Doletová listina

Místo vypuštění Bohuňovice
Vzdálenost 6.428 km
Datum a čas startu 16.07.2019 06:55:00
Počasí v místě startu Zataženo, klidno, 14°C
Počasí v cíli Zataženo, klidno, 15°C
Počet nasazených holubů 1679
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 07:05:51.30 592.170 00:10:51.30
2 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 07:06:09.86 575.762 00:11:09.86
3 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 07:06:12.73 573.306 00:11:12.73
4 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 07:08:31.09 475.508 00:13:31.09
5 CZ YOUNG STARS Anabell 07:08:49.97 464.691 00:13:49.97
6 CZ MACHALA & HNILICA Team Ernest 07:08:51.41 463.887 00:13:51.41
7 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 07:08:53.58 462.679 00:13:53.58
8 DE WITT Lutz LW 7 07:08:55.59 461.566 00:13:55.59
9 CZ GROH Aleš Blue Effect 07:08:59.22 459.570 00:13:59.22
10 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 07:08:59.93 459.181 00:13:59.93
11 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 07:09:00.35 458.952 00:14:00.35
12 SK PAJTA Vladimír Riko 07:09:01.69 458.221 00:14:01.69
13 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 07:09:08.48 454.554 00:14:08.48
14 AT HÖLD Erich Emilie 07:09:16.02 450.550 00:14:16.02
15 SK LUTERÁN Marek Areko 07:09:35.67 440.440 00:14:35.67
16 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Remona 07:09:43.16 436.705 00:14:43.16
17 IT CROCETTA Gabriele R 02 07:09:45.41 435.595 00:14:45.41
18 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1 07:09:49.29 433.694 00:14:49.29
19 BG SOFIA TEAM Sordi 07:09:52.63 432.072 00:14:52.63
20 CZ HOLICKÝ Rostislav Adina 07:09:54.02 431.400 00:14:54.02
21 IT ERBARU Ionut Tresse 07:10:00.48 428.305 00:15:00.48
22 CZ REIN Jan John 07:10:02.64 427.280 00:15:02.64
23 DE K.H.WICHERT Lendl 07:10:05.92 425.733 00:15:05.92
24 CZ M & M RACING Margret 07:10:08.01 424.753 00:15:08.01
25 DE SCHWARM Claudia Queen L 07:10:11.08 423.322 00:15:11.08
26 BE MERGAERT Dirk Mercer 07:10:14.25 421.854 00:15:14.25
27 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 07:10:18.42 419.939 00:15:18.42
28 AT ECKHARDT Markus Apollo 07:10:18.56 419.875 00:15:18.56
29 DE SCHÜTZE Jörn Raph 07:10:20.97 418.776 00:15:20.97
30 DE LECKE Theo & Markus Typogr 07:10:26.88 416.106 00:15:26.88
31 CZ MALACH Ladislav Kami 07:10:28.51 415.375 00:15:28.51
32 NL SIMONSZ Henk China 33 07:10:29.13 415.098 00:15:29.13
33 DE GOETZ Guenter GG 6 07:10:30.47 414.500 00:15:30.47
34 DE SCHWARM Claudia Donato 07:10:31.63 413.984 00:15:31.63
35 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 07:10:32.75 413.487 00:15:32.75
36 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 07:10:34.51 412.708 00:15:34.51
37 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waikik 07:10:36.05 412.029 00:15:36.05
38 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 07:10:38.18 411.094 00:15:38.18
39 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 07:10:40.75 409.971 00:15:40.75
40 DE SPITZBERG Team Nerone 07:10:42.30 409.296 00:15:42.30
41 CZ GERSPITZER Team GT 5 07:10:42.52 409.201 00:15:42.52
42 AT GASSER Reinhard Leo 07:10:44.21 408.468 00:15:44.21
43 SK GOGORA Milan Koko 07:10:44.69 408.261 00:15:44.69
44 DE NO-WU Team NW 2 07:10:49.35 406.257 00:15:49.35
45 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 07:10:50.02 405.970 00:15:50.02
46 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 07:10:50.99 405.556 00:15:50.99
47 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 07:10:54.88 403.904 00:15:54.88
48 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 07:10:56.62 403.169 00:15:56.62
49 PL MAZIARZ RACING TEAM Buzy 07:10:57.06 402.984 00:15:57.06
50 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:10:57.74 402.698 00:15:57.74
51 AT GRATZER Werner Azzurro 07:11:00.02 401.742 00:16:00.02
52 NL DOLDERSUM & Zn. Jarolim 07:11:00.83 401.403 00:16:00.83
53 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 07:11:01.06 401.307 00:16:01.06
54 NL CORVO Luca 07:11:02.75 400.602 00:16:02.75
55 AT NÖRES & OFNER Team OK 3 07:11:04.33 399.946 00:16:04.33
56 DE K.H.WICHERT Nedved 07:11:06.19 399.176 00:16:06.19
57 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 5 07:11:06.88 398.891 00:16:06.88
58 HU VAÁRY Péter VP 017 07:11:09.35 397.875 00:16:09.35
59 CZ VÍTEK Jan Gabi. 07:11:11.54 396.978 00:16:11.54
60 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alvin 07:11:13.01 396.378 00:16:13.01
61 AT STEIRER Heinrich Ecki 07:11:16.96 394.776 00:16:16.96
62 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 3 07:11:18.71 394.070 00:16:18.71
63 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 07:11:21.93 392.777 00:16:21.93
64 DE SCHEPER Günter Gina 07:11:23.50 392.150 00:16:23.50
65 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 07:11:25.83 391.224 00:16:25.83
66 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 07:11:26.24 391.061 00:16:26.24
67 AT GRATZER Marco Dingl Dongl 07:11:26.99 390.764 00:16:26.99
68 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 07:11:29.38 389.820 00:16:29.38
69 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Urano 07:11:29.92 389.607 00:16:29.92
70 DE LECKE Theo & Markus Typi 07:11:31.03 389.171 00:16:31.03
71 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 07:11:33.40 388.242 00:16:33.40
72 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Marte 07:11:33.72 388.117 00:16:33.72
73 NO SEAVAREID Martin MS 55 07:11:36.42 387.066 00:16:36.42
74 AT EDER Gerhard Sir Henry 07:11:38.42 386.290 00:16:38.42
75 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 07:11:40.16 385.618 00:16:40.16
76 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 07:11:42.71 384.638 00:16:42.71
77 CZ SEDLÁK Vladislav Esbal 07:11:45.22 383.677 00:16:45.22
78 CZ ZEMAN Petr Lucka. 07:11:45.83 383.445 00:16:45.83
79 SK ČÁNI Ĺ+M Team Adi. 07:11:47.22 382.915 00:16:47.22
80 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 4 07:11:47.64 382.756 00:16:47.64
81 HU GÁBOR Scheily Sch 541 07:11:47.99 382.623 00:16:47.99
82 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:11:49.34 382.111 00:16:49.34
83 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 07:11:49.99 381.865 00:16:49.99
84 AT NAGELHOFER Robert Selma 436 07:11:50.48 381.680 00:16:50.48
85 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 07:11:51.60 381.257 00:16:51.60
86 AT STRAIF Walter Walla 07:11:52.69 380.847 00:16:52.69
87 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 07:11:54.51 380.164 00:16:54.51
88 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 07:11:55.21 379.902 00:16:55.21
89 DE LECKE Theo & Markus Tyson 07:11:55.37 379.842 00:16:55.37
90 DE NO-WU Team NW 3 07:11:55.82 379.674 00:16:55.82
91 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 07:11:57.86 378.913 00:16:57.86
92 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Peppi 07:11:58.26 378.764 00:16:58.26
93 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 07:11:58.69 378.604 00:16:58.69
94 CZ BARTL Pavel Spown 2 07:11:59.28 378.385 00:16:59.28
95 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 07:11:59.78 378.199 00:16:59.78
96 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 07:12:01.17 377.684 00:17:01.17
97 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Marie+ 07:12:01.80 377.452 00:17:01.80
98 DE SPITZBERG Team Nestor 07:12:02.61 377.153 00:17:02.61
99 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5 07:12:05.23 376.189 00:17:05.23
100 CZ VLČEK Jiří Harley 07:12:05.86 375.958 00:17:05.86
101 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 07:12:07.13 375.493 00:17:07.13
102 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 18 07:12:07.61 375.317 00:17:07.61
103 CZ REIN Jan Ellie 07:12:07.70 375.285 00:17:07.70
104 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 12 07:12:09.06 374.789 00:17:09.06
105 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 07:12:12.47 373.551 00:17:12.47
106 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 07:12:15.47 372.469 00:17:15.47
107 BG SOFIA TEAM Sobby 07:12:15.97 372.289 00:17:15.97
108 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 07:12:17.45 371.758 00:17:17.45
109 AT RADU Constantin Victoria 07:12:19.32 371.089 00:17:19.32
110 DE K.H.WICHERT Vitkova 07:12:22.48 369.964 00:17:22.48
111 AT WALDER Florian Space Boy 07:12:25.22 368.994 00:17:25.22
112 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 07:12:25.57 368.871 00:17:25.57
113 AT GRATZER Werner Michi 07:12:27.68 368.128 00:17:27.68
114 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 20 07:12:30.97 366.975 00:17:30.97
115 CZ BECHA Lubomír Žanet 07:12:32.31 366.508 00:17:32.31
116 AT HÖLD Erich Paul 07:12:34.70 365.677 00:17:34.70
117 AT GASSER Reinhard Marcella 07:12:36.15 365.175 00:17:36.15
118 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 07:12:37.14 364.833 00:17:37.14
119 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 1 07:12:39.59 363.990 00:17:39.59
120 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome III. 07:12:41.05 363.489 00:17:41.05
121 CZ PM Team Helena* 07:12:42.38 363.034 00:17:42.38
122 BE DECOENE MARC Team Sabine 07:12:43.25 362.737 00:17:43.25
123 DE SCHWARM Claudia Enterprise 07:12:46.47 361.642 00:17:46.47
124 CZ BARTL Josef Spown 8 07:12:49.46 360.631 00:17:49.46
125 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 2 07:12:52.57 359.585 00:17:52.57
126 DE SIEBERT Dieter Sippil 07:12:55.22 358.699 00:17:55.22
127 AT WALDER Florian Graham 07:12:55.95 358.455 00:17:55.95
128 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 07:12:57.05 358.089 00:17:57.05
129 AT ECKHARDT Markus Marusha 07:12:59.31 357.339 00:17:59.31
130 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 07:12:59.81 357.174 00:17:59.81
131 AT GASSER Reinhard Anne 07:13:01.69 356.553 00:18:01.69
132 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Belske 07:13:05.06 355.446 00:18:05.06
133 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 07:13:06.87 354.854 00:18:06.87
134 DE K.H.WICHERT Neumannova 07:13:08.37 354.365 00:18:08.37
135 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Goran 07:13:10.73 353.598 00:18:10.73
136 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 07:13:11.34 353.400 00:18:11.34
137 IT BRAMANTE Davide Best 07:13:14.24 352.464 00:18:14.24
138 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Rot 16 07:13:16.30 351.802 00:18:16.30
139 IT BRAMANTE Davide Silvere 07:13:19.37 350.819 00:18:19.37
140 PL KOZLENIA Artur Crownix 07:13:21.18 350.242 00:18:21.18
141 AT ECKHARDT Markus Maximus 07:13:21.95 349.998 00:18:21.95
142 PL MAZIARZ RACING TEAM Horje 07:13:23.79 349.414 00:18:23.79
143 PL KOZLENIA Boguslawa Johanex 07:13:24.77 349.104 00:18:24.77
144 CZ KAREL TEAM John Deere 07:13:26.50 348.559 00:18:26.50
145 AT STRAIF Walter Waldin 07:13:28.59 347.901 00:18:28.59
146 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 07:13:30.18 347.403 00:18:30.18
147 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Doki 07:13:30.68 347.247 00:18:30.68
148 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 07:13:35.26 345.821 00:18:35.26
149 AT WENZ Alfred Oliver 07:13:36.07 345.570 00:18:36.07
150 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 10 07:13:37.46 345.140 00:18:37.46
151 DE SCHEPER Günter Gimp 07:13:40.14 344.314 00:18:40.14
152 AT GRATZER Werner Werner 07:13:40.50 344.203 00:18:40.50
153 IT CROCETTA Gabriele R 17 07:13:42.97 343.446 00:18:42.97
154 AT STRAIF Walter Walda 07:13:45.02 342.821 00:18:45.02
155 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Sexy Boy 07:13:45.77 342.592 00:18:45.77
156 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 07:13:47.29 342.130 00:18:47.29
157 DE MSA RACING TEAM Nova 07:13:47.45 342.082 00:18:47.45
158 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 9 07:13:47.97 341.924 00:18:47.97
159 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexi 07:13:48.51 341.760 00:18:48.51
160 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 07:13:51.32 340.912 00:18:51.32
161 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 07:13:51.91 340.734 00:18:51.91
162 SK RADO & DRAGO Team Iris 07:13:52.68 340.502 00:18:52.68
