Doletová listina

Místo vypuštění Šternberk Babice
Vzdálenost 1.072 km
Datum a čas startu 09.07.2019 07:50:00
Počasí v místě startu
Počasí v cíli
Počet nasazených holubů 1688
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Sabi 07:53:57.80 270.479 00:03:57.80
2 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 07:53:58.19 270.037 00:03:58.19
3 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 07:55:09.73 207.665 00:05:09.73
4 CZ YOUNG STARS Maxim. 07:55:41.37 188.417 00:05:41.37
5 DE WINGS 2 WIN Camila 50 07:55:56.70 180.320 00:05:56.70
6 CZ VÍTEK Jan Miky 07:56:02.43 177.469 00:06:02.43
7 DE LECKE Theo & Markus Tyros 07:57:57.57 134.682 00:07:57.57
8 BE COPPENS Peter Ster 07:58:50.26 121.299 00:08:50.26
9 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 07:58:59.30 119.266 00:08:59.30
10 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 07:59:01.10 118.869 00:09:01.10
11 CZ GRUBER Lubomír Luboš 07:59:01.54 118.772 00:09:01.54
12 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 08:00:38.14 100.793 00:10:38.14
13 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 08:00:38.66 100.711 00:10:38.66
14 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 08:00:58.15 97.728 00:10:58.15
15 DE GOETZ Guenter GG 10 08:01:00.78 97.340 00:11:00.78
16 PL SEDLACEK Josef Tina. 08:01:01.26 97.269 00:11:01.26
17 DE HUNTER TEAM Hunter 186 08:01:27.12 93.608 00:11:27.12
18 AT ECKHARDT Markus Apollo 08:04:08.81 75.777 00:14:08.81
19 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 08:04:12.76 75.426 00:14:12.76
20 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Cleopatra 08:04:15.50 75.184 00:14:15.50
21 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Florin 08:04:19.64 74.822 00:14:19.64
22 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 08:04:21.23 74.684 00:14:21.23
23 SK LUTERÁN Marek Areko 08:04:25.68 74.300 00:14:25.68
24 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 08:04:27.82 74.117 00:14:27.82
25 BG SOFIA TEAM Sordi 08:04:28.76 74.037 00:14:28.76
26 CZ HOLICKÝ Rostislav Adina 08:04:31.37 73.815 00:14:31.37
27 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 08:04:32.43 73.725 00:14:32.43
28 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Marte 08:04:33.17 73.663 00:14:33.17
29 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 08:04:41.30 72.983 00:14:41.30
30 AT GASSER Reinhard Marcella 08:04:42.32 72.899 00:14:42.32
31 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 08:04:44.59 72.712 00:14:44.59
32 DE LECKE Theo & Markus Typi 08:04:45.49 72.638 00:14:45.49
33 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Sexy Boy 08:04:48.05 72.428 00:14:48.05
34 AT WALDER Florian Graham 08:04:52.21 72.091 00:14:52.21
35 NO SEAVAREID Martin MS 49 08:04:54.17 71.933 00:14:54.17
36 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 08:04:54.66 71.893 00:14:54.66
37 AT NÖRES Kurt Kuno 2 08:05:00.14 71.456 00:15:00.14
38 CZ VLČEK Jiří Miho 08:05:00.76 71.406 00:15:00.76
39 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 08:05:09.23 70.741 00:15:09.23
40 DE SG STEFFL Zille Go 2 08:05:09.59 70.713 00:15:09.59
41 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Arnošt 08:05:17.22 70.125 00:15:17.22
42 DE NO-WU Team NW 2 08:05:17.51 70.103 00:15:17.51
43 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 08:05:19.68 69.937 00:15:19.68
44 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 08:05:20.71 69.859 00:15:20.71
45 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 4 08:05:26.12 69.451 00:15:26.12
46 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 08:05:26.41 69.429 00:15:26.41
47 SK HROZEN Peter Žaneta 08:05:26.72 69.406 00:15:26.72
48 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 08:05:27.76 69.328 00:15:27.76
49 CZ GERSPITZER Team GT 4 08:05:28.40 69.280 00:15:28.40
50 CZ GRUBER Lubomír Zdenička 08:05:28.72 69.257 00:15:28.72
51 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 08:05:29.15 69.225 00:15:29.15
52 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 08:05:29.47 69.201 00:15:29.47
53 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:05:29.87 69.171 00:15:29.87
54 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 08:05:30.08 69.155 00:15:30.08
55 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 08:05:30.54 69.121 00:15:30.54
56 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 08:05:31.05 69.083 00:15:31.05
57 AT ECKHARDT Markus Marusha 08:05:31.42 69.056 00:15:31.42
58 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 08:05:31.88 69.022 00:15:31.88
59 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 08:05:32.91 68.946 00:15:32.91
60 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 08:05:34.02 68.864 00:15:34.02
61 AT GRATZER Werner Graden 08:05:34.69 68.814 00:15:34.69
62 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 08:05:35.08 68.786 00:15:35.08
63 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 08:05:35.48 68.756 00:15:35.48
64 AT EDER Gerhard Sir Henry 08:05:35.57 68.750 00:15:35.57
65 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 08:05:35.89 68.726 00:15:35.89
66 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 08:05:38.64 68.525 00:15:38.64
67 AT GRATZER Marco Caesar 08:05:39.28 68.478 00:15:39.28
68 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 08:05:40.42 68.395 00:15:40.42
69 AT WENZ Alfred Conny 08:05:40.86 68.363 00:15:40.86
70 CZ JAVŮREK Miloš Milan Kocián 08:05:41.88 68.289 00:15:41.88
71 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 08:05:42.26 68.261 00:15:42.26
72 DE SCHWARM Claudia Enterprise 08:05:42.44 68.248 00:15:42.44
73 DE LANG Karl Heinz Langtry 08:05:42.76 68.225 00:15:42.76
74 CZ REIN Jan Lenny 08:05:43.15 68.197 00:15:43.15
75 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7 08:05:43.22 68.192 00:15:43.22
76 SK HROZEN Peter Aneta 08:05:43.40 68.179 00:15:43.40
77 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 08:05:43.79 68.151 00:15:43.79
78 CH ANDERHUB Oskar Andretti 08:05:43.84 68.147 00:15:43.84
79 SK NOVÁK Matej Zerner 08:05:44.14 68.125 00:15:44.14
80 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 08:05:44.83 68.076 00:15:44.83
81 DE GOETZ Guenter GG 7 08:05:45.47 68.030 00:15:45.47
82 CZ BARTL Pavel Spown 2 08:05:45.68 68.015 00:15:45.68
83 CZ ŠIK Jaroslav Erika 08:05:46.49 67.956 00:15:46.49
84 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 08:05:46.78 67.936 00:15:46.78
85 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 08:05:47.76 67.865 00:15:47.76
86 DE SPITZBERG Team Nestor 08:05:48.59 67.806 00:15:48.59
87 SK NOVÁK Matej Miško 08:05:50.17 67.693 00:15:50.17
88 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle 08:05:50.54 67.667 00:15:50.54
89 CZ FAJMON Team FT 05 08:05:50.85 67.645 00:15:50.85
90 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 08:05:52.23 67.547 00:15:52.23
91 DE KUSSER Josef Amigo 08:05:52.87 67.501 00:15:52.87
92 SK NOVÁK Matej Šeko 08:05:53.50 67.457 00:15:53.50
93 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 08:05:53.73 67.440 00:15:53.73
94 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 08:05:53.86 67.431 00:15:53.86
95 SK LAŠ Vladimír Las 8 08:05:55.22 67.335 00:15:55.22
96 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 08:05:55.64 67.306 00:15:55.64
97 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 08:05:56.40 67.252 00:15:56.40
98 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 08:05:56.81 67.223 00:15:56.81
99 CH ANDERHUB Oskar Angel 08:05:58.37 67.114 00:15:58.37
100 PL SEDLACEK Josef Zocha 08:05:58.74 67.088 00:15:58.74
101 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 08:06:00.29 66.980 00:16:00.29
102 CZ FAJMON Team FT 04 08:06:00.67 66.953 00:16:00.67
103 DE SG STEFFL Zille Go 1 08:06:01.01 66.930 00:16:01.01
104 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogatti 08:06:02.99 66.792 00:16:02.99
105 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 08:06:03.21 66.777 00:16:03.21
106 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 08:06:03.34 66.768 00:16:03.34
107 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 08:06:03.67 66.745 00:16:03.67
108 CZ KAREL TEAM Zetor 08:06:04.22 66.707 00:16:04.22
109 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 08:06:04.70 66.674 00:16:04.70
110 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 08:06:04.75 66.670 00:16:04.75
111 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 08:06:05.73 66.602 00:16:05.73
112 AT EDER Gerhard Terminator 08:06:06.05 66.580 00:16:06.05
113 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 08:06:06.33 66.561 00:16:06.33
114 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 08:06:06.66 66.538 00:16:06.66
115 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 08:06:06.70 66.536 00:16:06.70
116 CZ GRUBER Simon "B" Power 08:06:07.69 66.468 00:16:07.69
117 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 08:06:07.98 66.448 00:16:07.98
118 IT GREG Mihai No Name Two 08:06:08.04 66.444 00:16:08.04
119 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 08:06:08.57 66.407 00:16:08.57
120 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 08:06:10.30 66.289 00:16:10.30
121 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 08:06:10.31 66.288 00:16:10.31
122 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 08:06:11.43 66.212 00:16:11.43
123 DE WINGS 2 WIN Astro 48 08:06:11.76 66.189 00:16:11.76
124 CZ POPELKA Roman Jekota 08:06:12.68 66.127 00:16:12.68
125 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 08:06:13.30 66.084 00:16:13.30
126 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:06:13.54 66.068 00:16:13.54
127 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 08:06:14.15 66.027 00:16:14.15
128 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 08:06:14.62 65.995 00:16:14.62
129 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 08:06:14.66 65.992 00:16:14.66
130 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 234 08:06:15.34 65.946 00:16:15.34
131 AT EPPENSTEINER Josef Bliksy 08:06:15.55 65.932 00:16:15.55
132 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 08:06:15.73 65.920 00:16:15.73
133 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 08:06:16.49 65.869 00:16:16.49
134 DE LANG Karl Heinz Langer 08:06:16.65 65.858 00:16:16.65
135 DE GOETZ Guenter GG 3 08:06:18.42 65.739 00:16:18.42
136 DE K.H.WICHERT Cech 08:06:19.05 65.696 00:16:19.05
137 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 08:06:19.46 65.669 00:16:19.46
138 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 08:06:20.37 65.608 00:16:20.37
139 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 08:06:20.48 65.601 00:16:20.48
140 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 08:06:21.80 65.512 00:16:21.80
141 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:06:22.68 65.454 00:16:22.68
142 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 08:06:23.31 65.412 00:16:23.31
143 NL CORVO Lisa* 08:06:23.47 65.401 00:16:23.47
144 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 08:06:23.61 65.392 00:16:23.61
145 SK NOVÁK Pavel Vladko 08:06:24.47 65.335 00:16:24.47
146 DE DEBUS Gerhard Emma 08:06:24.50 65.333 00:16:24.50
147 AT SCHÖN Johann Erich 08:06:24.94 65.303 00:16:24.94
148 DE LECKE Theo & Markus Typogr 08:06:25.36 65.276 00:16:25.36
149 DE GOETZ Guenter GG 8 08:06:25.90 65.240 00:16:25.90
150 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 08:06:26.26 65.216 00:16:26.26
151 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 08:06:26.43 65.205 00:16:26.43
152 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 08:06:26.64 65.191 00:16:26.64
153 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 08:06:26.70 65.187 00:16:26.70
154 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:06:27.75 65.118 00:16:27.75
155 BE COPPENS Peter Willem 08:06:28.05 65.098 00:16:28.05
156 CZ NOVOTNÝ Jaroslav J. Kenny 08:06:28.44 65.072 00:16:28.44
157 AT HÖLD Erich Paul 08:06:28.66 65.058 00:16:28.66
158 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 08:06:28.75 65.052 00:16:28.75
