Doletová listina

Místo vypuštění ZOHOR (SK)
Vzdálenost 160.251 km
Datum a čas startu 15.08.2019 07:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 14C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 14C.
Počet nasazených holubů 1441
Počet chovatelů 298

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 09:12:09.70 1367.777 01:57:09.70
2 DE SIEBERT Dieter Silver 09:12:11.48 1367.430 01:57:11.48
3 AT STRAIF Walter Wallin 09:12:13.83 1366.974 01:57:13.83
4 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 09:12:15.45 1366.659 01:57:15.45
5 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 09:12:18.85 1365.999 01:57:18.85
6 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 09:12:21.16 1365.551 01:57:21.16
7 AT NÖRES Kurt Kuno 4 09:12:21.36 1365.512 01:57:21.36
8 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 09:12:21.77 1365.432 01:57:21.77
9 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 09:12:22.23 1365.343 01:57:22.23
10 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 09:12:22.90 1365.213 01:57:22.90
11 DE SG STEFFL King Ali 09:12:23.27 1365.141 01:57:23.27
12 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 09:12:25.08 1364.791 01:57:25.08
13 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 09:12:26.48 1364.520 01:57:26.48
14 DE WITT Lutz LW 1 09:12:27.22 1364.376 01:57:27.22
15 AT ECKHARDT Markus Mozart 09:12:28.80 1364.070 01:57:28.80
16 CZ GORCA TEAM Marek* 09:12:32.96 1363.266 01:57:32.96
17 PL PALENTKA Janusz J 14 09:12:35.34 1362.806 01:57:35.34
18 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 09:12:37.30 1362.428 01:57:37.30
19 DE HUNTER TEAM Hunter 005 09:12:38.03 1362.287 01:57:38.03
20 AT WIMMER Karl Peter W 09:12:44.33 1361.072 01:57:44.33
21 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 09:12:47.09 1360.540 01:57:47.09
22 NL CORVO Lisa* 09:12:48.40 1360.288 01:57:48.40
23 DE SG STEFFL Zille Go 1 09:12:48.65 1360.240 01:57:48.65
24 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 09:12:49.28 1360.119 01:57:49.28
25 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 09:12:49.53 1360.071 01:57:49.53
26 CZ MOTRE Vasil Naďa 09:12:50.11 1359.959 01:57:50.11
27 SK RADO & DRAGO Team Ivory 09:13:01.86 1357.703 01:58:01.86
28 CH ANDERHUB Oskar Antic 09:13:02.38 1357.603 01:58:02.38
29 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 09:13:03.35 1357.417 01:58:03.35
30 HU VAÁRY Péter VP 017 09:13:05.83 1356.942 01:58:05.83
31 SK NOVÁK Matej Miško 09:13:07.95 1356.536 01:58:07.95
32 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 09:13:10.21 1356.104 01:58:10.21
33 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 09:13:10.81 1355.989 01:58:10.81
34 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 09:13:12.09 1355.744 01:58:12.09
35 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 09:13:12.63 1355.641 01:58:12.63
36 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 09:13:12.89 1355.591 01:58:12.89
37 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 09:13:13.45 1355.484 01:58:13.45
38 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 09:13:14.08 1355.364 01:58:14.08
39 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 09:13:14.83 1355.221 01:58:14.83
40 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 09:13:15.41 1355.110 01:58:15.41
41 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 09:13:15.56 1355.081 01:58:15.56
42 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 09:13:15.86 1355.024 01:58:15.86
43 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 09:13:16.12 1354.974 01:58:16.12
44 DE WITT Lutz LW 2 09:13:17.38 1354.734 01:58:17.38
45 PL SEDLACEK Josef Tina. 09:13:18.29 1354.560 01:58:18.29
46 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 09:13:18.72 1354.478 01:58:18.72
47 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 09:13:20.67 1354.106 01:58:20.67
48 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 09:13:21.81 1353.889 01:58:21.81
49 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 09:13:22.83 1353.694 01:58:22.83
50 HU FÖLDING Norbert FN 043 09:13:23.20 1353.624 01:58:23.20
51 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 09:13:24.37 1353.401 01:58:24.37
52 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 09:13:25.30 1353.224 01:58:25.30
53 CZ GERSPITZER Team GT 6 09:13:27.35 1352.833 01:58:27.35
54 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 09:13:27.60 1352.786 01:58:27.60
55 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 09:13:28.04 1352.702 01:58:28.04
56 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 09:13:28.97 1352.525 01:58:28.97
57 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 09:13:29.49 1352.426 01:58:29.49
58 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 09:13:29.90 1352.348 01:58:29.90
59 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 09:13:30.25 1352.282 01:58:30.25
60 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 09:13:32.67 1351.821 01:58:32.67
61 NL PLOEG Bert Berber 09:13:35.33 1351.316 01:58:35.33
62 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 09:13:35.94 1351.200 01:58:35.94
63 DE GOETZ Guenter GG 2 09:13:36.14 1351.162 01:58:36.14
64 DE SCHÜTZE Jörn Raph 09:13:37.09 1350.982 01:58:37.09
65 AT WENZ Alfred Günther 09:13:38.01 1350.807 01:58:38.01
66 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 09:13:38.46 1350.722 01:58:38.46
67 CZ FIALA Alois Ali 09:13:38.68 1350.680 01:58:38.68
68 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 09:13:38.78 1350.661 01:58:38.78
69 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 09:13:39.20 1350.582 01:58:39.20
70 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 09:13:39.36 1350.551 01:58:39.36
71 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 09:13:39.95 1350.439 01:58:39.95
72 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 09:13:40.21 1350.390 01:58:40.21
73 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 09:13:40.41 1350.352 01:58:40.41
74 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 09:13:40.71 1350.295 01:58:40.71
75 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 09:13:40.93 1350.253 01:58:40.93
76 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 09:13:41.14 1350.214 01:58:41.14
77 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 09:13:42.07 1350.037 01:58:42.07
78 CZ GRUBER Lubomír Adélka 09:13:42.89 1349.882 01:58:42.89
79 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 09:13:44.11 1349.651 01:58:44.11
80 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 09:13:44.87 1349.507 01:58:44.87
81 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 09:13:45.88 1349.315 01:58:45.88
82 PL WÓJCIK Piotr Bond 09:13:47.58 1348.994 01:58:47.58
83 DE SG STEFFL Glatze 09:13:48.13 1348.890 01:58:48.13
84 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 09:13:48.40 1348.838 01:58:48.40
85 DE FAMILIE JOEKEL Curie 09:13:48.79 1348.765 01:58:48.79
86 CZ KULÍK Přemysl Jitka 09:13:49.08 1348.710 01:58:49.08
87 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 09:13:50.22 1348.494 01:58:50.22
88 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 09:13:50.80 1348.384 01:58:50.80
89 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 09:13:51.45 1348.262 01:58:51.45
90 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 09:13:52.26 1348.108 01:58:52.26
91 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 09:13:52.63 1348.039 01:58:52.63
92 PL KOZLENIA Artur Chicox 09:13:53.23 1347.925 01:58:53.23
93 CZ YOUNG STARS Raketa 09:13:53.89 1347.800 01:58:53.89
94 SK PAJTA Vladimír Pinka 09:13:54.38 1347.708 01:58:54.38
95 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 09:13:55.46 1347.504 01:58:55.46
96 DE HUNTER TEAM Hunter 186 09:13:55.73 1347.453 01:58:55.73
97 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 09:13:56.21 1347.362 01:58:56.21
98 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 09:13:56.28 1347.349 01:58:56.28
99 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 09:13:56.50 1347.308 01:58:56.50
100 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 09:13:56.80 1347.251 01:58:56.80
101 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 09:13:57.94 1347.036 01:58:57.94
102 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 09:13:59.20 1346.798 01:58:59.20
103 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 09:13:59.72 1346.700 01:58:59.72
104 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 09:14:00.28 1346.594 01:59:00.28
105 AT WIEFLER Alois Alfred 09:14:00.97 1346.464 01:59:00.97
106 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 09:14:01.45 1346.374 01:59:01.45
107 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 09:14:03.15 1346.053 01:59:03.15
108 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 09:14:03.37 1346.012 01:59:03.37
109 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 09:14:03.84 1345.923 01:59:03.84
110 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 09:14:05.08 1345.690 01:59:05.08
111 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 09:14:05.67 1345.579 01:59:05.67
112 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 09:14:06.44 1345.434 01:59:06.44
113 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 09:14:06.73 1345.379 01:59:06.73
114 AT NÖRES Kurt Kuno 1 09:14:09.69 1344.822 01:59:09.69
115 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 09:14:10.14 1344.737 01:59:10.14
116 CZ VACEK Josef Pipin 09:14:10.92 1344.591 01:59:10.92
117 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 09:14:11.23 1344.532 01:59:11.23
118 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 09:14:11.32 1344.515 01:59:11.32
119 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 09:14:11.53 1344.476 01:59:11.53
120 BE COPPENS Peter Tell 09:14:11.92 1344.403 01:59:11.92
121 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 09:14:13.02 1344.196 01:59:13.02
122 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 09:14:14.96 1343.831 01:59:14.96
123 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 09:14:15.02 1343.820 01:59:15.02
124 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 09:14:16.22 1343.595 01:59:16.22
125 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 09:14:16.58 1343.527 01:59:16.58
126 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 09:14:16.77 1343.492 01:59:16.77
127 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 09:14:17.34 1343.385 01:59:17.34
128 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Blau Nature 09:14:20.03 1342.880 01:59:20.03
129 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 09:14:20.58 1342.777 01:59:20.58
130 AT ECKHARDT Markus Maximus 09:14:20.89 1342.719 01:59:20.89
131 CZ HLAVINKA Josef Lili* 09:14:23.08 1342.308 01:59:23.08
132 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 09:14:24.43 1342.055 01:59:24.43
133 PL SEDLACEK Josef Kayla 09:14:26.11 1341.740 01:59:26.11
134 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 09:14:27.39 1341.501 01:59:27.39
135 CH WIRZ Team Liberec 09:14:28.86 1341.226 01:59:28.86
136 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 09:14:29.23 1341.157 01:59:29.23
137 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 09:14:29.71 1341.067 01:59:29.71
138 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 09:14:31.36 1340.758 01:59:31.36
139 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:14:31.62 1340.710 01:59:31.62
140 BE COPPENS Peter Willem 09:14:32.26 1340.590 01:59:32.26
141 CZ M & M RACING Nikyterka 09:14:32.67 1340.513 01:59:32.67
142 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 09:14:33.03 1340.446 01:59:33.03
143 AT EDER Gerhard Rambo 09:14:33.61 1340.338 01:59:33.61
144 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 09:14:35.01 1340.076 01:59:35.01
145 DE K.H.WICHERT Zelezny 09:14:35.30 1340.022 01:59:35.30
146 SK GOGORA Milan Kago 09:14:35.58 1339.970 01:59:35.58
147 DE SCHEPER Günter Gimp 09:14:35.79 1339.931 01:59:35.79
148 SK MAJDÁK Michal Citrin 09:14:37.46 1339.619 01:59:37.46
149 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 09:14:37.65 1339.583 01:59:37.65
150 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 09:14:38.13 1339.494 01:59:38.13
151 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 09:14:38.55 1339.415 01:59:38.55
152 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 09:14:40.27 1339.094 01:59:40.27
153 CZ KRET Jiří Líla 09:14:40.50 1339.052 01:59:40.50