163 CZ M & M RACING Nick 07:13:54.74 339.884 00:18:54.74
164 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 07:13:56.93 339.229 00:18:56.93
165 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 07:13:58.49 338.765 00:18:58.49
166 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 07:13:59.63 338.426 00:18:59.63
167 CZ NOVOSAD František Lada* 07:14:00.66 338.120 00:19:00.66
168 AT GRATZER Marco Caesar 07:14:03.05 337.413 00:19:03.05
169 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 07:14:04.08 337.109 00:19:04.08
170 CZ VÍTEK Jan Miky 07:14:07.89 335.990 00:19:07.89
171 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 07:14:08.87 335.704 00:19:08.87
172 DE SG STEFFL Favorit 07:14:09.32 335.572 00:19:09.32
173 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Florin 07:14:09.50 335.520 00:19:09.50
174 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 06 07:14:11.28 335.001 00:19:11.28
175 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 07:14:13.41 334.382 00:19:13.41
176 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 07:14:14.28 334.130 00:19:14.28
177 PL KARDAS Michal Przemek 07:14:15.27 333.844 00:19:15.27
178 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 6 07:14:15.80 333.691 00:19:15.80
179 SK LAŠ Vladimír Las 1 07:14:18.86 332.810 00:19:18.86
180 DE WITT Lutz LW 4 07:14:19.42 332.649 00:19:19.42
181 CZ BARTL Josef Spown 12 07:14:21.21 332.136 00:19:21.21
182 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 07:14:25.70 330.857 00:19:25.70
183 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 07:14:27.25 330.418 00:19:27.25
184 CZ BARTL Pavel Spown 1 07:14:28.57 330.044 00:19:28.57
185 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 07:14:29.17 329.875 00:19:29.17
186 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 07:14:29.54 329.771 00:19:29.54
187 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 07:14:29.68 329.731 00:19:29.68
188 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 07:14:34.01 328.515 00:19:34.01
189 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Saturno 07:14:37.81 327.455 00:19:37.81
190 NL CORVO Thea 07:14:38.96 327.136 00:19:38.96
191 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Super 14 07:14:39.27 327.050 00:19:39.27
192 DE SPITZBERG Team Neuron 07:14:40.17 326.800 00:19:40.17
193 BE GODDERIS Linda Sierens 07:14:43.45 325.895 00:19:43.45
194 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 07:14:45.46 325.342 00:19:45.46
195 CZ LANGER Bohuslav Bolt 07:14:46.78 324.980 00:19:46.78
196 DE SIEBERT Dieter Sidney 07:14:48.30 324.565 00:19:48.30
197 CZ BARTL Josef Spown 11 07:14:51.73 323.630 00:19:51.73
198 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cleopatra 07:14:54.38 322.912 00:19:54.38
199 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5 07:14:58.40 321.829 00:19:58.40
200 AT GRATZER Marco Don Corleone 07:14:58.87 321.703 00:19:58.87
201 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 07:15:01.13 321.098 00:20:01.13
202 CZ LANGER Bohuslav Grippen 07:15:01.72 320.940 00:20:01.72
203 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Cézar 07:15:03.40 320.492 00:20:03.40
204 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 07:15:06.54 319.658 00:20:06.54
205 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 07:15:07.26 319.467 00:20:07.26
206 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 3 07:15:08.98 319.013 00:20:08.98
207 DE RUSSIN Christian Caro 07:15:09.40 318.902 00:20:09.40
208 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Adela 07:15:09.59 318.852 00:20:09.59
209 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 07:15:10.93 318.499 00:20:10.93
210 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 24 07:15:14.89 317.461 00:20:14.89
211 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 07:15:16.09 317.148 00:20:16.09
212 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Sissi. 07:15:16.50 317.041 00:20:16.50
213 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 07:15:19.79 316.186 00:20:19.79
214 NO SEAVAREID Martin MS 49 07:15:22.04 315.603 00:20:22.04
215 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Invincibile 07:15:24.92 314.861 00:20:24.92
216 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 07:15:27.11 314.299 00:20:27.11
217 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi 224 07:15:29.40 313.714 00:20:29.40
218 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 07:15:30.97 313.314 00:20:30.97
219 IT WONDER PIGEONS Team Scar. 07:15:36.03 312.031 00:20:36.03
220 BE COPPENS Peter Lili 07:15:40.61 310.879 00:20:40.61
221 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party I. 07:15:43.38 310.187 00:20:43.38
222 CZ BARTL Pavel Spown 5 07:15:44.73 309.850 00:20:44.73
223 AT NÖRES Kurt Kuno 3 07:15:47.41 309.185 00:20:47.41
224 DE KUSSER Josef Angel. 07:15:47.71 309.110 00:20:47.71
225 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 07:15:48.31 308.962 00:20:48.31
226 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 07:15:56.43 306.965 00:20:56.43
227 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Stanislaw 07:15:56.64 306.914 00:20:56.64
228 DE LECKE Theo & Markus Tyssi 07:15:59.08 306.319 00:20:59.08
229 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 07:16:01.26 305.789 00:21:01.26
230 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 07:16:02.44 305.504 00:21:02.44
231 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 5 07:16:02.75 305.429 00:21:02.75
232 DE LANG Karl Heinz Langtry 07:16:03.64 305.214 00:21:03.64
233 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 07:16:08.46 304.054 00:21:08.46
234 CZ BARTL Pavel Spown 4 07:16:13.45 302.862 00:21:13.45
235 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 07:16:15.24 302.437 00:21:15.24
236 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Siluro 07:16:16.54 302.129 00:21:16.54
237 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 07:16:16.69 302.094 00:21:16.69
238 DE KUSSER Josef Quatro 07:16:20.86 301.110 00:21:20.86
239 NO SEAVAREID Martin MS 57 07:16:24.12 300.346 00:21:24.12
240 CZ HLAVINKA Josef Berta 07:16:25.86 299.939 00:21:25.86
241 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 07:16:26.60 299.767 00:21:26.60
242 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 07:16:26.65 299.755 00:21:26.65
243 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natalia 07:16:27.86 299.474 00:21:27.86
244 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 07:16:28.99 299.211 00:21:28.99
245 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 07:16:29.09 299.188 00:21:29.09
246 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 07:16:29.82 299.018 00:21:29.82
247 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 07:16:30.73 298.808 00:21:30.73
248 CZ VÍTEK Jan Viky 07:16:32.50 298.398 00:21:32.50
249 CZ PM Team Popr 07:16:33.37 298.198 00:21:33.37
250 CZ BARTL Josef Spown 9 07:16:33.75 298.110 00:21:33.75
251 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 07:16:34.50 297.937 00:21:34.50
252 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 07:16:35.19 297.779 00:21:35.19
253 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 07:16:39.06 296.892 00:21:39.06
254 SK NOCHTA Štefan Erik. 07:16:42.32 296.148 00:21:42.32
255 DE SIEBERT Dieter Simba 07:16:43.15 295.960 00:21:43.15
256 NL PLOEG Bert Berber 07:16:45.26 295.481 00:21:45.26
257 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 07:16:45.92 295.332 00:21:45.92
258 NL MOL Ed Fire Ball 07:16:48.03 294.856 00:21:48.03
259 AT EDER Gerhard Lady Sue 07:16:48.85 294.671 00:21:48.85
260 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:16:50.46 294.309 00:21:50.46
261 AT NÖRES & OFNER Team OK 2 07:16:50.93 294.203 00:21:50.93
262 AT WIMMER Karl Franz 07:16:51.10 294.165 00:21:51.10
263 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 07:16:51.80 294.008 00:21:51.80
264 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 07:16:52.08 293.945 00:21:52.08
265 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 07:16:52.45 293.863 00:21:52.45
266 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Super Girl 07:16:52.76 293.793 00:21:52.76
267 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 07:16:54.32 293.445 00:21:54.32
268 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 07:16:54.34 293.440 00:21:54.34
269 AT SCHÖN Johann Rosi 07:16:54.66 293.369 00:21:54.66
270 CZ GERSPITZER Team GT 4 07:17:00.44 292.084 00:22:00.44
271 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dream Pigeon 07:17:01.79 291.786 00:22:01.79
272 CZ ATH Květná Fík 07:17:02.80 291.563 00:22:02.80
273 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Jakke 07:17:04.50 291.189 00:22:04.50
274 CZ KULÍK Přemysl Alan 07:17:05.47 290.976 00:22:05.47
275 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 4 07:17:08.70 290.269 00:22:08.70
276 CZ FAJMON Team FT 02 07:17:09.76 290.037 00:22:09.76
277 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 7 07:17:11.50 289.658 00:22:11.50
278 AT STEIRER Heinrich Sani 07:17:14.17 289.079 00:22:14.17
279 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 07:17:16.28 288.622 00:22:16.28
280 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 07:17:16.80 288.510 00:22:16.80
281 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 07:17:17.16 288.432 00:22:17.16
282 AT WALDER Florian Nala 07:17:25.22 286.704 00:22:25.22
283 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogatti 07:17:28.21 286.068 00:22:28.21
284 AT HÖLD Erich Pia 07:17:29.16 285.867 00:22:29.16
285 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 07:17:31.22 285.431 00:22:31.22
286 PL KOZLENIA Artur Ceesx 07:17:34.37 284.767 00:22:34.37
287 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 07:17:34.60 284.719 00:22:34.60
288 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Franio 07:17:37.28 284.157 00:22:37.28
289 BE VAN STICHEL Dirk Gert 07:17:37.50 284.110 00:22:37.50
290 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 07:17:40.05 283.578 00:22:40.05
291 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 4 07:17:44.62 282.628 00:22:44.62
292 AT NAGELHOFER Robert Sina 441 07:17:46.79 282.179 00:22:46.79
293 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 07:17:52.21 281.065 00:22:52.21
294 SK PRIEHODA Ján a Ivana Júlia. 07:17:52.64 280.977 00:22:52.64
295 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 07:17:52.73 280.958 00:22:52.73
296 AT WIMMER Karl Noah 07:17:58.18 279.847 00:22:58.18
297 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 07:18:00.18 279.442 00:23:00.18
298 DE KUSSER Josef Amigo 07:18:00.33 279.411 00:23:00.33
299 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 07:18:00.75 279.326 00:23:00.75
300 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 189 07:18:02.04 279.066 00:23:02.04
301 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 2 07:18:03.62 278.747 00:23:03.62
302 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 07:18:10.28 277.412 00:23:10.28
303 SK LUTERÁN Marek Amareko 07:18:11.24 277.220 00:23:11.24
304 CH ANDERHUB Oskar Angie 07:18:12.93 276.884 00:23:12.93
305 BE DECOENE MARC Team Lieveke 07:18:15.09 276.455 00:23:15.09
306 CH ANDERHUB Oskar Antic 07:18:19.10 275.663 00:23:19.10
307 NO SEAVAREID Martin MS 47 07:18:19.90 275.505 00:23:19.90
308 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Nettuno 07:18:22.89 274.918 00:23:22.89
309 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 07:18:23.25 274.848 00:23:23.25
310 CZ GORCA TEAM Marek* 07:18:23.73 274.754 00:23:23.73
311 SK GOGORA Milan Mikro 07:18:27.05 274.105 00:23:27.05
312 CZ BARTL Josef Spown 10 07:18:28.28 273.866 00:23:28.28
313 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 07:18:28.64 273.796 00:23:28.64
314 AT GRATZER Marco Leberkäse 07:18:31.25 273.290 00:23:31.25
315 BE GODDERIS Linda Verscheure 07:18:34.25 272.710 00:23:34.25
316 CZ KULÍK Přemysl Pegas 07:18:36.43 272.290 00:23:36.43
317 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Poderoso 07:18:37.34 272.115 00:23:37.34
318 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 07:18:38.98 271.801 00:23:38.98