159 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 08:06:29.04 65.033 00:16:29.04
160 AT WIEFLER Alois Helmut 08:06:29.53 65.001 00:16:29.53
161 HU FÖLDING Norbert FN 048 08:06:29.76 64.985 00:16:29.76
162 CZ M & M RACING Offred 08:06:30.10 64.963 00:16:30.10
163 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 08:06:31.19 64.892 00:16:31.19
164 HU VAÁRY Péter VP 017 08:06:31.97 64.841 00:16:31.97
165 AT SCHOBER Karl Bisscaya 08:06:32.19 64.826 00:16:32.19
166 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 08:06:32.42 64.811 00:16:32.42
167 PL MAZIARZ RACING TEAM Buzy 08:06:32.60 64.800 00:16:32.60
168 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boggs 08:06:32.93 64.778 00:16:32.93
169 AT STRAIF Walter Walgun 08:06:33.10 64.767 00:16:33.10
170 CZ ŠPIONI Agent 5 08:06:33.81 64.721 00:16:33.81
171 AT NÖRES & OFNER Team NK 3 08:06:34.06 64.704 00:16:34.06
172 NL SIMONSZ Henk China 33 08:06:34.73 64.661 00:16:34.73
173 CZ HLAVINKA Josef Gabi 08:06:35.19 64.631 00:16:35.19
174 CZ NOVOSAD František Lada* 08:06:36.21 64.565 00:16:36.21
175 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 08:06:36.37 64.554 00:16:36.37
176 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 08:06:36.53 64.544 00:16:36.53
177 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 77 08:06:36.75 64.530 00:16:36.75
178 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 08:06:37.67 64.470 00:16:37.67
179 DE SG STEFFL King Ali 08:06:38.21 64.435 00:16:38.21
180 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 08:06:38.37 64.425 00:16:38.37
181 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Super 14 08:06:38.84 64.395 00:16:38.84
182 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 08:06:39.07 64.380 00:16:39.07
183 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 08:06:39.46 64.355 00:16:39.46
184 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:06:39.99 64.321 00:16:39.99
185 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 08:06:40.14 64.311 00:16:40.14
186 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 08:06:40.34 64.298 00:16:40.34
187 CZ VÍTEK Jan Viky 08:06:40.72 64.274 00:16:40.72
188 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 08:06:41.15 64.246 00:16:41.15
189 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 08:06:41.53 64.222 00:16:41.53
190 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Helka 08:06:42.16 64.181 00:16:42.16
191 DE BELOW Harald OneNinetythree 08:06:42.35 64.169 00:16:42.35
192 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 08:06:42.74 64.144 00:16:42.74
193 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 08:06:43.47 64.098 00:16:43.47
194 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 08:06:43.63 64.087 00:16:43.63
195 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 08:06:44.15 64.054 00:16:44.15
196 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Jakke 08:06:44.68 64.020 00:16:44.68
197 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 08:06:45.69 63.956 00:16:45.69
198 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:06:47.44 63.845 00:16:47.44
199 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 08:06:47.61 63.834 00:16:47.61
200 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 08:06:48.98 63.748 00:16:48.98
201 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 08:06:49.10 63.740 00:16:49.10
202 NL CORVO Sanne 08:06:49.27 63.729 00:16:49.27
203 CZ HLAVINKA Josef Lili* 08:06:49.70 63.702 00:16:49.70
204 SK GOGORA Milan Mago 08:06:49.89 63.690 00:16:49.89
205 DE SG STEFFL Glatze 08:06:50.21 63.670 00:16:50.21
206 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 1 08:06:50.35 63.661 00:16:50.35
207 DE WITT Lutz LW 8 08:06:50.59 63.646 00:16:50.59
208 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 08:06:50.86 63.629 00:16:50.86
209 IT CROCETTA Gabriele R 17 08:06:51.03 63.618 00:16:51.03
210 CZ DUDA Přemysl Vltava 08:06:52.17 63.547 00:16:52.17
211 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 08:06:52.35 63.535 00:16:52.35
212 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 08:06:52.50 63.526 00:16:52.50
213 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 08:06:52.71 63.513 00:16:52.71
214 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 08:06:52.99 63.495 00:16:52.99
215 SK GOGORA Milan Mikro 08:06:53.81 63.444 00:16:53.81
216 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 08:06:54.63 63.393 00:16:54.63
217 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 08:06:56.18 63.296 00:16:56.18
218 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:06:56.59 63.270 00:16:56.59
219 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 20 08:06:56.87 63.253 00:16:56.87
220 DE MSA RACING TEAM Marta. 08:06:58.24 63.168 00:16:58.24
221 DE SCHEPER Günter Giant 08:06:58.46 63.154 00:16:58.46
222 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 9 08:06:58.72 63.138 00:16:58.72
223 CZ REIN Jan Phil 08:07:00.72 63.014 00:17:00.72
224 CZ GRUBER Lubomír Jágr 08:07:01.30 62.979 00:17:01.30
225 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 08:07:01.84 62.945 00:17:01.84
226 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 08:07:03.06 62.870 00:17:03.06
227 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 08:07:03.46 62.846 00:17:03.46
228 CZ J.R.TEAM RS 4 08:07:03.72 62.830 00:17:03.72
229 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 08:07:05.19 62.740 00:17:05.19
230 SK HROZEN Peter Sanny 08:07:05.45 62.724 00:17:05.45
231 DE HUNTER TEAM Hunter 933 08:07:05.67 62.710 00:17:05.67
232 CZ KLEMENS Karel "A" Era 08:07:06.08 62.685 00:17:06.08
233 DE LECKE Theo & Markus Tynara 08:07:06.81 62.641 00:17:06.81
234 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 08:07:07.72 62.585 00:17:07.72
235 PL WÓJCIK Piotr Gold X 08:07:08.99 62.508 00:17:08.99
236 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 08:07:09.41 62.482 00:17:09.41
237 PL SEDLACEK Josef Turul 08:07:09.89 62.453 00:17:09.89
238 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 08:07:10.02 62.445 00:17:10.02
239 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:07:10.96 62.388 00:17:10.96
240 CZ SCHLEHOFER Michal Sirena 08:07:11.69 62.344 00:17:11.69
241 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 08:07:11.99 62.326 00:17:11.99
242 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 08:07:12.64 62.287 00:17:12.64
243 NL CORVO Tess 08:07:13.04 62.263 00:17:13.04
244 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:07:13.65 62.226 00:17:13.65
245 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 08:07:14.08 62.200 00:17:14.08
246 SK BALVOŇ Michal Pekna 08:07:15.46 62.117 00:17:15.46
247 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 08:07:15.74 62.101 00:17:15.74
248 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 08:07:15.98 62.086 00:17:15.98
249 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 08:07:16.04 62.083 00:17:16.04
250 CZ DUDA Přemysl Morava 08:07:16.08 62.080 00:17:16.08
251 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 08:07:17.69 61.984 00:17:17.69
252 CZ GROH Aleš Blue Flash 08:07:18.02 61.964 00:17:18.02
253 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 08:07:18.76 61.920 00:17:18.76
254 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 08:07:18.79 61.918 00:17:18.79
255 CZ GORCA TEAM Hela 08:07:20.32 61.827 00:17:20.32
256 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 08:07:20.88 61.794 00:17:20.88
257 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 08:07:21.09 61.781 00:17:21.09
258 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 08:07:21.38 61.764 00:17:21.38
259 HU GÁBOR Scheily Sch 525 08:07:21.66 61.748 00:17:21.66
260 PL WÓJCIK Piotr Gold 08:07:23.41 61.644 00:17:23.41
261 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:07:23.93 61.613 00:17:23.93
262 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 08:07:24.63 61.572 00:17:24.63
263 DE NO-WU Team NW 3 08:07:26.80 61.444 00:17:26.80
264 CZ KRET Jiří Gama 08:07:27.48 61.405 00:17:27.48
265 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 08:07:27.83 61.384 00:17:27.83
266 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 08:07:28.18 61.364 00:17:28.18
267 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 08:07:28.55 61.342 00:17:28.55
268 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 08:07:29.15 61.307 00:17:29.15
269 CZ MACHALA & HNILICA Team Mom 08:07:29.65 61.278 00:17:29.65
270 CZ DVOŘÁK Tomáš Ferrari 08:07:30.85 61.208 00:17:30.85
271 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 08:07:31.30 61.181 00:17:31.30
272 DE SCHWARM Claudia Kay Sue 08:07:31.92 61.145 00:17:31.92
273 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:07:32.58 61.107 00:17:32.58
274 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 08:07:34.87 60.974 00:17:34.87
275 AT NAGELHOFER Robert Safa 454 08:07:35.86 60.917 00:17:35.86
276 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 08:07:36.62 60.873 00:17:36.62
277 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 08:07:38.47 60.767 00:17:38.47
278 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 08:07:38.70 60.754 00:17:38.70
279 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 08:07:39.29 60.720 00:17:39.29
280 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Nettuno 08:07:39.82 60.690 00:17:39.82
281 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:07:40.43 60.655 00:17:40.43
282 CZ ECHTNER Antonín AR 1 08:07:40.61 60.644 00:17:40.61
283 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 08:07:41.48 60.595 00:17:41.48
284 CZ VLČEK Jiří Teo 08:07:42.89 60.514 00:17:42.89
285 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 08:07:43.24 60.494 00:17:43.24
286 CZ YOUNG STARS Maia 08:07:43.36 60.488 00:17:43.36
287 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 08:07:43.80 60.462 00:17:43.80
288 CZ KRET Jiří Líla 08:07:44.22 60.439 00:17:44.22
289 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 08:07:44.43 60.427 00:17:44.43
290 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 08:07:44.87 60.402 00:17:44.87
291 DE K.H.WICHERT Lendl 08:07:45.06 60.391 00:17:45.06
292 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 08:07:46.11 60.331 00:17:46.11
293 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 6 08:07:46.94 60.285 00:17:46.94
294 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Drago 08:07:47.71 60.241 00:17:47.71
295 SK NOCHTA Štefan Sofi 08:07:47.72 60.241 00:17:47.72
296 DE WITT Lutz LW 7 08:07:48.14 60.217 00:17:48.14
297 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 08:07:49.74 60.127 00:17:49.74
298 CZ BECHA Lubomír Hauten 08:07:50.69 60.073 00:17:50.69
299 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 08:07:52.13 59.993 00:17:52.13
300 AT GRATZER Marco Don Corleone 08:07:52.59 59.967 00:17:52.59
301 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 08:07:53.14 59.936 00:17:53.14
302 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 08:07:53.73 59.903 00:17:53.73
303 AT WIEFLER Alois Karl 08:07:54.25 59.874 00:17:54.25
304 CZ M & M RACING Nick 08:07:54.87 59.840 00:17:54.87
305 DE NO-WU Team NW 5 08:07:55.27 59.818 00:17:55.27
306 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 08:07:55.51 59.804 00:17:55.51
307 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 08:07:55.81 59.788 00:17:55.81
308 DE SCHEPER Günter Gimp 08:07:57.62 59.687 00:17:57.62
309 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 08:07:58.19 59.656 00:17:58.19
310 HU GÁBOR Scheily Sch 541 08:07:59.34 59.592 00:17:59.34
311 AT STRAIF Walter Walla 08:07:59.54 59.581 00:17:59.54
312 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 08:08:00.40 59.534 00:18:00.40
313 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 08:08:00.79 59.512 00:18:00.79
314 CZ M & M RACING Nikyterka 08:08:00.80 59.511 00:18:00.80
315 CZ MATOUŠEK Michal Daniel 08:08:03.45 59.366 00:18:03.45
316 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 08:08:03.64 59.356 00:18:03.64