154 DE SPITZBERG Team Newsprint 09:14:41.14 1338.932 01:59:41.14
155 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 09:14:41.30 1338.902 01:59:41.30
156 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 09:14:41.66 1338.835 01:59:41.66
157 BG SOFIA TEAM Sony 09:14:41.88 1338.794 01:59:41.88
158 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 09:14:42.77 1338.628 01:59:42.77
159 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 09:14:44.43 1338.319 01:59:44.43
160 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 09:14:44.73 1338.263 01:59:44.73
161 CZ GROH Aleš Blue Brutus 09:14:45.07 1338.200 01:59:45.07
162 PL KOZLENIA Artur Aytonx 09:14:45.36 1338.146 01:59:45.36
163 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 09:14:45.79 1338.066 01:59:45.79
164 CZ BECHA Lubomír Knok 09:14:46.66 1337.904 01:59:46.66
165 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 09:14:47.04 1337.833 01:59:47.04
166 DE SCHEPER Günter Gigio 09:14:47.45 1337.757 01:59:47.45
167 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 09:14:47.92 1337.669 01:59:47.92
168 CZ KRET Jiří Gama 09:14:48.16 1337.625 01:59:48.16
169 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 09:14:48.33 1337.593 01:59:48.33
170 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 09:14:48.65 1337.533 01:59:48.65
171 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 09:14:48.76 1337.513 01:59:48.76
172 AT EDER Gerhard Jacky 09:14:49.66 1337.346 01:59:49.66
173 AT WIEFLER Alois Kay 09:14:50.02 1337.279 01:59:50.02
174 SK LAŠ Vladimír Las 2 09:14:50.56 1337.178 01:59:50.56
175 DE WINGS 2 WIN Lena 56 09:14:51.32 1337.037 01:59:51.32
176 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 09:14:51.52 1337.000 01:59:51.52
177 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 09:14:52.39 1336.838 01:59:52.39
178 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 09:14:52.99 1336.726 01:59:52.99
179 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 09:14:53.23 1336.682 01:59:53.23
180 CZ HLAVINKA Josef Berta 09:14:53.95 1336.548 01:59:53.95
181 DE FAMILIE JOEKEL Newton 09:14:54.28 1336.487 01:59:54.28
182 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 09:14:54.38 1336.468 01:59:54.38
183 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 09:14:54.92 1336.368 01:59:54.92
184 CZ DUDA Přemysl Dunaj 09:14:55.55 1336.251 01:59:55.55
185 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 09:14:56.09 1336.151 01:59:56.09
186 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 09:14:56.67 1336.043 01:59:56.67
187 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 09:14:56.68 1336.041 01:59:56.68
188 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 09:14:57.25 1335.935 01:59:57.25
189 DE GOETZ Guenter GG 9 09:14:57.81 1335.831 01:59:57.81
190 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 09:14:58.25 1335.750 01:59:58.25
191 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 09:14:59.17 1335.579 01:59:59.17
192 CZ GORCA TEAM Lada 09:15:00.24 1335.380 02:00:00.24
193 DE GOETZ Guenter GG 5 09:15:00.49 1335.334 02:00:00.49
194 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 09:15:00.63 1335.308 02:00:00.63
195 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 09:15:00.99 1335.241 02:00:00.99
196 PL SEDLACEK Josef Ella 09:15:01.47 1335.152 02:00:01.47
197 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 09:15:02.08 1335.039 02:00:02.08
198 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 09:15:02.84 1334.898 02:00:02.84
199 DE HOOP Michael Hooligan 09:15:03.01 1334.867 02:00:03.01
200 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 09:15:03.94 1334.695 02:00:03.94
201 DE KLÜBER Bernhard BK 6 09:15:04.31 1334.626 02:00:04.31
202 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 09:15:04.69 1334.556 02:00:04.69
203 DE WINGS 2 WIN Alex 31 09:15:05.01 1334.496 02:00:05.01
204 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 09:15:05.43 1334.419 02:00:05.43
205 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 09:15:05.59 1334.389 02:00:05.59
206 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 09:15:06.19 1334.278 02:00:06.19
207 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 09:15:06.28 1334.261 02:00:06.28
208 DE NAKOTT Ludwig New Boris 09:15:06.64 1334.195 02:00:06.64
209 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 09:15:06.74 1334.176 02:00:06.74
210 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 09:15:09.20 1333.721 02:00:09.20
211 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 09:15:09.59 1333.649 02:00:09.59
212 HU GÁBOR Scheily Sch 525 09:15:09.87 1333.597 02:00:09.87
213 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 09:15:10.17 1333.541 02:00:10.17
214 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 09:15:10.38 1333.503 02:00:10.38
215 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 09:15:10.92 1333.403 02:00:10.92
216 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 09:15:11.07 1333.375 02:00:11.07
217 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 09:15:12.05 1333.194 02:00:12.05
218 AT GRATZER Marco Dr. Faust 09:15:12.51 1333.109 02:00:12.51
219 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 09:15:12.76 1333.063 02:00:12.76
220 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 09:15:13.01 1333.016 02:00:13.01
221 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 09:15:13.80 1332.870 02:00:13.80
222 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 09:15:13.88 1332.856 02:00:13.88
223 CZ VLČEK Jiří Davidson 09:15:14.25 1332.787 02:00:14.25
224 BE COPPENS Peter Faither 09:15:14.64 1332.715 02:00:14.64
225 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 09:15:15.03 1332.643 02:00:15.03
226 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 09:15:15.79 1332.503 02:00:15.79
227 DE DEBUS Gerhard Frieda 09:15:16.15 1332.436 02:00:16.15
228 AT GRATZER Marco Claudius 09:15:16.62 1332.349 02:00:16.62
229 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 09:15:19.77 1331.768 02:00:19.77
230 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 09:15:20.31 1331.669 02:00:20.31
231 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 09:15:20.40 1331.652 02:00:20.40
232 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 09:15:20.51 1331.632 02:00:20.51
233 CZ VACEK Josef Magdalinka 09:15:20.96 1331.549 02:00:20.96
234 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 09:15:21.18 1331.508 02:00:21.18
235 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 09:15:22.25 1331.311 02:00:22.25
236 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 09:15:23.32 1331.114 02:00:23.32
237 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 09:15:23.72 1331.040 02:00:23.72
238 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 09:15:25.36 1330.738 02:00:25.36
239 CZ ZEMAN Petr Petr 09:15:25.70 1330.675 02:00:25.70
240 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 09:15:26.89 1330.456 02:00:26.89
241 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 09:15:27.26 1330.388 02:00:27.26
242 CZ HLAVINKA Josef Biba 09:15:27.79 1330.290 02:00:27.79
243 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 09:15:29.08 1330.053 02:00:29.08
244 DE KLÜBER Bernhard BK 4 09:15:29.29 1330.014 02:00:29.29
245 CZ J.R.TEAM RS 3 09:15:29.54 1329.968 02:00:29.54
246 IT GREG Mihai No Name Two 09:15:29.80 1329.921 02:00:29.80
247 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 09:15:30.76 1329.744 02:00:30.76
248 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 09:15:31.24 1329.656 02:00:31.24
249 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 09:15:31.65 1329.580 02:00:31.65
250 DE GOETZ Guenter GG 12 09:15:32.46 1329.431 02:00:32.46
251 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 09:15:33.23 1329.290 02:00:33.23
252 PL KOZLENIA Artur Celenex 09:15:33.87 1329.172 02:00:33.87
253 DE LECKE Theo & Markus Tyros 09:15:34.44 1329.068 02:00:34.44
254 BE COPPENS Peter Stella 09:15:34.72 1329.016 02:00:34.72
255 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 09:15:35.11 1328.945 02:00:35.11
256 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 09:15:35.48 1328.877 02:00:35.48
257 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 09:15:35.84 1328.810 02:00:35.84
258 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 09:15:38.21 1328.375 02:00:38.21
259 AT SCHOBER Karl Bisscaya 09:15:38.81 1328.265 02:00:38.81
260 PL WOZNICA Józef Kid 09:15:39.21 1328.192 02:00:39.21
261 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 09:15:39.37 1328.163 02:00:39.37
262 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 09:15:39.63 1328.115 02:00:39.63
263 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 09:15:39.91 1328.063 02:00:39.91
264 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 09:15:41.06 1327.853 02:00:41.06
265 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 09:15:42.15 1327.653 02:00:42.15
266 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 09:15:42.61 1327.568 02:00:42.61
267 CZ YOUNG STARS Anabell 09:15:42.75 1327.543 02:00:42.75
268 DE SPRANG Matthias Future 09:15:43.41 1327.422 02:00:43.41
269 CZ FAJMON Team FT 03 09:15:43.98 1327.317 02:00:43.98
270 HU LÁDY Tibor Bite 09:15:44.19 1327.279 02:00:44.19
271 AT STRAIF Walter Walker 09:15:44.81 1327.165 02:00:44.81
272 CZ BECHA Lubomír Hauten 09:15:45.85 1326.975 02:00:45.85
273 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 09:15:46.15 1326.920 02:00:46.15
274 CZ KONOPÍK Jiří Stana 09:15:48.37 1326.513 02:00:48.37
275 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 09:15:48.65 1326.462 02:00:48.65
276 SK HROZEN Peter Peter 09:15:48.77 1326.440 02:00:48.77
277 CZ DUDA Přemysl Sázava 09:15:49.48 1326.310 02:00:49.48
278 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 09:15:49.49 1326.308 02:00:49.49
279 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 09:15:49.52 1326.303 02:00:49.52
280 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 09:15:49.71 1326.268 02:00:49.71
281 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 09:15:50.38 1326.146 02:00:50.38
282 CZ ATH Květná Bobina 09:15:50.95 1326.041 02:00:50.95
283 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 09:15:51.05 1326.023 02:00:51.05
284 SK HROZEN Peter Sanny 09:15:51.28 1325.981 02:00:51.28
285 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 09:15:52.31 1325.793 02:00:52.31
286 DE SPITZBERG Team Neuron 09:15:52.56 1325.747 02:00:52.56
287 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 09:15:52.78 1325.707 02:00:52.78
288 AT WIEFLER Alois Gypsy One 09:15:53.17 1325.636 02:00:53.17
289 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 09:15:53.56 1325.564 02:00:53.56
290 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 09:15:54.02 1325.480 02:00:54.02
291 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 09:15:54.22 1325.444 02:00:54.22
292 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 09:15:54.65 1325.365 02:00:54.65
293 DE ROHE Pascal Arya Stark 09:15:55.30 1325.246 02:00:55.30
294 IT CROCETTA Gabriele R 06 09:15:55.48 1325.213 02:00:55.48
295 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 09:15:55.72 1325.170 02:00:55.72
296 HU VAÁRY Péter VP 018 09:15:56.42 1325.042 02:00:56.42
297 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 09:15:58.06 1324.742 02:00:58.06
298 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 09:15:58.40 1324.680 02:00:58.40
299 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 09:15:58.59 1324.646 02:00:58.59
300 SK LAŠ Vladimír Las 5 09:15:59.25 1324.525 02:00:59.25
301 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 09:15:59.61 1324.460 02:00:59.61
302 DE KLÜBER Bernhard BK 3 09:15:59.90 1324.407 02:00:59.90
303 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 09:16:00.33 1324.328 02:01:00.33
304 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 09:16:00.47 1324.303 02:01:00.47
305 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 09:16:00.52 1324.294 02:01:00.52
306 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 09:16:00.80 1324.243 02:01:00.80
307 BE VAN STICHEL Dirk Iron 09:16:00.86 1324.232 02:01:00.86
308 PL SEDLACEK Josef Karlin 09:16:01.03 1324.201 02:01:01.03
309 NL CORVO Tess 09:16:01.64 1324.089 02:01:01.64
310 IT CAPLEA Doru Doru 4 09:16:02.24 1323.980 02:01:02.24
311 DE BEHLKE Andreas Sunshine 09:16:02.49 1323.934 02:01:02.49
