07:13:31.58 570.297 00:23:31.58
71 CZ M & M RACING Nikyterka 07:13:32.15 570.067 00:23:32.15
72 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 07:13:33.60 569.482 00:23:33.60
73 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 07:13:35.19 568.842 00:23:35.19
74 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 07:13:35.94 568.541 00:23:35.94
75 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 07:13:36.44 568.340 00:23:36.44
76 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 07:13:38.95 567.335 00:23:38.95
77 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 07:13:41.91 566.154 00:23:41.91
78 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 07:13:43.74 565.426 00:23:43.74
79 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 07:13:44.07 565.295 00:23:44.07
80 BE DECOENE MARC Team Marco 07:13:45.41 564.764 00:23:45.41
81 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 07:13:47.49 563.941 00:23:47.49
82 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 07:13:49.06 563.321 00:23:49.06
83 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 07:13:52.06 562.141 00:23:52.06
84 PL KWASNICKI Tomasz Diana 07:13:56.22 560.513 00:23:56.22
85 AT WIEFLER Alois Helmut 07:13:56.84 560.271 00:23:56.84
86 DE SCHEPER Günter Giant 07:13:57.15 560.150 00:23:57.15
87 AT EDER Gerhard Jacky 07:13:59.68 559.166 00:23:59.68
88 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 07:14:00.72 558.762 00:24:00.72
89 DE KUSSER Josef Dimitri 07:14:08.08 555.922 00:24:08.08
90 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 07:14:11.69 554.540 00:24:11.69
91 DE WITT Lutz LW 3 07:14:12.22 554.337 00:24:12.22
92 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 07:14:16.65 552.652 00:24:16.65
93 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 07:14:19.38 551.618 00:24:19.38
94 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 07:14:26.14 549.074 00:24:26.14
95 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 07:14:31.31 547.145 00:24:31.31
96 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 3 07:14:42.04 543.184 00:24:42.04
97 CZ LANGER Bohuslav Grippen 07:14:44.56 542.262 00:24:44.56
98 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 12 07:14:46.66 541.496 00:24:46.66
99 AT STRAIF Walter Walla 07:14:49.85 540.336 00:24:49.85
100 NL DOLDERSUM & Zn. Jarolim 07:14:50.34 540.159 00:24:50.34
101 CZ MOTRE Vasil Naďa 07:14:52.88 539.240 00:24:52.88
102 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Marte 07:14:54.58 538.626 00:24:54.58
103 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Goran 07:14:56.82 537.820 00:24:56.82
104 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ryan 07:14:57.43 537.601 00:24:57.43
105 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 232 07:14:59.42 536.888 00:24:59.42
106 CZ M & M RACING Margret 07:15:01.95 535.983 00:25:01.95
107 BE MERGAERT Dirk Mercer 07:15:02.31 535.855 00:25:02.31
108 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:15:03.81 535.320 00:25:03.81
109 DE KLÜBER Bernhard BK 5 07:15:05.24 534.812 00:25:05.24
110 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 07:15:07.03 534.176 00:25:07.03
111 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waikik 07:15:08.80 533.550 00:25:08.80
112 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 07:15:10.34 533.006 00:25:10.34
113 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 20 07:15:14.55 531.524 00:25:14.55
114 BG SOFIA TEAM Sordi 07:15:15.16 531.310 00:25:15.16
115 HU LÁDY Tibor Bite 07:15:15.77 531.096 00:25:15.77
116 CZ BARTL Pavel Spown 2 07:15:18.72 530.065 00:25:18.72
117 NO SEAVAREID Martin MS 55 07:15:19.13 529.922 00:25:19.13
118 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 07:15:24.06 528.208 00:25:24.06
119 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alvin 07:15:25.18 527.820 00:25:25.18
120 CZ LANGER Bohuslav Bolt 07:15:27.42 527.046 00:25:27.42
121 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 07:15:28.43 526.697 00:25:28.43
122 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 07:15:31.71 525.569 00:25:31.71
123 DE K.H.WICHERT Vitkova 07:15:32.28 525.374 00:25:32.28
124 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 07:15:33.19 525.062 00:25:33.19
125 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 9 07:15:36.26 524.013 00:25:36.26
126 DE SCHWARM Claudia Donato 07:15:37.13 523.716 00:25:37.13
127 AT NAGELHOFER Robert Selma 436 07:15:41.32 522.293 00:25:41.32
128 SK LUTERÁN Marek Areko 07:15:43.17 521.666 00:25:43.17
129 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 07:15:45.37 520.924 00:25:45.37
130 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 6 07:15:47.95 520.056 00:25:47.95
131 DE KUSSER Josef Quatro 07:15:49.87 519.411 00:25:49.87
132 DE SCHEPER Günter Gina 07:15:51.30 518.933 00:25:51.30
133 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Siluro 07:15:54.02 518.024 00:25:54.02
134 BE GODDERIS Linda Sierens 07:15:59.62 516.164 00:25:59.62
135 AT NAGELHOFER Robert Sina 441 07:16:00.85 515.757 00:26:00.85
136 AT ECKHARDT Markus Apollo 07:16:05.17 514.334 00:26:05.17
137 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 07:16:05.61 514.189 00:26:05.61
138 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Remona 07:16:07.89 513.442 00:26:07.89
139 DE SCHWARM Claudia Queen L 07:16:10.54 512.575 00:26:10.54
140 AT RADU Constantin Victoria 07:16:13.99 511.452 00:26:13.99
141 AT GRATZER Werner Werner 07:16:15.91 510.829 00:26:15.91
142 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 07:16:18.80 509.894 00:26:18.80
143 DE WINGS 2 WIN Amir 34 07:16:19.25 509.748 00:26:19.25
144 CZ BARTL Pavel Spown 4 07:16:19.48 509.674 00:26:19.48
145 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 07:16:19.67 509.613 00:26:19.67
146 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 07:16:20.46 509.358 00:26:20.46
147 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 07:16:23.28 508.451 00:26:23.28
148 CZ BARTL Josef Spown 11 07:16:25.73 507.665 00:26:25.73
149 DE BELOW Harald OneNinetythree 07:16:26.01 507.576 00:26:26.01
150 AT NÖRES & OFNER Team OK 3 07:16:27.03 507.249 00:26:27.03
151 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 07:16:29.47 506.471 00:26:29.47
152 CZ HOLICKÝ Rostislav Adina 07:16:31.02 505.977 00:26:31.02
153 CZ GORCA TEAM Marek* 07:16:34.73 504.800 00:26:34.73
154 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 07:16:35.24 504.639 00:26:35.24
155 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 07:16:38.91 503.480 00:26:38.91
156 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dream Pigeon 07:16:40.45 502.996 00:26:40.45
157 PL MAZIARZ RACING TEAM Buzy 07:16:44.71 501.661 00:26:44.71
158 AT WALDER Florian Space Boy 07:16:47.86 500.678 00:26:47.86
159 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 11 07:16:50.48 499.863 00:26:50.48
160 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 07:16:51.70 499.485 00:26:51.70
161 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 07:16:53.49 498.931 00:26:53.49
162 NO SEAVAREID Martin MS 47 07:16:55.18 498.409 00:26:55.18
163 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 07:16:57.54 497.682 00:26:57.54
164 DE K.H.WICHERT Lendl 07:16:59.51 497.076 00:26:59.51
165 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 18 07:17:00.51 496.770 00:27:00.51
166 CZ VARGA Mikuláš & Petr Středa 07:17:01.03 496.610 00:27:01.03
167 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 4 07:17:03.50 495.855 00:27:03.50
168 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 4 07:17:05.87 495.132 00:27:05.87
169 AT WALDER Florian Graham 07:17:09.97 493.886 00:27:09.97
170 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 7 07:17:11.07 493.553 00:27:11.07
171 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:17:14.49 492.521 00:27:14.49
172 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 4 07:17:15.75 492.141 00:27:15.75
173 IT ERBARU Ionut Tresse 07:17:17.91 491.492 00:27:17.91
174 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 07:17:20.64 490.674 00:27:20.64
175 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 5 07:17:22.35 490.163 00:27:22.35
176 AT HÖLD Erich Emilie 07:17:24.03 489.663 00:27:24.03
177 AT NÖRES Kurt Kuno 3 07:17:26.99 488.783 00:27:26.99
178 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome III. 07:17:28.46 488.347 00:27:28.46
179 CZ BARTL Pavel Spown 1 07:17:30.45 487.758 00:27:30.45
180 DE LECKE Theo & Markus Tyson 07:17:32.46 487.165 00:27:32.46
181 IT WONDER PIGEONS Team Scar. 07:17:36.17 486.073 00:27:36.17
182 CZ VÍTEK Jan Gabi. 07:17:37.39 485.715 00:27:37.39
183 NO SEAVAREID Martin MS 57 07:17:43.06 484.060 00:27:43.06
184 AT GRATZER Werner Michi 07:17:44.80 483.554 00:27:44.80
185 AT STEIRER Heinrich Ecki 07:17:51.22 481.696 00:27:51.22
186 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 07:17:51.74 481.546 00:27:51.74
187 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 07:17:52.43 481.348 00:27:52.43
188 AT GASSER Reinhard Leo 07:17:56.63 480.142 00:27:56.63
189 IT BRAMANTE Davide Best 07:17:58.43 479.627 00:27:58.43
190 DE SPITZBERG Team Nestor 07:18:02.89 478.356 00:28:02.89
191 DE SCHWARM Claudia Enterprise 07:18:04.38 477.933 00:28:04.38
192 AT EDER Gerhard Sir Henry 07:18:07.03 477.182 00:28:07.03
193 CH ANDERHUB Oskar Angie 07:18:09.43 476.504 00:28:09.43
194 IT CROCETTA Gabriele R 17 07:18:10.72 476.140 00:28:10.72
195 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 07:18:14.73 475.014 00:28:14.73
196 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 07:18:16.18 474.608 00:28:16.18
197 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Florin 07:18:17.63 474.202 00:28:17.63
198 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 07:18:20.49 473.405 00:28:20.49
199 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Saturno 07:18:22.32 472.896 00:28:22.32
200 IT CROCETTA Gabriele R 02 07:18:26.13 471.840 00:28:26.13
201 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 07:18:31.49 470.362 00:28:31.49
202 AT HÖLD Erich Elias 07:18:31.89 470.252 00:28:31.89
203 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 07:18:50.67 465.149 00:28:50.67
204 AT NÖRES & OFNER Team OK 2 07:18:52.12 464.760 00:28:52.12
205 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 10 07:19:01.61 462.227 00:29:01.61
206 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 3 07:19:04.56 461.446 00:29:04.56
207 DE SPITZBERG Team Nerone 07:19:07.99 460.540 00:29:07.99
208 AT HÖLD Erich Paul 07:19:08.80 460.327 00:29:08.80
209 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 07:19:15.10 458.675 00:29:15.10
210 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 07:19:18.30 457.840 00:29:18.30
211 SK PRIEHODA Ján a Ivana Júlia. 07:19:18.59 457.764 00:29:18.59
212 CZ SEDLÁK Vladislav Esbal 07:19:18.73 457.728 00:29:18.73
213 NO SEAVAREID Martin MS 49 07:19:23.67 456.446 00:29:23.67
214 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 07:19:24.05 456.348 00:29:24.05
215 CZ KUBA KUBIKULA Lída 07:19:28.32 455.246 00:29:28.32
216 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 07:19:28.60 455.174 00:29:28.60
217 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 07:19:28.67 455.156 00:29:28.67
218 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 07:19:29.58 454.922 00:29:29.58
219 AT EDER Gerhard Lady Sue 07:19:30.36 454.721 00:29:30.36
220 DE LECKE Theo & Markus Typogr 07:19:33.36 453.952 00:29:33.36
221 CZ BARTL Josef Spown 12 07:19:33.61 453.888 00:29:33.61
222 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 07:19:37.20 452.971 00:29:37.20