317 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 08:08:04.22 59.324 00:18:04.22
318 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 08:08:09.77 59.022 00:18:09.77
319 CZ DUDA Rostislav Ares 08:08:10.30 58.993 00:18:10.30
320 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 08:08:10.79 58.966 00:18:10.79
321 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 08:08:11.35 58.936 00:18:11.35
322 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:08:12.42 58.878 00:18:12.42
323 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 08:08:12.84 58.856 00:18:12.84
324 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 08:08:14.19 58.783 00:18:14.19
325 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 08:08:14.58 58.762 00:18:14.58
326 DE NO-WU Team NW 1 08:08:15.37 58.720 00:18:15.37
327 BE COPPENS Peter Faither 08:08:16.42 58.664 00:18:16.42
328 BE GODDERIS Linda Sierens 08:08:19.36 58.507 00:18:19.36
329 AT GRATZER Werner Azzurro 08:08:21.05 58.417 00:18:21.05
330 DE SG SCHMIDT - SOMMER Apollon 08:08:22.30 58.351 00:18:22.30
331 CZ GERSPITZER Team GT 5 08:08:22.96 58.316 00:18:22.96
332 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 08:08:23.12 58.307 00:18:23.12
333 DE GOETZ Guenter GG 12 08:08:24.14 58.253 00:18:24.14
334 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 08:08:24.63 58.228 00:18:24.63
335 SK NOVÁK Pavel Stano 08:08:24.98 58.209 00:18:24.98
336 CZ EM-EKO.CZ Czemba 08:08:27.43 58.080 00:18:27.43
337 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 08:08:27.77 58.063 00:18:27.77
338 AT GRATZER Marco Claudius 08:08:28.04 58.048 00:18:28.04
339 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:08:30.87 57.901 00:18:30.87
340 CZ YOUNG STARS Anabell 08:08:31.25 57.881 00:18:31.25
341 PL MICHALAK Bogdan Tinka 08:08:31.73 57.856 00:18:31.73
342 CZ GROH Aleš Infinity 08:08:32.20 57.831 00:18:32.20
343 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 08:08:33.07 57.786 00:18:33.07
344 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 08:08:33.41 57.768 00:18:33.41
345 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 08:08:33.64 57.757 00:18:33.64
346 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 08:08:33.97 57.739 00:18:33.97
347 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 08:08:34.78 57.697 00:18:34.78
348 SK LAŠ Vladimír Las 3 08:08:35.50 57.660 00:18:35.50
349 IT CROCETTA Gabriele R 14 08:08:36.12 57.628 00:18:36.12
350 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 08:08:37.23 57.571 00:18:37.23
351 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 08:08:38.49 57.506 00:18:38.49
352 DE KUSSER Josef Quatro 2 08:08:38.53 57.504 00:18:38.53
353 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 08:08:40.17 57.420 00:18:40.17
354 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 08:08:40.55 57.400 00:18:40.55
355 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 08:08:40.67 57.394 00:18:40.67
356 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 08:08:41.41 57.356 00:18:41.41
357 PL KARDAS Michal Przemek 08:08:41.84 57.334 00:18:41.84
358 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 08:08:42.11 57.321 00:18:42.11
359 AT EDER Gerhard Jacky 08:08:42.66 57.293 00:18:42.66
360 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 08:08:43.63 57.243 00:18:43.63
361 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 08:08:44.20 57.214 00:18:44.20
362 HU FÖLDING Norbert FN 050 08:08:44.79 57.184 00:18:44.79
363 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 08:08:45.40 57.153 00:18:45.40
364 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:08:45.56 57.145 00:18:45.56
365 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 08:08:46.13 57.116 00:18:46.13
366 SK BALVOŇ Michal Mito 08:08:46.27 57.109 00:18:46.27
367 DE WITT Lutz LW 4 08:08:46.72 57.086 00:18:46.72
368 DE GOETZ Guenter GG 6 08:08:46.96 57.074 00:18:46.96
369 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 08:08:47.86 57.028 00:18:47.86
370 PL KARDAS Michal Marek. 08:08:48.75 56.983 00:18:48.75
371 DE HUNTER TEAM Hunter 033 08:08:49.48 56.947 00:18:49.48
372 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 08:08:50.20 56.910 00:18:50.20
373 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 08:08:50.53 56.894 00:18:50.53
374 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 08:08:50.71 56.885 00:18:50.71
375 CZ YOUNG STARS Ebigeil 08:08:51.47 56.846 00:18:51.47
376 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 08:08:52.49 56.795 00:18:52.49
377 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 08:08:52.97 56.771 00:18:52.97
378 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 08:08:53.98 56.721 00:18:53.98
379 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:08:54.79 56.680 00:18:54.79
380 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 08:08:55.18 56.661 00:18:55.18
381 SK PAJTA Vladimír Ruth 08:08:57.06 56.567 00:18:57.06
382 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 08:08:57.60 56.540 00:18:57.60
383 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 08:08:59.69 56.436 00:18:59.69
384 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 08:09:00.81 56.381 00:19:00.81
385 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 08:09:01.16 56.364 00:19:01.16
386 PL SEDLACEK Josef Kayla 08:09:03.50 56.248 00:19:03.50
387 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:09:04.37 56.206 00:19:04.37
388 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 08:09:05.02 56.174 00:19:05.02
389 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 08:09:06.97 56.078 00:19:06.97
390 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 08:09:07.06 56.074 00:19:07.06
391 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 08:09:09.28 55.965 00:19:09.28
392 BE MERGAERT Dirk Merina 08:09:10.78 55.893 00:19:10.78
393 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 08:09:11.04 55.880 00:19:11.04
394 HU WANG Baoli WB 802 08:09:13.17 55.777 00:19:13.17
395 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 08:09:13.73 55.750 00:19:13.73
396 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 08:09:19.89 55.454 00:19:19.89
397 CZ PETER Milan Bat 08:09:21.52 55.376 00:19:21.52
398 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 08:09:22.41 55.333 00:19:22.41
399 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 08:09:24.05 55.255 00:19:24.05
400 BE COPPENS Peter Stella 08:09:24.45 55.236 00:19:24.45
401 DE K.H.WICHERT Neumannova 08:09:24.69 55.225 00:19:24.69
402 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 08:09:25.90 55.168 00:19:25.90
403 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 08:09:26.18 55.154 00:19:26.18
404 CZ BEDNAŘÍK Josef Elda 08:09:26.87 55.122 00:19:26.87
405 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 08:09:28.19 55.060 00:19:28.19
406 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:09:28.58 55.041 00:19:28.58
407 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 08:09:28.87 55.028 00:19:28.87
408 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 08:09:29.44 55.001 00:19:29.44
409 DE FAMILIE JOEKEL Newton 08:09:30.64 54.944 00:19:30.64
410 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 08:09:31.70 54.895 00:19:31.70
411 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 08:09:32.32 54.866 00:19:32.32
412 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 08:09:33.27 54.821 00:19:33.27
413 DE HOOP Michael Hoofman 08:09:33.69 54.802 00:19:33.69
414 PL WÓJCIK Piotr Maxi 08:09:34.77 54.751 00:19:34.77
415 BG SOFIA TEAM Sobby 08:09:35.01 54.740 00:19:35.01
416 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 08:09:35.27 54.728 00:19:35.27
417 DE SPITZBERG Team Neuron 08:09:35.70 54.708 00:19:35.70
418 HU GÁBOR Scheily Sch 528 08:09:35.90 54.699 00:19:35.90
419 CH WIRZ Team Olomouc 08:09:36.60 54.666 00:19:36.60
420 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 08:09:37.98 54.602 00:19:37.98
421 PL KARDAS Michal Rafal 08:09:38.49 54.578 00:19:38.49
422 PL SEDLACEK Josef Ella 08:09:39.72 54.521 00:19:39.72
423 DE LANG Karl Heinz Langley 08:09:40.39 54.490 00:19:40.39
424 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 08:09:42.15 54.409 00:19:42.15
425 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 08:09:42.37 54.399 00:19:42.37
426 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 08:09:42.58 54.390 00:19:42.58
427 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 08:09:42.76 54.381 00:19:42.76
428 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 08:09:43.36 54.354 00:19:43.36
429 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 08:09:44.43 54.305 00:19:44.43
430 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 08:09:45.13 54.273 00:19:45.13
431 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 08:09:45.54 54.254 00:19:45.54
432 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 08:09:47.75 54.153 00:19:47.75
433 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 08:09:48.33 54.126 00:19:48.33
434 CZ KLEMENS Karel "B" James* 08:09:48.89 54.101 00:19:48.89
435 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 08:09:49.59 54.069 00:19:49.59
436 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 08:09:50.01 54.050 00:19:50.01
437 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 08:09:52.23 53.949 00:19:52.23
438 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 08:09:52.71 53.928 00:19:52.71
439 DE WILDECK Team WT 2 08:09:54.10 53.865 00:19:54.10
440 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 08:09:55.17 53.817 00:19:55.17
441 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Laco 08:09:55.58 53.798 00:19:55.58
442 DE KLÜBER Bernhard BK 1 08:09:55.78 53.789 00:19:55.78
443 BE MERGAERT Dirk Mercer 08:09:56.49 53.757 00:19:56.49
444 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 08:09:57.34 53.719 00:19:57.34
445 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 73 08:09:58.22 53.680 00:19:58.22
446 CZ BUREŠ Jaroslav André. 08:09:58.50 53.667 00:19:58.50
447 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 08:09:59.36 53.629 00:19:59.36
448 IT CROCETTA Gabriele R 06 08:09:59.98 53.601 00:19:59.98
449 SK GOGORA Milan Migo 08:10:00.32 53.586 00:20:00.32
450 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 08:10:00.87 53.561 00:20:00.87
451 CZ SÝKORA Jaromír Anna 08:10:01.13 53.550 00:20:01.13
452 DE WINGS 2 WIN Lena 56 08:10:01.70 53.524 00:20:01.70
453 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 08:10:02.18 53.503 00:20:02.18
454 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:10:04.12 53.417 00:20:04.12
455 HU FÖLDING Norbert FN 043 08:10:05.02 53.377 00:20:05.02
456 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 08:10:06.93 53.292 00:20:06.93
457 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 08:10:09.77 53.167 00:20:09.77
458 AT GRATZER Werner Werner 08:10:10.18 53.149 00:20:10.18
459 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 08:10:16.09 52.891 00:20:16.09
460 DE SPITZBERG Team Newie 08:10:17.86 52.814 00:20:17.86
461 AT GRATZER Werner Michi 08:10:18.64 52.780 00:20:18.64
462 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 08:10:19.42 52.746 00:20:19.42
463 AT GRATZER Marco Extrawurst 08:10:22.12 52.630 00:20:22.12
464 AT NÖRES & OFNER Team OK 2 08:10:22.72 52.604 00:20:22.72
465 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Sluníčko 08:10:23.62 52.565 00:20:23.62
466 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 08:10:24.03 52.548 00:20:24.03
467 DE SPRANG Matthias Best Euro 08:10:25.11 52.501 00:20:25.11
468 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 08:10:27.43 52.402 00:20:27.43
469 AT STRAIF Walter Waless 08:10:28.46 52.358 00:20:28.46
470 DE FAMILIE JOEKEL Curie 08:10:28.51 52.356 00:20:28.51
471 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 08:10:30.21 52.284 00:20:30.21
472 DE WITT Lutz LW 1 08:10:30.57 52.268 00:20:30.57
473 AT STEIRER Heinrich Ecki 08:10:34.22 52.114 00:20:34.22
474 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 08:10:36.07 52.036 00:20:36.07