312 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 09:16:02.90 1323.860 02:01:02.90
313 PL KARDAS Michal Przemek 09:16:03.35 1323.778 02:01:03.35
314 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 09:16:03.72 1323.710 02:01:03.72
315 DE KUSSER Josef Lisa. 09:16:03.97 1323.665 02:01:03.97
316 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 09:16:05.47 1323.391 02:01:05.47
317 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 09:16:06.62 1323.182 02:01:06.62
318 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 09:16:07.12 1323.091 02:01:07.12
319 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 09:16:07.22 1323.073 02:01:07.22
320 SK NOVÁK Pavel Vlado 09:16:07.54 1323.014 02:01:07.54
321 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 09:16:08.01 1322.929 02:01:08.01
322 PL WOZNICA Józef Tosca 09:16:08.26 1322.883 02:01:08.26
323 CZ GROH Aleš Blue Star. 09:16:08.63 1322.816 02:01:08.63
324 CZ BUREŠ Jaroslav André. 09:16:08.93 1322.761 02:01:08.93
325 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 09:16:09.65 1322.630 02:01:09.65
326 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 09:16:09.76 1322.610 02:01:09.76
327 CZ STRUŽKA Libor Síma 09:16:10.26 1322.519 02:01:10.26
328 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 09:16:10.94 1322.396 02:01:10.94
329 CZ REIN Jan Shannon 09:16:11.68 1322.261 02:01:11.68
330 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 09:16:13.55 1321.921 02:01:13.55
331 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 09:16:14.39 1321.769 02:01:14.39
332 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 09:16:14.41 1321.765 02:01:14.41
333 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 09:16:15.26 1321.610 02:01:15.26
334 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 09:16:15.37 1321.591 02:01:15.37
335 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 09:16:15.92 1321.491 02:01:15.92
336 DE BEHLKE Andreas Daylight 09:16:16.58 1321.371 02:01:16.58
337 BE VAN STICHEL Dirk Flash 09:16:17.19 1321.260 02:01:17.19
338 AT RADU Constantin Speranza 09:16:17.46 1321.211 02:01:17.46
339 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 09:16:17.48 1321.207 02:01:17.48
340 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 09:16:17.79 1321.151 02:01:17.79
341 DE NO-WU Team NW 5 09:16:18.08 1321.098 02:01:18.08
342 CZ GORCA TEAM Fany 09:16:18.18 1321.080 02:01:18.18
343 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 09:16:18.37 1321.046 02:01:18.37
344 PL MICHALAK Bogdan Karol 09:16:18.78 1320.971 02:01:18.78
345 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 09:16:19.39 1320.861 02:01:19.39
346 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 09:16:20.63 1320.636 02:01:20.63
347 CZ M & M RACING Blue Storm 09:16:20.84 1320.598 02:01:20.84
348 DE LANG Karl Heinz Langstory 09:16:21.66 1320.449 02:01:21.66
349 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 09:16:21.70 1320.442 02:01:21.70
350 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 09:16:22.19 1320.353 02:01:22.19
351 DE HOOP Michael Hoodoo 09:16:22.39 1320.317 02:01:22.39
352 CZ KAREL TEAM John Deere 09:16:22.78 1320.246 02:01:22.78
353 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 09:16:23.57 1320.103 02:01:23.57
354 CZ GERSPITZER Team GT 3 09:16:24.15 1319.998 02:01:24.15
355 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 09:16:24.59 1319.918 02:01:24.59
356 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 09:16:24.86 1319.869 02:01:24.86
357 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 09:16:25.26 1319.796 02:01:25.26
358 CZ FAJMON Team FT 04 09:16:25.80 1319.699 02:01:25.80
359 CZ KRET Jiří Alfa 09:16:26.08 1319.648 02:01:26.08
360 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 09:16:26.24 1319.619 02:01:26.24
361 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 09:16:26.59 1319.556 02:01:26.59
362 DE HOOP Michael Hoops 09:16:26.79 1319.519 02:01:26.79
363 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 09:16:26.85 1319.508 02:01:26.85
364 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 09:16:27.35 1319.418 02:01:27.35
365 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 09:16:27.48 1319.394 02:01:27.48
366 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 09:16:27.90 1319.318 02:01:27.90
367 DE SG STEFFL Algarve Dromer 09:16:28.84 1319.148 02:01:28.84
368 CZ BARTL Pavel Spown 6 09:16:28.88 1319.141 02:01:28.88
369 DE DEBUS Gerhard Helene 09:16:29.09 1319.103 02:01:29.09
370 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 09:16:29.52 1319.025 02:01:29.52
371 CZ KONOPÍK Jiří Yps 09:16:29.65 1319.002 02:01:29.65
372 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 09:16:30.01 1318.936 02:01:30.01
373 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 09:16:30.71 1318.810 02:01:30.71
374 DE SG STEFFL Championess 09:16:31.95 1318.586 02:01:31.95
375 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 09:16:33.17 1318.365 02:01:33.17
376 DE WINGS 2 WIN Camila 50 09:16:33.53 1318.300 02:01:33.53
377 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 09:16:34.42 1318.139 02:01:34.42
378 DE KUSSER Josef Angel. 09:16:35.26 1317.987 02:01:35.26
379 DE WILDECK Team WT 1 09:16:35.66 1317.915 02:01:35.66
380 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 09:16:36.14 1317.828 02:01:36.14
381 DE K.H.WICHERT Zatopek 09:16:36.51 1317.762 02:01:36.51
382 CZ GROH Aleš Blue Flash 09:16:38.34 1317.431 02:01:38.34
383 NL MOL Ed Fire Ball 09:16:38.53 1317.397 02:01:38.53
384 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 09:16:39.29 1317.260 02:01:39.29
385 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 09:16:40.51 1317.039 02:01:40.51
386 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 09:16:41.64 1316.836 02:01:41.64
387 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 09:16:41.78 1316.810 02:01:41.78
388 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 09:16:42.28 1316.720 02:01:42.28
389 DE LANG Karl Heinz Lango 09:16:42.56 1316.670 02:01:42.56
390 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 09:16:43.30 1316.536 02:01:43.30
391 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 09:16:43.38 1316.522 02:01:43.38
392 AT SCHÖN Johann Christian 09:16:43.92 1316.425 02:01:43.92
393 CZ HLAVINKA Josef Espačo 09:16:43.99 1316.412 02:01:43.99
394 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 09:16:44.14 1316.385 02:01:44.14
395 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 09:16:44.26 1316.363 02:01:44.26
396 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 09:16:44.63 1316.297 02:01:44.63
397 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 09:16:44.79 1316.268 02:01:44.79
398 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 09:16:46.14 1316.025 02:01:46.14
399 AT EDER Gerhard Bondgirl 09:16:47.11 1315.850 02:01:47.11
400 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 09:16:47.16 1315.841 02:01:47.16
401 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 09:16:47.54 1315.772 02:01:47.54
402 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 09:16:48.51 1315.598 02:01:48.51
403 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 09:16:48.64 1315.574 02:01:48.64
404 AT NÖRES Kurt Kuno 6 09:16:49.24 1315.466 02:01:49.24
405 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 09:16:49.43 1315.432 02:01:49.43
406 NL CORVO Elise 09:16:49.78 1315.369 02:01:49.78
407 DE K.H.WICHERT Nedved 09:16:50.44 1315.251 02:01:50.44
408 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 09:16:50.88 1315.171 02:01:50.88
409 DE SPITZBERG Team Newie 09:16:51.37 1315.083 02:01:51.37
410 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 09:16:51.56 1315.049 02:01:51.56
411 CZ HLAVINKA Josef Kvído 09:16:51.97 1314.975 02:01:51.97
412 AT GRATZER Werner Graden 09:16:52.04 1314.963 02:01:52.04
413 SK NOVÁK Matej Sedmička 09:16:53.36 1314.725 02:01:53.36
414 CZ MOTRE Vasil Ivan 09:16:54.61 1314.501 02:01:54.61
415 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 09:16:54.81 1314.465 02:01:54.81
416 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 09:16:55.04 1314.423 02:01:55.04
416 SK MAJDÁK Michal Apatit 09:16:55.04 1314.423 02:01:55.04
418 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 09:16:55.59 1314.325 02:01:55.59
419 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 09:16:55.96 1314.258 02:01:55.96
420 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 09:16:56.43 1314.174 02:01:56.43
421 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 09:16:56.60 1314.143 02:01:56.60
422 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 09:16:57.48 1313.985 02:01:57.48
423 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 09:16:57.99 1313.894 02:01:57.99
424 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 09:16:58.11 1313.872 02:01:58.11
425 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 09:16:58.59 1313.786 02:01:58.59
426 HU FÖLDING Norbert FN 047 09:16:58.78 1313.752 02:01:58.78
427 CZ STRUŽKA Libor Mary 09:17:00.01 1313.531 02:02:00.01
428 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 09:17:00.47 1313.448 02:02:00.47
429 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 09:17:00.83 1313.384 02:02:00.83
430 CZ REIN Jan Don 09:17:01.04 1313.346 02:02:01.04
431 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 09:17:01.27 1313.305 02:02:01.27
432 PL SEDLACEK Josef Turul 09:17:01.70 1313.228 02:02:01.70
433 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 09:17:01.81 1313.208 02:02:01.81
434 SK NOVÁK Matej Šeko 09:17:02.27 1313.126 02:02:02.27
435 DE BEHLKE Andreas Aurora 09:17:02.68 1313.052 02:02:02.68
436 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 09:17:03.67 1312.875 02:02:03.67
437 DE GOETZ Guenter GG 6 09:17:03.90 1312.833 02:02:03.90
438 CZ GERSPITZER Team GT 5 09:17:03.97 1312.821 02:02:03.97
439 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 09:17:04.42 1312.740 02:02:04.42
440 SK PAJTA Vladimír Filo 09:17:05.05 1312.627 02:02:05.05
441 AT GRATZER Marco Extrawurst 09:17:05.41 1312.563 02:02:05.41
442 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 09:17:05.81 1312.491 02:02:05.81
443 AT WIMMER Karl Tobi 09:17:05.95 1312.466 02:02:05.95
444 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 09:17:06.15 1312.430 02:02:06.15
445 CZ VLČEK Jiří Miho 09:17:06.63 1312.344 02:02:06.63
446 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 09:17:06.67 1312.337 02:02:06.67
447 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 09:17:08.14 1312.074 02:02:08.14
448 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 09:17:08.60 1311.991 02:02:08.60
449 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 09:17:08.93 1311.932 02:02:08.93
450 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 09:17:09.53 1311.825 02:02:09.53
451 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 09:17:12.16 1311.354 02:02:12.16
452 SK NOCHTA Štefan Erik. 09:17:12.25 1311.338 02:02:12.25
453 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 09:17:12.94 1311.215 02:02:12.94
454 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 09:17:13.71 1311.077 02:02:13.71
455 CZ ECHTNER Antonín AR 3 09:17:14.35 1310.963 02:02:14.35
456 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 09:17:14.43 1310.948 02:02:14.43
457 SK GOGORA Milan Zugo 09:17:15.75 1310.713 02:02:15.75
458 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 09:17:16.43 1310.591 02:02:16.43
459 DE BELOW Harald OneNinetythree 09:17:16.68 1310.546 02:02:16.68
460 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 09:17:16.91 1310.505 02:02:16.91
461 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 09:17:17.11 1310.470 02:02:17.11
462 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 09:17:18.11 1310.291 02:02:18.11
463 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 09:17:18.89 1310.152 02:02:18.89
464 AT SCHOBER Karl Sultana 09:17:20.33 1309.895 02:02:20.33
465 DE WITT Lutz LW 3 09:17:20.65 1309.838 02:02:20.65
466 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 09:17:22.10 1309.579 02:02:22.10
467 AT GRATZER Marco Don Corleone 09:17:22.40 1309.525 02:02:22.40
468 DE BELOW Harald OneEightysix 09:17:22.65 1309.481 02:02:22.65
469 CZ FAJMON Team FT 06 09:17:22.78 1309.458 02:02:22.78
470 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 09:17:22.92 1309.433 02:02:22.92
471 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 09:17:23.93 1309.253 02:02:23.93