223 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:19:37.64 452.859 00:29:37.64
224 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 07:19:42.24 451.690 00:29:42.24
225 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 07:19:46.80 450.537 00:29:46.80
226 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:19:52.33 449.147 00:29:52.33
227 SK NOVÁK Pavel Petra* 07:19:58.80 447.532 00:29:58.80
228 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 07:20:20.12 442.290 00:30:20.12
229 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 07:20:26.59 440.723 00:30:26.59
230 CZ REIN Jan John 07:20:27.57 440.487 00:30:27.57
231 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 07:20:32.22 439.369 00:30:32.22
232 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 07:20:32.52 439.297 00:30:32.52
233 DE SIEBERT Dieter Simba 07:20:34.15 438.906 00:30:34.15
234 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 07:20:35.26 438.641 00:30:35.26
235 DE DEBUS Gerhard Emma 07:20:35.66 438.545 00:30:35.66
236 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Sexy Boy 07:20:37.15 438.190 00:30:37.15
237 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 07:20:37.90 438.011 00:30:37.90
238 BE GODDERIS Linda Verscheure 07:20:39.78 437.563 00:30:39.78
239 SK PAJTA Vladimír Riko 07:20:40.66 437.354 00:30:40.66
240 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 07:20:41.90 437.060 00:30:41.90
241 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi 224 07:20:42.68 436.875 00:30:42.68
242 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 07:20:43.86 436.595 00:30:43.86
243 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 07:20:44.29 436.493 00:30:44.29
244 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 07:20:45.66 436.169 00:30:45.66
245 NL PLOEG Bert Berber 07:20:47.15 435.817 00:30:47.15
246 SK LUTERÁN Marek Amareko 07:20:48.97 435.388 00:30:48.97
247 CZ YOUNG STARS Maia 07:20:49.62 435.235 00:30:49.62
248 AT GASSER Reinhard Anne 07:20:50.92 434.930 00:30:50.92
249 CZ YOUNG STARS Anabell 07:20:51.56 434.779 00:30:51.56
250 AT GRATZER Marco Extrawurst 07:20:52.13 434.646 00:30:52.13
251 CZ J.R.TEAM RS 3 07:20:53.19 434.397 00:30:53.19
252 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Belske 07:20:53.74 434.268 00:30:53.74
253 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 07:20:54.42 434.109 00:30:54.42
254 IT CROCETTA Gabriele R 15 07:20:56.92 433.524 00:30:56.92
255 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 07:20:57.65 433.354 00:30:57.65
256 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 07:21:01.77 432.395 00:31:01.77
257 AT HÖLD Erich Pia 07:21:04.20 431.831 00:31:04.20
258 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 07:21:04.90 431.669 00:31:04.90
259 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 07:21:05.56 431.517 00:31:05.56
260 PL WÓJCIK Piotr Maxi 07:21:07.59 431.047 00:31:07.59
261 DE LECKE Theo & Markus Typi 07:21:09.18 430.681 00:31:09.18
262 BE COPPENS Peter Willem 07:21:10.04 430.483 00:31:10.04
263 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 07:21:10.48 430.382 00:31:10.48
264 DE WITT Lutz LW 8 07:21:10.63 430.347 00:31:10.63
265 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 07:21:10.82 430.303 00:31:10.82
266 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 07:21:12.01 430.030 00:31:12.01
267 SK HROZEN Peter Rocky 07:21:12.90 429.825 00:31:12.90
268 BE VAN STICHEL Dirk Gert 07:21:14.41 429.479 00:31:14.41
269 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Rot 16 07:21:15.06 429.330 00:31:15.06
270 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 07:21:15.82 429.156 00:31:15.82
271 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Doki 07:21:16.46 429.010 00:31:16.46
272 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 07:21:16.74 428.946 00:31:16.74
273 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 07:21:17.25 428.829 00:31:17.25
274 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 07:21:17.81 428.702 00:31:17.81
275 AT STRAIF Walter Walbur 07:21:18.26 428.599 00:31:18.26
276 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:21:18.96 428.439 00:31:18.96
277 IT GREG Mihai No Name One 07:21:19.53 428.309 00:31:19.53
278 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 07:21:20.29 428.136 00:31:20.29
279 CZ M & M RACING Nick 07:21:20.69 428.045 00:31:20.69
280 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 07:21:22.48 427.638 00:31:22.48
281 DE RUSSIN Christian Caro 07:21:22.82 427.561 00:31:22.82
282 DE MSA RACING TEAM Gnabry 07:21:23.31 427.450 00:31:23.31
283 CZ BARTL Josef Spown 8 07:21:23.55 427.395 00:31:23.55
284 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:21:23.77 427.345 00:31:23.77
285 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 07:21:24.08 427.275 00:31:24.08
286 PL PALENTKA Janusz J 14 07:21:25.10 427.044 00:31:25.10
287 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 2 07:21:25.59 426.933 00:31:25.59
288 CZ ŠIK Jaroslav Erika 07:21:25.85 426.874 00:31:25.85
289 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 07:21:27.38 426.528 00:31:27.38
290 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 2 07:21:27.86 426.419 00:31:27.86
291 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 07:21:28.57 426.259 00:31:28.57
292 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 07:21:29.39 426.074 00:31:29.39
293 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 07:21:30.44 425.837 00:31:30.44
294 PL WOZNICA Józef Szpak 07:21:30.45 425.835 00:31:30.45
295 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 07:21:30.74 425.770 00:31:30.74
296 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:21:30.79 425.759 00:31:30.79
297 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Super 14 07:21:31.05 425.700 00:31:31.05
298 SK HROZEN Peter Sanny 07:21:31.59 425.578 00:31:31.59
299 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 07:21:31.83 425.524 00:31:31.83
300 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 07:21:32.19 425.444 00:31:32.19
301 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 07:21:33.26 425.203 00:31:33.26
302 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 07:21:33.48 425.154 00:31:33.48
303 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 07:21:33.81 425.080 00:31:33.81
304 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 07:21:35.16 424.777 00:31:35.16
305 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 07:21:35.34 424.736 00:31:35.34
306 CZ VACEK Josef Vajda 07:21:35.86 424.620 00:31:35.86
307 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 07:21:36.35 424.510 00:31:36.35
308 SK GOGORA Milan Mikro 07:21:36.79 424.412 00:31:36.79
309 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 07:21:37.26 424.307 00:31:37.26
310 CZ REIN Jan Kim 07:21:38.18 424.101 00:31:38.18
311 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 07:21:38.84 423.954 00:31:38.84
312 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 07:21:40.09 423.675 00:31:40.09
313 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 07:21:40.83 423.510 00:31:40.83
314 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 07:21:41.26 423.414 00:31:41.26
315 CZ VÍTEK Jan Maty 07:21:42.03 423.243 00:31:42.03
316 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 07:21:42.54 423.129 00:31:42.54
317 CZ NOVOTNÝ Jaroslav J. Kenny 07:21:44.98 422.587 00:31:44.98
318 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:21:45.24 422.529 00:31:45.24
319 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:21:45.49 422.474 00:31:45.49
320 CZ BECHA Lubomír Žanet 07:21:45.84 422.396 00:31:45.84
321 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 07:21:46.87 422.168 00:31:46.87
322 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5 07:21:47.93 421.934 00:31:47.93
323 AT WENZ Alfred Freddy 07:21:48.22 421.870 00:31:48.22
324 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 07:21:48.25 421.863 00:31:48.25
325 DE HOOP Michael Hoodoo 07:21:48.52 421.803 00:31:48.52
326 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 07:21:48.97 421.704 00:31:48.97
327 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 07:21:49.93 421.492 00:31:49.93
328 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 07:21:50.24 421.423 00:31:50.24
329 AT STRAIF Walter Waldin 07:21:50.46 421.375 00:31:50.46
330 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 07:21:51.36 421.177 00:31:51.36
331 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 07:21:52.22 420.987 00:31:52.22
332 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 07:21:52.40 420.948 00:31:52.40
333 DE BEHLKE Andreas Thunder 07:21:52.60 420.903 00:31:52.60
334 AT NAGELHOFER Robert Sven 450 07:21:52.96 420.824 00:31:52.96
335 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 07:21:53.03 420.809 00:31:53.03
336 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 07:21:53.90 420.618 00:31:53.90
337 HU GÁBOR Scheily Sch 528 07:21:54.01 420.593 00:31:54.01
338 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 07:21:55.12 420.350 00:31:55.12
339 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:21:55.74 420.214 00:31:55.74
340 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 07:21:57.38 419.854 00:31:57.38
341 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Franio 07:21:57.83 419.756 00:31:57.83
342 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 07:21:59.30 419.434 00:31:59.30
343 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 07:21:59.83 419.318 00:31:59.83
344 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 07:22:00.02 419.277 00:32:00.02
345 AT STRAIF Walter Walda 07:22:00.55 419.161 00:32:00.55
346 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 07:22:00.71 419.126 00:32:00.71
347 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 07:22:01.47 418.960 00:32:01.47
348 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 07:22:01.89 418.869 00:32:01.89
349 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 07:22:02.42 418.753 00:32:02.42
350 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 07:22:02.73 418.686 00:32:02.73
351 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 07:22:02.88 418.653 00:32:02.88
352 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:22:03.91 418.429 00:32:03.91
353 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Invincibile 07:22:04.16 418.375 00:32:04.16
354 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natalia 07:22:05.06 418.179 00:32:05.06
355 DE GOETZ Guenter GG 11 07:22:07.10 417.736 00:32:07.10
356 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 07:22:07.57 417.635 00:32:07.57
357 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 07:22:07.74 417.598 00:32:07.74
358 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 07:22:08.49 417.435 00:32:08.49
359 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 07:22:08.81 417.366 00:32:08.81
360 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 07:22:09.25 417.271 00:32:09.25
361 DE SPRANG Matthias Best Euro 07:22:09.59 417.197 00:32:09.59
362 AT GASSER Reinhard Marcella 07:22:09.72 417.169 00:32:09.72
363 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 07:22:10.06 417.096 00:32:10.06
364 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 07:22:10.40 417.022 00:32:10.40
365 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 07:22:10.88 416.919 00:32:10.88
366 PL SEDLACEK Josef Karlin 07:22:11.29 416.830 00:32:11.29
367 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 07:22:11.64 416.755 00:32:11.64
368 CZ REIN Jan Shannon 07:22:12.07 416.662 00:32:12.07