319 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 07:18:40.28 271.552 00:23:40.28
320 AT HÖLD Erich Raphael 07:18:42.78 271.075 00:23:42.78
321 AT NAGELHOFER Robert Sven 450 07:18:44.53 270.742 00:23:44.53
322 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 07:18:45.69 270.522 00:23:45.69
323 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 07:18:46.92 270.288 00:23:46.92
324 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 07:18:49.08 269.880 00:23:49.08
325 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 07:18:59.60 267.908 00:23:59.60
326 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 07:19:11.34 265.741 00:24:11.34
327 PL KARDAS Michal Rafal 07:19:22.15 263.776 00:24:22.15
328 CZ KUZNÍK Václav Dima 07:19:29.14 262.521 00:24:29.14
329 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 07:19:33.81 261.689 00:24:33.81
330 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Leoš 07:19:36.12 261.280 00:24:36.12
331 SK GOGORA Milan Zugo 07:19:37.50 261.036 00:24:37.50
332 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 07:19:46.26 259.497 00:24:46.26
333 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:19:50.36 258.783 00:24:50.36
334 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 07:20:00.62 257.014 00:25:00.62
335 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 07:20:01.98 256.781 00:25:01.98
336 CZ MOTRE Vasil Naďa 07:20:03.14 256.583 00:25:03.14
337 HU FÖLDING Norbert FN 050 07:20:03.96 256.443 00:25:03.96
338 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 07:20:13.07 254.899 00:25:13.07
339 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 07:20:14.46 254.665 00:25:14.46
340 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 07:20:22.54 253.314 00:25:22.54
341 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 07:20:25.32 252.852 00:25:25.32
342 CZ DUDA Rostislav Athéna 07:20:26.36 252.680 00:25:26.36
343 NL MOL Ed Bobby 07:20:27.02 252.570 00:25:27.02
344 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 07:20:27.58 252.478 00:25:27.58
345 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 07:20:30.61 251.978 00:25:30.61
346 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 07:20:32.85 251.610 00:25:32.85
347 CZ PM Team Eva* 07:20:41.85 250.141 00:25:41.85
348 CZ JANEČEK Petr Libentína 07:20:45.37 249.571 00:25:45.37
349 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 07:20:50.28 248.781 00:25:50.28
350 DE K.H.WICHERT Zelezny 07:20:51.34 248.611 00:25:51.34
351 DE HUNTER TEAM Hunter 933 07:20:54.85 248.050 00:25:54.85
352 DE GOETZ Guenter GG 9 07:20:57.62 247.609 00:25:57.62
353 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 07:20:59.85 247.255 00:25:59.85
354 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 07:21:02.21 246.881 00:26:02.21
355 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 07:21:03.48 246.680 00:26:03.48
356 SK PRÍVARA Pavol Lujza 07:21:04.34 246.545 00:26:04.34
357 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 07:21:04.68 246.491 00:26:04.68
358 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 07:21:06.07 246.273 00:26:06.07
359 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 07:21:09.04 245.806 00:26:09.04
360 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 07:21:10.72 245.543 00:26:10.72
361 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 07:21:12.44 245.275 00:26:12.44
362 DE SPITZBERG Team Newie 07:21:23.13 243.619 00:26:23.13
363 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 07:21:24.43 243.419 00:26:24.43
364 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 07:21:46.77 240.034 00:26:46.77
365 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 07:21:51.84 239.279 00:26:51.84
366 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 07:22:08.27 236.865 00:27:08.27
367 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 07:22:09.78 236.645 00:27:09.78
368 DE SPRANG Matthias Best Euro 07:22:38.88 232.494 00:27:38.88
369 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 07:22:44.03 231.775 00:27:44.03
370 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Helka 07:22:49.01 231.083 00:27:49.01
371 AT GRATZER Werner Grabenrust 07:22:49.86 230.965 00:27:49.86
372 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 07:22:51.18 230.783 00:27:51.18
373 SK NOVÁK Pavel Vladko 07:22:51.92 230.681 00:27:51.92
374 PL WÓJCIK Piotr Maxi 07:22:52.08 230.659 00:27:52.08
375 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 07:22:52.65 230.580 00:27:52.65
376 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 07:22:53.61 230.448 00:27:53.61
377 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 07:22:54.28 230.356 00:27:54.28
378 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 07:22:54.92 230.268 00:27:54.92
379 CZ FAJMON Team FT 01 07:22:55.48 230.191 00:27:55.48
380 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 07:22:57.01 229.981 00:27:57.01
381 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 07:22:57.81 229.871 00:27:57.81
382 CZ KAREL TEAM Zetor 07:22:58.69 229.751 00:27:58.69
383 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 07:22:59.77 229.603 00:27:59.77
384 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 07:23:00.96 229.440 00:28:00.96
385 DE MSA RACING TEAM Marta. 07:23:01.58 229.356 00:28:01.58
386 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 07:23:03.92 229.037 00:28:03.92
387 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 07:23:04.22 228.996 00:28:04.22
388 CZ HLAVINKA Josef Iva 07:23:04.37 228.976 00:28:04.37
389 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 07:23:04.82 228.915 00:28:04.82
390 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 07:23:06.29 228.715 00:28:06.29
391 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 07:23:07.26 228.584 00:28:07.26
392 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 07:23:08.72 228.386 00:28:08.72
393 PL WOZNICA Józef Szpak 07:23:09.48 228.283 00:28:09.48
394 BE COPPENS Peter Ster 07:23:09.67 228.258 00:28:09.67
395 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 07:23:10.39 228.160 00:28:10.39
396 SK GOGORA Milan Mago 07:23:13.22 227.779 00:28:13.22
397 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 07:23:15.91 227.418 00:28:15.91
398 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 07:23:17.63 227.187 00:28:17.63
399 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 07:23:18.75 227.038 00:28:18.75
400 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 07:23:19.82 226.895 00:28:19.82
401 PL WOZNICA Józef Tosca 07:23:20.47 226.808 00:28:20.47
402 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 07:23:20.71 226.776 00:28:20.71
403 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 07:23:21.10 226.724 00:28:21.10
404 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 73 07:23:21.57 226.661 00:28:21.57
405 CZ KONOPÍK Jiří Eva 07:23:21.81 226.629 00:28:21.81
406 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 07:23:23.90 226.351 00:28:23.90
407 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 07:23:26.83 225.963 00:28:26.83
408 CZ KLEMENS Karel "B" James* 07:23:28.80 225.702 00:28:28.80
409 DE WINGS 2 WIN Lena 56 07:23:29.80 225.570 00:28:29.80
410 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 07:23:30.99 225.413 00:28:30.99
411 CZ KONOPÍK Jiří Sona 07:23:33.41 225.095 00:28:33.41
412 DE LECKE Theo & Markus Tynara 07:23:34.43 224.961 00:28:34.43
413 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 07:23:35.36 224.839 00:28:35.36
414 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 07:23:37.09 224.613 00:28:37.09
415 CZ GRUBER Simon "A" Eska 07:23:38.25 224.461 00:28:38.25
416 CZ YOUNG STARS Maia 07:23:39.12 224.347 00:28:39.12
417 AT EDER Gerhard Terminator 07:23:39.42 224.308 00:28:39.42
418 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 07:23:39.77 224.263 00:28:39.77
419 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 07:23:40.04 224.227 00:28:40.04
420 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 07:23:41.70 224.011 00:28:41.70
421 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 07:23:42.30 223.933 00:28:42.30
422 AT GASSER Reinhard Belluno One 07:23:42.62 223.892 00:28:42.62
423 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 07:23:43.78 223.741 00:28:43.78
424 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 07:23:44.17 223.690 00:28:44.17
425 CZ HLAVINKA Josef Gabi 07:23:44.79 223.610 00:28:44.79
426 CZ VACEK Josef Pipin 07:23:46.83 223.346 00:28:46.83
427 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 07:23:48.93 223.074 00:28:48.93
428 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 07:23:50.89 222.822 00:28:50.89
429 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 07:23:51.05 222.801 00:28:51.05
430 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 07:23:51.60 222.730 00:28:51.60
431 SK NOCHTA Štefan Sofi 07:23:51.80 222.705 00:28:51.80
432 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Anna* 07:23:52.08 222.669 00:28:52.08
433 CZ LUKÁŠ Jan Fast 07:23:52.47 222.619 00:28:52.47
434 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 07:23:52.93 222.559 00:28:52.93
435 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 07:23:53.32 222.509 00:28:53.32
436 CZ DUDA Rostislav Maximus. 07:23:54.37 222.375 00:28:54.37
437 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 07:23:54.81 222.318 00:28:54.81
438 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 07:23:56.84 222.058 00:28:56.84
439 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 07:23:57.61 221.960 00:28:57.61
440 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ryan 07:23:58.68 221.823 00:28:58.68
441 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 07:23:59.11 221.769 00:28:59.11
442 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 07:23:59.49 221.720 00:28:59.49
443 DE WITT Lutz LW 3 07:23:59.83 221.677 00:28:59.83
444 PL KOZLENIA Artur Celenex 07:24:00.82 221.551 00:29:00.82
445 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 07:24:01.01 221.527 00:29:01.01
446 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 07:24:01.57 221.455 00:29:01.57
447 PL SEDLACEK Josef Turul 07:24:01.66 221.444 00:29:01.66
448 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 07:24:02.47 221.341 00:29:02.47
449 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 07:24:02.92 221.284 00:29:02.92
450 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 07:24:04.68 221.061 00:29:04.68
451 AT GRATZER Marco Salvator 07:24:05.87 220.910 00:29:05.87
452 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 07:24:06.83 220.789 00:29:06.83
453 CZ BECHA Lubomír Hauten 07:24:07.18 220.744 00:29:07.18
454 CH ANDERHUB Oskar Anchor 07:24:07.58 220.694 00:29:07.58
455 AT GRATZER Marco Dr. Faust 07:24:07.76 220.671 00:29:07.76
456 CZ KUDELA Jaromír Ing. Petr. 07:24:10.62 220.311 00:29:10.62
457 CZ ŠPIONI Agent 5 07:24:11.29 220.226 00:29:11.29
458 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 07:24:11.76 220.167 00:29:11.76
459 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 07:24:12.37 220.091 00:29:12.37
460 DE GOETZ Guenter GG 1 07:24:12.99 220.013 00:29:12.99
461 CZ REIN Jan Kim 07:24:13.49 219.950 00:29:13.49
462 AT STRAIF Walter Walbur 07:24:14.77 219.789 00:29:14.77
463 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 07:24:15.10 219.748 00:29:15.10
464 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 07:24:17.93 219.394 00:29:17.93
465 AT SCHOBER Karl Bisscaya 07:24:18.41 219.335 00:29:18.41
466 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 07:24:18.69 219.300 00:29:18.69
467 DE BEHLKE Andreas Thunder 07:24:19.23 219.232 00:29:19.23
468 DE GOETZ Guenter GG 7 07:24:19.95 219.143 00:29:19.95
469 CZ GROH Aleš Infinity 07:24:20.82 219.034 00:29:20.82
470 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 07:24:22.12 218.873 00:29:22.12
471 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 07:24:22.57 218.817 00:29:22.57
472 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 07:24:24.36 218.595 00:29:24.36
473 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 07:24:24.73 218.549 00:29:24.73
474 CZ KUBA KUBIKULA Lída 07:24:26.27 218.358 00:29:26.27