472 BE VAN HAUTE Andre Frank 09:17:24.24 1309.197 02:02:24.24
473 AT WENZ Alfred Freddy 09:17:24.32 1309.183 02:02:24.32
474 CZ DUDA Přemysl Orlice 09:17:24.63 1309.128 02:02:24.63
475 AT STEINER Alfred Anka 09:17:24.69 1309.117 02:02:24.69
476 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 09:17:24.94 1309.073 02:02:24.94
477 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 09:17:25.38 1308.994 02:02:25.38
478 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 09:17:25.67 1308.943 02:02:25.67
479 NL CORVO Milan+ 09:17:26.25 1308.839 02:02:26.25
480 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 09:17:27.23 1308.665 02:02:27.23
481 SK LAŠ Vladimír Las 11 09:17:27.35 1308.643 02:02:27.35
482 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 09:17:27.37 1308.640 02:02:27.37
483 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 09:17:27.69 1308.583 02:02:27.69
484 PL SEDLACEK Josef Zocha 09:17:27.80 1308.563 02:02:27.80
485 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 09:17:27.85 1308.554 02:02:27.85
486 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 09:17:28.79 1308.387 02:02:28.79
487 DE NO-WU Team NW 1 09:17:29.06 1308.339 02:02:29.06
488 DE MSA RACING TEAM Marta. 09:17:29.59 1308.244 02:02:29.59
489 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 09:17:29.62 1308.239 02:02:29.62
490 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 09:17:30.02 1308.168 02:02:30.02
491 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 09:17:30.26 1308.125 02:02:30.26
492 BE DECOENE MARC Team Lieveke 09:17:30.78 1308.033 02:02:30.78
493 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 09:17:30.93 1308.006 02:02:30.93
494 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 09:17:32.19 1307.782 02:02:32.19
495 AT SCHOBER Karl Atlantis 09:17:33.12 1307.616 02:02:33.12
496 DE WITT Lutz LW 10 09:17:33.14 1307.613 02:02:33.14
497 SK LAŠ Vladimír Las 8 09:17:33.80 1307.495 02:02:33.80
498 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 09:17:33.90 1307.478 02:02:33.90
499 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 09:17:34.29 1307.408 02:02:34.29
500 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 09:17:34.58 1307.357 02:02:34.58
501 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 09:17:34.78 1307.321 02:02:34.78
502 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 09:17:35.19 1307.248 02:02:35.19
503 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 09:17:35.23 1307.241 02:02:35.23
504 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 09:17:35.58 1307.179 02:02:35.58
505 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 09:17:36.34 1307.044 02:02:36.34
506 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 09:17:36.80 1306.962 02:02:36.80
507 IT GREG Mihai No Name One 09:17:37.07 1306.914 02:02:37.07
508 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 09:17:38.71 1306.623 02:02:38.71
509 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 09:17:38.74 1306.618 02:02:38.74
510 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 09:17:39.82 1306.426 02:02:39.82
511 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 09:17:39.86 1306.419 02:02:39.86
512 CH ANDERHUB Oskar Anchor 09:17:40.20 1306.359 02:02:40.20
513 NL SIMONSZ Henk Princess 09:17:40.37 1306.328 02:02:40.37
514 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 09:17:40.83 1306.247 02:02:40.83
515 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 09:17:41.02 1306.213 02:02:41.02
516 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 09:17:42.24 1305.997 02:02:42.24
517 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 09:17:42.78 1305.901 02:02:42.78
518 DE HOOP Michael Hooper 09:17:44.47 1305.601 02:02:44.47
519 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 09:17:44.60 1305.578 02:02:44.60
520 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 09:17:46.86 1305.178 02:02:46.86
521 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 09:17:48.55 1304.878 02:02:48.55
522 CZ VACEK Josef Jiřik 09:17:49.22 1304.760 02:02:49.22
523 DE LECKE Theo & Markus Tyras 09:17:49.96 1304.629 02:02:49.96
524 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 09:17:55.10 1303.719 02:02:55.10
525 DE LANG Karl Heinz Langtry 09:17:55.30 1303.684 02:02:55.30
526 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 09:17:55.68 1303.617 02:02:55.68
527 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 09:17:56.76 1303.426 02:02:56.76
528 CZ NERS Jaroslav Marie 09:17:58.03 1303.202 02:02:58.03
529 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 09:17:58.33 1303.149 02:02:58.33
530 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 09:18:00.05 1302.845 02:03:00.05
531 AT STRAIF Walter Walgun 09:18:00.40 1302.783 02:03:00.40
532 CZ GERSPITZER Team GT 2 09:18:00.50 1302.765 02:03:00.50
533 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 09:18:01.25 1302.633 02:03:01.25
534 DE DEBUS Gerhard Karl* 09:18:01.57 1302.577 02:03:01.57
535 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 09:18:01.84 1302.529 02:03:01.84
536 AT GRATZER Marco Leberkäse 09:18:02.76 1302.367 02:03:02.76
537 CZ ŠPIONI Agent 2 09:18:02.96 1302.331 02:03:02.96
537 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Nancy 09:18:02.96 1302.331 02:03:02.96
539 NL PLOEG Bert Berwin 09:18:03.19 1302.291 02:03:03.19
540 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 09:18:03.79 1302.185 02:03:03.79
541 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 09:18:04.18 1302.116 02:03:04.18
542 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 09:18:05.47 1301.889 02:03:05.47
543 AT SCHÖN Johann Erich 09:18:06.30 1301.742 02:03:06.30
544 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 09:18:06.87 1301.642 02:03:06.87
545 HU GÁBOR Scheily Sch 528 09:18:07.06 1301.608 02:03:07.06
546 DE BEHLKE Andreas Flashlight 09:18:08.14 1301.418 02:03:08.14
547 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 09:18:08.80 1301.302 02:03:08.80
548 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 09:18:09.05 1301.258 02:03:09.05
549 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 09:18:09.39 1301.198 02:03:09.39
550 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:18:09.87 1301.114 02:03:09.87
551 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 09:18:11.26 1300.869 02:03:11.26
552 CZ GRUBER Simon "B" Katie 09:18:12.94 1300.573 02:03:12.94
553 DE K.H.WICHERT Cech 09:18:13.04 1300.556 02:03:13.04
554 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 09:18:13.25 1300.519 02:03:13.25
555 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 09:18:13.94 1300.397 02:03:13.94
556 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 09:18:15.35 1300.149 02:03:15.35
557 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 09:18:15.36 1300.148 02:03:15.36
558 SK BINDAS Štefan jun. Esko 09:18:16.42 1299.961 02:03:16.42
559 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 09:18:16.58 1299.933 02:03:16.58
560 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 09:18:17.20 1299.824 02:03:17.20
561 DE BEHLKE Andreas Lightning 09:18:17.63 1299.749 02:03:17.63
562 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 09:18:18.60 1299.578 02:03:18.60
563 NL CORVO Luca 09:18:18.80 1299.543 02:03:18.80
564 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 09:18:19.54 1299.413 02:03:19.54
565 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 09:18:20.23 1299.292 02:03:20.23
566 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 09:18:20.90 1299.174 02:03:20.90
567 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 09:18:21.58 1299.055 02:03:21.58
568 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 09:18:24.15 1298.604 02:03:24.15
569 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 09:18:25.75 1298.324 02:03:25.75
570 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 09:18:26.43 1298.204 02:03:26.43
571 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 09:18:26.47 1298.197 02:03:26.47
572 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 09:18:27.17 1298.075 02:03:27.17
573 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 09:18:27.69 1297.984 02:03:27.69
574 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 09:18:28.57 1297.829 02:03:28.57
575 AT WENZ Alfred Conny 09:18:30.15 1297.553 02:03:30.15
576 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 09:18:30.63 1297.469 02:03:30.63
577 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 09:18:31.50 1297.316 02:03:31.50
578 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 09:18:32.42 1297.155 02:03:32.42
579 AT GRATZER Werner Azzurro 09:18:34.01 1296.877 02:03:34.01
580 SK NOVÁK Pavel Penne 09:18:34.24 1296.837 02:03:34.24
581 DE GOETZ Guenter GG 10 09:18:34.78 1296.742 02:03:34.78
582 PL MAZIARZ RACING TEAM Magnum 09:18:37.32 1296.298 02:03:37.32
583 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 09:18:37.54 1296.260 02:03:37.54
584 CZ KAREL TEAM Bagio 09:18:37.77 1296.220 02:03:37.77
585 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 09:18:37.87 1296.202 02:03:37.87
586 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 09:18:39.39 1295.937 02:03:39.39
587 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 09:18:39.51 1295.916 02:03:39.51
588 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 09:18:39.90 1295.848 02:03:39.90
589 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 09:18:40.69 1295.710 02:03:40.69
590 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 09:18:41.24 1295.614 02:03:41.24
591 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 09:18:41.34 1295.596 02:03:41.34
592 HU FÖLDING Norbert FN 044 09:18:41.73 1295.528 02:03:41.73
593 CH ANDERHUB Oskar Angel 09:18:41.80 1295.516 02:03:41.80
594 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 09:18:42.09 1295.465 02:03:42.09
595 DE LANG Karl Heinz Langley 09:18:42.28 1295.432 02:03:42.28
596 DE DEBUS Gerhard Berta. 09:18:42.66 1295.366 02:03:42.66
597 CZ PETER Milan Mat 09:18:43.18 1295.275 02:03:43.18
598 CH WIRZ Team Olomouc 09:18:43.76 1295.174 02:03:43.76
599 SK BALVOŇ Michal Pekna 09:18:44.85 1294.984 02:03:44.85
600 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 09:18:45.16 1294.930 02:03:45.16
601 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 09:18:45.47 1294.876 02:03:45.47
602 NL CORVO Dominique 09:18:45.96 1294.790 02:03:45.96
603 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 09:18:46.05 1294.774 02:03:46.05
604 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 09:18:46.16 1294.755 02:03:46.16
605 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 09:18:46.48 1294.700 02:03:46.48
606 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 09:18:46.51 1294.694 02:03:46.51
606 CZ MAKANAKI Team André 09:18:46.51 1294.694 02:03:46.51
608 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 09:18:46.88 1294.630 02:03:46.88
609 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 09:18:46.95 1294.618 02:03:46.95
610 CZ GROH Aleš Blue Effect 09:18:47.37 1294.544 02:03:47.37
611 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 09:18:47.94 1294.445 02:03:47.94
612 CZ ATH Květná Bob 09:18:48.31 1294.381 02:03:48.31
613 SK GOGORA Milan Mago 09:18:48.42 1294.361 02:03:48.42
614 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 09:18:48.50 1294.347 02:03:48.50
615 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 09:18:49.07 1294.248 02:03:49.07
616 AT SCHÖN Johann Rosi 09:18:49.20 1294.225 02:03:49.20
617 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 09:18:49.41 1294.189 02:03:49.41
618 DE HUNTER TEAM Hunter 196 09:18:49.63 1294.151 02:03:49.63
619 CZ NERS Jaroslav Tomas 09:18:49.74 1294.131 02:03:49.74
620 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 09:18:49.98 1294.090 02:03:49.98
621 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 09:18:49.99 1294.088 02:03:49.99
622 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 09:18:50.07 1294.074 02:03:50.07
623 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 09:18:50.62 1293.978 02:03:50.62
624 BG SOFIA TEAM Sobby 09:18:50.75 1293.956 02:03:50.75
625 CZ M & M RACING Offred 09:18:52.12 1293.717 02:03:52.12
626 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 09:18:52.61 1293.632 02:03:52.61
627 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 09:18:52.76 1293.606 02:03:52.76
628 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 09:18:52.94 1293.574 02:03:52.94