369 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:22:12.42 416.586 00:32:12.42
370 SK NOVÁK Matej Zerner 07:22:12.74 416.517 00:32:12.74
371 AT STEIRER Heinrich Sani 07:22:12.93 416.477 00:32:12.93
372 DE SG STEFFL Glatze 07:22:14.05 416.235 00:32:14.05
373 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 07:22:15.13 416.003 00:32:15.13
374 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Adela 07:22:15.31 415.964 00:32:15.31
375 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 07:22:15.61 415.900 00:32:15.61
376 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 07:22:15.77 415.866 00:32:15.77
377 DE BEHLKE Andreas Moonlight 07:22:16.29 415.754 00:32:16.29
378 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 07:22:18.08 415.370 00:32:18.08
379 AT ECKHARDT Markus Marusha 07:22:18.43 415.295 00:32:18.43
380 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 07:22:18.94 415.186 00:32:18.94
381 PL KOZLENIA Artur Crownix 07:22:20.62 414.826 00:32:20.62
382 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 07:22:21.24 414.694 00:32:21.24
383 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 07:22:21.68 414.600 00:32:21.68
384 PL KOZLENIA Artur Ceesx 07:22:24.10 414.084 00:32:24.10
385 DE SG STEFFL Favorit 07:22:25.31 413.826 00:32:25.31
386 AT NÖRES Kurt Kuno 6 07:22:25.34 413.820 00:32:25.34
387 AT STRAIF Walter Waless 07:22:25.67 413.750 00:32:25.67
388 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:22:26.30 413.616 00:32:26.30
389 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 07:22:26.63 413.545 00:32:26.63
390 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 07:22:27.13 413.439 00:32:27.13
391 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Cézar 07:22:29.94 412.843 00:32:29.94
392 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cleopatra 07:22:30.36 412.755 00:32:30.36
393 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 07:22:30.89 412.642 00:32:30.89
394 DE FAMILIE JOEKEL Curie 07:22:31.45 412.524 00:32:31.45
395 CZ BARÁNEK Josef Derby County 07:22:33.03 412.190 00:32:33.03
396 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 07:22:34.45 411.891 00:32:34.45
397 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 07:22:34.78 411.821 00:32:34.78
398 PL KOZLENIA Boguslawa Johanex 07:22:35.13 411.748 00:32:35.13
399 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 07:22:36.04 411.556 00:32:36.04
400 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 07:22:36.39 411.482 00:32:36.39
401 CZ JANEČEK Petr Letec 07:22:37.49 411.251 00:32:37.49
402 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 07:22:37.74 411.199 00:32:37.74
403 SK BALVOŇ Michal Mito 07:22:38.20 411.102 00:32:38.20
404 AT GRATZER Marco Caesar 07:22:38.72 410.993 00:32:38.72
405 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 07:22:39.41 410.848 00:32:39.41
406 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 07:22:39.70 410.787 00:32:39.70
407 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 07:22:40.96 410.523 00:32:40.96
408 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 07:22:41.13 410.488 00:32:41.13
409 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 07:22:41.66 410.377 00:32:41.66
410 AT SCHOBER Karl Atlantis 07:22:42.11 410.283 00:32:42.11
411 CZ STRUŽKA Libor Síma 07:22:43.88 409.913 00:32:43.88
412 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Stanislaw 07:22:44.64 409.754 00:32:44.64
413 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 07:22:46.23 409.423 00:32:46.23
414 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 07:22:46.68 409.329 00:32:46.68
415 SK NOCHTA Štefan Erik. 07:22:47.45 409.169 00:32:47.45
416 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 07:22:47.75 409.107 00:32:47.75
417 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 07:22:47.91 409.074 00:32:47.91
418 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 07:22:48.39 408.974 00:32:48.39
419 AT GRATZER Marco Dingl Dongl 07:22:49.14 408.818 00:32:49.14
420 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Marie+ 07:22:50.25 408.588 00:32:50.25
421 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexi 07:22:51.29 408.372 00:32:51.29
422 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:22:53.03 408.012 00:32:53.03
423 CZ SCHLEHOFER Michal Sirena 07:22:54.46 407.717 00:32:54.46
424 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 07:22:55.16 407.572 00:32:55.16
425 CZ GRUBER Simon "B" Power 07:22:56.49 407.298 00:32:56.49
426 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 07:22:58.37 406.911 00:32:58.37
427 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 07:23:00.70 406.432 00:33:00.70
428 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 07:23:01.13 406.344 00:33:01.13
429 IT CROCETTA Gabriele R 06 07:23:01.54 406.260 00:33:01.54
430 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 07:23:01.66 406.235 00:33:01.66
431 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 07:23:04.53 405.648 00:33:04.53
432 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 07:23:08.34 404.870 00:33:08.34
433 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 07:23:09.61 404.612 00:33:09.61
434 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Jakke 07:23:10.44 404.443 00:33:10.44
435 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 07:23:10.89 404.352 00:33:10.89
436 CZ BARTL Josef Spown 10 07:23:12.43 404.039 00:33:12.43
437 HU FÖLDING Norbert FN 050 07:23:13.07 403.910 00:33:13.07
438 AT LEICHTFRIED Walter Henk Sohn 07:23:13.84 403.754 00:33:13.84
439 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Sissi. 07:23:15.56 403.406 00:33:15.56
440 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 07:23:17.78 402.957 00:33:17.78
441 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Poderoso 07:23:21.80 402.148 00:33:21.80
442 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 07:23:22.40 402.028 00:33:22.40
443 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 24 07:23:24.09 401.689 00:33:24.09
444 CZ VÍTEK Jan Viky 07:23:27.23 401.060 00:33:27.23
445 DE KUSSER Josef Amigo 07:23:28.48 400.811 00:33:28.48
446 CZ GERSPITZER Team GT 6 07:23:33.11 399.889 00:33:33.11
447 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 07:23:33.97 399.718 00:33:33.97
448 CZ BARTL Josef Spown 9 07:23:37.19 399.080 00:33:37.19
449 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 07:23:40.27 398.471 00:33:40.27
450 BE DECOENE MARC Team Sabine 07:23:41.15 398.298 00:33:41.15
451 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 07:23:41.62 398.205 00:33:41.62
452 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 07:23:41.66 398.198 00:33:41.66
453 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 07:23:42.52 398.028 00:33:42.52
454 DE K.H.WICHERT Neumannova 07:23:44.02 397.733 00:33:44.02
455 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 07:23:46.19 397.307 00:33:46.19
456 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 07:23:46.57 397.233 00:33:46.57
457 DE SG STEFFL Championess 07:23:47.78 396.996 00:33:47.78
458 CZ MALACH Ladislav Kami 07:23:49.59 396.642 00:33:49.59
459 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Nettuno 07:23:51.72 396.226 00:33:51.72
460 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 07:23:52.29 396.115 00:33:52.29
461 DE LECKE Theo & Markus Tyssi 07:23:53.39 395.900 00:33:53.39
462 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 07:23:53.89 395.803 00:33:53.89
463 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 07:23:58.11 394.984 00:33:58.11
464 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Super Girl 07:23:58.91 394.829 00:33:58.91
465 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:23:59.75 394.666 00:33:59.75
466 PL KOZLENIA Artur Chicox 07:24:00.35 394.550 00:34:00.35
467 AT WALDER Florian Nala 07:24:01.41 394.345 00:34:01.41
468 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 07:24:02.32 394.169 00:34:02.32
469 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:24:03.66 393.911 00:34:03.66
470 AT GRATZER Marco Nero 07:24:04.24 393.799 00:34:04.24
471 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 07:24:04.68 393.714 00:34:04.68
472 NL MOL Ed Bobby 07:24:05.02 393.649 00:34:05.02
473 BE COPPENS Peter Lili 07:24:07.81 393.113 00:34:07.81
474 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 07:24:09.16 392.854 00:34:09.16
475 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 1 07:24:09.41 392.806 00:34:09.41
476 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 07:24:09.91 392.710 00:34:09.91
477 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 07:24:13.26 392.069 00:34:13.26
478 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party I. 07:24:13.67 391.991 00:34:13.67
479 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 07:24:15.31 391.678 00:34:15.31
480 AT HÖLD Erich Raphael 07:24:15.43 391.655 00:34:15.43
481 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 07:24:15.95 391.556 00:34:15.95
482 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 07:24:16.34 391.482 00:34:16.34
483 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Urano 07:24:17.16 391.326 00:34:17.16
484 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 07:24:21.83 390.440 00:34:21.83
485 PL KARDAS Michal Marek. 07:24:23.31 390.160 00:34:23.31
486 AT GRATZER Marco Salvator 07:24:23.97 390.035 00:34:23.97
487 SK LAŠ Vladimír Las 7 07:24:25.11 389.819 00:34:25.11
488 AT STEINER Alfred Anka 07:24:25.95 389.661 00:34:25.95
489 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 07:24:26.15 389.623 00:34:26.15
490 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 07:24:27.94 389.286 00:34:27.94
491 CZ VÍTEK Jan Miky 07:24:28.03 389.269 00:34:28.03
492 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 07:24:28.79 389.126 00:34:28.79
493 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 07:24:29.13 389.062 00:34:29.13
494 SK BALVOŇ Michal Eva+ 07:24:38.33 387.340 00:34:38.33
495 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:24:41.46 386.757 00:34:41.46
496 PL WOZNICA Józef Leonix 07:24:46.20 385.879 00:34:46.20
497 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 07:24:46.41 385.840 00:34:46.41
498 DE SIEBERT Dieter Sidney 07:24:46.79 385.770 00:34:46.79
499 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 07:24:47.78 385.587 00:34:47.78
500 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 07:24:47.95 385.555 00:34:47.95
501 CZ MOTRE Vasil Ivan 07:24:48.44 385.465 00:34:48.44
502 SK HROZEN Peter Aneta 07:24:49.36 385.295 00:34:49.36
503 DE WILDECK Team WT 5 07:24:50.89 385.013 00:34:50.89
504 CZ J.R.TEAM RS 4 07:24:51.13 384.969 00:34:51.13
505 NL CORVO Charlotte 07:24:54.14 384.416 00:34:54.14
506 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 07:24:54.67 384.318 00:34:54.67
507 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 07:24:56.19 384.040 00:34:56.19
508 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 07:24:57.12 383.869 00:34:57.12
509 HU WANG Baoli WB 511 07:24:57.89 383.728 00:34:57.89
510 NL MOL Ed Fire Ball 07:24:58.72 383.577 00:34:58.72
511 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 07:25:04.10 382.596 00:35:04.10
512 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:25:08.43 381.810 00:35:08.43
513 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 07:25:08.80 381.743 00:35:08.80
514 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 07:25:14.94 380.635 00:35:14.94
515 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 07:25:23.44 379.111 00:35:23.44
516 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 07:25:23.72 379.061 00:35:23.72