475 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 07:24:28.58 218.073 00:29:28.58
476 CZ NERS Jaroslav Marie 07:24:30.29 217.863 00:29:30.29
477 CZ DUDA Rostislav Ares 07:24:30.59 217.826 00:29:30.59
478 CH ANDERHUB Oskar Andretti 07:24:31.69 217.690 00:29:31.69
479 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 07:24:32.35 217.609 00:29:32.35
480 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 07:24:32.36 217.608 00:29:32.36
481 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 07:24:32.89 217.543 00:29:32.89
482 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 07:24:34.88 217.299 00:29:34.88
483 NL CORVO Tobias 07:24:35.42 217.233 00:29:35.42
484 DE LANG Karl Heinz Langley 07:24:35.64 217.206 00:29:35.64
485 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 07:24:36.17 217.141 00:29:36.17
486 BE VAN HAUTE Andre Frank 07:24:36.99 217.041 00:29:36.99
487 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 07:24:38.22 216.891 00:29:38.22
488 CZ POPELKA Roman Jekota 07:24:39.48 216.737 00:29:39.48
489 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 07:24:39.84 216.694 00:29:39.84
490 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 07:24:42.49 216.371 00:29:42.49
491 CZ SÝKORA Jaromír Anna 07:24:42.66 216.351 00:29:42.66
492 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 07:24:44.98 216.070 00:29:44.98
493 DE WITT Lutz LW 10 07:24:45.20 216.043 00:29:45.20
494 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 07:24:45.81 215.969 00:29:45.81
495 DE WILDECK Team WT 2 07:24:46.10 215.934 00:29:46.10
496 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 07:24:47.13 215.810 00:29:47.13
497 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 07:24:49.77 215.491 00:29:49.77
498 DE KUSSER Josef Dimitri 07:24:52.08 215.214 00:29:52.08
499 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 11 07:24:55.84 214.763 00:29:55.84
500 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mariana 07:24:58.61 214.432 00:29:58.61
501 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:25:00.43 214.215 00:30:00.43
502 IT CROCETTA Gabriele R 06 07:25:00.84 214.167 00:30:00.84
503 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 07:25:02.29 213.994 00:30:02.29
504 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 07:25:02.65 213.952 00:30:02.65
505 SK MAJDÁK Michal Citrin 07:25:02.79 213.935 00:30:02.79
506 CZ GERSPITZER Team GT 3 07:25:03.48 213.853 00:30:03.48
507 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 07:25:03.85 213.809 00:30:03.85
508 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 07:25:04.24 213.763 00:30:04.24
509 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 07:25:04.96 213.678 00:30:04.96
510 DE BEHLKE Andreas Daylight 07:25:06.19 213.532 00:30:06.19
511 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 07:25:09.97 213.086 00:30:09.97
512 DE DEBUS Gerhard Emma 07:25:10.15 213.065 00:30:10.15
513 SK PAJTA Vladimír Ruth 07:25:10.83 212.985 00:30:10.83
514 CZ DVOŘÁK Tomáš Ferrari 07:25:11.26 212.935 00:30:11.26
515 CZ M & M RACING Blue Storm 07:25:11.57 212.898 00:30:11.57
516 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 07:25:12.14 212.831 00:30:12.14
517 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 07:25:12.56 212.782 00:30:12.56
518 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 07:25:12.91 212.741 00:30:12.91
519 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 07:25:13.45 212.677 00:30:13.45
520 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 77 07:25:13.51 212.670 00:30:13.51
521 AT NÖRES Kurt Kuno 1 07:25:14.69 212.532 00:30:14.69
522 PL PALENTKA Janusz J 14 07:25:15.57 212.429 00:30:15.57
523 DE FAMILIE JOEKEL Planck 07:25:15.68 212.416 00:30:15.68
524 CZ GROH Aleš Blue Star. 07:25:16.49 212.322 00:30:16.49
525 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 07:25:17.49 212.205 00:30:17.49
526 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 07:25:17.93 212.153 00:30:17.93
527 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 07:25:18.30 212.110 00:30:18.30
528 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 07:25:18.84 212.047 00:30:18.84
529 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 07:25:23.13 211.548 00:30:23.13
530 CZ VRCHLABÍ Team Němec 07:25:23.30 211.529 00:30:23.30
531 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 07:25:23.62 211.491 00:30:23.62
532 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 07:25:23.87 211.462 00:30:23.87
533 AT WENZ Alfred Freddy 07:25:25.13 211.316 00:30:25.13
534 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 07:25:26.53 211.154 00:30:26.53
535 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Sommerwind 07:25:28.11 210.972 00:30:28.11
536 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 07:25:28.21 210.960 00:30:28.21
537 DE SG STEFFL Zille Go 1 07:25:28.86 210.885 00:30:28.86
538 CZ VRCHLABÍ Team Černá 07:25:29.55 210.806 00:30:29.55
539 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 07:25:30.22 210.729 00:30:30.22
540 CZ HLAVINKA Josef Limburg 07:25:30.53 210.693 00:30:30.53
541 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 07:25:31.50 210.581 00:30:31.50
542 AT WIEFLER Alois Helmut 07:25:33.07 210.401 00:30:33.07
543 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 07:25:34.41 210.247 00:30:34.41
544 SK BLAŽENEC & VAŇO Mihai 07:25:34.62 210.223 00:30:34.62
545 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 07:25:35.75 210.094 00:30:35.75
546 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 07:25:36.22 210.040 00:30:36.22
547 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 07:25:39.19 209.701 00:30:39.19
548 CZ POPELKA Roman Fekota 07:25:39.65 209.649 00:30:39.65
549 SK NOVÁK Pavel Stano 07:25:41.31 209.460 00:30:41.31
550 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 07:25:44.03 209.151 00:30:44.03
551 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 07:25:47.45 208.763 00:30:47.45
552 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 07:25:51.45 208.312 00:30:51.45
553 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 07:25:55.63 207.843 00:30:55.63
554 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 07:25:58.74 207.495 00:30:58.74
555 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 07:25:59.44 207.417 00:30:59.44
556 PL KARDAS Michal Marek. 07:25:59.87 207.369 00:30:59.87
557 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 77 07:26:00.09 207.345 00:31:00.09
558 CH WIRZ Team Vysocina 07:26:01.44 207.194 00:31:01.44
559 CZ VLČEK Jiří Teo 07:26:01.72 207.163 00:31:01.72
560 DE BELOW Harald OneEightysix 07:26:02.36 207.092 00:31:02.36
561 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 07:26:02.59 207.067 00:31:02.59
562 NO HELGESEN Bjorn Ove Silver Limiti 07:26:03.16 207.003 00:31:03.16
563 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 07:26:05.57 206.736 00:31:05.57
564 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 07:26:06.26 206.659 00:31:06.26
565 HU WANG Baoli WB 511 07:26:06.83 206.596 00:31:06.83
566 SK HROZEN Peter Rocky 07:26:07.44 206.529 00:31:07.44
567 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 07:26:09.92 206.255 00:31:09.92
568 SK PAJTA Vladimír Pinka 07:26:14.46 205.755 00:31:14.46
569 DE DEBUS Gerhard Martha 07:26:14.96 205.700 00:31:14.96
570 CZ ZEMAN Petr Jiří 07:26:18.89 205.270 00:31:18.89
571 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 07:26:19.78 205.173 00:31:19.78
572 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 07:26:23.52 204.766 00:31:23.52
573 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Lady 07:26:24.38 204.672 00:31:24.38
574 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 07:26:24.66 204.642 00:31:24.66
575 CZ GORCA TEAM Lada 07:26:29.22 204.148 00:31:29.22
576 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 07:26:29.77 204.088 00:31:29.77
577 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 07:26:32.16 203.831 00:31:32.16
578 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 07:26:33.84 203.650 00:31:33.84
579 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 07:26:34.24 203.607 00:31:34.24
580 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 07:26:34.54 203.574 00:31:34.54
581 DE LANG Karl Heinz Lango 07:26:34.79 203.548 00:31:34.79
582 BE COPPENS Peter Faither 07:26:37.25 203.284 00:31:37.25
583 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 07:26:37.38 203.270 00:31:37.38
584 DE RUSSIN Christian Karin 07:26:37.91 203.213 00:31:37.91
585 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 11 07:26:38.24 203.178 00:31:38.24
586 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 07:26:40.58 202.928 00:31:40.58
587 CZ GRUBER Simon "A" Simon* 07:26:41.13 202.869 00:31:41.13
588 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 07:26:41.59 202.820 00:31:41.59
589 CZ KAREL TEAM Case 07:26:41.84 202.793 00:31:41.84
590 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 07:26:42.19 202.756 00:31:42.19
591 SK MAJDÁK Michal Jantar 07:26:43.88 202.576 00:31:43.88
592 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 07:26:44.03 202.560 00:31:44.03
593 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 07:26:44.66 202.493 00:31:44.66
594 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 07:26:45.27 202.428 00:31:45.27
595 SK HROZEN Peter Sanny 07:26:45.53 202.400 00:31:45.53
596 CZ GORCA TEAM Fany 07:26:45.90 202.361 00:31:45.90
597 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 8 07:26:47.03 202.241 00:31:47.03
598 DE MSA RACING TEAM Speed Girl 07:26:48.44 202.092 00:31:48.44
599 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 07:26:49.31 202.000 00:31:49.31
600 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 07:26:50.87 201.835 00:31:50.87
601 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 07:26:52.21 201.693 00:31:52.21
602 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 07:26:53.09 201.601 00:31:53.09
603 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 07:26:54.17 201.487 00:31:54.17
604 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 07:26:55.45 201.352 00:31:55.45
605 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 07:26:57.46 201.141 00:31:57.46
606 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 07:26:57.99 201.086 00:31:57.99
607 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 07:26:58.96 200.984 00:31:58.96
608 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 07:27:00.67 200.805 00:32:00.67
609 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 07:27:03.32 200.528 00:32:03.32
610 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 07:27:04.93 200.361 00:32:04.93
611 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 07:27:06.43 200.205 00:32:06.43
612 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 07:27:06.67 200.180 00:32:06.67
613 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 07:27:15.43 199.274 00:32:15.43
614 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 07:27:15.97 199.218 00:32:15.97
615 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 07:27:16.36 199.178 00:32:16.36
616 AT STRAIF Walter Waless 07:27:16.57 199.156 00:32:16.57
617 CZ MOTRE Vasil Ivan 07:27:20.54 198.749 00:32:20.54
618 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 07:27:21.08 198.694 00:32:21.08
619 NL DOLDERSUM & Zn. Polak 07:27:23.54 198.442 00:32:23.54
620 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 07:27:24.43 198.351 00:32:24.43
621 BE MERGAERT Dirk Meredith 07:27:24.97 198.296 00:32:24.97
622 CZ GORCA TEAM Hela 07:27:25.44 198.248 00:32:25.44
623 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 07:27:25.72 198.220 00:32:25.72
624 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 07:27:26.45 198.145 00:32:26.45
625 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 07:27:31.25 197.658 00:32:31.25
626 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 07:27:31.96 197.586 00:32:31.96
627 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 07:27:40.39 196.736 00:32:40.39
628 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 232 07:27:43.12 196.463 00:32:43.12
629 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 07:27:47.25 196.050 00:32:47.25
630 CZ KLEMENS Karel "B" Tiger 07:27:52.51 195.528 00:32:52.51
631 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 07:27:58.15 194.970 00:32:58.15
632 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 07:28:00.66 194.723 00:33:00.66
633 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 07:28:03.74 194.421 00:33:03.74
634 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 07:28:05.34 194.264 00:33:05.34
635 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 07:28:07.64 194.039 00:33:07.64
636 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 07:28:18.63 192.972 00:33:18.63
637 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 07:28:30.79 191.805 00:33:30.79
638 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 07:28:38.28 191.093 00:33:38.28
639 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 07:28:43.88 190.565 00:33:43.88
640 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 07:28:49.99 189.991 00:33:49.99
641 SK BALVOŇ Michal Pekna 07:29:00.20 189.040 00:34:00.20
642 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 07:29:17.45 187.455 00:34:17.45
643 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 07:29:25.26 186.746 00:34:25.26
644 SK NOVÁK Matej Šeko 07:29:26.69 186.617 00:34:26.69
645 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 07:29:34.93 185.876 00:34:34.93
646 CZ GRUBER Simon "B" Power 07:29:35.62 185.814 00:34:35.62
647 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 07:29:40.89 185.344 00:34:40.89
648 DE K.H.WICHERT Sablikova 07:29:43.25 185.134 00:34:43.25
649 CZ KULÍK Přemysl Blesk 07:29:46.67 184.830 00:34:46.67
650 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 07:29:47.75 184.735 00:34:47.75
651 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 07:29:51.11 184.438 00:34:51.11
652 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 07:29:51.61 184.394 00:34:51.61
653 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 07:29:55.24 184.074 00:34:55.24
654 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 07:29:55.55 184.047 00:34:55.55
655 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 07:30:02.61 183.429 00:35:02.61
656 DE BEHLKE Andreas Moonlight 07:30:11.09 182.692 00:35:11.09
657 CZ REIN Jan Shannon 07:30:13.61 182.475 00:35:13.61
658 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apollon 07:30:18.80 182.028 00:35:18.80
659 SK NOCHTA Štefan Sisa 07:30:28.08 181.234 00:35:28.08
660 HU FÖLDING Norbert FN 043 07:30:28.84 181.169 00:35:28.84
661 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 07:30:31.47 180.946 00:35:31.47
662 HU LÁDY Tibor Bige 07:30:35.46 180.607 00:35:35.46
663 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 07:30:43.19 179.956 00:35:43.19
664 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 07:30:47.89 179.562 00:35:47.89
665 BE MERGAERT Dirk Meridian 07:30:50.16 179.373 00:35:50.16
666 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 07:30:51.06 179.298 00:35:51.06
667 AT EPPENSTEINER Josef Bella 07:30:52.60 179.169 00:35:52.60
668 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 07:30:54.25 179.032 00:35:54.25
669 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:30:56.01 178.886 00:35:56.01
670 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 07:30:57.97 178.724 00:35:57.97
671 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 07:30:59.06 178.633 00:35:59.06
672 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 07:31:02.25 178.370 00:36:02.25
673 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 07:31:02.67 178.335 00:36:02.67
674 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 07:31:04.35 178.197 00:36:04.35
675 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 07:31:04.57 178.179 00:36:04.57
676 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 07:31:06.91 177.986 00:36:06.91
677 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 07:31:10.56 177.687 00:36:10.56
678 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 07:31:11.77 177.588 00:36:11.77
679 AT STEINER Alfred Afra 07:31:13.72 177.429 00:36:13.72
680 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 07:31:15.01 177.323 00:36:15.01
681 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 07:31:15.65 177.271 00:36:15.65
682 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 07:31:19.40 176.966 00:36:19.40
683 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 07:31:20.78 176.854 00:36:20.78
684 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 07:31:21.64 176.784 00:36:21.64
685 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 07:31:23.21 176.657 00:36:23.21
686 AT STEINER Alfred Anka 07:31:23.87 176.604 00:36:23.87
687 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 07:31:24.14 176.582 00:36:24.14
688 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 07:31:28.68 176.216 00:36:28.68
689 DE LANG Karl Heinz Langer 07:31:29.32 176.164 00:36:29.32
690 DE SG STEFFL King Ali 07:31:29.52 176.148 00:36:29.52
691 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Lucka 07:31:36.15 175.616 00:36:36.15
692 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 07:31:36.55 175.584 00:36:36.55
693 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance 07:31:44.39 174.960 00:36:44.39
694 CZ MOTRE Vasil Vasil 07:31:49.08 174.589 00:36:49.08
695 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 07:31:49.78 174.533 00:36:49.78
696 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 07:31:50.24 174.497 00:36:50.24
697 PL KOZLENIA Artur Chicox 07:31:53.28 174.257 00:36:53.28
698 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 07:31:55.34 174.095 00:36:55.34
699 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 07:31:56.22 174.026 00:36:56.22
700 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 07:31:59.09 173.801 00:36:59.09
701 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 07:32:00.13 173.720 00:37:00.13
702 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 07:32:02.16 173.561 00:37:02.16
703 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 07:32:05.04 173.336 00:37:05.04
704 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 07:32:05.54 173.297 00:37:05.54
705 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 3 07:32:09.80 172.966 00:37:09.80
706 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 07:32:18.26 172.312 00:37:18.26
707 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 07:32:18.50 172.294 00:37:18.50
708 CZ J.R.TEAM RS 3 07:32:18.86 172.266 00:37:18.86
709 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 07:32:20.33 172.153 00:37:20.33
710 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 07:32:21.98 172.027 00:37:21.98
711 DE SG STEFFL Raspi 07:32:23.96 171.875 00:37:23.96
712 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 07:32:24.62 171.824 00:37:24.62
713 DE SG STEFFL Hannes 07:32:30.69 171.361 00:37:30.69
714 HU FÖLDING Norbert FN 044 07:32:31.24 171.319 00:37:31.24
715 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 07:32:37.46 170.847 00:37:37.46
716 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 07:32:40.90 170.587 00:37:40.90
717 DE SPRANG Matthias Future 07:32:41.05 170.576 00:37:41.05
718 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 07:32:45.86 170.214 00:37:45.86
719 NL MOL Ed Lorrenzo 07:32:46.43 170.171 00:37:46.43
720 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 07:32:52.58 169.710 00:37:52.58
721 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 07:32:54.03 169.602 00:37:54.03
722 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 07:32:56.06 169.451 00:37:56.06
723 SK BINDAS Štefan jun. Elss 07:32:58.46 169.272 00:37:58.46
724 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 07:32:58.72 169.253 00:37:58.72
725 SK NOCHTA Štefan Nika 07:33:07.86 168.577 00:38:07.86
726 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 07:33:09.81 168.433 00:38:09.81
727 CZ KUZNÍK Václav Kamča 07:33:13.58 168.156 00:38:13.58
728 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 07:33:16.77 167.923 00:38:16.77
729 DE NAKOTT Ludwig Big Harry 07:33:17.44 167.874 00:38:17.44
730 HU GÁBOR Scheily Sch 528 07:33:21.56 167.573 00:38:21.56
731 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 07:33:22.05 167.538 00:38:22.05
732 IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team Bigio 07:33:23.89 167.404 00:38:23.89
733 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 07:33:26.06 167.246 00:38:26.06
734 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 07:33:27.77 167.122 00:38:27.77
735 CZ ŠPIONI Agent 3 07:33:30.10 166.954 00:38:30.10
736 IT CAPLEA Doru Doru 4 07:33:31.06 166.884 00:38:31.06
737 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 07:33:34.84 166.612 00:38:34.84
738 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 07:33:37.33 166.433 00:38:37.33
739 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 07:33:37.70 166.406 00:38:37.70
740 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 07:33:38.20 166.370 00:38:38.20
741 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 07:33:43.07 166.022 00:38:43.07
742 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 07:33:44.16 165.944 00:38:44.16
743 CZ JANEČEK Petr Wanne 07:33:51.29 165.436 00:38:51.29
744 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Mocna 07:33:51.58 165.416 00:38:51.58
745 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 07:33:54.72 165.193 00:38:54.72
746 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 07:33:57.07 165.027 00:38:57.07
747 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 07:34:05.88 164.407 00:39:05.88
748 PL WOZNICA Józef Adenox 07:34:06.44 164.368 00:39:06.44
749 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 07:34:06.75 164.346 00:39:06.75
750 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 07:34:13.19 163.897 00:39:13.19
751 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 07:34:14.34 163.817 00:39:14.34
752 DE NO-WU Team NW 6 07:34:15.56 163.732 00:39:15.56
753 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 07:34:16.25 163.684 00:39:16.25
754 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 07:34:18.93 163.498 00:39:18.93
755 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 07:34:22.55 163.247 00:39:22.55
756 PL MICHALAK Bogdan Karol 07:34:24.37 163.122 00:39:24.37
757 DE BELOW Harald OneSeventytwo 07:34:29.99 162.735 00:39:29.99
758 CZ JANEČEK Petr Tiumen 07:34:35.73 162.342 00:39:35.73
759 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 07:34:36.56 162.285 00:39:36.56
760 DE DEBUS Gerhard Helene 07:34:40.18 162.038 00:39:40.18
761 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 07:34:44.03 161.776 00:39:44.03
762 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 07:34:45.49 161.677 00:39:45.49
763 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 07:34:47.14 161.566 00:39:47.14
764 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 07:34:47.53 161.539 00:39:47.53
765 CZ M & M RACING Nikyterka 07:34:47.80 161.521 00:39:47.80
766 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 07:34:48.37 161.483 00:39:48.37
767 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 07:34:53.02 161.169 00:39:53.02
768 CZ ECHTNER Antonín AR 2 07:34:54.36 161.079 00:39:54.36
769 DE ROHE Pascal Robb Stark 07:34:54.93 161.040 00:39:54.93
770 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 07:34:59.27 160.749 00:39:59.27
771 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 07:35:01.02 160.632 00:40:01.02
772 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 07:35:01.80 160.580 00:40:01.80
773 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 07:35:02.20 160.553 00:40:02.20
774 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 07:35:09.05 160.096 00:40:09.05
775 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 07:35:14.19 159.755 00:40:14.19
776 DE K.H.WICHERT Navratilova 07:35:15.03 159.700 00:40:15.03
777 BE VAN STICHEL Dirk Iron 07:35:20.64 159.330 00:40:20.64
778 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 07:35:30.64 158.674 00:40:30.64
779 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 07:35:31.68 158.606 00:40:31.68
780 CZ MATOUŠEK Michal Daniel 07:35:34.79 158.404 00:40:34.79
781 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 07:35:41.55 157.965 00:40:41.55
782 CZ SCHLEHOFER Michal Scandalli 07:35:46.16 157.668 00:40:46.16
783 CZ J.R.TEAM RS 5 07:35:47.05 157.610 00:40:47.05
784 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 07:35:49.76 157.436 00:40:49.76
785 CZ MOTRE Vasil Nasťa 07:35:51.36 157.333 00:40:51.36
786 SK NOVÁK Pavel Petra* 07:35:52.54 157.257 00:40:52.54
787 AT RADU Constantin Jacomo 07:35:57.26 156.955 00:40:57.26
788 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 07:36:04.54 156.492 00:41:04.54
789 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 07:36:05.96 156.402 00:41:05.96
790 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 07:36:12.66 155.978 00:41:12.66
791 CZ KONOPÍK Jiří Stana 07:36:13.07 155.952 00:41:13.07
792 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 07:36:16.20 155.755 00:41:16.20
793 DE WILDECK Team WT 6 07:36:19.24 155.564 00:41:19.24
794 AT EDER Gerhard Bondgirl 07:36:20.08 155.511 00:41:20.08
795 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 07:36:20.94 155.457 00:41:20.94
796 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 07:36:23.06 155.324 00:41:23.06
797 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 07:36:24.12 155.258 00:41:24.12
798 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 07:36:26.83 155.089 00:41:26.83
799 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 07:36:30.72 154.847 00:41:30.72
800 CZ MACHALA & HNILICA Team Mom 07:36:31.43 154.803 00:41:31.43
801 NO SEAVAREID Martin MS 53 07:36:33.63 154.666 00:41:33.63
802 SK BINDAS Štefan jun. Esko 07:36:35.68 154.539 00:41:35.68
803 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 07:36:40.69 154.229 00:41:40.69
804 AT SCHOBER Karl Sultana 07:36:46.77 153.855 00:41:46.77
805 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 07:36:47.43 153.815 00:41:47.43
806 DE BEHLKE Andreas Sunny 07:36:47.68 153.800 00:41:47.68
807 DE BEHLKE Andreas Aurora 07:37:00.94 152.991 00:42:00.94
808 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 07:37:04.46 152.777 00:42:04.46
809 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 07:37:08.33 152.543 00:42:08.33
810 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 07:37:21.87 151.731 00:42:21.87
811 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 07:37:25.22 151.531 00:42:25.22
812 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 07:37:30.94 151.191 00:42:30.94
813 CZ KLEMENS Karel "A" Era 07:37:46.06 150.300 00:42:46.06
814 SK GOGORA Milan Migo 07:37:50.67 150.031 00:42:50.67
815 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 07:38:16.57 148.534 00:43:16.57
816 HU GÁBOR Scheily Sch 525 07:38:20.39 148.316 00:43:20.39
817 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 07:38:23.45 148.142 00:43:23.45
818 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 07:38:24.56 148.079 00:43:24.56
819 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 07:38:42.84 147.047 00:43:42.84
820 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 07:38:43.93 146.986 00:43:43.93
821 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 07:38:50.48 146.620 00:43:50.48
822 AT GRATZER Marco Rudolf 07:38:50.91 146.596 00:43:50.91
823 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 07:38:55.14 146.360 00:43:55.14
824 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 07:39:05.87 145.767 00:44:05.87
825 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 07:39:07.51 145.677 00:44:07.51
826 PL MAZIARZ RACING TEAM Booki 07:39:12.63 145.395 00:44:12.63
827 SK PAJTA Vladimír Lara 07:39:14.41 145.298 00:44:14.41
828 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 07:39:17.50 145.129 00:44:17.50
829 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 07:39:24.75 144.734 00:44:24.75
830 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 07:39:25.08 144.716 00:44:25.08
831 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 07:39:26.29 144.650 00:44:26.29
832 PL KWASNICKI Tomasz Diana 07:39:26.44 144.642 00:44:26.44
833 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 07:39:26.99 144.612 00:44:26.99
834 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 07:39:27.14 144.604 00:44:27.14
835 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 07:39:27.50 144.585 00:44:27.50
836 CZ VARGA Mikuláš & Petr Středa 07:39:28.03 144.556 00:44:28.03
837 NL CORVO Dominique 07:39:28.73 144.518 00:44:28.73
838 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 07:39:29.43 144.480 00:44:29.43
839 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 07:39:30.26 144.435 00:44:30.26
840 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 07:39:37.85 144.026 00:44:37.85
841 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 07:39:38.45 143.994 00:44:38.45
842 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 07:39:38.86 143.972 00:44:38.86
843 NL CORVO Lisa* 07:39:42.17 143.794 00:44:42.17
844 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 07:39:42.73 143.764 00:44:42.73
845 CZ PETER Milan Mat 07:39:43.27 143.735 00:44:43.27
846 DE GOETZ Guenter GG 5 07:39:43.59 143.718 00:44:43.59
847 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:39:43.91 143.701 00:44:43.91
848 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 07:39:45.16 143.634 00:44:45.16
849 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 07:39:45.99 143.590 00:44:45.99
850 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 07:39:46.33 143.571 00:44:46.33
851 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 07:39:47.84 143.491 00:44:47.84
852 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 07:39:51.66 143.287 00:44:51.66
853 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 07:39:52.02 143.268 00:44:52.02
854 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Sluníčko 07:39:58.55 142.921 00:44:58.55
855 CZ SCHLEHOFER Michal Sirena 07:40:00.74 142.805 00:45:00.74
856 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 07:40:02.38 142.719 00:45:02.38
857 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 07:40:03.67 142.651 00:45:03.67
858 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 07:40:04.64 142.599 00:45:04.64
859 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 07:40:05.40 142.559 00:45:05.40
860 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 07:40:08.13 142.416 00:45:08.13
861 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 07:40:08.62 142.390 00:45:08.62
862 NL CORVO Charlotte 07:40:10.08 142.313 00:45:10.08
863 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 07:40:10.52 142.290 00:45:10.52
864 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 07:40:12.06 142.209 00:45:12.06
865 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 07:40:12.98 142.161 00:45:12.98
866 DE WITT Lutz LW 9 07:40:13.20 142.149 00:45:13.20
867 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 07:40:17.34 141.933 00:45:17.34
868 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 07:40:18.30 141.883 00:45:18.30
869 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 07:40:18.83 141.855 00:45:18.83
870 CZ JAVŮREK Miloš Milan Kocián 07:40:19.21 141.835 00:45:19.21
871 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 07:40:19.67 141.811 00:45:19.67
872 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 07:40:20.75 141.755 00:45:20.75
873 CZ MAKANAKI Team Stodo 07:40:21.43 141.720 00:45:21.43
874 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 07:40:22.60 141.659 00:45:22.60
875 CZ KOCIÁN Milan Messi 07:40:23.89 141.592 00:45:23.89
876 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 07:40:26.20 141.472 00:45:26.20
877 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Eliška 07:40:26.77 141.442 00:45:26.77
878 CZ J.R.TEAM RS 4 07:40:28.61 141.347 00:45:28.61
879 DE KUSSER Josef Quatro 2 07:40:29.35 141.308 00:45:29.35
880 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 07:40:32.07 141.168 00:45:32.07
881 PL WÓJCIK Piotr Bella. 07:40:35.65 140.983 00:45:35.65
882 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 07:40:36.14 140.958 00:45:36.14
883 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 07:40:36.57 140.936 00:45:36.57
884 CZ NERS Jaroslav Viktorie 07:40:38.54 140.834 00:45:38.54
885 CZ BODY Andrej Mamba 07:40:39.05 140.808 00:45:39.05
886 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 07:40:42.02 140.655 00:45:42.02
887 DE HÖRNIG Rainer HR 92 07:40:45.97 140.453 00:45:45.97
888 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 07:40:46.49 140.427 00:45:46.49
889 BG SOFIA TEAM Sorbon 07:40:52.46 140.122 00:45:52.46
890 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 07:40:53.39 140.075 00:45:53.39
891 PL KARDAS Michal Raul 07:40:53.82 140.053 00:45:53.82
892 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 07:40:56.03 139.940 00:45:56.03
893 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 07:40:56.55 139.914 00:45:56.55
894 CZ BARÁNEK Josef Derby County 07:40:57.25 139.879 00:45:57.25
895 SK LAŠ Vladimír Las 7 07:40:59.50 139.764 00:45:59.50
896 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 07:41:05.68 139.452 00:46:05.68
897 CZ POPELKA Roman Mekota 07:41:20.32 138.718 00:46:20.32
898 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 07:41:21.74 138.647 00:46:21.74
899 CZ KRET Jiří Morgy 07:41:22.82 138.593 00:46:22.82
900 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 07:41:23.16 138.576 00:46:23.16
901 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 07:41:25.01 138.484 00:46:25.01
902 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 07:41:25.81 138.444 00:46:25.81
903 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 07:41:32.48 138.114 00:46:32.48
904 AT SCHÖN Johann Erich 07:41:32.66 138.105 00:46:32.66
905 DE WITT Lutz LW 11 07:41:34.24 138.027 00:46:34.24
906 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 07:41:43.55 137.568 00:46:43.55
907 AT NÖRES Kurt Kuno 6 07:41:45.19 137.488 00:46:45.19
908 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 07:42:05.01 136.523 00:47:05.01
909 DE KLÜBER Bernhard BK 4 07:42:06.09 136.471 00:47:06.09
910 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 07:42:06.91 136.432 00:47:06.91
911 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 07:42:08.83 136.339 00:47:08.83
912 BE DECOENE MARC Team Jerommeke 07:42:18.17 135.890 00:47:18.17
913 BE VAN STICHEL Dirk Flash 07:42:19.52 135.826 00:47:19.52
914 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 07:42:25.27 135.551 00:47:25.27
915 DE BEHLKE Andreas Storm 07:42:29.16 135.366 00:47:29.16
916 PL ALICE & JACOB Team "A" Borowka 07:42:31.54 135.253 00:47:31.54
917 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 07:42:33.11 135.179 00:47:33.11
918 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 07:42:33.67 135.152 00:47:33.67
919 CZ BEDNAŘÍK Josef Elda 07:42:43.84 134.672 00:47:43.84
920 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 07:42:46.41 134.552 00:47:46.41
921 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 07:42:52.16 134.282 00:47:52.16
922 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 07:42:52.56 134.264 00:47:52.56
923 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 07:42:57.37 134.039 00:47:57.37
924 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 07:42:59.71 133.930 00:47:59.71
925 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 07:43:04.22 133.721 00:48:04.22
926 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 07:43:05.44 133.664 00:48:05.44
927 DE BEHLKE Andreas Darkness 07:43:10.98 133.408 00:48:10.98
928 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 07:43:13.71 133.282 00:48:13.71
929 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 07:43:18.35 133.069 00:48:18.35
930 DE LECKE Theo & Markus Tyros 07:43:21.13 132.941 00:48:21.13
931 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:43:23.71 132.823 00:48:23.71
932 SK NOVÁK Pavel Jaro 07:43:24.55 132.785 00:48:24.55
933 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 07:43:26.81 132.682 00:48:26.81
934 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 07:43:31.17 132.483 00:48:31.17
935 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 07:43:32.49 132.423 00:48:32.49
936 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 07:43:34.04 132.352 00:48:34.04
937 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 07:43:35.56 132.283 00:48:35.56
938 CZ VÍTEK Jan Darja 07:43:40.09 132.078 00:48:40.09
939 CZ REIN Jan Juan 07:43:41.23 132.027 00:48:41.23
940 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 07:43:41.47 132.016 00:48:41.47
941 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 07:43:41.85 131.999 00:48:41.85
942 CZ ŠIK Jaroslav Erika 07:43:43.56 131.921 00:48:43.56
943 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 07:43:45.52 131.833 00:48:45.52
944 AT STEINER Alfred Aika 07:43:51.22 131.577 00:48:51.22
945 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 7 07:43:52.31 131.528 00:48:52.31
946 DE WINGS 2 WIN Mia 42 07:43:54.14 131.446 00:48:54.14
947 DE BELOW Harald OneNinetythree 07:43:55.66 131.378 00:48:55.66
948 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 07:43:56.01 131.362 00:48:56.01
949 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 07:43:56.51 131.340 00:48:56.51
950 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 07:43:57.18 131.310 00:48:57.18
951 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 07:43:58.97 131.230 00:48:58.97
952 CZ BUREŠ Jaroslav Agni 07:43:59.37 131.212 00:48:59.37
953 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 07:43:59.75 131.195 00:48:59.75
954 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 07:44:00.23 131.173 00:49:00.23
955 CZ J.R.TEAM RS 1 07:44:02.48 131.073 00:49:02.48
956 DE K.H.WICHERT Zatopek 07:44:02.74 131.062 00:49:02.74
957 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 07:44:06.07 130.913 00:49:06.07
958 AT EDER Gerhard Jacky 07:44:06.89 130.877 00:49:06.89
959 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 07:44:07.95 130.830 00:49:07.95
960 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 07:44:09.01 130.783 00:49:09.01
961 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 07:44:10.55 130.715 00:49:10.55
962 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 07:44:11.77 130.661 00:49:11.77
963 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 07:44:12.34 130.635 00:49:12.34
964 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 07:44:13.43 130.587 00:49:13.43
965 CZ BECHA Lubomír Hanny 07:44:13.93 130.565 00:49:13.93
966 NL CORVO Sanne 07:44:15.22 130.508 00:49:15.22
967 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 07:44:16.07 130.471 00:49:16.07
968 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 07:44:16.66 130.444 00:49:16.66
969 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 07:44:18.91 130.345 00:49:18.91
970 CZ JANEČEK Petr Letec 07:44:19.57 130.316 00:49:19.57
971 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 07:44:22.13 130.204 00:49:22.13
972 PL KOZLENIA Artur Aytonx 07:44:22.45 130.190 00:49:22.45
973 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 07:44:24.16 130.114 00:49:24.16
974 SK BALVOŇ Michal Mito 07:44:24.32 130.107 00:49:24.32
975 DE WILDECK Team WT 4 07:44:26.55 130.010 00:49:26.55
976 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 07:44:30.32 129.845 00:49:30.32
977 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 07:44:31.81 129.779 00:49:31.81
978 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 07:44:34.86 129.646 00:49:34.86
979 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 07:44:35.95 129.599 00:49:35.95
980 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 07:44:37.35 129.538 00:49:37.35
981 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 07:44:39.49 129.445 00:49:39.49
982 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 07:44:40.29 129.410 00:49:40.29
983 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:44:41.83 129.343 00:49:41.83
984 SK LAŠ Vladimír Las 2 07:44:42.43 129.317 00:49:42.43
985 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 07:44:45.09 129.202 00:49:45.09
986 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 07:44:45.52 129.184 00:49:45.52
987 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 07:44:45.87 129.168 00:49:45.87
988 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 07:44:46.13 129.157 00:49:46.13
989 DE WITT Lutz LW 1 07:44:47.53 129.097 00:49:47.53
990 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 07:44:48.36 129.061 00:49:48.36
991 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 07:44:53.32 128.847 00:49:53.32
992 CZ REIN Jan Don 07:44:55.74 128.743 00:49:55.74
993 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 07:44:57.35 128.674 00:49:57.35
994 CZ GORCA TEAM Barny 07:44:57.79 128.655 00:49:57.79
995 AT STRAIF Walter Waletto 07:44:59.21 128.594 00:49:59.21
996 PL MICHALAK Bogdan Tinka 07:44:59.51 128.581 00:49:59.51
997 HU WANG Baoli WB 802 07:45:01.02 128.516 00:50:01.02
998 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 07:45:01.71 128.487 00:50:01.71
999 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 07:45:02.45 128.455 00:50:02.45
1000 SK HROZEN Peter Žaneta 07:45:03.88 128.394 00:50:03.88
1001 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 07:45:04.83 128.353 00:50:04.83
1002 DE HUNTER TEAM Hunter 196 07:45:09.97 128.134 00:50:09.97
1003 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 07:45:11.40 128.073 00:50:11.40
1004 CH WIRZ Team Olomouc 07:45:11.57 128.066 00:50:11.57
1005 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 07:45:13.43 127.987 00:50:13.43
1006 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 07:45:14.07 127.960 00:50:14.07
1007 AT WIEFLER Alois Gypsy One 07:45:17.06 127.833 00:50:17.06
1008 AT WIMMER Karl Lilli 07:45:20.23 127.699 00:50:20.23
1009 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 07:45:24.44 127.521 00:50:24.44
1010 CZ EM-EKO.CZ Aronde 07:45:24.88 127.503 00:50:24.88
1011 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 07:45:25.84 127.462 00:50:25.84
1012 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 07:45:26.40 127.439 00:50:26.40
1013 CH ANDERHUB Oskar Angel 07:45:26.53 127.433 00:50:26.53
1014 CZ DUDA Přemysl Dunaj 07:45:27.88 127.376 00:50:27.88
1015 IT ERBARU Ionut Sami 07:45:30.09 127.283 00:50:30.09
1016 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 07:45:32.25 127.193 00:50:32.25
1017 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 07:45:33.41 127.144 00:50:33.41
1018 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 234 07:45:33.51 127.140 00:50:33.51
1019 CZ FAJMON Team FT 06 07:45:34.59 127.095 00:50:34.59
1020 SK BALVOŇ Michal Dada 07:45:35.12 127.072 00:50:35.12
1021 DE KLÜBER Bernhard BK 3 07:45:36.45 127.017 00:50:36.45
1022 DE DEBUS Gerhard Frieda 07:45:36.62 127.010 00:50:36.62
1023 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 07:45:41.13 126.821 00:50:41.13
1024 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 07:45:41.33 126.813 00:50:41.33
1025 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 07:45:41.71 126.797 00:50:41.71
1026 SK LAŠ Vladimír Las 8 07:45:43.66 126.716 00:50:43.66
1027 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 07:45:43.80 126.710 00:50:43.80
1028 DE GOETZ Guenter GG 12 07:45:44.99 126.661 00:50:44.99
1029 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 07:45:45.97 126.620 00:50:45.97
1030 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 07:45:46.17 126.611 00:50:46.17
1031 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 07:45:47.87 126.541 00:50:47.87
1032 NL PLOEG Bert Bergy 07:45:48.12 126.530 00:50:48.12
1033 IT CAPLEA Doru Doru 1 07:45:48.84 126.501 00:50:48.84
1034 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 07:45:49.44 126.476 00:50:49.44
1035 CZ DUDA Přemysl Vltava 07:45:49.72 126.464 00:50:49.72
1036 DE GOETZ Guenter GG 3 07:45:50.27 126.441 00:50:50.27
1037 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 07:45:54.20 126.279 00:50:54.20
1038 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 07:45:54.97 126.247 00:50:54.97
1039 DE SACHSENEXPRESS Team Bomber 07:45:56.25 126.194 00:50:56.25
1040 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 07:45:56.56 126.181 00:50:56.56
1041 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 07:45:58.14 126.116 00:50:58.14
1042 CZ STRUŽKA Libor Tom* 07:45:59.73 126.050 00:50:59.73
1043 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 07:46:03.51 125.895 00:51:03.51
1044 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 07:46:03.83 125.882 00:51:03.83
1045 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 07:46:06.02 125.792 00:51:06.02
1046 NL CORVO Elise 07:46:06.88 125.756 00:51:06.88
1047 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 07:46:07.35 125.737 00:51:07.35
1048 SK LAŠ Vladimír Las 11 07:46:07.69 125.723 00:51:07.69
1049 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 07:46:09.09 125.666 00:51:09.09
1050 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 07:46:09.43 125.652 00:51:09.43
1051 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 07:46:10.25 125.618 00:51:10.25
1052 BE COPPENS Peter Eric 07:46:14.03 125.464 00:51:14.03
1053 PL WOZNICA Józef Leonix 07:46:14.52 125.444 00:51:14.52
1054 AT NÖRES Kurt Kuno 4 07:46:14.67 125.438 00:51:14.67
1055 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 07:46:19.06 125.259 00:51:19.06
1056 CZ GERSPITZER Team GT 6 07:46:19.33 125.248 00:51:19.33
1057 AT NÖRES Kurt Kuno 2 07:46:19.87 125.226 00:51:19.87
1058 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 07:46:21.25 125.170 00:51:21.25
1059 DE SPITZBERG Team Newsprint 07:46:22.58 125.116 00:51:22.58
1060 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 07:46:23.99 125.059 00:51:23.99
1061 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 07:46:24.02 125.058 00:51:24.02
1062 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:46:24.10 125.054 00:51:24.10
1063 AT STRAIF Walter Walpur 07:46:25.62 124.993 00:51:25.62
1064 DE K.H.WICHERT Koukalova 07:46:27.50 124.917 00:51:27.50
1065 HU VAÁRY Péter VP 018 07:46:28.85 124.862 00:51:28.85
1066 CZ ŠPIONI Agent 4 07:46:30.18 124.808 00:51:30.18
1067 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 8 07:46:36.03 124.572 00:51:36.03
1068 CZ FAJMON Team FT 03 07:46:36.81 124.541 00:51:36.81
1069 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 07:46:40.30 124.401 00:51:40.30
1070 DE LANG Karl Heinz Langston 07:46:40.63 124.388 00:51:40.63
1071 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 07:46:41.10 124.369 00:51:41.10
1072 HU FÖLDING Norbert FN 047 07:46:42.45 124.315 00:51:42.45
1073 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 07:46:43.14 124.287 00:51:43.14
1074 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 07:46:44.21 124.244 00:51:44.21
1075 AT RADU Constantin Falconety 07:46:46.57 124.150 00:51:46.57
1076 CZ PETER Milan Pat 07:46:47.51 124.112 00:51:47.51
1077 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 07:46:48.79 124.061 00:51:48.79
1078 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 07:46:54.61 123.829 00:51:54.61
1079 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 07:46:55.65 123.788 00:51:55.65
1080 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 07:46:57.97 123.696 00:51:57.97
1081 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 07:46:58.22 123.686 00:51:58.22
1082 PL WOZNICA Józef Lindor 07:46:58.50 123.675 00:51:58.50
1083 CZ NOVOSAD František Berta N 07:47:01.10 123.572 00:52:01.10
1084 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 07:47:01.50 123.556 00:52:01.50
1085 SK HROZEN Peter Viktor 07:47:01.62 123.551 00:52:01.62
1086 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 07:47:05.80 123.386 00:52:05.80
1087 CZ YOUNG STARS Ebigeil 07:47:13.34 123.089 00:52:13.34
1088 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 07:47:14.32 123.051 00:52:14.32
1089 CZ J.R.TEAM RS 6 07:47:16.18 122.978 00:52:16.18
1090 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 07:47:17.28 122.935 00:52:17.28
1091 DE WITT Lutz LW 5 07:47:20.52 122.808 00:52:20.52
1092 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Blue White 34 07:47:23.27 122.700 00:52:23.27
1093 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 07:47:23.77 122.681 00:52:23.77