629 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 09:18:53.43 1293.489 02:03:53.43
630 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 09:18:53.77 1293.430 02:03:53.77
631 AT WIMMER Karl Lilli 09:18:53.88 1293.411 02:03:53.88
632 CZ ŠPIONI Agent 4 09:18:54.44 1293.313 02:03:54.44
633 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 09:18:54.54 1293.296 02:03:54.54
634 CZ GERSPITZER Team GT 1 09:18:56.28 1292.993 02:03:56.28
635 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 09:18:56.59 1292.939 02:03:56.59
636 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 09:18:57.06 1292.858 02:03:57.06
637 DE WINGS 2 WIN Astro 48 09:18:57.17 1292.839 02:03:57.17
638 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 09:18:59.80 1292.382 02:03:59.80
639 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 09:19:00.29 1292.296 02:04:00.29
640 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 09:19:00.86 1292.197 02:04:00.86
641 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 09:19:01.03 1292.168 02:04:01.03
642 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 09:19:01.15 1292.147 02:04:01.15
643 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 09:19:01.61 1292.067 02:04:01.61
644 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 09:19:01.80 1292.034 02:04:01.80
645 CZ HLAVINKA Josef Tina 09:19:02.27 1291.953 02:04:02.27
646 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 09:19:02.61 1291.894 02:04:02.61
647 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 09:19:03.52 1291.736 02:04:03.52
648 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 09:19:04.14 1291.628 02:04:04.14
649 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 09:19:04.95 1291.488 02:04:04.95
650 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 09:19:04.98 1291.482 02:04:04.98
651 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 09:19:05.02 1291.475 02:04:05.02
652 AT RADU Constantin Jacomo 09:19:05.50 1291.392 02:04:05.50
653 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 09:19:05.87 1291.328 02:04:05.87
654 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 09:19:06.69 1291.186 02:04:06.69
655 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 09:19:06.83 1291.161 02:04:06.83
656 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 09:19:07.31 1291.078 02:04:07.31
657 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 09:19:07.86 1290.983 02:04:07.86
658 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 09:19:08.22 1290.921 02:04:08.22
659 HU WANG Baoli WB 802 09:19:08.24 1290.917 02:04:08.24
660 DE HUNTER TEAM Hunter 033 09:19:08.30 1290.907 02:04:08.30
661 AT STRAIF Walter Walda 09:19:08.57 1290.860 02:04:08.57
662 AT STRAIF Walter Walbur 09:19:08.82 1290.817 02:04:08.82
663 AT GRATZER Marco Nero 09:19:09.18 1290.754 02:04:09.18
664 CZ VÍTEK Jan Darja 09:19:09.66 1290.671 02:04:09.66
665 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 1 09:19:11.41 1290.368 02:04:11.41
666 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 09:19:11.63 1290.330 02:04:11.63
667 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 09:19:11.84 1290.293 02:04:11.84
668 CZ POPELKA Roman Fekota 09:19:12.77 1290.132 02:04:12.77
669 PL WOZNICA Józef Adenox 09:19:13.10 1290.075 02:04:13.10
670 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 09:19:13.34 1290.034 02:04:13.34
671 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 09:19:13.72 1289.968 02:04:13.72
672 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 09:19:14.15 1289.894 02:04:14.15
673 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 09:19:14.28 1289.871 02:04:14.28
674 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 09:19:14.43 1289.845 02:04:14.43
675 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 09:19:14.63 1289.810 02:04:14.63
676 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 09:19:14.97 1289.752 02:04:14.97
677 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 09:19:16.11 1289.554 02:04:16.11
678 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 09:19:16.99 1289.402 02:04:16.99
679 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 09:19:17.44 1289.324 02:04:17.44
680 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 09:19:17.80 1289.262 02:04:17.80
681 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 09:19:18.29 1289.178 02:04:18.29
682 CZ KONOPÍK Jiří Sona 09:19:18.42 1289.155 02:04:18.42
683 IT CROCETTA Gabriele R 14 09:19:18.75 1289.098 02:04:18.75
684 PL MICHALAK Bogdan Tinka 09:19:18.91 1289.070 02:04:18.91
685 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 09:19:19.78 1288.920 02:04:19.78
686 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 09:19:19.97 1288.887 02:04:19.97
687 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 09:19:20.10 1288.865 02:04:20.10
688 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 09:19:20.38 1288.816 02:04:20.38
689 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 09:19:21.10 1288.692 02:04:21.10
690 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 09:19:21.12 1288.689 02:04:21.12
691 SK NOVÁK Pavel Stano 09:19:21.42 1288.637 02:04:21.42
692 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 09:19:21.81 1288.569 02:04:21.81
693 CZ MAKANAKI Team Makanaki 09:19:21.93 1288.549 02:04:21.93
694 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 09:19:22.40 1288.468 02:04:22.40
695 CZ KONOPÍK Jiří Eva 09:19:23.70 1288.243 02:04:23.70
696 CZ GORCA TEAM Hela 09:19:24.05 1288.183 02:04:24.05
697 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 09:19:24.58 1288.091 02:04:24.58
698 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 09:19:24.68 1288.074 02:04:24.68
699 DE SIEBERT Dieter Sippil 09:19:25.43 1287.945 02:04:25.43
700 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 09:19:25.82 1287.877 02:04:25.82
701 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 09:19:26.96 1287.681 02:04:26.96
702 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 09:19:27.16 1287.646 02:04:27.16
703 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 09:19:27.53 1287.582 02:04:27.53
704 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 09:19:28.92 1287.343 02:04:28.92
705 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 09:19:28.98 1287.332 02:04:28.98
706 DE RUSSIN Christian Caro 09:19:29.09 1287.313 02:04:29.09
707 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 09:19:29.44 1287.253 02:04:29.44
708 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 09:19:29.84 1287.184 02:04:29.84
709 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 09:19:30.08 1287.143 02:04:30.08
710 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 09:19:30.32 1287.101 02:04:30.32
711 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 09:19:30.87 1287.007 02:04:30.87
712 NL CORVO Charlotte 09:19:31.87 1286.834 02:04:31.87
713 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 09:19:32.03 1286.807 02:04:32.03
714 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 09:19:32.04 1286.805 02:04:32.04
715 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 09:19:32.54 1286.719 02:04:32.54
716 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 09:19:32.55 1286.717 02:04:32.55
717 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 09:19:32.78 1286.678 02:04:32.78
718 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 09:19:33.12 1286.619 02:04:33.12
719 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 09:19:33.39 1286.573 02:04:33.39
720 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 09:19:33.62 1286.533 02:04:33.62
721 DE WILDECK Team WT 3 09:19:33.95 1286.476 02:04:33.95
722 SK PAJTA Vladimír Riko 09:19:34.43 1286.394 02:04:34.43
723 CZ REIN Jan Joe 09:19:35.23 1286.256 02:04:35.23
724 BG SOFIA TEAM Sorbon 09:19:35.34 1286.237 02:04:35.34
725 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 09:19:35.82 1286.155 02:04:35.82
726 CZ PM Team Eva* 09:19:36.40 1286.055 02:04:36.40
727 AT STRAIF Walter Waletto 09:19:36.46 1286.044 02:04:36.46
728 DE MSA RACING TEAM Nova 09:19:37.62 1285.845 02:04:37.62
729 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 09:19:38.16 1285.752 02:04:38.16
730 NL MOL Ed Lorrenzo 09:19:38.57 1285.682 02:04:38.57
731 CZ NERS Jaroslav Viktorie 09:19:38.62 1285.673 02:04:38.62
732 CZ FAJMON Team FT 01 09:19:38.88 1285.628 02:04:38.88
733 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 09:19:39.10 1285.591 02:04:39.10
734 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 09:19:39.57 1285.510 02:04:39.57
735 DE SCHEPER Günter Giant 09:19:40.07 1285.424 02:04:40.07
736 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 09:19:40.43 1285.362 02:04:40.43
737 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 09:19:40.61 1285.331 02:04:40.61
738 SK LAŠ Vladimír Las 7 09:19:41.11 1285.245 02:04:41.11
739 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 09:19:41.43 1285.190 02:04:41.43
740 AT NÖRES Kurt Kuno 2 09:19:41.72 1285.140 02:04:41.72
741 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 09:19:42.39 1285.025 02:04:42.39
742 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 09:19:42.60 1284.989 02:04:42.60
743 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 09:19:44.31 1284.696 02:04:44.31
744 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 09:19:44.34 1284.690 02:04:44.34
745 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 09:19:45.05 1284.569 02:04:45.05
746 AT EPPENSTEINER Josef Bella 09:19:45.32 1284.522 02:04:45.32
747 CZ MALACH Ladislav Kimi 09:19:45.38 1284.512 02:04:45.38
748 CZ J.R.TEAM RS 4 09:19:45.54 1284.484 02:04:45.54
749 SK BALVOŇ Michal Mito 09:19:45.65 1284.466 02:04:45.65
750 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 09:19:45.89 1284.424 02:04:45.89
751 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 09:19:46.40 1284.337 02:04:46.40
752 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 09:19:46.73 1284.280 02:04:46.73
753 AT WENZ Alfred Oliver 09:19:47.35 1284.174 02:04:47.35
754 CZ KUZNÍK Václav Kamča 09:19:47.39 1284.167 02:04:47.39
755 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 09:19:47.78 1284.100 02:04:47.78
756 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 09:19:48.10 1284.045 02:04:48.10
757 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 09:19:48.36 1284.001 02:04:48.36
758 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 09:19:48.70 1283.942 02:04:48.70
759 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 09:19:49.10 1283.874 02:04:49.10
760 AT WENZ Alfred Maria 09:19:49.39 1283.824 02:04:49.39
761 CZ HLAVINKA Josef Limburg 09:19:49.54 1283.798 02:04:49.54
762 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 09:19:50.33 1283.663 02:04:50.33
763 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 09:19:50.86 1283.572 02:04:50.86
764 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 09:19:51.17 1283.519 02:04:51.17
765 CZ STRUŽKA Libor Mané 09:19:52.83 1283.235 02:04:52.83
766 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 09:19:53.08 1283.192 02:04:53.08
767 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 09:19:53.60 1283.103 02:04:53.60
768 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 09:19:54.74 1282.908 02:04:54.74
769 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 5 09:19:54.85 1282.889 02:04:54.85
770 CZ BECHA Lubomír Hanny 09:19:55.46 1282.785 02:04:55.46
771 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 09:19:55.69 1282.745 02:04:55.69
772 CZ MOTRE Vasil Nasťa 09:19:56.08 1282.678 02:04:56.08
773 NL CORVO Thea 09:19:56.52 1282.603 02:04:56.52
774 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 09:19:57.16 1282.494 02:04:57.16
775 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 09:19:57.33 1282.465 02:04:57.33
776 PL WOZNICA Józef Szpak 09:19:57.96 1282.357 02:04:57.96
777 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 09:19:58.47 1282.270 02:04:58.47
778 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 09:19:58.71 1282.229 02:04:58.71
779 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 09:20:00.30 1281.957 02:05:00.30
780 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 09:20:00.71 1281.887 02:05:00.71
781 DE BEHLKE Andreas Thunder 09:20:01.49 1281.753 02:05:01.49
782 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 09:20:01.82 1281.697 02:05:01.82
783 HU FÖLDING Norbert FN 048 09:20:01.98 1281.670 02:05:01.98