517 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 07:25:26.15 378.628 00:35:26.15
518 AT SCHÖN Johann Hans 07:25:31.68 377.646 00:35:31.68
519 PL WÓJCIK Piotr Bond 07:25:34.37 377.170 00:35:34.37
520 DE BEHLKE Andreas Daylight 07:25:35.91 376.898 00:35:35.91
521 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:25:36.86 376.730 00:35:36.86
522 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 07:25:41.45 375.923 00:35:41.45
523 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 07:25:44.30 375.423 00:35:44.30
524 CZ YOUNG STARS Raketa 07:25:47.12 374.930 00:35:47.12
525 DE BELOW Harald OneEightyone 07:25:52.21 374.043 00:35:52.21
526 PL WÓJCIK Piotr Bella. 07:25:54.07 373.720 00:35:54.07
527 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 07:25:55.11 373.540 00:35:55.11
528 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:25:57.13 373.190 00:35:57.13
529 AT SCHÖN Johann Rosi 07:25:59.70 372.746 00:35:59.70
530 SK NOCHTA Štefan Nika 07:26:08.63 371.211 00:36:08.63
531 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 07:26:12.26 370.591 00:36:12.26
532 PL WÓJCIK Piotr Gold X 07:26:14.01 370.293 00:36:14.01
533 SK NOVÁK Pavel Jaro 07:26:25.09 368.415 00:36:25.09
534 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 07:26:25.84 368.289 00:36:25.84
535 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 07:26:29.03 367.752 00:36:29.03
536 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 07:26:34.17 366.890 00:36:34.17
537 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 07:26:37.91 366.266 00:36:37.91
538 AT NÖRES Kurt Kuno 4 07:26:43.01 365.418 00:36:43.01
539 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 07:26:50.57 364.169 00:36:50.57
540 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 07:26:51.54 364.009 00:36:51.54
541 CZ VACEK Josef Pipin 07:27:00.30 362.573 00:37:00.30
542 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 07:27:02.43 362.225 00:37:02.43
543 CZ BECHA Lubomír Hanny 07:27:02.70 362.181 00:37:02.70
544 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 07:27:03.59 362.036 00:37:03.59
545 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 69 07:27:07.15 361.457 00:37:07.15
546 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 07:27:24.39 358.681 00:37:24.39
547 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 07:27:36.81 356.707 00:37:36.81
548 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 8 07:27:50.38 354.575 00:37:50.38
549 AT EPPENSTEINER Josef Bliksy 07:27:59.98 353.082 00:37:59.98
550 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 07:28:02.06 352.760 00:38:02.06
551 CZ J.R.TEAM RS 6 07:28:20.70 349.902 00:38:20.70
552 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 07:28:28.03 348.791 00:38:28.03
553 PL KARDAS Michal Raul 07:28:47.46 345.879 00:38:47.46
554 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 07:29:13.73 342.019 00:39:13.73
555 AT GRATZER Werner Graden 07:29:57.75 335.740 00:39:57.75
556 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 07:30:00.11 335.410 00:40:00.11
557 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apollon 07:30:01.21 335.256 00:40:01.21
558 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 07:30:05.40 334.672 00:40:05.40
559 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 07:30:08.15 334.290 00:40:08.15
560 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 07:30:13.59 333.536 00:40:13.59
561 DE K.H.WICHERT Sablikova 07:30:18.91 332.803 00:40:18.91
562 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 07:30:19.41 332.734 00:40:19.41
563 BE COPPENS Peter Faither 07:30:25.32 331.923 00:40:25.32
564 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 07:30:26.18 331.806 00:40:26.18
565 PL KOZLENIA Boguslawa Gunix 07:30:27.30 331.652 00:40:27.30
566 AT ECKHARDT Markus Maximus 07:30:31.85 331.032 00:40:31.85
567 CZ GERSPITZER Team GT 3 07:30:32.95 330.882 00:40:32.95
568 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 07:30:33.17 330.852 00:40:33.17
569 CZ VLČEK Jiří Miho 07:30:33.42 330.818 00:40:33.42
570 DE GOETZ Guenter GG 7 07:30:33.92 330.750 00:40:33.92
571 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 07:30:37.35 330.285 00:40:37.35
572 NL DOLDERSUM & Zn. Polak 07:30:39.36 330.013 00:40:39.36
573 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 07:30:43.26 329.486 00:40:43.26
574 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 07:30:43.72 329.424 00:40:43.72
575 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogatti 07:30:45.52 329.182 00:40:45.52
576 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 07:30:46.95 328.989 00:40:46.95
577 AT STEINER Alfred Aika 07:30:48.10 328.835 00:40:48.10
578 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 07:30:51.13 328.428 00:40:51.13
579 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 07:30:53.77 328.075 00:40:53.77
580 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 07:30:54.11 328.029 00:40:54.11
581 DE GOETZ Guenter GG 8 07:30:54.56 327.969 00:40:54.56
582 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 07:30:56.16 327.756 00:40:56.16
583 DE WITT Lutz LW 1 07:30:58.28 327.473 00:40:58.28
584 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 07:30:58.96 327.382 00:40:58.96
585 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 07:31:00.94 327.119 00:41:00.94
586 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:31:02.80 326.872 00:41:02.80
587 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 07:31:03.81 326.738 00:41:03.81
588 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 07:31:04.49 326.648 00:41:04.49
589 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 07:31:04.70 326.620 00:41:04.70
590 DE WITT Lutz LW 5 07:31:05.01 326.579 00:41:05.01
591 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 80 07:31:05.66 326.493 00:41:05.66
592 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 07:31:06.03 326.444 00:41:06.03
593 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 07:31:06.77 326.346 00:41:06.77
594 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 07:31:09.27 326.015 00:41:09.27
595 CZ HLAVINKA Josef Gabi 07:31:09.79 325.947 00:41:09.79
596 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 07:31:12.45 325.596 00:41:12.45
597 SK PAJTA Vladimír Ruth 07:31:12.62 325.574 00:41:12.62
598 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 07:31:13.28 325.487 00:41:13.28
599 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 07:31:17.05 324.991 00:41:17.05
600 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 07:31:17.90 324.880 00:41:17.90
601 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 07:31:19.77 324.635 00:41:19.77
602 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 07:31:21.54 324.403 00:41:21.54
603 CZ GORCA TEAM Zara. 07:31:22.33 324.300 00:41:22.33
604 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 07:31:22.52 324.275 00:41:22.52
605 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 07:31:23.84 324.103 00:41:23.84
606 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 07:31:25.29 323.914 00:41:25.29
607 SK GOGORA Milan Mago 07:31:25.44 323.894 00:41:25.44
608 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:31:25.95 323.828 00:41:25.95
609 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 07:31:26.05 323.815 00:41:26.05
610 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 07:31:27.42 323.637 00:41:27.42
611 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 5 07:31:27.55 323.620 00:41:27.55
612 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:31:29.67 323.344 00:41:29.67
613 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 07:31:30.41 323.248 00:41:30.41
614 BE DECOENE MARC Team Lieveke 07:31:32.24 323.011 00:41:32.24
615 CZ KROUPA & NOVÁK Team Sisi 07:31:33.72 322.819 00:41:33.72
616 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 07:31:39.36 322.090 00:41:39.36
617 HU LÁDY Tibor Bige 07:31:42.94 321.630 00:41:42.94
618 DE BEHLKE Andreas Darkness 07:31:43.49 321.559 00:41:43.49
619 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 07:31:44.44 321.437 00:41:44.44
620 CZ MOTRE Vasil Vasil 07:31:45.81 321.261 00:41:45.81
621 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 07:31:49.11 320.839 00:41:49.11
622 DE SPRANG Matthias Future 07:31:49.85 320.744 00:41:49.85
623 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 07:31:51.94 320.477 00:41:51.94
624 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 07:31:52.04 320.465 00:41:52.04
625 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 07:31:53.84 320.235 00:41:53.84
626 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 07:31:55.54 320.019 00:41:55.54
627 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 07:31:56.14 319.942 00:41:56.14
628 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Saša. 07:31:56.55 319.890 00:41:56.55
629 DE LECKE Theo & Markus Tyros 07:31:56.91 319.845 00:41:56.91
630 SK PAJTA Vladimír Filo 07:31:58.95 319.586 00:41:58.95
631 DE LANG Karl Heinz Langer 07:31:59.01 319.578 00:41:59.01
632 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 07:31:59.54 319.511 00:41:59.54
633 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 07:32:00.63 319.373 00:42:00.63
634 DE WILDECK Team WT 6 07:32:01.39 319.276 00:42:01.39
635 CZ REIN Jan Juan 07:32:09.49 318.254 00:42:09.49
636 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 07:32:09.83 318.211 00:42:09.83
637 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:32:13.79 317.714 00:42:13.79
638 CZ SÝKORA Jaromír Anna 07:32:14.05 317.681 00:42:14.05
639 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 189 07:32:14.65 317.606 00:42:14.65
640 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 07:32:15.08 317.552 00:42:15.08
641 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 07:32:16.55 317.368 00:42:16.55
642 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 07:32:17.47 317.253 00:42:17.47
643 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 07:32:18.09 317.176 00:42:18.09
644 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 07:32:18.53 317.121 00:42:18.53
645 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:32:19.32 317.022 00:42:19.32
646 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 07:32:20.39 316.888 00:42:20.39
647 CZ VLČEK Jiří Davidson 07:32:20.68 316.852 00:42:20.68
648 CZ HLAVINKA Josef Iva 07:32:21.09 316.801 00:42:21.09
649 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 07:32:23.10 316.551 00:42:23.10
650 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 07:32:24.48 316.379 00:42:24.48
651 DE WITT Lutz LW 7 07:32:25.98 316.193 00:42:25.98
652 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 07:32:27.35 316.023 00:42:27.35
653 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:32:27.87 315.958 00:42:27.87
654 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 07:32:29.59 315.745 00:42:29.59
655 DE WINGS 2 WIN Astro 48 07:32:30.23 315.666 00:42:30.23
656 DE HÖRNIG Rainer HR 58 07:32:31.82 315.469 00:42:31.82
657 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 07:32:33.13 315.307 00:42:33.13
658 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 07:32:34.48 315.140 00:42:34.48
659 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 07:32:34.61 315.124 00:42:34.61
660 NL CORVO Tobias 07:32:38.92 314.594 00:42:38.92
661 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 07:32:39.44 314.530 00:42:39.44
662 HU GÁBOR Scheily Sch 541 07:32:39.68 314.500 00:42:39.68
663 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 07:32:40.97 314.342 00:42:40.97
664 DE WITT Lutz LW 10 07:32:41.18 314.316 00:42:41.18
665 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 07:32:41.91 314.226 00:42:41.91
666 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 07:32:44.18 313.948 00:42:44.18
667 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 07:32:44.67 313.888 00:42:44.67
668 DE SIEBERT Dieter Sippil 07:32:45.07 313.839 00:42:45.07
669 SK RADO & DRAGO Team Ivory 07:32:46.63 313.649 00:42:46.63
670 AT GRATZER Werner Azzurro 07:32:47.96 313.486 00:42:47.96
671 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 07:32:48.48 313.423 00:42:48.48
672 DE KLÜBER Bernhard BK 3 07:32:49.52 313.296 00:42:49.52
673 SK BALVOŇ Michal Dada 07:32:49.61 313.285 00:42:49.61
674 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 07:32:50.85 313.134 00:42:50.85
675 PL KOZLENIA Artur Celenex 07:32:52.16 312.974 00:42:52.16
676 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 07:32:52.67 312.912 00:42:52.67
677 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 07:32:54.08 312.741 00:42:54.08
678 DE NO-WU Team NW 3 07:32:54.89 312.642 00:42:54.89
679 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 07:32:56.43 312.456 00:42:56.43
680 CZ ECHTNER Antonín AR 2 07:32:56.60 312.435 00:42:56.60
681 DE WITT Lutz LW 2 07:32:57.10 312.374 00:42:57.10
682 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 07:32:57.98 312.268 00:42:57.98
683 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 07:32:59.26 312.113 00:42:59.26
684 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 07:33:00.29 311.988 00:43:00.29
685 DE GOETZ Guenter GG 10 07:33:00.43 311.971 00:43:00.43
686 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 07:33:00.87 311.918 00:43:00.87
687 CZ GROH Aleš Infinity 07:33:02.35 311.739 00:43:02.35
688 DE HÖRNIG Rainer HR 92 07:33:02.80 311.685 00:43:02.80
689 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 07:33:04.25 311.510 00:43:04.25
690 HU VAÁRY Péter VP 017 07:33:04.64 311.463 00:43:04.64
691 HU FÖLDING Norbert FN 048 07:33:04.99 311.421 00:43:04.99
692 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Eliška 07:33:05.48 311.362 00:43:05.48
693 DE BEHLKE Andreas Storm 07:33:05.79 311.325 00:43:05.79
694 DE DEBUS Gerhard Frieda 07:33:06.11 311.286 00:43:06.11
695 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 07:33:06.58 311.229 00:43:06.58
696 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Leoš 07:33:07.11 311.166 00:43:07.11
697 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 07:33:07.64 311.102 00:43:07.64
698 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 07:33:07.75 311.089 00:43:07.75
699 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 07:33:08.82 310.960 00:43:08.82
700 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 07:33:09.28 310.905 00:43:09.28
701 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 07:33:09.78 310.845 00:43:09.78
702 SK PRÍVARA Pavol Lujza 07:33:10.39 310.772 00:43:10.39
703 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 07:33:11.12 310.684 00:43:11.12
704 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 07:33:11.76 310.607 00:43:11.76
705 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 07:33:13.21 310.434 00:43:13.21
706 CZ GORCA TEAM Barny 07:33:13.41 310.410 00:43:13.41
707 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 07:33:13.74 310.370 00:43:13.74
708 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:33:14.16 310.320 00:43:14.16
709 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 07:33:14.57 310.271 00:43:14.57
710 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:33:15.80 310.124 00:43:15.80
711 CZ PM Team Helena* 07:33:16.11 310.087 00:43:16.11
712 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:33:16.82 310.002 00:43:16.82
713 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 07:33:17.41 309.932 00:43:17.41
714 AT WIMMER Karl Noah 07:33:17.46 309.926 00:43:17.46
715 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 07:33:18.25 309.832 00:43:18.25
716 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 07:33:18.31 309.824 00:43:18.31
717 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 07:33:18.66 309.783 00:43:18.66
718 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 07:33:18.78 309.768 00:43:18.78
719 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 07:33:19.10 309.730 00:43:19.10
720 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:33:21.36 309.461 00:43:21.36
721 CZ M & M RACING Blue Storm 07:33:23.07 309.258 00:43:23.07
722 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 07:33:24.33 309.108 00:43:24.33
723 NL MOL Ed Lorrenzo 07:33:25.65 308.952 00:43:25.65
724 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 07:33:25.88 308.924 00:43:25.88
725 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 07:33:26.46 308.856 00:43:26.46
726 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 07:33:27.67 308.712 00:43:27.67
727 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Helka 07:33:27.82 308.695 00:43:27.82
728 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 07:33:28.21 308.648 00:43:28.21
729 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 07:33:29.66 308.477 00:43:29.66
730 DE WINGS 2 WIN Camila 50 07:33:29.85 308.455 00:43:29.85
731 PL WOZNICA Józef Tosca 07:33:30.18 308.416 00:43:30.18
732 CZ PM Team Popr 07:33:30.51 308.377 00:43:30.51
733 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 07:33:30.95 308.325 00:43:30.95
734 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 07:33:30.96 308.323 00:43:30.96
735 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 07:33:32.16 308.182 00:43:32.16
736 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 07:33:32.58 308.132 00:43:32.58
737 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 07:33:33.12 308.069 00:43:33.12
738 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 07:33:33.17 308.063 00:43:33.17
739 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 07:33:33.43 308.032 00:43:33.43
740 DE ROHE Pascal Robb Stark 07:33:33.73 307.997 00:43:33.73
741 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 07:33:33.83 307.985 00:43:33.83
742 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 07:33:34.56 307.899 00:43:34.56
743 CZ KUZNÍK Václav Dima 07:33:34.95 307.853 00:43:34.95
744 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Sluníčko 07:33:35.31 307.811 00:43:35.31
745 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 07:33:35.90 307.741 00:43:35.90
746 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 07:33:35.96 307.734 00:43:35.96
747 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 07:33:36.13 307.714 00:43:36.13
748 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 07:33:36.53 307.667 00:43:36.53
749 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 07:33:36.96 307.616 00:43:36.96
750 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 07:33:37.43 307.561 00:43:37.43
751 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:33:37.74 307.525 00:43:37.74
752 CZ FAJMON Team FT 03 07:33:38.98 307.379 00:43:38.98
753 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 07:33:39.17 307.357 00:43:39.17
754 CZ PETER Milan Mat 07:33:39.64 307.302 00:43:39.64
755 CZ ŠPIONI Agent 5 07:33:39.74 307.290 00:43:39.74
756 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 07:33:40.13 307.244 00:43:40.13
757 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 07:33:40.33 307.221 00:43:40.33
758 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 07:33:40.84 307.161 00:43:40.84
759 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 07:33:41.70 307.060 00:43:41.70
760 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 07:33:41.96 307.030 00:43:41.96
761 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 77 07:33:42.40 306.978 00:43:42.40
762 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 07:33:42.83 306.928 00:43:42.83
763 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 07:33:42.96 306.913 00:43:42.96
764 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 07:33:43.17 306.888 00:43:43.17
765 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 07:33:43.74 306.822 00:43:43.74
766 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Hi Jinx 07:33:44.65 306.715 00:43:44.65
767 AT GRATZER Marco Semperer 07:33:45.35 306.633 00:43:45.35
768 CZ DUDA Rostislav Athéna 07:33:45.41 306.626 00:43:45.41
769 CZ VÍTEK Jan Darja 07:33:46.08 306.548 00:43:46.08
770 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 07:33:46.37 306.514 00:43:46.37
771 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 07:33:46.71 306.475 00:43:46.71
772 CZ KLEMENS Karel "B" James* 07:33:47.61 306.370 00:43:47.61
773 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 07:33:48.36 306.282 00:43:48.36
774 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 07:33:48.48 306.268 00:43:48.48
775 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 07:33:48.53 306.262 00:43:48.53
776 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 07:33:48.73 306.239 00:43:48.73
777 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 07:33:49.23 306.181 00:43:49.23
778 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 07:33:49.58 306.140 00:43:49.58
779 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 07:33:49.92 306.101 00:43:49.92
780 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 07:33:50.17 306.071 00:43:50.17
781 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 07:33:50.34 306.052 00:43:50.34
782 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 07:33:50.93 305.983 00:43:50.93
783 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 07:33:51.61 305.904 00:43:51.61
784 DE FAMILIE JOEKEL Newton 07:33:51.92 305.868 00:43:51.92
785 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 07:33:53.28 305.710 00:43:53.28
786 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 07:33:53.57 305.676 00:43:53.57
787 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 07:33:53.89 305.639 00:43:53.89
788 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 07:33:54.16 305.608 00:43:54.16
789 CZ DUDA Rostislav Maximus. 07:33:54.42 305.578 00:43:54.42
790 CZ SCHLEHOFER Michal Scandalli 07:33:54.59 305.558 00:43:54.59
791 DE MSA RACING TEAM Nova 07:33:55.89 305.407 00:43:55.89
792 SK BINDAS Štefan jun. Elss 07:33:56.16 305.376 00:43:56.16
793 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 07:33:56.27 305.363 00:43:56.27
794 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 07:33:57.50 305.221 00:43:57.50
795 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 07:33:58.18 305.142 00:43:58.18
796 CZ ECHTNER Antonín AR 3 07:33:58.76 305.075 00:43:58.76
797 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 07:33:59.08 305.038 00:43:59.08
798 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 07:34:01.05 304.811 00:44:01.05
799 CZ DUDA Přemysl Morava 07:34:01.67 304.739 00:44:01.67
800 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 07:34:02.11 304.688 00:44:02.11
801 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 07:34:02.29 304.668 00:44:02.29
802 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 07:34:02.74 304.616 00:44:02.74
803 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 07:34:02.95 304.591 00:44:02.95
804 DE K.H.WICHERT Navratilova 07:34:04.14 304.454 00:44:04.14
805 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 07:34:04.93 304.363 00:44:04.93
806 CZ MAKANAKI Team Stodo 07:34:05.10 304.344 00:44:05.10
807 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:34:05.23 304.329 00:44:05.23
808 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 07:34:05.49 304.299 00:44:05.49
809 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 07:34:05.53 304.294 00:44:05.53
810 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 07:34:05.77 304.267 00:44:05.77
811 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 07:34:05.92 304.250 00:44:05.92
812 AT NÖRES Kurt Kuno 2 07:34:06.53 304.179 00:44:06.53
813 AT GRATZER Marco Leberkäse 07:34:08.08 304.001 00:44:08.08
814 DE BELOW Harald OneEightysix 07:34:08.39 303.966 00:44:08.39
815 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 07:34:08.74 303.926 00:44:08.74
816 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 07:34:09.33 303.858 00:44:09.33
817 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 07:34:09.90 303.793 00:44:09.90
818 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 07:34:10.84 303.685 00:44:10.84
819 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 07:34:11.23 303.640 00:44:11.23
820 CZ ATH Květná Fík 07:34:11.41 303.620 00:44:11.41
821 SK BLAŽENEC & VAŇO Mihai 07:34:11.87 303.567 00:44:11.87
822 DE KLÜBER Bernhard BK 4 07:34:13.27 303.407 00:44:13.27
823 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 07:34:13.97 303.327 00:44:13.97
824 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 07:34:14.16 303.305 00:44:14.16
825 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 07:34:14.35 303.283 00:44:14.35
825 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 07:34:14.35 303.283 00:44:14.35
827 CZ BECHA Lubomír Hauten 07:34:14.89 303.222 00:44:14.89
828 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 07:34:15.18 303.188 00:44:15.18
829 SK NOCHTA Štefan Sofi 07:34:16.01 303.094 00:44:16.01
830 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 07:34:17.46 302.928 00:44:17.46
831 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 07:34:17.93 302.875 00:44:17.93
832 NL CORVO Dominique 07:34:18.43 302.818 00:44:18.43
833 CZ GROH Aleš Blue Effect 07:34:19.32 302.716 00:44:19.32
834 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 07:34:19.82 302.660 00:44:19.82
835 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 07:34:20.11 302.627 00:44:20.11
836 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 07:34:20.35 302.599 00:44:20.35
837 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 07:34:20.66 302.564 00:44:20.66
838 CZ KAREL TEAM Zetor 07:34:20.82 302.546 00:44:20.82
839 AT RADU Constantin Falconety 07:34:22.34 302.373 00:44:22.34
840 CZ MATOUŠEK Michal Daniel 07:34:22.81 302.320 00:44:22.81
841 SK NOVÁK Pavel Stano 07:34:24.25 302.156 00:44:24.25
842 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:34:25.48 302.017 00:44:25.48
843 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 07:34:25.88 301.972 00:44:25.88
844 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 07:34:26.21 301.934 00:44:26.21
845 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 07:34:27.68 301.768 00:44:27.68
846 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 07:34:28.68 301.655 00:44:28.68
847 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 07:34:30.15 301.489 00:44:30.15
848 PL WOZNICA Józef Kid 07:34:30.42 301.458 00:44:30.42
849 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 07:34:31.09 301.383 00:44:31.09
850 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 07:34:31.34 301.354 00:44:31.34
851 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 07:34:31.97 301.283 00:44:31.97
852 CZ GERSPITZER Team GT 5 07:34:32.26 301.251 00:44:32.26
853 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:34:32.82 301.188 00:44:32.82
854 DE SCHEPER Günter Giddy 07:34:33.19 301.146 00:44:33.19
855 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 07:34:33.58 301.102 00:44:33.58
856 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 07:34:34.11 301.042 00:44:34.11
857 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 07:34:34.55 300.993 00:44:34.55
858 BE MERGAERT Dirk Meredith 07:34:35.12 300.929 00:44:35.12
859 DE MSA RACING TEAM Marta. 07:34:35.96 300.834 00:44:35.96
860 CZ PM Team Deli 07:34:36.93 300.725 00:44:36.93
861 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 07:34:40.70 300.302 00:44:40.70
862 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 07:34:42.07 300.149 00:44:42.07
863 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 07:34:43.95 299.939 00:44:43.95
864 SK RADO & DRAGO Team Iris 07:34:44.34 299.895 00:44:44.34
865 DE BEHLKE Andreas Flashlight 07:34:44.87 299.836 00:44:44.87
866 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 07:34:45.33 299.784 00:44:45.33
867 DE HUNTER TEAM Hunter 186 07:34:48.95 299.381 00:44:48.95
868 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 07:34:50.18 299.244 00:44:50.18
869 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 07:34:50.33 299.227 00:44:50.33
870 NL CORVO Tess 07:34:51.69 299.076 00:44:51.69
871 CZ ŠPIONI Agent 3 07:34:52.48 298.988 00:44:52.48
872 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 07:34:53.87 298.834 00:44:53.87
873 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 07:34:57.04 298.483 00:44:57.04
874 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 07:34:57.83 298.395 00:44:57.83
875 DE K.H.WICHERT Cech 07:34:58.75 298.294 00:44:58.75
876 NL CORVO Thea 07:34:59.19 298.245 00:44:59.19
877 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 07:35:00.36 298.116 00:45:00.36
878 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 07:35:00.38 298.114 00:45:00.38
879 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:35:01.29 298.013 00:45:01.29
880 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 07:35:02.05 297.929 00:45:02.05
881 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:35:08.18 297.255 00:45:08.18
882 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 07:35:08.48 297.222 00:45:08.48
883 CZ KUZNÍK Václav Kamča 07:35:08.64 297.205 00:45:08.64
884 AT SCHÖN Johann Christian 07:35:08.77 297.190 00:45:08.77
885 CZ BODY Andrej Mamba 07:35:09.48 297.112 00:45:09.48
886 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 07:35:09.72 297.086 00:45:09.72
887 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:35:10.42 297.009 00:45:10.42
888 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 07:35:10.73 296.975 00:45:10.73
889 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 07:35:10.81 296.967 00:45:10.81
890 DE LANG Karl Heinz Lango 07:35:11.66 296.874 00:45:11.66
891 BE VAN HAUTE Andre Frank 07:35:12.33 296.800 00:45:12.33
892 CZ MACHALA & HNILICA Team Mom 07:35:12.50 296.782 00:45:12.50
893 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 07:35:13.56 296.666 00:45:13.56
894 CZ KLEMENS Karel "B" Tiger 07:35:13.64 296.657 00:45:13.64
895 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 07:35:14.85 296.525 00:45:14.85
896 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 07:35:16.42 296.353 00:45:16.42
897 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 07:35:17.01 296.289 00:45:17.01
898 DE GOETZ Guenter GG 6 07:35:17.59 296.226 00:45:17.59
899 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 07:35:19.22 296.048 00:45:19.22
900 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 07:35:20.57 295.901 00:45:20.57
901 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 07:35:21.13 295.840 00:45:21.13
902 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 07:35:22.15 295.729 00:45:22.15
903 CZ KLEMENS Karel "A" Era 07:35:22.72 295.668 00:45:22.72
904 CZ JANEČEK Petr Libentína 07:35:26.19 295.291 00:45:26.19
905 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 07:35:27.67 295.131 00:45:27.67
906 CZ KULÍK Přemysl Jitka 07:35:29.21 294.964 00:45:29.21
907 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 07:35:29.64 294.918 00:45:29.64
908 CZ PETER Milan Pat 07:35:30.18 294.860 00:45:30.18
909 CZ NOVOSAD František Berta N 07:35:31.01 294.770 00:45:31.01
910 CZ POPELKA Roman Jekota 07:35:32.20 294.642 00:45:32.20
911 AT STEINER Alfred Aila 07:35:35.28 294.310 00:45:35.28
912 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:35:36.87 294.139 00:45:36.87
913 PL SEDLACEK Josef Ella 07:35:37.32 294.091 00:45:37.32
914 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 07:35:37.70 294.050 00:45:37.70
915 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:35:38.26 293.990 00:45:38.26
916 CZ BUREŠ Jaroslav André. 07:35:38.81 293.931 00:45:38.81
917 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 07:35:39.25 293.883 00:45:39.25
918 CZ DUDA Přemysl Vltava 07:35:39.92 293.811 00:45:39.92
919 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 07:35:40.25 293.776 00:45:40.25
920 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 07:35:41.15 293.680 00:45:41.15
921 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 07:35:41.88 293.601 00:45:41.88
922 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 07:35:43.45 293.433 00:45:43.45
923 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 07:35:44.45 293.327 00:45:44.45
924 CZ JAVŮREK Miloš Milan Kocián 07:35:46.43 293.115 00:45:46.43
925 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 07:35:46.92 293.063 00:45:46.92
926 DE SG STEFFL King Ali 07:35:49.13 292.827 00:45:49.13
927 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:35:49.20 292.820 00:45:49.20
928 CZ MALACH Ladislav Kimi 07:35:51.49 292.576 00:45:51.49
929 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 07:35:51.96 292.526 00:45:51.96
930 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 07:35:52.05 292.516 00:45:52.05
931 DE NO-WU Team NW 5 07:35:52.14 292.507 00:45:52.14
932 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 07:35:52.86 292.430 00:45:52.86
933 CZ DUDA Rostislav Ares 07:35:52.89 292.427 00:45:52.89
934 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 07:35:56.06 292.091 00:45:56.06
935 DE LANG Karl Heinz Langtry 07:35:58.56 291.826 00:45:58.56
936 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 07:35:58.77 291.804 00:45:58.77
937 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 07:36:00.36 291.636 00:46:00.36
938 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 07:36:01.24 291.543 00:46:01.24
939 NL SIMONSZ Henk Red Master 07:36:01.80 291.484 00:46:01.80
940 NO SEAVAREID Martin MS 53 07:36:04.22 291.229 00:46:04.22
941 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 07:36:04.67 291.181 00:46:04.67
942 CZ POPELKA Roman Mekota 07:36:05.08 291.138 00:46:05.08
943 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:36:05.42 291.102 00:46:05.42
944 CZ POPELKA Roman Fekota 07:36:05.83 291.059 00:46:05.83
945 DE GOETZ Guenter GG 12 07:36:09.49 290.674 00:46:09.49
946 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 07:36:09.66 290.657 00:46:09.66
947 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 07:36:09.80 290.642 00:46:09.80
948 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:36:10.18 290.602 00:46:10.18
949 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 07:36:10.55 290.563 00:46:10.55
950 SK NOVÁK Matej Valter 07:36:12.31 290.379 00:46:12.31
951 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 07:36:12.75 290.333 00:46:12.75
952 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 07:36:13.78 290.225 00:46:13.78
953 CZ GORCA TEAM Fany 07:36:14.60 290.139 00:46:14.60
954 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 07:36:15.74 290.020 00:46:15.74
955 DE GOETZ Guenter GG 5 07:36:15.86 290.007 00:46:15.86
956 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 07:36:17.64 289.822 00:46:17.64
957 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 07:36:18.41 289.741 00:46:18.41
958 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 07:36:18.72 289.709 00:46:18.72
959 CZ VACEK Josef Magdalinka 07:36:19.27 289.652 00:46:19.27
960 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 07:36:23.25 289.237 00:46:23.25
961 CZ KOCIÁN Milan Messi 07:36:24.75 289.082 00:46:24.75
962 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 07:36:27.12 288.836 00:46:27.12
963 DE K.H.WICHERT Koukalova 07:36:28.30 288.714 00:46:28.30
964 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 07:36:28.93 288.648 00:46:28.93
965 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 07:36:31.78 288.354 00:46:31.78
966 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 07:36:34.29 288.095 00:46:34.29
967 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 07:36:35.97 287.922 00:46:35.97
968 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 07:36:36.01 287.917 00:46:36.01
969 CZ ŠPIONI Agent 1 07:36:36.15 287.903 00:46:36.15
970 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 07:36:36.76 287.840 00:46:36.76
971 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 07:36:37.22 287.793 00:46:37.22
972 PL KARDAS Michal Rafal 07:36:37.54 287.760 00:46:37.54
973 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 07:36:38.01 287.712 00:46:38.01
974 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 07:36:42.17 287.284 00:46:42.17
975 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 07:36:42.72 287.228 00:46:42.72
976 AT WENZ Alfred Oliver 07:36:42.75 287.225 00:46:42.75
977 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 07:36:52.52 286.227 00:46:52.52
978 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 07:36:53.38 286.140 00:46:53.38
979 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:36:54.09 286.068 00:46:54.09
980 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 07:36:55.08 285.967 00:46:55.08
981 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Nancy 07:36:56.32 285.841 00:46:56.32
982 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 07:36:58.88 285.582 00:46:58.88
983 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 07:37:00.66 285.401 00:47:00.66
984 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 07:37:05.54 284.908 00:47:05.54
985 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 07:37:06.49 284.813 00:47:06.49
986 AT GRATZER Werner Grabenrust 07:37:06.63 284.799 00:47:06.63
987 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 07:37:09.10 284.550 00:47:09.10
988 DE NAKOTT Ludwig Big Harry 07:37:11.42 284.317 00:47:11.42
989 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 07:37:14.17 284.041 00:47:14.17
990 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 234 07:37:16.46 283.812 00:47:16.46
991 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 07:37:19.81 283.477 00:47:19.81
992 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 07:37:41.32 281.346 00:47:41.32
993 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 07:37:44.23 281.060 00:47:44.23
994 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 07:37:46.60 280.827 00:47:46.60
995 IT CAPLEA Doru Doru 6 07:37:46.68 280.820 00:47:46.68
996 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 07:37:48.15 280.676 00:47:48.15
997 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 07:37:49.86 280.508 00:47:49.86
998 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 07:37:58.53 279.664 00:47:58.53
999 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 07:38:05.88 278.951 00:48:05.88
1000 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 07:38:08.36 278.712 00:48:08.36
1001 CZ FAJMON Team FT 01 07:38:10.94 278.463 00:48:10.94
1002 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:38:12.66 278.297 00:48:12.66
1003 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 07:38:14.32 278.138 00:48:14.32
1004 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 07:38:18.07 277.778 00:48:18.07
1005 CH ANDERHUB Oskar Antic 07:38:22.67 277.338 00:48:22.67
1006 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 07:38:29.40 276.696 00:48:29.40
1007 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 07:38:34.74 276.189 00:48:34.74
1008 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 07:38:38.74 275.811 00:48:38.74
1009 PL ALICE & JACOB Team "A" Borowka 07:38:40.26 275.667 00:48:40.26
1010 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 07:38:42.05 275.498 00:48:42.05
1011 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 07:38:42.90 275.418 00:48:42.90
1012 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 07:38:44.08 275.307 00:48:44.08
1013 AT STRAIF Walter Walpur 07:38:56.19 274.172 00:48:56.19
1014 DE HOOP Michael Hooper 07:38:58.55 273.951 00:48:58.55
1015 BE VAN STICHEL Dirk Iron 07:39:00.51 273.769 00:49:00.51
1016 DE SIEBERT Dieter Silver 07:39:02.96 273.541 00:49:02.96
1017 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 07:39:05.08 273.344 00:49:05.08
1018 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 07:39:13.24 272.589 00:49:13.24
1019 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 07:39:17.11 272.232 00:49:17.11
1020 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 07:39:18.82 272.075 00:49:18.82
1021 CZ ATH Květná Bob 07:39:22.48 271.739 00:49:22.48
1022 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:39:29.37 271.108 00:49:29.37
1023 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 07:39:33.87 270.698 00:49:33.87
1024 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 07:39:35.56 270.544 00:49:35.56
1025 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 07:39:40.96 270.054 00:49:40.96
1026 DE WITT Lutz LW 6 07:39:42.27 269.935 00:49:42.27
1027 CZ PETER Milan Bat 07:39:43.66 269.810 00:49:43.66
1028 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 07:39:45.22 269.669 00:49:45.22
1029 PL MICHALAK Bogdan Tinka 07:39:45.62 269.632 00:49:45.62
1030 DE SPITZBERG Team Newie 07:39:45.89 269.608 00:49:45.89
1031 DE WITT Lutz LW 9 07:39:49.23 269.307 00:49:49.23
1032 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 07:39:49.88 269.248 00:49:49.88
1033 DE SG STEFFL Raspi 07:39:55.52 268.741 00:49:55.52
1034 CZ BUREŠ Jaroslav Agni 07:40:01.12 268.240 00:50:01.12
1035 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 07:40:04.35 267.951 00:50:04.35
1036 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 07:40:09.79 267.467 00:50:09.79
1037 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 07:40:11.44 267.321 00:50:11.44
1038 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 07:40:15.51 266.960 00:50:15.51
1039 DE WILDECK Team WT 2 07:40:16.39 266.882 00:50:16.39
1040 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 07:40:16.53 266.870 00:50:16.53
1041 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 07:40:23.82 266.226 00:50:23.82
1042 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 07:40:26.43 265.997 00:50:26.43
1043 CZ VARGA Mikuláš & Petr Pondělí 07:40:27.18 265.931 00:50:27.18
1044 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 07:40:29.09 265.763 00:50:29.09
1045 IT ERBARU Ionut Sami 07:40:30.21 265.665 00:50:30.21
1046 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 07:40:35.82 265.174 00:50:35.82
1047 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 07:40:37.23 265.051 00:50:37.23
1048 DE SIEBERT Dieter Sirin 07:40:37.63 265.016 00:50:37.63
1049 CZ FAJMON Team FT 05 07:40:40.45 264.770 00:50:40.45
1050 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 07:40:45.28 264.350 00:50:45.28
1051 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 07:40:45.95 264.292 00:50:45.95
1052 CH WIRZ Team Liberec 07:40:51.08 263.848 00:50:51.08
1053 AT STEINER Alfred Afra 07:41:08.91 262.315 00:51:08.91
1054 CZ KONOPÍK Jiří Luky 07:41:24.37 261.000 00:51:24.37
1055 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 07:41:25.52 260.903 00:51:25.52
1056 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 07:41:26.62 260.810 00:51:26.62
1057 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 07:41:40.68 259.627 00:51:40.68
1058 NL CORVO Lisa* 07:41:45.65 259.211 00:51:45.65
1059 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 34 07:41:49.54 258.887 00:51:49.54
1060 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 07:41:53.20 258.583 00:51:53.20
1061 PL KARDAS Michal Huub 07:41:53.91 258.524 00:51:53.91
1062 CZ VRCHLABÍ Team Němec 07:41:54.33 258.489 00:51:54.33
1063 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 07:41:55.29 258.409 00:51:55.29
1064 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 07:41:56.19 258.335 00:51:56.19
1065 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 07:41:57.11 258.258 00:51:57.11
1066 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 07:41:57.60 258.218 00:51:57.60
1067 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 07:42:02.85 257.784 00:52:02.85
1068 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 07:42:08.24 257.340 00:52:08.24
1069 SK ČÁNI Ĺ+M Team Adi. 07:42:08.77 257.296 00:52:08.77
1070 DE SCHEPER Günter Gimp 07:42:12.41 256.997 00:52:12.41
1071 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 07:42:17.33 256.594 00:52:17.33
1072 DE WITT Lutz LW 11 07:42:18.19 256.524 00:52:18.19
1073 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 07:42:25.23 255.949 00:52:25.23
1074 HU FÖLDING Norbert FN 043 07:42:26.35 255.858 00:52:26.35
1075 AT ECKHARDT Markus Mozart 07:42:30.98 255.482 00:52:30.98
1076 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 07:42:32.42 255.366 00:52:32.42
1077 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 07:42:34.64 255.186 00:52:34.64
1078 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 07:42:35.99 255.077 00:52:35.99
1079 PL SEDLACEK Josef Kayla 07:42:37.38 254.965 00:52:37.38
1080 CZ GROH Aleš Blue Flash 07:42:43.96 254.434 00:52:43.96
1081 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 07:42:44.26 254.410 00:52:44.26
1082 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 07:42:45.31 254.326 00:52:45.31
1083 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 07:42:46.91 254.197 00:52:46.91
1084 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 07:42:47.42 254.156 00:52:47.42
1085 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 07:42:50.66 253.897 00:52:50.66
1086 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 07:42:51.70 253.813 00:52:51.70
1087 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 07:42:57.31 253.365 00:52:57.31
1088 CZ GRUBER Simon "A" Conor 07:42:57.56 253.345 00:52:57.56
1089 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 07:43:01.91 252.999 00:53:01.91
1090 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 07:43:02.20 252.976 00:53:02.20
1091 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 07:43:03.81 252.848 00:53:03.81
1092 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 07:43:08.42 252.482 00:53:08.42
1093 DE NO-WU Team NW 1 07:43:08.61 252.467 00:53:08.61
1094 PL WÓJCIK Piotr Taxi 07:43:09.89 252.366 00:53:09.89
1095 AT WIEFLER Alois Karl 07:43:14.09 252.034 00:53:14.09
1096 SK LAŠ Vladimír Las 9 07:43:15.50 251.923 00:53:15.50
1097 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 07:43:16.62 251.835 00:53:16.62
1098 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 07:43:17.12 251.795 00:53:17.12
1099 AT LEICHTFRIED Walter Michaela 07:43:17.90 251.734 00:53:17.90
1100 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 07:43:20.60 251.522 00:53:20.60
1101 CZ REIN Jan Ellie 07:43:25.70 251.121 00:53:25.70
1102 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 07:43:26.77 251.038 00:53:26.77
1103 CZ GROH Aleš Blue Star. 07:43:27.50 250.981 00:53:27.50
1104 PL KOZLENIA Artur Aytonx 07:43:29.34 250.837 00:53:29.34