475 AT SCHÖN Johann Christian 08:10:36.36 52.024 00:20:36.36
476 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 08:10:36.59 52.014 00:20:36.59
477 DE KUSSER Josef Lisa. 08:10:36.66 52.011 00:20:36.66
478 CZ GORCA TEAM Zara. 08:10:36.82 52.004 00:20:36.82
479 DE NO-WU Team NW 4 08:10:37.86 51.961 00:20:37.86
480 DE BELOW Harald OneEightyone 08:10:38.43 51.937 00:20:38.43
481 IT WONDER PIGEONS Team Scar. 08:10:39.92 51.874 00:20:39.92
482 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 08:10:40.22 51.862 00:20:40.22
483 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 08:10:40.99 51.830 00:20:40.99
484 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 08:10:41.60 51.804 00:20:41.60
485 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 08:10:41.83 51.795 00:20:41.83
486 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 08:10:42.12 51.782 00:20:42.12
487 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 08:10:42.30 51.775 00:20:42.30
488 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 08:10:42.51 51.766 00:20:42.51
489 NO SEAVAREID Martin MS 57 08:10:42.82 51.753 00:20:42.82
490 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 12 08:10:45.48 51.643 00:20:45.48
491 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Baron 08:10:46.02 51.620 00:20:46.02
492 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 08:10:48.90 51.501 00:20:48.90
493 CZ YOUNG STARS Raketa 08:10:50.40 51.440 00:20:50.40
494 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 08:10:52.43 51.356 00:20:52.43
495 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 08:10:53.05 51.331 00:20:53.05
496 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 08:10:53.70 51.304 00:20:53.70
497 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 08:10:54.99 51.251 00:20:54.99
498 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 08:10:55.77 51.220 00:20:55.77
499 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:10:56.82 51.177 00:20:56.82
500 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 191 08:10:57.96 51.130 00:20:57.96
501 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:10:58.08 51.126 00:20:58.08
502 CZ FAJMON Team FT 02 08:11:01.49 50.987 00:21:01.49
503 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:11:01.72 50.978 00:21:01.72
504 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 08:11:02.89 50.931 00:21:02.89
505 DE GOETZ Guenter GG 4 08:11:04.16 50.880 00:21:04.16
506 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 08:11:04.65 50.860 00:21:04.65
507 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 08:11:06.23 50.796 00:21:06.23
508 DE BELOW Harald OneEightysix 08:11:07.22 50.757 00:21:07.22
509 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 08:11:08.78 50.694 00:21:08.78
510 CZ DUDA Přemysl Dunaj 08:11:10.59 50.622 00:21:10.59
511 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:11:11.10 50.602 00:21:11.10
512 NL CORVO Milan+ 08:11:11.87 50.571 00:21:11.87
513 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 08:11:15.73 50.418 00:21:15.73
514 AT RADU Constantin Falconety 08:11:16.48 50.389 00:21:16.48
515 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 08:11:18.18 50.322 00:21:18.18
516 AT GASSER Reinhard Belluno One 08:11:18.57 50.306 00:21:18.57
517 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 08:11:19.67 50.263 00:21:19.67
518 DE BEHLKE Andreas Darkness 08:11:21.45 50.193 00:21:21.45
519 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 08:11:22.12 50.167 00:21:22.12
520 SK HROZEN Peter Rocky 08:11:22.50 50.152 00:21:22.50
521 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 08:11:25.27 50.044 00:21:25.27
522 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 08:11:26.46 49.998 00:21:26.46
523 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 08:11:27.29 49.965 00:21:27.29
524 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 08:11:28.08 49.935 00:21:28.08
525 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 08:11:28.90 49.903 00:21:28.90
526 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 08:11:34.82 49.675 00:21:34.82
527 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 08:11:37.37 49.577 00:21:37.37
528 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 08:11:38.20 49.546 00:21:38.20
529 DE SPRANG Matthias New Olympiade 08:11:38.58 49.531 00:21:38.58
530 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 08:11:40.34 49.464 00:21:40.34
531 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 08:11:41.16 49.433 00:21:41.16
532 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 08:11:43.10 49.359 00:21:43.10
533 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 08:11:44.22 49.317 00:21:44.22
534 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 08:11:45.92 49.253 00:21:45.92
535 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 08:11:46.76 49.221 00:21:46.76
536 PL ALICE & JACOB Team "A" Borowka 08:11:47.04 49.210 00:21:47.04
537 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 08:11:47.96 49.176 00:21:47.96
538 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:11:49.60 49.114 00:21:49.60
539 PL WOZNICA Józef Adenox 08:11:50.03 49.098 00:21:50.03
540 DE WITT Lutz LW 10 08:11:51.58 49.040 00:21:51.58
541 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:11:52.32 49.012 00:21:52.32
542 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 08:11:52.61 49.002 00:21:52.61
543 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ryan 08:11:53.49 48.969 00:21:53.49
544 NO HELGESEN Bjorn Ove Dapi 224 08:11:53.58 48.965 00:21:53.58
545 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 08:11:55.41 48.897 00:21:55.41
546 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 08:11:55.81 48.882 00:21:55.81
547 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie 08:11:56.84 48.844 00:21:56.84
548 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 08:11:59.97 48.728 00:21:59.97
549 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Lady 08:12:01.22 48.682 00:22:01.22
550 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:12:05.27 48.534 00:22:05.27
551 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 08:12:05.60 48.521 00:22:05.60
552 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Invincibile 08:12:05.85 48.512 00:22:05.85
553 SK GOGORA Milan Kago 08:12:06.17 48.501 00:22:06.17
554 CZ JANEČEK Petr Letec 08:12:07.44 48.454 00:22:07.44
555 CZ POSPÍŠIL Petr Pako 08:12:08.86 48.402 00:22:08.86
556 PL WOZNICA Józef Tosca 08:12:09.26 48.388 00:22:09.26
557 AT GRATZER Marco Dingl Dongl 08:12:09.59 48.376 00:22:09.59
558 CZ NERS Jaroslav Marie 08:12:10.97 48.326 00:22:10.97
559 CZ STRUŽKA Libor Mary 08:12:12.96 48.254 00:22:12.96
560 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 08:12:13.47 48.235 00:22:13.47
561 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 08:12:13.94 48.218 00:22:13.94
562 PL KOZLENIA Boguslawa Johanex 08:12:14.65 48.192 00:22:14.65
563 DE SG STEFFL Championess 08:12:16.94 48.110 00:22:16.94
564 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 08:12:18.34 48.060 00:22:18.34
565 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 10 08:12:19.94 48.002 00:22:19.94
566 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 7 08:12:24.22 47.849 00:22:24.22
567 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 10 08:12:24.67 47.833 00:22:24.67
568 DE MSA RACING TEAM Gnabry 08:12:27.04 47.749 00:22:27.04
569 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 08:12:27.64 47.728 00:22:27.64
570 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Saturno 08:12:27.89 47.719 00:22:27.89
571 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 08:12:28.49 47.698 00:22:28.49
572 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 08:12:28.88 47.684 00:22:28.88
573 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 08:12:31.52 47.591 00:22:31.52
574 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 08:12:39.73 47.304 00:22:39.73
575 CZ VACEK Josef Maruška 08:12:43.62 47.169 00:22:43.62
576 NO SEAVAREID Martin MS 55 08:12:47.38 47.039 00:22:47.38
577 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 08:12:48.14 47.013 00:22:48.14
578 CZ KUZNÍK Václav Dima 08:12:50.32 46.938 00:22:50.32
579 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waikik 08:12:51.80 46.887 00:22:51.80
580 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 08:12:52.72 46.856 00:22:52.72
581 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 08:12:54.79 46.785 00:22:54.79
582 AT WALDER Florian Nala 08:12:55.37 46.766 00:22:55.37
583 CZ SEDLÁK Vladislav Esbal 08:13:00.38 46.596 00:23:00.38
584 CZ MALACH Ladislav Kami 08:13:04.84 46.446 00:23:04.84
585 AT SCHÖN Johann Hans 08:13:05.79 46.414 00:23:05.79
586 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 2 08:13:08.17 46.334 00:23:08.17
587 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 08:13:09.94 46.275 00:23:09.94
588 SK HROZEN Peter Viktor 08:13:10.82 46.246 00:23:10.82
589 CZ KRET Jiří Morgy 08:13:12.17 46.201 00:23:12.17
590 CZ LANGER Bohuslav Grippen 08:13:13.72 46.150 00:23:13.72
591 DE LANG Karl Heinz Lango 08:13:15.48 46.092 00:23:15.48
592 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 7 08:13:24.99 45.780 00:23:24.99
593 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 08:13:28.27 45.673 00:23:28.27
594 NO SEAVAREID Martin MS 47 08:13:31.87 45.557 00:23:31.87
595 DE WITT Lutz LW 2 08:13:32.22 45.545 00:23:32.22
596 SK LAŠ Vladimír Las 11 08:13:34.08 45.485 00:23:34.08
597 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 18 08:13:36.21 45.417 00:23:36.21
598 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 08:13:38.47 45.345 00:23:38.47
599 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Cézar 08:13:41.39 45.251 00:23:41.39
600 BE VAN STICHEL Dirk Flash 08:13:42.95 45.202 00:23:42.95
601 CZ LANGER Bohuslav Bolt 08:13:45.64 45.117 00:23:45.64
602 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 08:13:47.31 45.064 00:23:47.31
603 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 08:13:48.50 45.026 00:23:48.50
604 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 3 08:13:50.32 44.969 00:23:50.32
605 BE MERGAERT Dirk Meridian 08:13:50.54 44.962 00:23:50.54
606 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 08:13:51.55 44.930 00:23:51.55
607 CZ BARÁNEK Josef Derby County 08:13:56.56 44.774 00:23:56.56
608 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 08:13:57.89 44.732 00:23:57.89
609 CZ BECHA Lubomír Žanet 08:14:01.20 44.629 00:24:01.20
610 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 77 08:14:03.56 44.557 00:24:03.56
611 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 08:14:11.28 44.319 00:24:11.28
612 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5 08:14:13.71 44.245 00:24:13.71
613 NL CORVO Luca 08:14:15.92 44.178 00:24:15.92
614 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 08:14:17.03 44.145 00:24:17.03
615 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 08:14:18.56 44.098 00:24:18.56
616 CZ FIALA Alois Ali 08:14:24.14 43.930 00:24:24.14
617 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 08:14:25.20 43.898 00:24:25.20
618 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 08:14:29.13 43.781 00:24:29.13
619 AT STEINER Alfred Amy 08:14:30.90 43.728 00:24:30.90
620 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 08:14:31.32 43.716 00:24:31.32
621 PL MICHALAK Bogdan Karol 08:14:34.42 43.624 00:24:34.42
622 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:14:34.85 43.611 00:24:34.85
623 DE LECKE Theo & Markus Tyson 08:14:36.67 43.557 00:24:36.67
624 AT GRATZER Marco Salvator 08:14:37.13 43.544 00:24:37.13
625 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 08:14:39.90 43.462 00:24:39.90
626 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 08:14:40.71 43.439 00:24:40.71
627 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 08:14:43.45 43.358 00:24:43.45
628 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 08:14:50.47 43.154 00:24:50.47