784 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 09:20:02.02 1281.663 02:05:02.02
785 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 09:20:02.37 1281.603 02:05:02.37
786 NL MOL Ed Bobby 09:20:02.87 1281.518 02:05:02.87
787 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 09:20:03.01 1281.494 02:05:03.01
788 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 09:20:03.33 1281.439 02:05:03.33
789 DE BEHLKE Andreas Darkness 09:20:03.61 1281.391 02:05:03.61
790 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 09:20:03.71 1281.374 02:05:03.71
791 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 09:20:04.37 1281.261 02:05:04.37
792 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 09:20:04.78 1281.191 02:05:04.78
793 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 09:20:06.49 1280.900 02:05:06.49
794 SK HROZEN Peter Žaneta 09:20:06.77 1280.852 02:05:06.77
795 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 09:20:06.98 1280.816 02:05:06.98
796 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 09:20:07.48 1280.731 02:05:07.48
797 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 09:20:08.13 1280.620 02:05:08.13
798 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 09:20:08.25 1280.599 02:05:08.25
799 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 09:20:08.47 1280.562 02:05:08.47
800 CZ PM Team Popr 09:20:08.64 1280.533 02:05:08.64
801 DE WILDECK Team WT 5 09:20:08.98 1280.475 02:05:08.98
802 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 09:20:09.09 1280.456 02:05:09.09
803 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 09:20:09.47 1280.391 02:05:09.47
804 CZ MAKANAKI Team Stodo 09:20:09.97 1280.306 02:05:09.97
805 SK PAJTA Vladimír Lara 09:20:10.15 1280.275 02:05:10.15
806 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 09:20:10.36 1280.240 02:05:10.36
807 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 09:20:10.48 1280.219 02:05:10.48
808 CZ STRUŽKA Libor Tom* 09:20:10.74 1280.175 02:05:10.74
809 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 09:20:10.98 1280.134 02:05:10.98
810 CZ KUBA KUBIKULA Lída 09:20:11.70 1280.011 02:05:11.70
811 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 09:20:12.24 1279.919 02:05:12.24
812 CZ DUDA Rostislav Ares 09:20:12.97 1279.795 02:05:12.97
813 DE HUNTER TEAM Hunter 933 09:20:13.32 1279.735 02:05:13.32
814 CZ J.R.TEAM RS 5 09:20:13.48 1279.708 02:05:13.48
815 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 09:20:13.65 1279.679 02:05:13.65
816 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 09:20:13.79 1279.655 02:05:13.79
817 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 09:20:14.97 1279.454 02:05:14.97
818 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 09:20:15.66 1279.337 02:05:15.66
819 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 09:20:16.09 1279.264 02:05:16.09
820 CH WIRZ Team Vysocina 09:20:16.91 1279.124 02:05:16.91
821 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 09:20:17.96 1278.945 02:05:17.96
822 CZ JANEČEK Petr Wanne 09:20:18.35 1278.879 02:05:18.35
823 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 09:20:18.59 1278.838 02:05:18.59
824 CZ HLAVINKA Josef Iva 09:20:18.87 1278.791 02:05:18.87
825 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 09:20:19.13 1278.746 02:05:19.13
826 CZ KAREL TEAM Zetor 09:20:19.47 1278.689 02:05:19.47
827 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 09:20:19.71 1278.648 02:05:19.71
828 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 09:20:19.87 1278.621 02:05:19.87
829 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 09:20:20.31 1278.546 02:05:20.31
830 HU FÖLDING Norbert FN 050 09:20:21.17 1278.400 02:05:21.17
831 CZ VLČEK Jiří Ramona 09:20:21.61 1278.325 02:05:21.61
832 DE KLÜBER Bernhard BK 5 09:20:21.68 1278.313 02:05:21.68
833 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 09:20:22.08 1278.245 02:05:22.08
834 HU LÁDY Tibor Bige 09:20:23.04 1278.082 02:05:23.04
835 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 09:20:23.27 1278.043 02:05:23.27
836 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 09:20:23.69 1277.971 02:05:23.69
837 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ježek 09:20:23.85 1277.944 02:05:23.85
838 SK LAŠ Vladimír Las 9 09:20:24.78 1277.786 02:05:24.78
839 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 09:20:26.23 1277.540 02:05:26.23
840 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 09:20:27.27 1277.364 02:05:27.27
841 CZ VACEK Josef Maruška 09:20:27.46 1277.331 02:05:27.46
842 BE MERGAERT Dirk Meridian 09:20:27.66 1277.297 02:05:27.66
843 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 09:20:28.74 1277.114 02:05:28.74
844 SK GOGORA Milan Migo 09:20:29.27 1277.024 02:05:29.27
845 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:20:29.36 1277.009 02:05:29.36
846 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 09:20:29.87 1276.922 02:05:29.87
847 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 09:20:30.24 1276.860 02:05:30.24
848 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 09:20:30.40 1276.833 02:05:30.40
849 DE BELOW Harald OneEightyone 09:20:31.02 1276.727 02:05:31.02
850 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 09:20:32.12 1276.541 02:05:32.12
851 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 09:20:32.66 1276.449 02:05:32.66
852 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 09:20:33.10 1276.375 02:05:33.10
853 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 09:20:33.98 1276.226 02:05:33.98
854 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 09:20:34.21 1276.187 02:05:34.21
855 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 09:20:34.34 1276.165 02:05:34.34
856 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:20:34.93 1276.065 02:05:34.93
857 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 09:20:35.48 1275.972 02:05:35.48
858 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 09:20:35.73 1275.929 02:05:35.73
859 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 09:20:36.79 1275.750 02:05:36.79
860 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 09:20:37.43 1275.642 02:05:37.43
861 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 09:20:37.57 1275.618 02:05:37.57
862 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 09:20:37.84 1275.572 02:05:37.84
863 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 09:20:38.34 1275.488 02:05:38.34
864 BE VAN STICHEL Dirk Gert 09:20:39.67 1275.263 02:05:39.67
865 DE GOETZ Guenter GG 4 09:20:40.80 1275.072 02:05:40.80
866 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 09:20:41.28 1274.990 02:05:41.28
867 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 09:20:41.36 1274.977 02:05:41.36
868 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 09:20:42.32 1274.815 02:05:42.32
869 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 09:20:43.57 1274.603 02:05:43.57
870 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 09:20:44.99 1274.364 02:05:44.99
871 CZ JANEČEK Petr Letec 09:20:46.92 1274.038 02:05:46.92
872 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 09:20:47.80 1273.889 02:05:47.80
873 DE WITT Lutz LW 6 09:20:48.25 1273.813 02:05:48.25
874 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 09:20:48.85 1273.712 02:05:48.85
875 BG SOFIA TEAM Socrat 09:20:49.09 1273.671 02:05:49.09
876 CZ KONOPÍK Jiří Heli 09:20:49.68 1273.572 02:05:49.68
877 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 09:20:50.40 1273.450 02:05:50.40
878 DE SG STEFFL Raspi 09:20:50.59 1273.418 02:05:50.59
879 CZ EM-EKO.CZ Valena 09:20:51.12 1273.329 02:05:51.12
880 AT STEINER Alfred Amy 09:20:51.51 1273.263 02:05:51.51
881 SK HROZEN Peter Aneta 09:20:51.73 1273.226 02:05:51.73
882 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 09:20:52.94 1273.022 02:05:52.94
883 SK LAŠ Vladimír Las 6 09:20:53.24 1272.972 02:05:53.24
884 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 09:20:53.49 1272.929 02:05:53.49
885 AT STEINER Alfred Aika 09:20:53.94 1272.854 02:05:53.94
886 CZ DUDA Rostislav Athéna 09:20:54.81 1272.707 02:05:54.81
887 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 09:20:55.25 1272.633 02:05:55.25
888 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 09:20:56.36 1272.446 02:05:56.36
889 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 09:20:57.09 1272.323 02:05:57.09
890 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 09:20:57.61 1272.236 02:05:57.61
891 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 09:20:58.56 1272.076 02:05:58.56
892 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 09:21:00.15 1271.808 02:06:00.15
893 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 09:21:01.18 1271.635 02:06:01.18
894 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 09:21:01.80 1271.531 02:06:01.80
895 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 09:21:02.10 1271.480 02:06:02.10
896 DE ROHE Pascal Robb Stark 09:21:02.57 1271.401 02:06:02.57
897 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 09:21:02.78 1271.366 02:06:02.78
898 CZ KAREL TEAM Case 09:21:03.32 1271.275 02:06:03.32
899 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 09:21:04.65 1271.052 02:06:04.65
900 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 09:21:05.34 1270.936 02:06:05.34
901 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 09:21:06.80 1270.690 02:06:06.80
902 CZ BARÁNEK Josef Derby County 09:21:07.36 1270.596 02:06:07.36
903 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 09:21:07.55 1270.564 02:06:07.55
904 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 09:21:08.58 1270.392 02:06:08.58
905 DE LANG Karl Heinz Langston 09:21:08.84 1270.348 02:06:08.84
906 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 09:21:09.30 1270.271 02:06:09.30
907 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 09:21:09.69 1270.205 02:06:09.69
908 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 09:21:10.67 1270.041 02:06:10.67
909 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 09:21:11.92 1269.831 02:06:11.92
910 SK LAŠ Vladimír Las 12 09:21:12.04 1269.811 02:06:12.04
911 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 09:21:13.05 1269.642 02:06:13.05
912 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 09:21:13.63 1269.544 02:06:13.63
913 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 09:21:13.68 1269.536 02:06:13.68
914 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 09:21:13.81 1269.514 02:06:13.81
915 CZ KULÍK Přemysl Blesk 09:21:14.81 1269.347 02:06:14.81
916 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 09:21:15.32 1269.261 02:06:15.32
917 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 09:21:15.83 1269.176 02:06:15.83
918 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 09:21:17.21 1268.945 02:06:17.21
919 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 09:21:17.38 1268.916 02:06:17.38
920 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 09:21:17.55 1268.888 02:06:17.55
921 DE FAMILIE JOEKEL Planck 09:21:18.30 1268.762 02:06:18.30
922 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 09:21:18.52 1268.725 02:06:18.52
923 CZ VLČEK Jiří Teo 09:21:20.25 1268.436 02:06:20.25
924 NL PLOEG Bert Bergy 09:21:20.68 1268.364 02:06:20.68
925 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 09:21:21.07 1268.299 02:06:21.07
926 BE COPPENS Peter Ster 09:21:21.71 1268.191 02:06:21.71
927 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 09:21:21.78 1268.180 02:06:21.78
928 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 09:21:22.12 1268.123 02:06:22.12
929 DE GOETZ Guenter GG 8 09:21:22.46 1268.066 02:06:22.46
930 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 09:21:22.84 1268.002 02:06:22.84
931 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 09:21:23.93 1267.820 02:06:23.93
932 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 09:21:24.29 1267.760 02:06:24.29
933 DE HÖRNIG Rainer HR 92 09:21:25.08 1267.628 02:06:25.08
934 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 09:21:25.72 1267.521 02:06:25.72
935 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 09:21:25.77 1267.513 02:06:25.77
936 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 09:21:26.18 1267.444 02:06:26.18
937 BE DECOENE MARC Team Marco 09:21:26.36 1267.414 02:06:26.36
938 CZ ZEMAN Petr Jiří 09:21:26.45 1267.399 02:06:26.45