1105 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 07:43:29.75 250.805 00:53:29.75
1106 SK BINDAS Štefan jun. Elitt 07:43:30.78 250.724 00:53:30.78
1107 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 07:43:31.13 250.697 00:53:31.13
1108 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 07:43:32.38 250.599 00:53:32.38
1109 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 07:43:32.74 250.571 00:53:32.74
1110 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 07:43:36.10 250.309 00:53:36.10
1111 AT SCHOBER Karl Variano 07:43:41.96 249.854 00:53:41.96
1112 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 07:43:43.22 249.756 00:53:43.22
1113 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 07:43:43.52 249.733 00:53:43.52
1114 DE SPITZBERG Team Newsprint 07:43:49.37 249.281 00:53:49.37
1115 CH ANDERHUB Oskar Andretti 07:43:49.83 249.245 00:53:49.83
1116 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 07:43:56.20 248.755 00:53:56.20
1117 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 07:43:57.81 248.631 00:53:57.81
1118 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 07:43:58.22 248.600 00:53:58.22
1119 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 07:43:58.83 248.553 00:53:58.83
1120 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 07:44:03.56 248.190 00:54:03.56
1121 DE WITT Lutz LW 12 07:44:11.81 247.561 00:54:11.81
1122 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 07:44:15.06 247.313 00:54:15.06
1123 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 07:44:18.61 247.044 00:54:18.61
1124 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:44:20.14 246.928 00:54:20.14
1125 CZ HLAVINKA Josef Lili* 07:44:21.35 246.836 00:54:21.35
1126 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Poco 07:44:30.63 246.136 00:54:30.63
1127 PL MAZIARZ RACING TEAM Horje 07:44:33.35 245.932 00:54:33.35
1128 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 07:44:35.12 245.799 00:54:35.12
1129 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 07:44:36.44 245.700 00:54:36.44
1130 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 07:44:37.69 245.606 00:54:37.69
1131 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 07:44:45.24 245.041 00:54:45.24
1132 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 07:44:52.94 244.468 00:54:52.94
1133 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 07:44:54.53 244.350 00:54:54.53
1134 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 07:44:58.63 244.047 00:54:58.63
1135 AT RADU Constantin Jacomo 07:45:04.12 243.641 00:55:04.12
1136 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 07:45:07.10 243.422 00:55:07.10
1137 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 191 07:45:16.17 242.756 00:55:16.17
1138 CZ KAREL TEAM Case 07:45:19.03 242.547 00:55:19.03
1139 DE SCHÜTZE Jörn Raph 07:45:21.10 242.396 00:55:21.10
1140 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 07:45:22.82 242.270 00:55:22.82
1141 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 07:45:24.33 242.160 00:55:24.33
1142 DE WINGS 2 WIN Mia 42 07:45:28.06 241.889 00:55:28.06
1143 SK BINDAS Štefan jun. Esko 07:45:32.26 241.584 00:55:32.26
1144 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 07:45:42.01 240.879 00:55:42.01
1145 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance 07:45:45.81 240.605 00:55:45.81
1146 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 07:46:13.25 238.648 00:56:13.25
1147 CZ KAREL TEAM Bagio 07:46:15.48 238.491 00:56:15.48
1148 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 07:46:16.39 238.426 00:56:16.39
1149 CZ ZEMAN Petr Jiří 07:46:20.15 238.161 00:56:20.15
1150 CZ KONOPÍK Jiří Yps 07:46:52.18 235.925 00:56:52.18
1151 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 07:46:58.50 235.489 00:56:58.50
1152 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 07:47:13.53 234.458 00:57:13.53
1153 NL CORVO Sanne 07:47:16.06 234.286 00:57:16.06
1154 CZ EM-EKO.CZ Aronde 07:47:34.57 233.030 00:57:34.57
1155 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 07:47:35.13 232.993 00:57:35.13
1156 CZ KRET Jiří Morgy 07:47:35.68 232.956 00:57:35.68
1157 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 07:47:36.44 232.904 00:57:36.44
1158 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:47:37.50 232.833 00:57:37.50
1159 IT CAPLEA Doru Doru 1 07:47:43.04 232.460 00:57:43.04
1160 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 07:47:44.11 232.389 00:57:44.11
1161 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 07:47:46.10 232.255 00:57:46.10
1162 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 07:47:55.13 231.652 00:57:55.13
1163 BE MERGAERT Dirk Meridian 07:48:26.58 229.574 00:58:26.58
1164 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 07:48:45.52 228.341 00:58:45.52
1165 IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team Bigio 07:48:56.84 227.610 00:58:56.84
1166 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 07:49:10.31 226.746 00:59:10.31
1167 DE WILDECK Team WT 3 07:49:21.05 226.063 00:59:21.05
1168 IT CROCETTA Gabriele R 14 07:49:25.26 225.796 00:59:25.26
1169 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 07:49:32.03 225.368 00:59:32.03
1170 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larsen 07:49:34.99 225.181 00:59:34.99
1171 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 07:50:03.74 223.385 01:00:03.74
1172 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 07:50:32.39 221.623 01:00:32.39
1173 DE WILDECK Team WT 4 07:50:33.58 221.550 01:00:33.58
1174 AT STRAIF Walter Walker 07:50:37.97 221.283 01:00:37.97
1175 BE DECOENE MARC Team Jerommeke 07:50:39.49 221.190 01:00:39.49
1176 BE COPPENS Peter Bibi 07:50:42.52 221.006 01:00:42.52
1177 CZ MOTRE Vasil Nasťa 07:50:52.99 220.373 01:00:52.99
1178 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 07:51:05.77 219.605 01:01:05.77
1179 CZ STRUŽKA Libor Mané 07:51:15.35 219.032 01:01:15.35
1180 SK MAJDÁK Michal Apatit 07:51:21.37 218.674 01:01:21.37
1181 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 07:51:32.37 218.023 01:01:32.37
1182 CZ YOUNG STARS Ebigeil 07:51:56.64 216.599 01:01:56.64
1183 CZ BECHA Lubomír Knok 07:52:25.11 214.952 01:02:25.11
1184 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 07:52:29.09 214.724 01:02:29.09
1185 DE BEHLKE Andreas Aurora 07:52:29.96 214.674 01:02:29.96
1186 CH WIRZ Team Pardubice 07:52:44.79 213.829 01:02:44.79
1187 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 07:52:55.58 213.218 01:02:55.58
1188 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 07:53:08.03 212.517 01:03:08.03
1189 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 07:53:12.65 212.258 01:03:12.65
1190 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 07:53:38.34 210.830 01:03:38.34
1191 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:53:52.57 210.047 01:03:52.57
1192 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 07:53:56.89 209.811 01:03:56.89
1193 CZ KRET Jiří Gama 07:53:57.68 209.767 01:03:57.68
1194 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 07:54:00.46 209.616 01:04:00.46
1195 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 07:54:00.53 209.612 01:04:00.53
1196 HU GÁBOR Scheily Sch 525 07:54:02.54 209.502 01:04:02.54
1197 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 07:54:05.55 209.338 01:04:05.55
1198 DE HUNTER TEAM Hunter 005 07:54:08.01 209.204 01:04:08.01
1199 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:54:11.32 209.024 01:04:11.32
1200 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 07:54:12.74 208.947 01:04:12.74
1201 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 07:54:13.81 208.889 01:04:13.81
1202 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 07:54:15.89 208.777 01:04:15.89
1203 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:54:18.07 208.659 01:04:18.07
1204 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 07:54:18.64 208.628 01:04:18.64
1205 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 07:54:18.80 208.619 01:04:18.80
1206 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 07:54:22.98 208.394 01:04:22.98
1207 DE HUNTER TEAM Hunter 933 07:54:23.88 208.345 01:04:23.88
1208 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 07:54:26.01 208.230 01:04:26.01
1209 CH WIRZ Team Vysocina 07:54:26.43 208.208 01:04:26.43
1210 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 07:54:26.72 208.192 01:04:26.72
1211 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 07:54:29.08 208.065 01:04:29.08
1212 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 07:54:31.47 207.937 01:04:31.47
1213 HU VAÁRY Péter VP 018 07:54:32.14 207.901 01:04:32.14
1214 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 07:54:32.63 207.874 01:04:32.63
1215 SK PAJTA Vladimír Lara 07:54:35.44 207.724 01:04:35.44
1216 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 07:54:36.47 207.668 01:04:36.47
1217 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 07:54:36.92 207.644 01:04:36.92
1218 CZ BARTL Pavel Spown 6 07:54:40.20 207.469 01:04:40.20
1219 DE SPITZBERG Team Neuron 07:54:41.16 207.417 01:04:41.16
1220 AT WIMMER Karl Peter W 07:54:42.11 207.367 01:04:42.11
1221 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 07:54:44.82 207.222 01:04:44.82
1222 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 07:54:50.26 206.932 01:04:50.26
1223 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 07:54:51.38 206.873 01:04:51.38
1224 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 07:54:52.31 206.823 01:04:52.31
1225 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 07:54:52.95 206.789 01:04:52.95
1226 AT WIEFLER Alois Kay 07:54:54.28 206.719 01:04:54.28
1227 DE GOETZ Guenter GG 2 07:54:54.60 206.702 01:04:54.60
1228 AT WENZ Alfred Conny 07:54:55.34 206.662 01:04:55.34
1229 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 07:54:55.61 206.648 01:04:55.61
1230 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 07:54:56.31 206.611 01:04:56.31
1231 CZ YOUNG STARS Maťánek 07:54:57.98 206.522 01:04:57.98
1232 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:54:59.55 206.439 01:04:59.55
1233 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 07:55:01.83 206.319 01:05:01.83
1234 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 07:55:03.20 206.246 01:05:03.20
1235 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 07:55:04.29 206.189 01:05:04.29
1236 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 07:55:08.42 205.971 01:05:08.42
1237 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 07:55:15.44 205.601 01:05:15.44
1238 DE BEHLKE Andreas Lightning 07:55:16.41 205.550 01:05:16.41
1239 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 07:55:18.44 205.444 01:05:18.44
1240 AT STRAIF Walter Waletto 07:55:19.46 205.391 01:05:19.46
1241 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 07:55:23.41 205.184 01:05:23.41
1242 CH WIRZ Team Olomouc 07:55:26.04 205.046 01:05:26.04
1243 DE SG STEFFL Hannes 07:55:29.10 204.887 01:05:29.10
1244 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 07:55:29.83 204.849 01:05:29.83
1245 DE DEBUS Gerhard Karl* 07:55:30.69 204.804 01:05:30.69
1246 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 07:55:31.09 204.783 01:05:31.09
1247 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 07:55:32.16 204.727 01:05:32.16
1248 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 07:55:32.51 204.709 01:05:32.51
1249 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 07:55:32.77 204.695 01:05:32.77
1250 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 9