629 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 08:14:52.17 43.105 00:24:52.17
630 AT HÖLD Erich Pia 08:14:54.13 43.048 00:24:54.13
631 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:14:54.53 43.037 00:24:54.53
632 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:14:57.34 42.956 00:24:57.34
633 CZ J.R.TEAM RS 6 08:14:57.50 42.952 00:24:57.50
634 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10 08:14:58.19 42.932 00:24:58.19
635 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 08:15:03.44 42.782 00:25:03.44
636 HU VAÁRY Péter VP 018 08:15:05.08 42.735 00:25:05.08
637 AT NAGELHOFER Robert Selma 436 08:15:08.22 42.646 00:25:08.22
638 CZ HLAVINKA Josef Iva 08:15:11.61 42.551 00:25:11.61
639 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 08:15:13.06 42.510 00:25:13.06
640 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alvin 08:15:13.61 42.494 00:25:13.61
641 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 08:15:18.03 42.371 00:25:18.03
642 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:15:18.50 42.358 00:25:18.50
643 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 08:15:19.15 42.339 00:25:19.15
644 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Sissi. 08:15:19.84 42.320 00:25:19.84
645 IT CROCETTA Gabriele R 02 08:15:22.54 42.245 00:25:22.54
646 CZ GERSPITZER Team GT 6 08:15:23.30 42.224 00:25:23.30
647 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 08:15:23.67 42.214 00:25:23.67
648 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 08:15:24.86 42.181 00:25:24.86
649 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 08:15:25.28 42.169 00:25:25.28
650 CH ANDERHUB Oskar Angie 08:15:26.66 42.131 00:25:26.66
651 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:15:27.37 42.112 00:25:27.37
652 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 08:15:28.57 42.079 00:25:28.57
653 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:15:30.10 42.036 00:25:30.10
654 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 08:15:30.76 42.018 00:25:30.76
655 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:15:33.63 41.940 00:25:33.63
656 AT HÖLD Erich Emilie 08:15:34.83 41.907 00:25:34.83
657 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 08:15:37.84 41.825 00:25:37.84
658 NO HELGESEN Bjorn Ove Atomic Winter 08:15:39.77 41.772 00:25:39.77
659 NL CORVO Dominique 08:15:41.13 41.736 00:25:41.13
660 NL CORVO Tobias 08:15:41.62 41.722 00:25:41.62
661 CH WIRZ Team Vysocina 08:15:42.55 41.697 00:25:42.55
662 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 08:15:44.78 41.637 00:25:44.78
663 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Belske 08:15:46.52 41.590 00:25:46.52
664 CZ BARTL Pavel Spown 4 08:15:50.80 41.475 00:25:50.80
665 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:15:51.45 41.458 00:25:51.45
666 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 08:15:51.54 41.456 00:25:51.54
667 AT RADU Constantin Victoria 08:15:53.19 41.412 00:25:53.19
668 AT NAGELHOFER Robert Sina 441 08:15:57.52 41.296 00:25:57.52
669 IT ERBARU Ionut Tresse 08:16:01.94 41.180 00:26:01.94
670 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Stanislaw 08:16:05.65 41.082 00:26:05.65
671 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:16:09.79 40.974 00:26:09.79
672 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 08:16:11.89 40.919 00:26:11.89
673 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2 08:16:12.31 40.908 00:26:12.31
674 CZ BARTL Pavel Spown 5 08:16:13.01 40.890 00:26:13.01
675 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 11 08:16:15.98 40.813 00:26:15.98
676 NL PLOEG Bert Bergy 08:16:16.59 40.797 00:26:16.59
677 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 08:16:17.68 40.769 00:26:17.68
678 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 08:16:18.60 40.745 00:26:18.60
679 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 08:16:22.33 40.649 00:26:22.33
680 DE K.H.WICHERT Vitkova 08:16:22.84 40.636 00:26:22.84
681 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natalia 08:16:24.93 40.582 00:26:24.93
682 CZ SEDLÁK Vladislav Winchester 08:16:28.39 40.494 00:26:28.39
683 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Dream Pigeon 08:16:31.31 40.420 00:26:31.31
684 AT NÖRES Kurt Kuno 3 08:16:34.29 40.344 00:26:34.29
685 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 08:16:40.18 40.195 00:26:40.18
686 AT STRAIF Walter Waldin 08:16:41.59 40.160 00:26:41.59
687 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:16:44.42 40.089 00:26:44.42
688 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 2 08:16:47.35 40.016 00:26:47.35
689 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 08:16:53.17 39.872 00:26:53.17
690 AT GASSER Reinhard Hop 08:16:57.22 39.772 00:26:57.22
691 DE SIEBERT Dieter Simba 08:16:58.93 39.730 00:26:58.93
692 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party I. 08:17:02.83 39.634 00:27:02.83
693 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 08:17:03.69 39.613 00:27:03.69
694 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 08:17:04.31 39.598 00:27:04.31
695 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 08:17:04.95 39.583 00:27:04.95
696 DE LECKE Theo & Markus Tyssi 08:17:06.21 39.552 00:27:06.21
697 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 08:17:07.57 39.519 00:27:07.57
698 DE WITT Lutz LW 3 08:17:10.20 39.455 00:27:10.20
699 AT EDER Gerhard Lady Sue 08:17:10.64 39.445 00:27:10.64
700 IT GUTAS Mihai & Silviu Team Doki 08:17:17.90 39.270 00:27:17.90
701 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Allan 08:17:20.51 39.207 00:27:20.51
702 AT HÖLD Erich Raphael 08:17:25.64 39.085 00:27:25.64
703 DE SCHEPER Günter Gina 08:17:28.30 39.022 00:27:28.30
704 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Rot 16 08:17:32.29 38.928 00:27:32.29
705 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Honza 08:17:35.60 38.850 00:27:35.60
706 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:17:36.13 38.838 00:27:36.13
707 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 08:17:36.65 38.825 00:27:36.65
708 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 08:17:36.97 38.818 00:27:36.97
709 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 24 08:17:38.57 38.780 00:27:38.57
710 AT NAGELHOFER Robert Samu 425 08:17:41.66 38.708 00:27:41.66
711 CZ FAJMON Team FT 03 08:17:46.24 38.602 00:27:46.24
712 DE DEBUS Gerhard Berta. 08:17:46.50 38.596 00:27:46.50
713 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 08:17:46.81 38.589 00:27:46.81
714 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 08:17:48.37 38.553 00:27:48.37
715 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:17:48.94 38.539 00:27:48.94
716 DE SCHWARM Claudia Donato 08:17:49.30 38.531 00:27:49.30
717 CZ VÍTEK Jan Gabi. 08:17:53.34 38.438 00:27:53.34
718 DE GOETZ Guenter GG 5 08:17:55.93 38.379 00:27:55.93
719 PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK 08:18:00.31 38.279 00:28:00.31
720 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 08:18:06.95 38.128 00:28:06.95
721 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 08:18:07.14 38.124 00:28:07.14
722 CZ M & M RACING Margret 08:18:07.53 38.115 00:28:07.53
723 DE K.H.WICHERT Nedved 08:18:07.91 38.106 00:28:07.91
724 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexi 08:18:10.36 38.051 00:28:10.36
725 CZ BUREŠ Jaroslav Agni 08:18:11.23 38.031 00:28:11.23
726 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:18:11.94 38.016 00:28:11.94
727 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 08:18:12.57 38.001 00:28:12.57
728 CZ BARTL Josef Spown 11 08:18:13.15 37.988 00:28:13.15
729 CZ LANGER Bohuslav Fittipaldi 08:18:16.70 37.909 00:28:16.70
730 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 4 08:18:20.69 37.820 00:28:20.69
731 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 08:18:22.73 37.775 00:28:22.73
732 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 08:18:23.28 37.762 00:28:23.28
733 SK LUTERÁN Marek Amareko 08:18:24.48 37.736 00:28:24.48
734 AT SCHÖN Johann Rosi 08:18:26.03 37.702 00:28:26.03
735 DE SCHWARM Claudia Queen L 08:18:27.14 37.677 00:28:27.14
736 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 12 08:18:30.83 37.596 00:28:30.83
737 CZ REIN Jan Joe 08:18:31.82 37.574 00:28:31.82
738 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:18:33.07 37.547 00:28:33.07
739 NL CORVO Thea 08:18:33.55 37.536 00:28:33.55
740 AT STEIRER Heinrich Sani 08:18:33.99 37.526 00:28:33.99
741 CH ANDERHUB Oskar Anchor 08:18:36.30 37.476 00:28:36.30
742 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 08:18:37.33 37.453 00:28:37.33
743 NO HELGESEN Bjorn Ove Titus 08:18:37.78 37.444 00:28:37.78
744 CZ KLEMENS Karel "A" Endy 08:18:38.28 37.433 00:28:38.28
745 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Adela 08:18:41.28 37.368 00:28:41.28
746 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:18:43.11 37.328 00:28:43.11
747 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 08:18:43.47 37.320 00:28:43.47
748 AT NÖRES & OFNER Team OK 3 08:18:43.76 37.314 00:28:43.76
749 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Lady 08:18:45.84 37.269 00:28:45.84
750 DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Tornado 3 08:18:48.01 37.222 00:28:48.01
751 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 08:18:50.38 37.171 00:28:50.38
752 DE MSA RACING TEAM Mika 08:18:50.96 37.159 00:28:50.96
753 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Siluro 08:18:51.15 37.154 00:28:51.15
754 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Mercurio 08:18:54.74 37.078 00:28:54.74
755 PL KOZLENIA Artur Ceesx 08:18:57.34 37.022 00:28:57.34
756 DE KUSSER Josef Quatro 08:19:00.99 36.944 00:29:00.99
757 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 08:19:02.06 36.922 00:29:02.06
758 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 08:19:02.69 36.908 00:29:02.69
759 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:19:05.67 36.845 00:29:05.67
760 IT BRAMANTE Davide Best 08:19:10.52 36.743 00:29:10.52
761 CZ BARTL Josef Spown 8 08:19:13.36 36.684 00:29:13.36
762 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold 08:19:17.24 36.603 00:29:17.24
763 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 08:19:18.33 36.580 00:29:18.33
764 DE SCHEPER Günter Gigio 08:19:20.13 36.543 00:29:20.13
765 CZ GRUBER Simon "A" Simon* 08:19:24.10 36.461 00:29:24.10
766 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 08:19:24.90 36.444 00:29:24.90
767 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 08:19:25.44 36.433 00:29:25.44
768 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 08:19:26.12 36.419 00:29:26.12
769 AT NAGELHOFER Robert Sven 450 08:19:27.52 36.390 00:29:27.52
770 CZ BARTL Josef Spown 12 08:19:30.53 36.328 00:29:30.53
771 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 5 08:19:33.47 36.268 00:29:33.47
772 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 08:19:36.44 36.207 00:29:36.44
773 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 08:19:36.55 36.205 00:29:36.55
774 DE RUSSIN Christian Karin 08:19:44.01 36.054 00:29:44.01
775 IT GREG Mihai No Name One 08:20:07.57 35.584 00:30:07.57
776 NL DOLDERSUM & Zn. Nedved. 08:20:15.32 35.432 00:30:15.32
777 NL PLOEG Bert Berber 08:20:16.97 35.400 00:30:16.97
778 PL WÓJCIK Piotr Taxi 08:20:23.86 35.266 00:30:23.86
779 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 08:20:28.40 35.178 00:30:28.40
780 AT WIMMER Karl Noah 08:20:31.27 35.123 00:30:31.27
781 SK NOCHTA Štefan Erik. 08:20:35.37 35.045 00:30:35.37
782 DE SIEBERT Dieter Sirin 08:20:36.63 35.021 00:30:36.63
783 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 08:20:39.14 34.973 00:30:39.14
784 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 08:20:39.87 34.959 00:30:39.87
785 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 08:20:40.32 34.950 00:30:40.32
786 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 08:20:41.09 34.936 00:30:41.09
787 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:20:44.35 34.874 00:30:44.35
788 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 08:20:46.46 34.834 00:30:46.46
789 DE NAKOTT Ludwig Big Harry 08:20:48.09 34.803 00:30:48.09
790 SK PAJTA Vladimír Riko 08:20:55.40 34.666 00:30:55.40
791 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:20:55.50 34.665 00:30:55.50
792 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 08:20:56.98 34.637 00:30:56.98
793 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 08:20:57.47 34.628 00:30:57.47
794 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 08:20:58.93 34.601 00:30:58.93
795 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 08:21:02.49 34.534 00:31:02.49
796 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 08:21:07.43 34.443 00:31:07.43
797 SK NOVÁK Matej Valter 08:21:11.66 34.365 00:31:11.66
798 DE KLÜBER Bernhard BK 2 08:21:20.43 34.205 00:31:20.43
799 SK NOVÁK Matej Sedmička 08:21:21.05 34.194 00:31:21.05
800 CZ GORCA TEAM Marek* 08:21:41.09 33.833 00:31:41.09
801 CZ VRCHLABÍ Team Hora 08:21:46.89 33.730 00:31:46.89
802 DE SIEBERT Dieter Silver 08:21:48.11 33.709 00:31:48.11
803 CZ ECHTNER Antonín AR 3 08:21:57.62 33.542 00:31:57.62
804 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 08:21:59.23 33.513 00:31:59.23
805 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 08:22:03.52 33.439 00:32:03.52
806 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 08:22:18.21 33.185 00:32:18.21
807 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:22:28.65 33.007 00:32:28.65
808 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 08:22:41.14 32.797 00:32:41.14
809 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 08:22:50.66 32.639 00:32:50.66
810 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 08:23:05.95 32.388 00:33:05.95
811 CZ GORCA TEAM Fany 08:23:06.37 32.381 00:33:06.37
812 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 08:23:14.45 32.249 00:33:14.45
813 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 08:23:14.50 32.249 00:33:14.50
814 DE HOOP Michael Hoodoo 08:23:16.84 32.211 00:33:16.84
815 PL KOZLENIA Boguslawa Gunix 08:23:53.61 31.628 00:33:53.61
816 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 08:23:59.66 31.535 00:33:59.66
817 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 08:24:05.32 31.447 00:34:05.32
818 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 08:24:51.61 30.751 00:34:51.61
819 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 08:25:09.75 30.487 00:35:09.75
820 CZ KONOPÍK Jiří Yps 08:25:10.34 30.479 00:35:10.34
821 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:25:12.56 30.446 00:35:12.56
822 NL SIMONSZ Henk Princess 08:25:14.09 30.424 00:35:14.09
823 CZ KUZNÍK Václav Kamča 08:25:22.71 30.301 00:35:22.71
824 CZ BARÁNEK Josef Hurikán. 08:25:28.98 30.212 00:35:28.98
825 SK PRIEHODA Ján a Ivana Júlia. 08:25:32.94 30.156 00:35:32.94
826 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:25:37.96 30.085 00:35:37.96
827 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 08:25:46.19 29.969 00:35:46.19
828 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:26:42.66 29.201 00:36:42.66
829 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 08:26:56.54 29.018 00:36:56.54
830 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Anna* 08:27:14.85 28.780 00:37:14.85
831 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 08:27:16.56 28.758 00:37:16.56
832 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 08:27:19.12 28.726 00:37:19.12
833 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:27:33.27 28.545 00:37:33.27
834 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 08:27:34.17 28.534 00:37:34.17
835 CZ BECHA Lubomír Hanny 08:27:48.76 28.350 00:37:48.76
836 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:27:55.20 28.270 00:37:55.20
837 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 08:27:58.28 28.232 00:37:58.28
838 AT GRATZER Marco Semperer 08:27:59.45 28.217 00:37:59.45
839 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 08:28:38.09 27.747 00:38:38.09
840 DE GOETZ Guenter GG 1 08:29:00.26 27.484 00:39:00.26
841 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 08:29:02.93 27.453 00:39:02.93
842 CZ STRUŽKA Libor Tom* 08:29:08.29 27.390 00:39:08.29
843 CZ GROH Aleš Blue Effect 08:29:34.04 27.093 00:39:34.04
844 DE KLÜBER Bernhard BK 3 08:29:48.11 26.933 00:39:48.11
845 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 08:30:13.68 26.648 00:40:13.68
846 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:30:23.14 26.544 00:40:23.14
847 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 08:30:23.82 26.537 00:40:23.82
848 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 08:30:32.07 26.447 00:40:32.07
849 SK BALVOŇ Michal Dada 08:30:51.56 26.236 00:40:51.56
850 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:30:53.36 26.217 00:40:53.36
851 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:31:41.18 25.716 00:41:41.18
852 AT WENZ Alfred Oliver 08:31:49.21 25.634 00:41:49.21
853 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 08:31:59.68 25.527 00:41:59.68
854 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 08:32:43.66 25.089 00:42:43.66
855 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 08:33:16.23 24.774 00:43:16.23
856 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:33:44.94 24.503 00:43:44.94
857 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 08:34:21.72 24.165 00:44:21.72
858 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:34:24.01 24.144 00:44:24.01
859 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 08:34:40.77 23.993 00:44:40.77
860 CZ GRUBER Simon "B" Katie 08:35:23.08 23.620 00:45:23.08
861 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 08:36:08.09 23.236 00:46:08.09
862 CZ STRUŽKA Libor Síma 08:36:21.28 23.126 00:46:21.28
863 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 08:36:22.54 23.116 00:46:22.54
864 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 08:36:24.17 23.102 00:46:24.17
865 CZ SCHLEHOFER Michal Scandalli 08:36:26.85 23.080 00:46:26.85
866 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 232 08:36:29.55 23.057 00:46:29.55
867 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 08:36:35.91 23.005 00:46:35.91
868 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 08:36:41.84 22.956 00:46:41.84
869 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 08:36:42.91 22.948 00:46:42.91
870 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 08:36:43.30 22.944 00:46:43.30
871 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 08:36:43.41 22.943 00:46:43.41
872 PL WOZNICA Józef Lindor 08:36:43.89 22.940 00:46:43.89
873 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 08:36:44.14 22.938 00:46:44.14
874 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 08:36:44.34 22.936 00:46:44.34
875 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 08:36:44.68 22.933 00:46:44.68
876 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 08:36:46.81 22.916 00:46:46.81
877 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 08:36:47.02 22.914 00:46:47.02
878 CZ REIN Jan Ellie 08:36:48.81 22.899 00:46:48.81
879 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 08:36:49.29 22.895 00:46:49.29
880 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 08:36:53.48 22.861 00:46:53.48
881 CZ GROH Aleš Blue Brutus 08:36:56.39 22.838 00:46:56.39
882 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 08:36:58.05 22.824 00:46:58.05
883 PL PALENTKA Janusz J 14 08:36:58.50 22.821 00:46:58.50
884 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 08:37:04.81 22.770 00:47:04.81
885 DE SPRANG Matthias Future 08:37:05.20 22.767 00:47:05.20
886 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 8 08:37:05.45 22.765 00:47:05.45
887 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 08:37:05.86 22.761 00:47:05.86
888 AT GRATZER Marco Nero 08:37:06.63 22.755 00:47:06.63
889 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 08:37:07.44 22.748 00:47:07.44
890 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 08:37:09.70 22.730 00:47:09.70
891 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 08:37:11.93 22.712 00:47:11.93
892 CZ REIN Jan Shannon 08:37:13.69 22.698 00:47:13.69
893 DE SG STEFFL Favorit 08:37:15.32 22.685 00:47:15.32
894 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 08:37:15.57 22.683 00:47:15.57
895 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 08:37:15.89 22.681 00:47:15.89
896 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 08:37:16.03 22.680 00:47:16.03
897 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8 08:37:16.91 22.673 00:47:16.91
898 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 08:37:17.54 22.668 00:47:17.54
899 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Turbo 08:37:18.74 22.658 00:47:18.74
900 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 08:37:27.39 22.589 00:47:27.39
901 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 08:37:29.62 22.571 00:47:29.62
902 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 08:37:30.06 22.568 00:47:30.06
903 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 08:37:32.24 22.551 00:47:32.24
904 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 08:37:33.06 22.544 00:47:33.06
905 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:37:37.74 22.507 00:47:37.74
906 AT EDER Gerhard Rambo 08:37:38.45 22.502 00:47:38.45
907 DE KUSSER Josef Angel. 08:37:38.67 22.500 00:47:38.67
908 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 08:37:38.77 22.499 00:47:38.77
909 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 08:37:42.56 22.469 00:47:42.56
910 CZ MAKANAKI Team Stodo 08:37:43.09 22.465 00:47:43.09
911 SK BINDAS Štefan jun. Elss 08:37:44.93 22.451 00:47:44.93
912 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 08:37:45.12 22.449 00:47:45.12
913 DE K.H.WICHERT Zatopek 08:37:49.92 22.412 00:47:49.92
914 AT WIMMER Karl Lilli 08:37:51.12 22.402 00:47:51.12
915 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 08:37:52.32 22.393 00:47:52.32
916 CZ VRCHLABÍ Team Němec 08:37:53.23 22.386 00:47:53.23
917 PL KOZLENIA Artur Chicox 08:37:55.62 22.367 00:47:55.62
918 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 08:37:56.13 22.363 00:47:56.13
919 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:37:56.38 22.361 00:47:56.38
920 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 08:37:56.91 22.357 00:47:56.91
921 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:37:57.48 22.353 00:47:57.48
922 BE DECOENE MARC Team Lieveke 08:37:58.80 22.343 00:47:58.80
923 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 08:37:59.67 22.336 00:47:59.67
924 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 08:38:01.61 22.321 00:48:01.61
925 CZ KOCIÁN Milan Messi 08:38:02.44 22.314 00:48:02.44
926 SK LAŠ Vladimír Las 9 08:38:03.67 22.305 00:48:03.67
927 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 08:38:05.78 22.289 00:48:05.78
928 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 08:38:06.27 22.285 00:48:06.27
929 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 08:38:06.89 22.280 00:48:06.89
930 CZ VRCHLABÍ Team Černá 08:38:08.45 22.268 00:48:08.45
931 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 08:38:09.46 22.260 00:48:09.46
932 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 08:38:09.97 22.256 00:48:09.97
933 AT NÖRES Kurt Kuno 1 08:38:12.16 22.239 00:48:12.16
934 DE ROHE Pascal Robb Stark 08:38:15.83 22.211 00:48:15.83
935 CH ANDERHUB Oskar Antic 08:38:16.11 22.209 00:48:16.11
936 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:38:17.88 22.196 00:48:17.88
937 PL SEDLACEK Josef Karlin 08:38:18.70 22.189 00:48:18.70
938 PL KARDAS Michal Huub 08:38:19.48 22.183 00:48:19.48
939 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 08:38:20.16 22.178 00:48:20.16
940 DE HÖRNIG Rainer HR 92 08:38:20.72 22.174 00:48:20.72
941 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:38:22.64 22.159 00:48:22.64