939 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 09:21:26.53 1267.386 02:06:26.53
940 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 09:21:26.78 1267.344 02:06:26.78
941 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 09:21:27.15 1267.282 02:06:27.15
942 DE KUSSER Josef Quatro 2 09:21:27.52 1267.220 02:06:27.52
943 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 09:21:27.67 1267.195 02:06:27.67
944 DE NO-WU Team NW 3 09:21:28.51 1267.055 02:06:28.51
945 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 09:21:29.70 1266.856 02:06:29.70
946 AT EDER Gerhard Terminator 09:21:30.27 1266.761 02:06:30.27
947 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 09:21:31.19 1266.608 02:06:31.19
948 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 09:21:31.63 1266.534 02:06:31.63
949 DE BEHLKE Andreas Sunny 09:21:32.27 1266.428 02:06:32.27
950 NL CORVO Devi 09:21:32.31 1266.421 02:06:32.31
951 SK NOCHTA Štefan Sofi 09:21:32.95 1266.314 02:06:32.95
952 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 09:21:33.89 1266.157 02:06:33.89
953 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 09:21:34.45 1266.064 02:06:34.45
954 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 09:21:35.92 1265.819 02:06:35.92
955 CZ FAJMON Team FT 02 09:21:36.14 1265.782 02:06:36.14
956 CH ANDERHUB Oskar Andretti 09:21:36.17 1265.777 02:06:36.17
957 CZ MOTRE Vasil Vasil 09:21:36.49 1265.724 02:06:36.49
958 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 09:21:36.71 1265.687 02:06:36.71
959 CZ GORCA TEAM Zara. 09:21:36.75 1265.681 02:06:36.75
960 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 09:21:38.10 1265.456 02:06:38.10
961 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 09:21:38.53 1265.384 02:06:38.53
962 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 09:21:38.65 1265.364 02:06:38.65
963 CZ HLAVINKA Josef Gabi 09:21:38.81 1265.338 02:06:38.81
964 DE GOETZ Guenter GG 3 09:21:39.25 1265.264 02:06:39.25
965 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 09:21:39.61 1265.204 02:06:39.61
966 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 09:21:42.46 1264.730 02:06:42.46
967 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 09:21:42.53 1264.718 02:06:42.53
968 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 09:21:42.94 1264.650 02:06:42.94
969 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 09:21:43.13 1264.619 02:06:43.13
970 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 09:21:43.15 1264.615 02:06:43.15
971 SK NOVÁK Pavel Jaro 09:21:43.32 1264.587 02:06:43.32
972 CZ GORCA TEAM Barny 09:21:43.69 1264.526 02:06:43.69
973 CZ ECHTNER Antonín AR 2 09:21:43.79 1264.509 02:06:43.79
974 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 09:21:43.88 1264.494 02:06:43.88
975 DE BELOW Harald OneSeventytwo 09:21:44.71 1264.356 02:06:44.71
976 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 09:21:45.33 1264.253 02:06:45.33
977 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 09:21:45.77 1264.180 02:06:45.77
978 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 09:21:46.37 1264.080 02:06:46.37
979 DE K.H.WICHERT Navratilova 09:21:47.62 1263.872 02:06:47.62
980 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 09:21:47.69 1263.861 02:06:47.69
981 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 09:21:48.17 1263.781 02:06:48.17
982 PL WÓJCIK Piotr Taxi 09:21:48.29 1263.761 02:06:48.29
983 AT STRAIF Walter Walpur 09:21:49.14 1263.620 02:06:49.14
984 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 09:21:49.71 1263.525 02:06:49.71
985 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 09:21:50.20 1263.444 02:06:50.20
986 AT RADU Constantin Falconety 09:21:51.52 1263.225 02:06:51.52
987 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 09:21:52.25 1263.104 02:06:52.25
988 CZ VRCHLABÍ Team Černá 09:21:52.57 1263.050 02:06:52.57
989 AT GASSER Reinhard Belluno One 09:21:53.48 1262.899 02:06:53.48
990 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 09:21:53.54 1262.890 02:06:53.54
991 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 09:21:54.53 1262.725 02:06:54.53
992 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 09:21:55.16 1262.621 02:06:55.16
993 CZ REIN Jan Phil 09:21:57.13 1262.294 02:06:57.13
994 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 09:21:57.39 1262.251 02:06:57.39
995 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 09:21:57.53 1262.228 02:06:57.53
996 DE LANG Karl Heinz Langer 09:21:59.31 1261.933 02:06:59.31
997 DE WITT Lutz LW 4 09:21:59.52 1261.898 02:06:59.52
998 NL CORVO Tobias 09:21:59.94 1261.829 02:06:59.94
999 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 09:22:00.37 1261.758 02:07:00.37
1000 BE COPPENS Peter Eric 09:22:01.24 1261.614 02:07:01.24
1001 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 09:22:02.67 1261.377 02:07:02.67
1002 PL KARDAS Michal Raul 09:22:04.13 1261.135 02:07:04.13
1003 DE WILDECK Team WT 2 09:22:04.99 1260.993 02:07:04.99
1004 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 09:22:06.77 1260.699 02:07:06.77
1005 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 09:22:12.01 1259.833 02:07:12.01
1006 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 09:22:12.31 1259.784 02:07:12.31
1007 CZ LUKÁŠ Jan Fast 09:22:12.97 1259.675 02:07:12.97
1008 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 09:22:14.27 1259.460 02:07:14.27
1009 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 09:22:15.28 1259.294 02:07:15.28
1010 PL KARDAS Michal Marek. 09:22:15.36 1259.281 02:07:15.36
1011 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 09:22:15.75 1259.216 02:07:15.75
1012 NO SEAVAREID Martin MS 53 09:22:16.10 1259.158 02:07:16.10
1013 CZ PETER Milan Pat 09:22:16.42 1259.106 02:07:16.42
1014 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 09:22:16.82 1259.040 02:07:16.82
1015 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 09:22:20.29 1258.468 02:07:20.29
1016 CZ PM Team Helena* 09:22:20.70 1258.400 02:07:20.70
1017 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 09:22:21.24 1258.311 02:07:21.24
1018 HU WANG Baoli WB 511 09:22:21.49 1258.270 02:07:21.49
1019 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 09:22:21.96 1258.193 02:07:21.96
1020 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:22:23.24 1257.982 02:07:23.24
1021 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 09:22:27.34 1257.308 02:07:27.34
1022 CZ PM Team Deli 09:22:27.59 1257.267 02:07:27.59
1023 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 09:22:28.40 1257.134 02:07:28.40
1024 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 09:22:28.68 1257.087 02:07:28.68
1025 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 09:22:29.59 1256.938 02:07:29.59
1026 CZ POPELKA Roman Mekota 09:22:30.74 1256.749 02:07:30.74
1027 AT STEINER Alfred Aila 09:22:32.98 1256.381 02:07:32.98
1028 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 09:22:33.09 1256.363 02:07:33.09
1029 DE BEHLKE Andreas Moonlight 09:22:35.61 1255.950 02:07:35.61
1030 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 09:22:36.35 1255.828 02:07:36.35
1031 DE BEHLKE Andreas Storm 09:22:37.89 1255.576 02:07:37.89
1032 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 09:22:38.43 1255.487 02:07:38.43
1033 DE WITT Lutz LW 8 09:22:38.49 1255.477 02:07:38.49
1034 SK HROZEN Peter Viktor 09:22:38.81 1255.425 02:07:38.81
1035 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 09:22:39.99 1255.231 02:07:39.99
1036 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 09:22:40.92 1255.079 02:07:40.92
1037 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 09:22:41.94 1254.912 02:07:41.94
1038 AT WIEFLER Alois Karl 09:22:41.97 1254.907 02:07:41.97
1039 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 09:22:42.11 1254.884 02:07:42.11
1040 CZ ZEMAN Petr Lucka. 09:22:42.63 1254.799 02:07:42.63
1041 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 09:22:43.95 1254.583 02:07:43.95
1042 CZ KRET Jiří Morgy 09:22:44.08 1254.562 02:07:44.08
1043 AT WENZ Alfred Renate 09:22:44.90 1254.427 02:07:44.90
1044 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 09:22:47.16 1254.058 02:07:47.16
1045 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 09:22:47.89 1253.938 02:07:47.89
1046 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 09:22:49.37 1253.696 02:07:49.37
1047 CZ KUZNÍK Václav Dima 09:22:51.69 1253.317 02:07:51.69
1048 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 09:22:52.09 1253.252 02:07:52.09
1049 CZ GRUBER Simon "A" Conor 09:22:53.93 1252.951 02:07:53.93
1050 DE WITT Lutz LW 9 09:22:55.61 1252.677 02:07:55.61
1051 CZ JANEČEK Petr Titan 09:22:58.14 1252.264 02:07:58.14
1052 SK NOVÁK Pavel Petra* 09:22:59.30 1252.075 02:07:59.30
1053 DE WITT Lutz LW 5 09:23:00.55 1251.871 02:08:00.55
1054 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 09:23:00.96 1251.804 02:08:00.96
1055 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 09:23:02.09 1251.620 02:08:02.09
1056 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 09:23:02.97 1251.477 02:08:02.97
1057 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 09:23:03.43 1251.402 02:08:03.43
1058 SK PAJTA Vladimír Kačena 09:23:03.91 1251.324 02:08:03.91
1059 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 09:23:04.01 1251.308 02:08:04.01
1060 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 09:23:04.27 1251.265 02:08:04.27
1061 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 09:23:06.28 1250.938 02:08:06.28
1062 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 09:23:08.10 1250.642 02:08:08.10
1063 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 09:23:10.51 1250.250 02:08:10.51
1064 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 09:23:11.39 1250.107 02:08:11.39
1065 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 09:23:11.63 1250.068 02:08:11.63
1066 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 09:23:14.02 1249.680 02:08:14.02
1067 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 09:23:16.97 1249.201 02:08:16.97
1068 CZ KLEMENS Karel "A" Era 09:23:18.37 1248.973 02:08:18.37
1069 SK BALVOŇ Michal Dada 09:23:18.39 1248.970 02:08:18.39
1070 AT SCHOBER Karl Variano 09:23:18.61 1248.935 02:08:18.61
1071 CZ REIN Jan Juan 09:23:20.46 1248.634 02:08:20.46
1072 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 09:23:23.76 1248.100 02:08:23.76
1073 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Natall 09:23:25.57 1247.806 02:08:25.57
1074 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 09:23:28.44 1247.342 02:08:28.44
1075 DE SG STEFFL Favorit 09:23:33.97 1246.448 02:08:33.97
1076 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 09:23:34.33 1246.390 02:08:34.33
1077 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 09:23:34.69 1246.331 02:08:34.69
1078 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 09:23:37.48 1245.881 02:08:37.48
1079 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 09:23:37.67 1245.850 02:08:37.67
1080 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 09:23:40.76 1245.351 02:08:40.76
1081 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 09:23:43.01 1244.989 02:08:43.01
1082 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 09:23:43.60 1244.894 02:08:43.60
1083 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 09:23:46.96 1244.352 02:08:46.96
1084 SK NOCHTA Štefan Nika 09:23:48.05 1244.177 02:08:48.05
1085 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 09:23:51.97 1243.546 02:08:51.97
1086 CZ BODY Andrej Kobra 09:23:53.47 1243.305 02:08:53.47
1087 DE K.H.WICHERT Sablikova 09:23:56.17 1242.871 02:08:56.17
1088 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 09:23:56.56 1242.808 02:08:56.56
1089 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 09:23:57.25 1242.697 02:08:57.25
1090 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 09:23:57.45 1242.665 02:08:57.45
1091 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 09:23:57.77 1242.614 02:08:57.77
1092 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 09:23:58.81 1242.447 02:08:58.81
1093 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 09:23:59.02 1242.413 02:08:59.02
1094 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 09:24:00.19 1242.225 02:09:00.19
1095 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 09:24:06.36 1241.236 02:09:06.36
1096 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 09:24:06.51 1241.212 02:09:06.51