1094 IT WONDER PIGEONS Team Makulu 07:47:24.47 122.653 00:52:24.47
1095 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 07:47:28.54 122.495 00:52:28.54
1096 SK HROZEN Peter Aneta 07:47:30.48 122.419 00:52:30.48
1097 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 07:47:31.34 122.386 00:52:31.34
1098 CZ VACEK Josef Jiřik 07:47:38.22 122.119 00:52:38.22
1099 CZ YOUNG STARS Raketa 07:47:39.35 122.076 00:52:39.35
1100 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 07:47:41.15 122.006 00:52:41.15
1101 CZ GROH Aleš Blue Flash 07:47:41.84 121.980 00:52:41.84
1102 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 07:47:44.39 121.881 00:52:44.39
1103 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 07:47:54.04 121.511 00:52:54.04
1104 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 07:47:55.25 121.464 00:52:55.25
1105 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 07:47:55.92 121.439 00:52:55.92
1106 PL WOZNICA Józef Kid 07:47:56.68 121.410 00:52:56.68
1107 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 07:47:56.82 121.404 00:52:56.82
1108 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 5 07:47:57.66 121.372 00:52:57.66
1109 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 07:48:01.48 121.227 00:53:01.48
1110 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 07:48:04.97 121.094 00:53:04.97
1111 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 07:48:06.18 121.048 00:53:06.18
1112 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 07:48:17.65 120.614 00:53:17.65
1113 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Turbo 07:48:18.25 120.591 00:53:18.25
1114 SK LAŠ Vladimír Las 12 07:48:23.62 120.389 00:53:23.62
1115 AT STRAIF Walter Wallin 07:48:24.40 120.360 00:53:24.40
1116 AT STRAIF Walter Walker 07:48:32.27 120.065 00:53:32.27
1117 PL WÓJCIK Piotr Bond 07:48:34.79 119.971 00:53:34.79
1118 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 07:48:36.44 119.909 00:53:36.44
1119 DE WITT Lutz LW 8 07:48:38.86 119.819 00:53:38.86
1120 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 07:48:39.44 119.797 00:53:39.44
1121 CZ PM Team Deli 07:48:40.69 119.751 00:53:40.69
1122 NL CORVO Milan+ 07:48:51.33 119.356 00:53:51.33
1123 DE WILDECK Team WT 3 07:48:57.96 119.112 00:53:57.96
1124 CZ GRUBER Simon "B" Katie 07:49:02.94 118.929 00:54:02.94
1125 CZ ŠPIONI Agent 1 07:49:03.22 118.919 00:54:03.22
1126 CZ GERSPITZER Team GT 2 07:49:03.81 118.897 00:54:03.81
1127 CZ PM Team Jaroslav 07:49:19.16 118.337 00:54:19.16
1128 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 07:49:23.23 118.190 00:54:23.23
1129 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 07:49:24.04 118.160 00:54:24.04
1130 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 07:49:24.53 118.143 00:54:24.53
1131 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 07:49:27.38 118.040 00:54:27.38
1132 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 07:49:28.53 117.998 00:54:28.53
1133 SK PAJTA Vladimír Kačena 07:49:35.38 117.751 00:54:35.38
1134 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 07:49:58.40 116.929 00:54:58.40
1135 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 07:50:01.19 116.831 00:55:01.19
1136 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 07:50:01.92 116.805 00:55:01.92
1137 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 07:50:02.38 116.788 00:55:02.38
1138 CZ DUDA Přemysl Sázava 07:50:18.64 116.216 00:55:18.64
1139 CZ NERS Jaroslav Tomas 07:50:20.67 116.145 00:55:20.67
1140 NL SIMONSZ Henk Iris 31 07:50:56.73 114.898 00:55:56.73
1141 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 07:50:57.61 114.867 00:55:57.61
1142 DE NO-WU Team NW 1 07:51:02.51 114.700 00:56:02.51
1143 CZ KONOPÍK Jiří Luky 07:51:11.95 114.379 00:56:11.95
1144 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 07:51:34.32 113.625 00:56:34.32
1145 CZ FIALA Alois Ali 07:51:46.13 113.231 00:56:46.13
1146 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 07:51:52.35 113.025 00:56:52.35
1147 SK GOGORA Milan Kago 07:52:02.92 112.676 00:57:02.92
1148 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 07:52:06.51 112.558 00:57:06.51
1149 CZ YOUNG STARS Maťánek 07:52:11.50 112.394 00:57:11.50
1150 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 07:52:20.72 112.093 00:57:20.72
1151 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 07:52:32.53 111.709 00:57:32.53
1152 CZ GRUBER Lubomír Adélka 07:52:42.51 111.387 00:57:42.51
1153 CZ JANEČEK Petr Titan 07:52:46.68 111.253 00:57:46.68
1154 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 07:52:48.92 111.182 00:57:48.92
1155 AT LEICHTFRIED Walter Henk Sohn 07:52:53.26 111.043 00:57:53.26
1156 CZ KRET Jiří Beta 07:52:53.75 111.027 00:57:53.75
1157 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 07:52:58.07 110.889 00:57:58.07
1158 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 07:53:01.82 110.770 00:58:01.82
1159 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 07:53:06.40 110.624 00:58:06.40
1160 DE HOOP Michael Hooligan 07:53:18.98 110.226 00:58:18.98
1161 SK BINDAS Štefan jun. Elitt 07:53:29.14 109.907 00:58:29.14
1162 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 07:53:29.89 109.884 00:58:29.89
1163 CZ KLEMENS Karel "A" Feo 07:53:30.54 109.863 00:58:30.54
1164 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 07:53:33.30 109.777 00:58:33.30
1165 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 07:53:37.54 109.645 00:58:37.54
1166 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 07:53:42.57 109.488 00:58:42.57
1167 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 07:53:45.26 109.405 00:58:45.26
1168 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 07:53:46.89 109.354 00:58:46.89
1169 AT GRATZER Marco Nero 07:53:54.15 109.129 00:58:54.15
1170 CZ GERSPITZER Team GT 1 07:53:59.90 108.952 00:58:59.90
1171 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 07:54:17.10 108.425 00:59:17.10
1172 CZ KONOPÍK Jiří Heli 07:54:17.94 108.400 00:59:17.94
1173 CZ GRUBER Simon "A" Conor 07:54:18.61 108.379 00:59:18.61
1174 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 07:54:27.28 108.116 00:59:27.28
1175 SK LAŠ Vladimír Las 5 07:54:51.63 107.383 00:59:51.63
1176 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 07:54:54.31 107.303 00:59:54.31
1177 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 07:55:13.74 106.726 01:00:13.74
1178 IT CAPLEA Doru Doru 3 07:55:20.48 106.527 01:00:20.48
1179 BE MERGAERT Dirk Merina 07:55:26.83 106.341 01:00:26.83
1180 PL WÓJCIK Piotr Gold X 07:55:31.22 106.212 01:00:31.22
1181 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 07:55:34.54 106.115 01:00:34.54
1182 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 07:55:35.79 106.079 01:00:35.79
1183 CZ STRUŽKA Libor Mary 07:55:38.46 106.001 01:00:38.46
1184 CZ BODY Andrej Kobra 07:55:47.32 105.743 01:00:47.32
1185 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 07:55:47.63 105.734 01:00:47.63
1186 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 07:55:47.72 105.732 01:00:47.72
1187 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 07:55:48.44 105.711 01:00:48.44
1188 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 07:55:49.21 105.689 01:00:49.21
1189 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 07:55:49.49 105.681 01:00:49.49
1190 DE HUNTER TEAM Hunter 005 07:55:49.72 105.674 01:00:49.72
1191 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 07:55:52.32 105.599 01:00:52.32
1192 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 07:55:54.08 105.548 01:00:54.08
1193 DE DEBUS Gerhard Karl* 07:55:57.20 105.458 01:00:57.20
1194 AT WIEFLER Alois Karl 07:55:57.66 105.444 01:00:57.66
1195 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 07:55:58.42 105.423 01:00:58.42
1196 AT EPPENSTEINER Josef Bliksy 07:55:58.68 105.415 01:00:58.68
1197 AT GRATZER Marco Claudius 07:56:00.82 105.353 01:01:00.82
1198 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 07:56:01.72 105.328 01:01:01.72
1199 AT WENZ Alfred Conny 07:56:02.08 105.317 01:01:02.08
1200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 07:56:03.75 105.269 01:01:03.75
1201 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 07:56:04.19 105.257 01:01:04.19
1202 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 07:56:05.17 105.228 01:01:05.17
1203 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 07:56:06.17 105.200 01:01:06.17
1204 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 07:56:06.27 105.197 01:01:06.27
1205 SK NOVÁK Matej Zerner 07:56:06.69 105.185 01:01:06.69
1206 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 07:56:07.88 105.151 01:01:07.88
1207 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 07:56:09.45 105.106 01:01:09.45
1208 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 07:56:09.52 105.104 01:01:09.52
1209 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Hi Jinx 07:56:10.01 105.090 01:01:10.01
1210 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 07:56:11.27 105.054 01:01:11.27
1211 AT ECKHARDT Markus Mozart 07:56:11.31 105.052 01:01:11.31
1212 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 07:56:11.52 105.046 01:01:11.52
1213 DE GOETZ Guenter GG 2 07:56:12.54 105.017 01:01:12.54
1214 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 07:56:13.83 104.980 01:01:13.83
1215 CZ SÝKORA Jaromír Syky 07:56:14.31 104.967 01:01:14.31
1215 AT STRAIF Walter Walgun 07:56:14.31 104.967 01:01:14.31
1217 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 07:56:14.84 104.952 01:01:14.84
1218 DE KLÜBER Bernhard BK 2 07:56:16.05 104.917 01:01:16.05
1219 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 07:56:16.32 104.909 01:01:16.32
1220 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 07:56:16.55 104.903 01:01:16.55
1221 CZ FAJMON Team FT 04 07:56:16.74 104.897 01:01:16.74
1222 CZ EM-EKO.CZ Valena 07:56:16.76 104.897 01:01:16.76
1223 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 07:56:16.84 104.894 01:01:16.84
1224 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 07:56:18.24 104.854 01:01:18.24
1225 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 07:56:18.73 104.841 01:01:18.73
1226 DE SPRANG Matthias New Olympiade 07:56:19.47 104.819 01:01:19.47
1227 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 07:56:21.30 104.767 01:01:21.30
1228 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 07:56:21.63 104.758 01:01:21.63
1229 PL SEDLACEK Josef Tina. 07:56:21.98 104.748 01:01:21.98
1230 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:56:22.38 104.737 01:01:22.38
1231 DE K.H.WICHERT Cech 07:56:23.37 104.708 01:01:23.37
1232 SK LAŠ Vladimír Las 6 07:56:23.42 104.707 01:01:23.42
1233 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 07:56:23.82 104.696 01:01:23.82
1234 CZ VÍTEK Jan Maty 07:56:23.90 104.693 01:01:23.90
1235 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 07:56:24.58 104.674 01:01:24.58
1236 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 07:56:25.86 104.638 01:01:25.86
1237 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 07:56:26.69 104.614 01:01:26.69
1238 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 07:56:26.87 104.609 01:01:26.87
1239 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 07:56:27.15 104.601 01:01:27.15
1240 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 07:56:27.34 104.596 01:01:27.34
1241 DE SIEBERT Dieter Silver 07:56:27.68 104.586 01:01:27.68
1242 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 07:56:29.03 104.548 01:01:29.03
1243 IT CROCETTA Gabriele R 14 07:56:29.08 104.546 01:01:29.08
1244 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 07:56:30.90 104.495 01:01:30.90
1245 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 07:56:32.63 104.446 01:01:32.63
1246 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 07:56:34.18 104.402 01:01:34.18
1247 PL SEDLACEK Josef Karlin 07:56:34.35 104.397 01:01:34.35
1248 NL CORVO Tess 07:56:34.99 104.379 01:01:34.99
1249 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 07:56:35.45 104.366 01:01:35.45
1250 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 07:56:36.92 104.325 01:01:36.92