942 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:38:23.07 22.156 00:48:23.07
943 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 08:38:27.94 22.119 00:48:27.94
944 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:38:30.28 22.101 00:48:30.28
945 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 08:38:31.97 22.088 00:48:31.97
946 NL CORVO Charlotte 08:38:32.08 22.087 00:48:32.08
947 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 08:38:32.46 22.084 00:48:32.46
948 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:38:32.68 22.083 00:48:32.68
949 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 08:38:33.09 22.080 00:48:33.09
950 SK LAŠ Vladimír Las 12 08:38:33.64 22.075 00:48:33.64
951 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 08:38:34.62 22.068 00:48:34.62
952 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 08:38:35.27 22.063 00:48:35.27
953 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 08:38:36.72 22.052 00:48:36.72
954 DE GOETZ Guenter GG 2 08:38:40.34 22.025 00:48:40.34
955 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Lucka 08:38:40.64 22.023 00:48:40.64
956 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:38:43.02 22.005 00:48:43.02
957 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 08:38:44.30 21.995 00:48:44.30
958 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 08:38:46.29 21.980 00:48:46.29
959 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:38:47.88 21.968 00:48:47.88
960 CZ MALACH Ladislav Kimi 08:38:48.86 21.961 00:48:48.86
961 CZ ZEMAN Petr Lucka. 08:38:49.60 21.955 00:48:49.60
962 BG SOFIA TEAM Sony 08:38:50.32 21.950 00:48:50.32
963 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 08:38:52.25 21.935 00:48:52.25
964 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 08:38:53.49 21.926 00:48:53.49
965 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 08:38:54.39 21.919 00:48:54.39
966 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 08:38:55.36 21.912 00:48:55.36
967 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 08:38:55.59 21.910 00:48:55.59
968 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 08:38:59.63 21.880 00:48:59.63
969 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 08:39:00.52 21.874 00:49:00.52
970 SK PAJTA Vladimír Pinka 08:39:02.27 21.861 00:49:02.27
971 SK RADO & DRAGO Team Ivory 08:39:06.55 21.829 00:49:06.55
972 PL WOZNICA Józef Kid 08:39:07.42 21.822 00:49:07.42
973 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 08:39:07.61 21.821 00:49:07.61
974 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 08:39:08.69 21.813 00:49:08.69
975 DE HÖRNIG Rainer HR 58 08:39:09.48 21.807 00:49:09.48
976 DE MSA RACING TEAM Nova 08:39:12.38 21.786 00:49:12.38
977 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 08:39:15.39 21.764 00:49:15.39
978 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 08:39:15.88 21.760 00:49:15.88
979 CZ VLČEK Jiří Davidson 08:39:23.14 21.707 00:49:23.14
980 BE DECOENE MARC Team Jerommeke 08:39:24.92 21.694 00:49:24.92
981 CZ HLAVINKA Josef Berta 08:39:25.15 21.692 00:49:25.15
982 AT WENZ Alfred Freddy 08:39:27.35 21.676 00:49:27.35
983 CZ ŠIK Jaroslav Erik 08:39:28.62 21.667 00:49:28.62
984 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 08:39:29.01 21.664 00:49:29.01
985 CZ PM Team Popr 08:39:29.63 21.659 00:49:29.63
986 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 08:39:31.86 21.643 00:49:31.86
987 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 08:39:33.48 21.631 00:49:33.48
988 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 08:39:34.66 21.623 00:49:34.66
989 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 08:39:36.20 21.611 00:49:36.20
990 SK RADO & DRAGO Team Iris 08:39:36.85 21.607 00:49:36.85
991 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 08:39:38.34 21.596 00:49:38.34
992 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 08:39:45.80 21.542 00:49:45.80
993 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 08:39:53.70 21.485 00:49:53.70
994 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 08:39:54.14 21.482 00:49:54.14
995 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:39:55.66 21.471 00:49:55.66
996 DE WINGS 2 WIN Alex 31 08:39:57.28 21.459 00:49:57.28
997 DE K.H.WICHERT Sablikova 08:39:57.50 21.458 00:49:57.50
998 CZ VLČEK Jiří Harley 08:39:58.32 21.452 00:49:58.32
999 BG SOFIA TEAM Sorbon 08:40:00.98 21.433 00:50:00.98
1000 CZ DUDA Rostislav Athéna 08:40:01.65 21.428 00:50:01.65
1001 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:40:03.06 21.418 00:50:03.06
1002 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 08:40:09.50 21.372 00:50:09.50
1003 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 08:40:10.19 21.367 00:50:10.19
1004 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 08:40:12.46 21.351 00:50:12.46
1005 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 08:40:12.50 21.351 00:50:12.50
1006 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 08:40:16.70 21.321 00:50:16.70
1007 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 08:40:25.26 21.261 00:50:25.26
1008 DE FAMILIE JOEKEL Planck 08:40:25.85 21.257 00:50:25.85
1009 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 08:40:31.88 21.215 00:50:31.88
1010 DE SCHÜTZE Jörn Raph 08:40:33.19 21.205 00:50:33.19
1011 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 08:40:34.67 21.195 00:50:34.67
1012 CZ MOTRE Vasil Ivan 08:40:34.86 21.194 00:50:34.86
1013 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 08:40:42.37 21.141 00:50:42.37
1014 CZ ZEMAN Petr Jiří 08:40:49.39 21.093 00:50:49.39
1015 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Tornado. 08:40:51.90 21.075 00:50:51.90
1016 DE LANG Karl Heinz Langstory 08:40:52.62 21.070 00:50:52.62
1017 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 08:40:54.92 21.055 00:50:54.92
1018 CZ KAREL TEAM Bagio 08:40:59.38 21.024 00:50:59.38
1019 DE DEBUS Gerhard Frieda 08:41:03.10 20.998 00:51:03.10
1020 SK GOGORA Milan Koko 08:41:08.66 20.960 00:51:08.66
1021 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 08:41:09.92 20.952 00:51:09.92
1022 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 08:41:10.21 20.950 00:51:10.21
1023 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:41:13.08 20.930 00:51:13.08
1024 CZ REIN Jan Robbie 08:41:13.64 20.926 00:51:13.64
1025 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 08:41:16.27 20.908 00:51:16.27
1026 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 08:41:16.58 20.906 00:51:16.58
1027 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 08:41:18.25 20.895 00:51:18.25
1028 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 08:41:18.75 20.892 00:51:18.75
1029 CZ FAJMON Team FT 06 08:41:23.15 20.862 00:51:23.15
1030 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 08:41:24.28 20.854 00:51:24.28
1031 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:41:24.62 20.852 00:51:24.62
1032 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 08:41:33.19 20.794 00:51:33.19
1033 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 08:41:35.61 20.778 00:51:35.61
1034 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Lisana 08:41:36.93 20.769 00:51:36.93
1035 AT STEINER Alfred Aika 08:41:37.64 20.764 00:51:37.64
1036 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 08:41:45.98 20.708 00:51:45.98
1037 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:41:47.39 20.699 00:51:47.39
1038 CZ BODY Andrej Kobra 08:41:47.54 20.698 00:51:47.54
1039 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 08:41:49.85 20.683 00:51:49.85
1040 CZ VACEK Josef Vajda 08:41:52.53 20.665 00:51:52.53
1041 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 08:41:53.16 20.661 00:51:53.16
1042 CZ JANEČEK Petr Libentína 08:41:56.91 20.636 00:51:56.91
1043 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 08:41:57.26 20.634 00:51:57.26
1044 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 08:41:58.03 20.628 00:51:58.03
1045 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck I. 08:41:59.97 20.616 00:51:59.97
1046 DE GOETZ Guenter GG 11 08:42:00.79 20.610 00:52:00.79
1047 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Last Chance 08:42:02.11 20.601 00:52:02.11
1048 CZ KLEMENS Karel "B" Rony. 08:42:03.63 20.591 00:52:03.63
1049 DE KLÜBER Bernhard BK 6 08:42:04.03 20.589 00:52:04.03
1050 DE K.H.WICHERT Zelezny 08:42:07.10 20.569 00:52:07.10
1051 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 08:42:10.17 20.548 00:52:10.17
1052 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 08:42:10.42 20.547 00:52:10.42
1053 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 08:42:10.87 20.544 00:52:10.87
1054 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 08:42:12.46 20.533 00:52:12.46
1055 AT NÖRES Kurt Kuno 6 08:42:13.73 20.525 00:52:13.73
1056 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 08:42:15.72 20.512 00:52:15.72
1057 DE SCHEPER Günter Giddy 08:42:16.23 20.509 00:52:16.23
1058 AT WENZ Alfred Viki 08:42:16.27 20.508 00:52:16.27
1059 CZ NOVOSAD František Berta N 08:42:16.54 20.507 00:52:16.54
1060 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 08:42:16.70 20.506 00:52:16.70
1061 CZ MAKANAKI Team Makanaki 08:42:17.03 20.503 00:52:17.03
1062 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 08:42:18.91 20.491 00:52:18.91
1063 CZ HLAVINKA Josef Limburg 08:42:20.64 20.480 00:52:20.64
1064 CZ HLAVINKA Josef Kvído 08:42:23.37 20.462 00:52:23.37
1065 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 08:42:24.35 20.456 00:52:24.35
1066 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 08:42:24.42 20.455 00:52:24.42
1067 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 08:42:25.79 20.446 00:52:25.79
1068 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:42:27.05 20.438 00:52:27.05
1069 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mariana 08:42:28.06 20.432 00:52:28.06
1070 IT CAPLEA Doru Doru 6 08:42:29.52 20.422 00:52:29.52
1071 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 08:42:30.99 20.413 00:52:30.99
1072 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 08:42:33.29 20.398 00:52:33.29
1073 IT WONDER PIGEONS Team Makulu 08:42:35.92 20.381 00:52:35.92
1074 AT STRAIF Walter Wallin 08:42:37.22 20.372 00:52:37.22
1075 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:42:39.56 20.357 00:52:39.56
1076 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:42:42.02 20.341 00:52:42.02
1077 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 08:42:42.55 20.338 00:52:42.55
1078 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czech Hope 2.0 08:42:45.89 20.317 00:52:45.89
1079 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 08:42:46.46 20.313 00:52:46.46
1080 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 08:42:48.37 20.301 00:52:48.37
1081 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 08:42:48.86 20.298 00:52:48.86
1082 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:42:49.91 20.291 00:52:49.91
1083 AT STRAIF Walter Waletto 08:42:50.43 20.287 00:52:50.43
1084 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 08:42:53.06 20.271 00:52:53.06
1085 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 08:42:53.30 20.269 00:52:53.30
1086 CZ SÝKORA Jaromír Syky 08:42:57.42 20.243 00:52:57.42
1087 PL WOZNICA Józef Szpak 08:42:57.94 20.240 00:52:57.94
1088 CZ GERSPITZER Team GT 1 08:43:02.21 20.212 00:53:02.21
1089 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 08:43:02.85 20.208 00:53:02.85
1090 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 08:43:04.24 20.199 00:53:04.24
1091 SK NOCHTA Štefan Sisa 08:43:04.42 20.198 00:53:04.42
1092 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 08:43:06.06 20.188 00:53:06.06
1093 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 08:43:06.87 20.183 00:53:06.87
1094 CZ MAKANAKI Team André 08:43:13.52 20.141 00:53:13.52
1095 AT NÖRES Kurt Kuno 4 08:43:14.01 20.138 00:53:14.01
1096 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 08:43:14.91 20.132 00:53:14.91
1097 AT HÖLD Erich Elias 08:43:20.07 20.100 00:53:20.07
1098 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 08:43:21.79 20.089 00:53:21.79
1099 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 08:43:24.12 20.074 00:53:24.12
1100 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 08:43:28.97 20.044 00:53:28.97
1101 DE DEBUS Gerhard Helene 08:43:29.25 20.042 00:53:29.25
1102 DE NO-WU Team NW 6 08:43:29.94 20.038 00:53:29.94
1103 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:43:31.01 20.031 00:53:31.01
1104 AT STEINER Alfred Aila 08:43:31.91 20.025 00:53:31.91
1105 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 08:44:25.13 19.699 00:54:25.13
1106 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 08:44:34.34 19.644 00:54:34.34
1107 PL KARDAS Michal Raul 08:44:40.28 19.608 00:54:40.28
1108 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 08:44:44.20 19.585 00:54:44.20
1109 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 08:44:49.62 19.552 00:54:49.62
1110 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 08:45:02.01 19.479 00:55:02.01
1111 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:45:05.97 19.456 00:55:05.97
1112 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 08:45:10.96 19.426 00:55:10.96
1113 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 08:45:15.32 19.401 00:55:15.32
1114 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Leoš 08:45:41.63 19.248 00:55:41.63
1115 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 08:45:42.29 19.244 00:55:42.29
1116 CZ LUKÁŠ Jan Fast 08:45:47.25 19.216 00:55:47.25
1117 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 08:45:51.71 19.190 00:55:51.71
1118 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 08:45:58.31 19.152 00:55:58.31
1119 CZ PETER Milan Pat 08:46:01.94 19.132 00:56:01.94
1120 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 08:46:02.86 19.127 00:56:02.86
1121 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 08:46:09.95 19.086 00:56:09.95
1122 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 08:46:10.31 19.084 00:56:10.31
1123 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 08:46:13.18 19.068 00:56:13.18
1124 CZ KONEČNÝ Vlastimil Atos 08:46:18.56 19.038 00:56:18.56
1125 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:46:20.70 19.026 00:56:20.70
1126 DE WITT Lutz LW 12 08:46:22.99 19.013 00:56:22.99
1127 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 08:46:23.13 19.012 00:56:23.13
1128 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 08:46:23.81 19.008 00:56:23.81
1129 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 08:46:25.07 19.001 00:56:25.07
1130 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 08:46:25.88 18.997 00:56:25.88
1131 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 08:46:30.32 18.972 00:56:30.32
1132 NL PLOEG Bert Berwin 08:46:32.89 18.957 00:56:32.89
1133 DE SG STEFFL Algarve Dromer 08:46:34.34 18.949 00:56:34.34
1134 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 08:46:43.25 18.900 00:56:43.25
1135 CZ BECHA Lubomír Knok 08:46:43.55 18.898 00:56:43.55
1136 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 08:46:46.43 18.882 00:56:46.43
1137 DE KUSSER Josef Zeus 08:46:47.04 18.879 00:56:47.04
1138 DE RUSSIN Christian Caro 08:46:49.76 18.863 00:56:49.76
1139 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 08:46:50.72 18.858 00:56:50.72
1140 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 08:46:54.09 18.840 00:56:54.09
1141 CZ KRET Jiří Beta 08:46:55.93 18.829 00:56:55.93
1142 DE SG STEFFL Hannes 08:47:05.01 18.780 00:57:05.01
1143 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 08:47:05.84 18.775 00:57:05.84
1144 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 08:47:09.83 18.753 00:57:09.83
1145 CZ YOUNG STARS Maťánek 08:47:11.65 18.743 00:57:11.65
1146 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 11 08:47:16.27 18.718 00:57:16.27
1147 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 08:47:16.50 18.717 00:57:16.50
1148 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 08:47:17.12 18.713 00:57:17.12
1149 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 08:47:18.44 18.706 00:57:18.44
1150 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 08:47:18.73 18.705 00:57:18.73
1151 DE WITT Lutz LW 11 08:47:28.92 18.649 00:57:28.92
1152 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Nancy 08:47:32.73 18.629 00:57:32.73
1153 DE HOOP Michael Hooligan 08:47:37.78 18.602 00:57:37.78
1154 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 08:47:39.83 18.591 00:57:39.83
1155 DE WITT Lutz LW 9 08:47:42.63 18.575 00:57:42.63
1156 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 08:47:43.20 18.572 00:57:43.20
1157 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larsen 08:47:43.81 18.569 00:57:43.81
1158 DE DEBUS Gerhard Karl* 08:47:45.41 18.561 00:57:45.41
1159 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:47:50.13 18.535 00:57:50.13
1160 PL MICHALAK Bogdan Sienka 08:47:51.27 18.529 00:57:51.27
1161 DE LANG Karl Heinz Langston 08:47:52.87 18.521 00:57:52.87
1162 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 08:47:57.46 18.496 00:57:57.46
1163 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 08:47:57.79 18.495 00:57:57.79
1164 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 08:47:59.26 18.487 00:57:59.26
1165 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 08:47:59.98 18.483 00:57:59.98
1166 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 08:48:00.56 18.480 00:58:00.56
1167 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 08:48:02.36 18.470 00:58:02.36
1168 CZ REIN Jan Don 08:48:02.79 18.468 00:58:02.79
1169 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 08:48:04.20 18.460 00:58:04.20
1170 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 08:48:04.72 18.458 00:58:04.72
1171 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 08:48:08.19 18.439 00:58:08.19
1172 IT ERBARU Ionut Sami 08:48:10.30 18.428 00:58:10.30
1173 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 08:48:13.10 18.413 00:58:13.10
1174 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 08:48:15.25 18.402 00:58:15.25
1175 BE COPPENS Peter Eric 08:48:16.96 18.393 00:58:16.96
1176 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 08:48:17.58 18.390 00:58:17.58
1177 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 08:48:18.87 18.383 00:58:18.87
1178 CZ J.R.TEAM RS 3 08:48:22.74 18.363 00:58:22.74
1179 DE BEHLKE Andreas Flashlight 08:48:27.45 18.338 00:58:27.45
1180 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 08:48:28.41 18.333 00:58:28.41
1181 DE K.H.WICHERT Koukalova 08:48:29.80 18.326 00:58:29.80
1182 PL WOZNICA Józef Leonix 08:48:30.12 18.324 00:58:30.12
1183 PL MAZIARZ RACING TEAM Horje 08:48:31.96 18.315 00:58:31.96
1184 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 08:48:32.54 18.312 00:58:32.54
1185 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Eliška 08:48:35.04 18.299 00:58:35.04
1186 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 08:48:35.45 18.296 00:58:35.45
1187 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 08:48:35.74 18.295 00:58:35.74
1188 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 08:48:38.54 18.280 00:58:38.54
1189 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 08:48:41.14 18.267 00:58:41.14
1190 AT SCHOBER Karl Atlantis 08:48:41.61 18.264 00:58:41.61
1191 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 08:48:42.24 18.261 00:58:42.24
1192 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 08:48:42.55 18.259 00:58:42.55
1193 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 08:48:46.03 18.241 00:58:46.03
1194 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 08:48:49.01 18.226 00:58:49.01
1195 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:48:49.56 18.223 00:58:49.56
1196 CZ ECHTNER Antonín AR 2 08:48:49.98 18.221 00:58:49.98
1197 CZ DUDA Rostislav Maximus. 08:48:50.79 18.217 00:58:50.79
1198 AT WIMMER Karl Franz 08:48:51.11 18.215 00:58:51.11
1199 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 08:48:57.37 18.183 00:58:57.37
1200 CZ GORCA TEAM Barny 08:48:58.87 18.175 00:58:58.87
1201 NO SEAVAREID Martin MS 53 08:49:01.96 18.159 00:59:01.96
1202 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 08:49:03.17 18.153 00:59:03.17
1203 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 08:49:03.89 18.150 00:59:03.89
1204 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:49:06.14 18.138 00:59:06.14
1205 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 08:49:07.45 18.131 00:59:07.45
1206 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 08:49:09.61 18.120 00:59:09.61
1207 CZ REIN Jan Danny 08:49:11.50 18.111 00:59:11.50
1208 NL CORVO Devi 08:49:15.34 18.091 00:59:15.34
1209 CZ STRUŽKA Libor Mané 08:49:15.51 18.090 00:59:15.51
1210 CZ GRUBER Simon "A" Eska 08:49:18.12 18.077 00:59:18.12
1211 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 08:49:18.82 18.073 00:59:18.82
1212 CZ M & M RACING Blue Storm 08:49:20.43 18.065 00:59:20.43
1213 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 08:49:20.69 18.064 00:59:20.69
1214 DE GOETZ Guenter GG 9 08:49:23.47 18.050 00:59:23.47
1215 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 08:49:28.34 18.025 00:59:28.34
1216 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 08:49:29.12 18.021 00:59:29.12
1217 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 08:49:29.69 18.018 00:59:29.69
1218 CZ VARGA Mikuláš & Petr Středa 08:49:32.46 18.004 00:59:32.46
1219 DE DEBUS Gerhard Martha 08:49:32.65 18.003 00:59:32.65
1220 CZ VÍTEK Jan Maty 08:49:35.09 17.991 00:59:35.09
1221 PL KOZLENIA Artur Celenex 08:49:38.13 17.976 00:59:38.13
1222 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:49:38.41 17.974 00:59:38.41
1223 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 08:49:40.35 17.965 00:59:40.35
1224 AT STEINER Alfred Anka 08:49:40.66 17.963 00:59:40.66
1225 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:49:41.28 17.960 00:59:41.28
1226 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 08:49:44.52 17.944 00:59:44.52
1227 DE WITT Lutz LW 6 08:49:46.05 17.936 00:59:46.05
1228 BE MERGAERT Dirk Mercury 08:49:47.39 17.929 00:59:47.39
1229 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 08:49:49.14 17.921 00:59:49.14
1230 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 08:49:49.35 17.920 00:59:49.35
1231 HU LÁDY Tibor Bige 08:49:49.87 17.917 00:59:49.87
1232 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 08:49:54.92 17.892 00:59:54.92
1233 SK LAŠ Vladimír Las 7 08:49:55.03 17.891 00:59:55.03
1234 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:49:56.94 17.882 00:59:56.94
1235 CZ JANEČEK Petr Tiumen 08:49:59.19 17.871 00:59:59.19
1236 BE MERGAERT Dirk Meredith 08:50:01.33 17.860 01:00:01.33
1237 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 08:50:06.75 17.833 01:00:06.75
1238 AT STEINER Alfred Afra 08:50:09.50 17.820 01:00:09.50
1239 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 08:50:12.87 17.803 01:00:12.87
1240 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 08:50:13.11 17.802 01:00:13.11
1241 CZ GORCA TEAM Lada 08:50:13.96 17.798 01:00:13.96
1242 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 08:50:15.98 17.788 01:00:15.98
1243 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 08:50:18.21 17.777 01:00:18.21
1244 CZ KONOPÍK Jiří Luky 08:50:19.19 17.772 01:00:19.19
1245 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 08:50:21.63 17.760 01:00:21.63
1246 CZ PM Team Eva* 08:50:24.20 17.747 01:00:24.20
1247 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:50:25.64 17.740 01:00:25.64
1248 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 08:50:26.04 17.738 01:00:26.04
1249 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 08:50:27.67 17.730 01:00:27.67
1250 CZ KLEMENS Karel "B" Tiger 08:50:28.88 17.724 01:00:28.88
1251 AT ECKHARDT Markus Mozart 08:50:30.39 17.717 01:00:30.39
1252 CZ LAŇKA Alfons Ing.