1097 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 09:24:11.64 1240.390 02:09:11.64
1098 SK LAŠ Vladimír Las 1 09:24:12.57 1240.242 02:09:12.57
1099 CZ KAREL TEAM AC/DC 09:24:14.70 1239.901 02:09:14.70
1100 IT CAPLEA Doru Doru 3 09:24:15.61 1239.755 02:09:15.61
1101 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 09:24:17.13 1239.513 02:09:17.13
1102 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 09:24:17.32 1239.482 02:09:17.32
1103 CZ EM-EKO.CZ Czemba 09:24:18.36 1239.316 02:09:18.36
1104 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 09:24:18.71 1239.260 02:09:18.71
1105 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 09:24:21.61 1238.797 02:09:21.61
1106 DE KLÜBER Bernhard BK 2 09:24:21.78 1238.770 02:09:21.78
1107 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 09:24:23.61 1238.478 02:09:23.61
1108 CH WIRZ Team Pardubice 09:24:24.04 1238.409 02:09:24.04
1109 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 09:24:24.93 1238.267 02:09:24.93
1110 CZ DUDA Přemysl Vltava 09:24:27.22 1237.902 02:09:27.22
1111 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 09:24:28.94 1237.628 02:09:28.94
1112 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:24:34.51 1236.742 02:09:34.51
1113 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 09:24:38.23 1236.150 02:09:38.23
1114 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 09:24:40.74 1235.751 02:09:40.74
1115 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 09:24:51.40 1234.061 02:09:51.40
1116 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 09:24:57.32 1233.124 02:09:57.32
1117 DE NO-WU Team NW 2 09:24:59.03 1232.853 02:09:59.03
1118 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 09:25:03.96 1232.074 02:10:03.96
1119 CZ YOUNG STARS Maia 09:25:04.96 1231.917 02:10:04.96
1120 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 09:25:06.94 1231.604 02:10:06.94
1121 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 09:25:09.18 1231.251 02:10:09.18
1122 PL KWASNICKI Tomasz Diana 09:25:14.76 1230.372 02:10:14.76
1123 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 09:25:16.64 1230.076 02:10:16.64
1124 SK PAJTA Vladimír Ruth 09:25:16.82 1230.048 02:10:16.82
1125 DE DEBUS Gerhard Emma 09:25:17.02 1230.016 02:10:17.02
1126 CZ ŠIK Jaroslav Erik 09:25:20.58 1229.456 02:10:20.58
1127 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 09:25:25.40 1228.699 02:10:25.40
1128 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 09:25:26.93 1228.459 02:10:26.93
1129 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 09:25:32.76 1227.544 02:10:32.76
1130 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 09:25:35.83 1227.063 02:10:35.83
1131 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 09:25:36.10 1227.021 02:10:36.10
1132 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 09:25:42.17 1226.071 02:10:42.17
1133 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 09:25:42.98 1225.945 02:10:42.98
1134 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 09:25:44.01 1225.784 02:10:44.01
1135 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 09:25:44.18 1225.757 02:10:44.18
1136 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 09:25:45.13 1225.609 02:10:45.13
1137 CZ NOVOSAD František Berta N 09:25:45.23 1225.593 02:10:45.23
1138 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8 09:25:47.26 1225.276 02:10:47.26
1139 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 09:25:47.92 1225.173 02:10:47.92
1140 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 09:25:49.01 1225.003 02:10:49.01
1141 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 09:25:49.51 1224.925 02:10:49.51
1142 PL KARDAS Michal Rafal 09:25:52.34 1224.483 02:10:52.34
1143 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 09:25:54.69 1224.117 02:10:54.69
1144 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:25:54.98 1224.072 02:10:54.98
1145 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 09:25:56.07 1223.902 02:10:56.07
1146 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 09:25:56.94 1223.767 02:10:56.94
1147 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 09:25:58.31 1223.553 02:10:58.31
1148 CZ SÝKORA Jaromír Anna 09:25:58.38 1223.542 02:10:58.38
1149 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 09:25:58.90 1223.461 02:10:58.90
1150 CZ DUDA Přemysl Morava 09:25:58.97 1223.450 02:10:58.97
1151 CZ GRUBER Simon "B" Power 09:26:00.55 1223.204 02:11:00.55
1152 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 09:26:04.24 1222.631 02:11:04.24
1153 BE MERGAERT Dirk Merina 09:26:05.67 1222.408 02:11:05.67
1154 PL WOZNICA Józef Leonix 09:26:05.90 1222.373 02:11:05.90
1155 CZ REIN Jan Danny 09:26:06.25 1222.318 02:11:06.25
1156 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 09:26:06.47 1222.284 02:11:06.47
1157 AT WIMMER Karl Noah 09:26:10.81 1221.610 02:11:10.81
1158 CZ J.R.TEAM RS 6 09:26:11.47 1221.508 02:11:11.47
1159 NL SIMONSZ Henk Iris 31 09:26:12.22 1221.391 02:11:12.22
1160 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 09:26:14.30 1221.069 02:11:14.30
1161 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 09:26:17.39 1220.590 02:11:17.39
1162 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 09:26:20.64 1220.086 02:11:20.64
1163 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 09:26:25.97 1219.262 02:11:25.97
1164 CZ BECHA Lubomír Žanek 09:26:26.34 1219.204 02:11:26.34
1165 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 09:26:28.97 1218.798 02:11:28.97
1166 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 09:26:29.47 1218.721 02:11:29.47
1167 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 09:26:31.56 1218.398 02:11:31.56
1168 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 09:26:32.52 1218.250 02:11:32.52
1169 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 09:26:35.46 1217.796 02:11:35.46
1170 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 09:26:35.69 1217.761 02:11:35.69
1171 CZ NOVOSAD František Lada* 09:26:40.60 1217.004 02:11:40.60
1172 CZ KRET Jiří Beta 09:26:48.69 1215.759 02:11:48.69
1173 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 09:26:54.05 1214.935 02:11:54.05
1174 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 09:26:58.71 1214.220 02:11:58.71
1175 DE RUSSIN Christian Karin 09:27:04.25 1213.372 02:12:04.25
1176 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 09:27:05.21 1213.225 02:12:05.21
1177 PL WÓJCIK Piotr Bella. 09:27:05.63 1213.160 02:12:05.63
1178 DE MSA RACING TEAM Mika 09:27:06.46 1213.033 02:12:06.46
1179 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 09:27:06.74 1212.990 02:12:06.74
1180 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 09:27:07.22 1212.917 02:12:07.22
1181 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 09:27:08.56 1212.712 02:12:08.56
1182 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 09:27:13.91 1211.894 02:12:13.91
1183 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 09:27:16.64 1211.477 02:12:16.64
1184 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 09:27:17.41 1211.360 02:12:17.41
1185 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 09:27:20.11 1210.948 02:12:20.11
1186 DE DEBUS Gerhard Martha 09:27:22.55 1210.576 02:12:22.55
1187 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 09:27:23.11 1210.491 02:12:23.11
1188 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wick 09:27:31.66 1209.189 02:12:31.66
1189 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 09:27:32.21 1209.105 02:12:32.21
1190 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 09:27:41.31 1207.723 02:12:41.31
1191 CZ GROH Aleš Infinity 09:27:42.25 1207.581 02:12:42.25
1192 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 09:27:44.29 1207.271 02:12:44.29
1193 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 09:27:52.58 1206.016 02:12:52.58
1194 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 09:27:58.19 1205.168 02:12:58.19
1195 IT CROCETTA Gabriele R 15 09:28:15.46 1202.565 02:13:15.46
1196 CZ ŠPIONI Agent 5 09:28:18.12 1202.165 02:13:18.12
1197 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 09:28:44.36 1198.234 02:13:44.36
1198 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 09:28:46.49 1197.916 02:13:46.49
1199 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 09:28:52.07 1197.084 02:13:52.07
1200 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 09:28:52.68 1196.993 02:13:52.68
1201 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 09:28:53.74 1196.835 02:13:53.74
1202 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 09:28:58.89 1196.068 02:13:58.89
1203 NL SIMONSZ Henk China 33 09:29:00.16 1195.879 02:14:00.16
1204 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 09:29:09.42 1194.503 02:14:09.42
1205 SK NOCHTA Štefan Sisa 09:29:09.51 1194.490 02:14:09.51
1206 HU GÁBOR Scheily Sch 541 09:29:12.96 1193.978 02:14:12.96
1207 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 09:29:30.30 1191.413 02:14:30.30
1208 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 09:29:40.02 1189.980 02:14:40.02
1209 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 09:29:47.06 1188.944 02:14:47.06
1210 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 09:29:50.96 1188.371 02:14:50.96
1211 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 09:29:53.47 1188.002 02:14:53.47
1212 CZ KULÍK Přemysl Pegas 09:29:55.11 1187.762 02:14:55.11
1213 SK NOVÁK Matej Valter 09:29:56.17 1187.606 02:14:56.17
1214 DE MSA RACING TEAM Gnabry 09:29:59.19 1187.163 02:14:59.19
1215 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 09:30:00.52 1186.968 02:15:00.52
1216 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 09:30:09.46 1185.660 02:15:09.46
1217 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 09:30:09.74 1185.619 02:15:09.74
1218 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 09:30:11.22 1185.402 02:15:11.22
1219 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 09:31:22.29 1175.106 02:16:22.29
1220 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 09:32:25.37 1166.116 02:17:25.37
1221 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 09:32:25.51 1166.096 02:17:25.51
1222 CZ VACEK Josef Vajda 09:32:27.59 1165.802 02:17:27.59
1223 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 09:32:28.05 1165.737 02:17:28.05
1224 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 09:32:31.09 1165.308 02:17:31.09
1225 DE WINGS 2 WIN Amir 34 09:32:33.57 1164.958 02:17:33.57
1226 DE NO-WU Team NW 4 09:32:40.70 1163.952 02:17:40.70
1227 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 09:32:46.87 1163.083 02:17:46.87
1228 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 09:32:50.44 1162.581 02:17:50.44
1229 DE WINGS 2 WIN Mia 42 09:32:50.77 1162.535 02:17:50.77
1230 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 09:32:55.56 1161.862 02:17:55.56
1231 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 09:33:33.96 1156.496 02:18:33.96
1232 DE SG STEFFL Speedy 00 09:33:36.93 1156.083 02:18:36.93
1233 CZ GRUBER Simon "A" Eska 09:33:40.08 1155.645 02:18:40.08
1234 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 09:33:40.53 1155.583 02:18:40.53
1235 BE MERGAERT Dirk Meredith 09:33:40.74 1155.553 02:18:40.74
1236 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:33:41.97 1155.383 02:18:41.97
1237 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 09:33:48.34 1154.499 02:18:48.34
1238 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 09:33:51.26 1154.094 02:18:51.26
1239 CZ YOUNG STARS Ebigeil 09:34:10.13 1151.486 02:19:10.13
1240 DE NO-WU Team NW 6 09:34:15.99 1150.679 02:19:15.99
1241 CZ KLEMENS Karel "B" James* 09:34:22.84 1149.736 02:19:22.84
1242 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 09:34:39.45 1147.457 02:19:39.45
1243 IT ERBARU Ionut Sami 09:35:15.21 1142.581 02:20:15.21
1244 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 09:35:30.78 1140.471 02:20:30.78
1245 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 09:35:45.76 1138.448 02:20:45.76
1246 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 09:36:06.69 1135.634 02:21:06.69
1247 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 09:36:41.22 1131.021 02:21:41.22
1248 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 09:36:56.73 1128.961 02:21:56.73
1249 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek