Doletová listina

Místo vypuštění Nížkovice I.
Vzdálenost 73.649 km
Datum a čas startu 04.08.2019 07:15:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 15C.
Počasí v cíli Jasno, klidno, 18C.
Počet nasazených holubů 1548
Počet chovatelů 301

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 08:17:53.34 1171.095 01:02:53.34
2 SK NOVÁK Pavel Vladko 08:18:29.05 1160.116 01:03:29.05
3 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 08:18:31.49 1159.373 01:03:31.49
4 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 08:18:31.63 1159.331 01:03:31.63
5 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 08:18:33.15 1158.869 01:03:33.15
6 CZ YOUNG STARS Ebigeil 08:18:34.26 1158.531 01:03:34.26
7 CZ SÝKORA Jaromír Anna 08:18:34.89 1158.340 01:03:34.89
8 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 08:18:37.06 1157.682 01:03:37.06
9 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 08:18:37.87 1157.436 01:03:37.87
10 AT WENZ Alfred Conny 08:18:38.49 1157.248 01:03:38.49
11 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 08:18:39.28 1157.009 01:03:39.28
12 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 08:18:39.53 1156.933 01:03:39.53
13 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 08:18:40.16 1156.742 01:03:40.16
14 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 08:18:40.54 1156.627 01:03:40.54
15 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 08:18:40.91 1156.515 01:03:40.91
16 AT EDER Gerhard Terminator 08:18:41.31 1156.394 01:03:41.31
17 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 08:18:41.50 1156.337 01:03:41.50
18 SK RADO & DRAGO Team Ivory 08:18:41.89 1156.219 01:03:41.89
19 CZ REIN Jan Phil 08:18:42.73 1155.964 01:03:42.73
20 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 08:18:43.04 1155.871 01:03:43.04
21 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 08:18:44.11 1155.547 01:03:44.11
22 CZ YOUNG STARS Maxim. 08:18:44.65 1155.384 01:03:44.65
23 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 08:18:44.82 1155.333 01:03:44.82
24 BE COPPENS Peter Ster 08:18:45.09 1155.251 01:03:45.09
25 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 08:18:45.34 1155.176 01:03:45.34
26 DE SG STEFFL Glatze 08:18:45.94 1154.995 01:03:45.94
27 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 08:18:46.21 1154.913 01:03:46.21
28 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 189 08:18:47.37 1154.563 01:03:47.37
29 DE GOETZ Guenter GG 2 08:18:47.50 1154.524 01:03:47.50
30 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 08:18:47.54 1154.512 01:03:47.54
31 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 08:18:48.01 1154.370 01:03:48.01
32 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 08:18:48.33 1154.274 01:03:48.33
33 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 08:18:48.88 1154.108 01:03:48.88
34 DE BELOW Harald OneEightysix 08:18:48.90 1154.102 01:03:48.90
35 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 08:18:49.42 1153.945 01:03:49.42
36 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 08:18:49.97 1153.779 01:03:49.97
37 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 08:18:50.01 1153.767 01:03:50.01
38 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 08:18:50.48 1153.626 01:03:50.48
39 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 08:18:50.84 1153.517 01:03:50.84
40 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 08:18:51.06 1153.451 01:03:51.06
41 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 08:18:51.49 1153.322 01:03:51.49
42 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 08:18:51.81 1153.225 01:03:51.81
43 PL KARDAS Michal Przemek 08:18:52.86 1152.909 01:03:52.86
44 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 08:18:53.12 1152.831 01:03:53.12
45 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 08:18:53.39 1152.750 01:03:53.39
46 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 08:18:53.59 1152.690 01:03:53.59
47 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 08:18:53.97 1152.576 01:03:53.97
48 DE RUSSIN Christian Caro 08:18:54.14 1152.524 01:03:54.14
49 NL CORVO Tess 08:18:54.24 1152.494 01:03:54.24
50 NL CORVO Charlotte 08:18:54.26 1152.488 01:03:54.26
51 DE SG STEFFL Zille Go 1 08:18:54.29 1152.479 01:03:54.29
52 IT CROCETTA Gabriele R 15 08:18:54.35 1152.461 01:03:54.35
53 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 08:18:54.51 1152.413 01:03:54.51
54 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 08:18:54.52 1152.410 01:03:54.52
55 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 08:18:54.73 1152.347 01:03:54.73
56 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:18:54.86 1152.308 01:03:54.86
57 CZ GRUBER Simon "A" Conor 08:18:55.17 1152.215 01:03:55.17
58 HU FÖLDING Norbert FN 048 08:18:55.28 1152.182 01:03:55.28
59 NL PLOEG Bert Berber 08:18:55.61 1152.083 01:03:55.61
60 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 08:18:55.74 1152.044 01:03:55.74
61 CH ANDERHUB Oskar Andretti 08:18:56.23 1151.897 01:03:56.23
62 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:18:56.34 1151.863 01:03:56.34
63 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 08:18:56.65 1151.770 01:03:56.65
64 DE LANG Karl Heinz Langer 08:18:57.24 1151.593 01:03:57.24
65 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 08:18:57.36 1151.557 01:03:57.36
66 PL WÓJCIK Piotr Bond 08:18:57.66 1151.467 01:03:57.66
67 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:18:57.84 1151.413 01:03:57.84
68 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 08:18:59.17 1151.014 01:03:59.17
69 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ryan 08:18:59.33 1150.966 01:03:59.33
70 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 1 08:18:59.86 1150.808 01:03:59.86
71 CZ MAKANAKI Team Stodo 08:19:00.10 1150.736 01:04:00.10
72 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 08:19:00.14 1150.724 01:04:00.14
73 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 08:19:00.80 1150.526 01:04:00.80
74 CZ KONOPÍK Jiří Sona 08:19:01.04 1150.454 01:04:01.04
75 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 08:19:01.41 1150.343 01:04:01.41
76 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 08:19:01.50 1150.316 01:04:01.50
77 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 08:19:02.08 1150.143 01:04:02.08
78 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 08:19:02.17 1150.116 01:04:02.17
79 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 08:19:02.40 1150.047 01:04:02.40
80 CZ DVOŘÁK Tomáš Ferrari 08:19:02.64 1149.975 01:04:02.64
81 SK GOGORA Milan Mago 08:19:02.73 1149.948 01:04:02.73
82 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 08:19:02.94 1149.885 01:04:02.94
83 SK NOVÁK Matej Miško 08:19:03.30 1149.778 01:04:03.30
84 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 08:19:03.69 1149.661 01:04:03.69
85 DE NO-WU Team NW 1 08:19:04.20 1149.508 01:04:04.20
86 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 08:19:04.47 1149.428 01:04:04.47
87 CZ KULÍK Přemysl Blesk 08:19:04.48 1149.425 01:04:04.48
88 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 08:19:04.72 1149.353 01:04:04.72
89 CZ M & M RACING Blue Storm 08:19:04.86 1149.311 01:04:04.86
90 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 08:19:05.66 1149.072 01:04:05.66
91 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 08:19:05.90 1149.000 01:04:05.90
92 CZ ŠPIONI Agent 3 08:19:06.23 1148.902 01:04:06.23
93 SK GOGORA Milan Kago 08:19:06.36 1148.863 01:04:06.36
94 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 08:19:06.58 1148.797 01:04:06.58
95 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 08:19:06.83 1148.722 01:04:06.83
96 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 08:19:06.93 1148.693 01:04:06.93
97 CZ STRUŽKA Libor Mary 08:19:07.37 1148.561 01:04:07.37
98 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 08:19:07.57 1148.502 01:04:07.57
99 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 08:19:08.11 1148.340 01:04:08.11
100 CH ANDERHUB Oskar Anchor 08:19:08.75 1148.149 01:04:08.75
101 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 08:19:09.19 1148.018 01:04:09.19
102 PL MICHALAK Bogdan Karol 08:19:09.46 1147.938 01:04:09.46
103 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 08:19:09.52 1147.920 01:04:09.52
104 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 08:19:09.91 1147.803 01:04:09.91
105 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 08:19:10.06 1147.759 01:04:10.06
106 HU GÁBOR Scheily Sch 525 08:19:10.11 1147.744 01:04:10.11
107 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 08:19:10.72 1147.562 01:04:10.72
108 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 08:19:11.30 1147.389 01:04:11.30
109 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 08:19:11.32 1147.383 01:04:11.32
110 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 08:19:11.58 1147.306 01:04:11.58
111 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 08:19:11.64 1147.288 01:04:11.64
112 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 08:19:11.90 1147.210 01:04:11.90
113 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 08:19:12.33 1147.082 01:04:12.33
114 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 08:19:12.61 1146.999 01:04:12.61
115 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 08:19:12.68 1146.978 01:04:12.68
115 SK NOVÁK Matej Zerner 08:19:12.68 1146.978 01:04:12.68
117 PL WOZNICA Józef Adenox 08:19:13.38 1146.770 01:04:13.38
118 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 08:19:14.02 1146.579 01:04:14.02
119 DE MSA RACING TEAM Marta. 08:19:14.13 1146.547 01:04:14.13
120 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 08:19:14.18 1146.532 01:04:14.18
121 PL MICHALAK Bogdan Tinka 08:19:14.91 1146.315 01:04:14.91
122 CZ VLČEK Jiří Miho 08:19:15.12 1146.252 01:04:15.12
123 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 08:19:15.25 1146.214 01:04:15.25
124 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 08:19:15.88 1146.026 01:04:15.88
125 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 08:19:16.11 1145.958 01:04:16.11
126 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:19:16.23 1145.922 01:04:16.23
127 SK NOVÁK Matej Valter 08:19:16.56 1145.824 01:04:16.56
128 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 08:19:16.66 1145.795 01:04:16.66
129 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Power. 08:19:16.93 1145.714 01:04:16.93
130 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 08:19:17.28 1145.610 01:04:17.28
131 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 08:19:17.53 1145.536 01:04:17.53
132 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 11 08:19:17.54 1145.533 01:04:17.54
133 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 08:19:18.19 1145.340 01:04:18.19
134 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 08:19:18.33 1145.299 01:04:18.33
135 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 08:19:18.62 1145.213 01:04:18.62
136 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 08:19:18.75 1145.174 01:04:18.75
137 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 08:19:18.92 1145.124 01:04:18.92
138 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 08:19:19.01 1145.097 01:04:19.01
139 CH ANDERHUB Oskar Angel 08:19:19.26 1145.023 01:04:19.26
140 DE BELOW Harald OneNinetythree 08:19:19.63 1144.913 01:04:19.63
141 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 08:19:19.83 1144.854 01:04:19.83
142 CZ MOTRE Vasil Nasťa 08:19:19.92 1144.827 01:04:19.92
143 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 08:19:20.08 1144.779 01:04:20.08
144 CZ PM Team Helena* 08:19:20.25 1144.729 01:04:20.25
145 DE SCHWARM Claudia Sea Cove 08:19:20.40 1144.684 01:04:20.40
146 CZ STRUŽKA Libor Mané 08:19:20.75 1144.581 01:04:20.75
147 DE SCHÜTZE Jörn Raph 08:19:20.80 1144.566 01:04:20.80
148 SK NOCHTA Štefan Sofi 08:19:21.65 1144.314 01:04:21.65
149 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 08:19:22.19 1144.154 01:04:22.19
150 PL KOZLENIA Artur Aytonx 08:19:22.25 1144.136 01:04:22.25
151 CZ VLČEK Jiří Davidson 08:19:22.51 1144.059 01:04:22.51
152 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 08:19:22.76 1143.985 01:04:22.76
153 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 08:19:23.15 1143.870 01:04:23.15
154 DE HOOP Michael Hoops 08:19:23.34 1143.813 01:04:23.34
155 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 08:19:23.78 1143.683 01:04:23.78
156 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:19:24.16 1143.571 01:04:24.16
157 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 08:19:24.36 1143.511 01:04:24.36
158 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 08:19:24.66 1143.423 01:04:24.66
159 CZ ŠIK Jaroslav Erika 08:19:24.78 1143.387 01:04:24.78
160 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:19:24.93 1143.343 01:04:24.93
161 DE SG STEFFL Championess 08:19:25.02 1143.316 01:04:25.02
162 DE DEBUS Gerhard Karl* 08:19:25.79 1143.088 01:04:25.79
163 DE SPRANG Matthias New Olympiade 08:19:26.17 1142.976 01:04:26.17
164 CZ KLEMENS Karel "C" Sára. 08:19:26.35 1142.923 01:04:26.35
165 BE MERGAERT Dirk Meridian 08:19:26.99 1142.734 01:04:26.99
166 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 08:19:27.15 1142.686 01:04:27.15
167 CZ GERSPITZER Team GT 6 08:19:27.38 1142.619 01:04:27.38
168 CZ ATH Květná Bobina 08:19:27.40 1142.613 01:04:27.40
169 AT GRATZER Marco Nero 08:19:27.70 1142.524 01:04:27.70
170 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 08:19:27.91 1142.462 01:04:27.91
171 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 08:19:27.99 1142.438 01:04:27.99
172 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 08:19:28.07 1142.415 01:04:28.07
173 HU WANG Baoli WB 802 08:19:28.37 1142.326 01:04:28.37
174 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 08:19:28.77 1142.208 01:04:28.77
175 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 08:19:29.27 1142.060 01:04:29.27
176 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 08:19:29.38 1142.028 01:04:29.38
177 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 08:19:29.71 1141.931 01:04:29.71
178 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 08:19:30.04 1141.833 01:04:30.04
179 DE MSA RACING TEAM Nova 08:19:30.62 1141.662 01:04:30.62
180 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 08:19:30.85 1141.594 01:04:30.85
181 CZ ATH Květná Bob 08:19:31.19 1141.494 01:04:31.19
182 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 08:19:31.35 1141.447 01:04:31.35
183 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 08:19:31.77 1141.323 01:04:31.77
184 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 08:19:32.15 1141.211 01:04:32.15
185 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 08:19:32.34 1141.155 01:04:32.34
186 DE WINGS 2 WIN Astro 48 08:19:32.51 1141.105 01:04:32.51
187 SK GOGORA Milan Koko 08:19:32.99 1140.963 01:04:32.99
188 AT STRAIF Walter Walker 08:19:33.04 1140.949 01:04:33.04
189 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 08:19:33.72 1140.748 01:04:33.72
190 CZ KRET Jiří Líla 08:19:34.90 1140.401 01:04:34.90
191 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 08:19:34.96 1140.383 01:04:34.96
192 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 08:19:35.02 1140.366 01:04:35.02
193 CZ GROH Aleš Blue Brutus 08:19:35.38 1140.260 01:04:35.38
194 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 08:19:35.40 1140.254 01:04:35.40
195 PL KWASNICKI Tomasz Kropka 08:19:35.81 1140.133 01:04:35.81
196 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 08:19:36.15 1140.033 01:04:36.15
197 CZ HLAVINKA Josef Limburg 08:19:36.29 1139.992 01:04:36.29
198 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 08:19:36.31 1139.986 01:04:36.31
199 SK NOCHTA Štefan Erik. 08:19:36.33 1139.980 01:04:36.33
200 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 08:19:36.72 1139.866 01:04:36.72
201 DE KUSSER Josef Quatro 2 08:19:36.76 1139.854 01:04:36.76
202 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 08:19:36.81 1139.839 01:04:36.81
203 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 08:19:37.25 1139.710 01:04:37.25
204 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 08:19:37.56 1139.619 01:04:37.56
205 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 08:19:37.74 1139.566 01:04:37.74
206 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 08:19:37.95 1139.504 01:04:37.95
207 DE WILDECK Team WT 3 08:19:38.47 1139.351 01:04:38.47
208 PL WÓJCIK Piotr Gold 08:19:38.64 1139.301 01:04:38.64
209 CZ FIALA Alois Ali 08:19:39.10 1139.166 01:04:39.10
210 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 08:19:39.23 1139.128 01:04:39.23
211 CH WIRZ Team Vysocina 08:19:39.48 1139.055 01:04:39.48
212 DE FAMILIE JOEKEL Curie 08:19:39.58 1139.025 01:04:39.58
213 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 08:19:39.76 1138.973 01:04:39.76
214 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 08:19:39.86 1138.943 01:04:39.86
215 CZ KAREL TEAM Bagio 08:19:40.33 1138.805 01:04:40.33
216 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 08:19:40.88 1138.644 01:04:40.88
217 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 08:19:41.01 1138.606 01:04:41.01
218 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:19:41.03 1138.600 01:04:41.03
219 BE DECOENE MARC Team Lieveke 08:19:41.45 1138.477 01:04:41.45
220 SK BALVOŇ Michal Dada 08:19:41.57 1138.441 01:04:41.57
221 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 08:19:41.84 1138.362 01:04:41.84
222 DE WITT Lutz LW 2 08:19:42.06 1138.298 01:04:42.06
223 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:19:43.08 1137.999 01:04:43.08
224 DE SCHEPER Günter Giant 08:19:43.29 1137.937 01:04:43.29
225 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 426 08:19:43.50 1137.876 01:04:43.50
226 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 08:19:43.95 1137.744 01:04:43.95
227 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 08:19:44.04 1137.717 01:04:44.04
228 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 08:19:44.11 1137.697 01:04:44.11
229 DE NAKOTT Ludwig New Boris 08:19:44.35 1137.627 01:04:44.35
230 CZ JANEČEK Petr Letec 08:19:44.50 1137.583 01:04:44.50
231 AT SCHÖN Johann Erich 08:19:44.76 1137.507 01:04:44.76
232 CZ KLEMENS Karel "B" Kvit 08:19:45.19 1137.381 01:04:45.19
233 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 08:19:45.52 1137.284 01:04:45.52
234 HU FÖLDING Norbert FN 043 08:19:45.84 1137.190 01:04:45.84
235 CZ KUZNÍK Václav Dima 08:19:45.94 1137.161 01:04:45.94
236 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:19:46.03 1137.135 01:04:46.03
237 DE HUNTER TEAM Hunter 933 08:19:46.09 1137.117 01:04:46.09
238 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 08:19:46.20 1137.085 01:04:46.20
239 DE LECKE Theo & Markus Tyras 08:19:46.34 1137.044 01:04:46.34
240 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 08:19:46.62 1136.962 01:04:46.62
241 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 08:19:46.73 1136.930 01:04:46.73
241 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Nancy 08:19:46.73 1136.930 01:04:46.73
243 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 08:19:46.83 1136.901 01:04:46.83
244 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 08:19:47.09 1136.825 01:04:47.09
245 BE COPPENS Peter Willem 08:19:47.28 1136.769 01:04:47.28
246 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 08:19:47.52 1136.699 01:04:47.52
247 CZ YOUNG STARS Maia 08:19:48.44 1136.430 01:04:48.44
248 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 08:19:48.50 1136.412 01:04:48.50
249 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 08:19:48.98 1136.272 01:04:48.98
250 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 08:19:49.06 1136.249 01:04:49.06
251 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 08:19:49.12 1136.231 01:04:49.12
252 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 08:19:49.29 1136.182 01:04:49.29
253 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 08:19:49.49 1136.123 01:04:49.49
254 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 08:19:49.75 1136.047 01:04:49.75
255 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 08:19:49.85 1136.018 01:04:49.85
256 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 08:19:49.95 1135.989 01:04:49.95
257 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 08:19:50.02 1135.968 01:04:50.02
258 AT WIEFLER Alois Alfred 08:19:50.03 1135.966 01:04:50.03
259 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 08:19:50.94 1135.700 01:04:50.94
260 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 08:19:51.28 1135.601 01:04:51.28
261 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 08:19:51.32 1135.589 01:04:51.32
262 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 08:19:51.71 1135.475 01:04:51.71
263 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Benji 08:19:51.80 1135.449 01:04:51.80
264 CZ GRUBER Simon "B" Katie 08:19:52.12 1135.356 01:04:52.12
265 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 08:19:52.25 1135.318 01:04:52.25
266 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 08:19:52.49 1135.248 01:04:52.49
267 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 08:19:52.60 1135.216 01:04:52.60
268 DE DEBUS Gerhard Berta. 08:19:52.83 1135.148 01:04:52.83
269 BE VAN STICHEL Dirk Gert 08:19:53.42 1134.976 01:04:53.42
270 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 08:19:53.76 1134.877 01:04:53.76
271 AT GRATZER Marco Claudius 08:19:54.09 1134.781 01:04:54.09
272 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 08:19:54.17 1134.758 01:04:54.17
273 AT STEINER Alfred Aila 08:19:54.32 1134.714 01:04:54.32
274 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 08:19:54.60 1134.633 01:04:54.60
275 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 08:19:54.89 1134.548 01:04:54.89
276 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 08:19:55.15 1134.472 01:04:55.15
277 DE BELOW Harald OneEightyseven 08:19:55.57 1134.350 01:04:55.57
278 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 08:19:55.66 1134.324 01:04:55.66
279 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:19:56.18 1134.172 01:04:56.18
280 NL PLOEG Bert Bergy 08:19:56.40 1134.108 01:04:56.40
281 PL WOZNICA Józef Tosca 08:19:56.46 1134.091 01:04:56.46
282 SK PAJTA Vladimír Pinka 08:19:56.63 1134.041 01:04:56.63
283 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexus 08:19:56.71 1134.018 01:04:56.71
284 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 08:19:56.94 1133.951 01:04:56.94
285 SK GOGORA Milan Migo 08:19:57.29 1133.849 01:04:57.29
286 PL SEDLACEK Josef Ella 08:19:57.46 1133.800 01:04:57.46
287 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 08:19:57.48 1133.794 01:04:57.48
288 CZ HLAVINKA Josef Kvído 08:19:57.71 1133.727 01:04:57.71
289 CZ NOVÁK & BASTL Team Republika 08:19:57.85 1133.687 01:04:57.85
290 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 08:19:58.11 1133.611 01:04:58.11
291 NL POELMAN Combinatie Poelman 6 08:19:58.20 1133.585 01:04:58.20
292 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 08:19:58.50 1133.497 01:04:58.50
293 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 08:19:58.71 1133.436 01:04:58.71
294 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 08:19:58.82 1133.404 01:04:58.82
295 CZ MALACH Ladislav Kimi 08:19:58.91 1133.378 01:04:58.91
296 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 08:19:59.02 1133.346 01:04:59.02
297 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 08:19:59.30 1133.265 01:04:59.30
298 AT GRATZER Marco Extrawurst 08:19:59.33 1133.256 01:04:59.33
299 DE K.H.WICHERT Koukalova 08:19:59.54 1133.195 01:04:59.54
300 CZ GERSPITZER Team GT 1 08:19:59.79 1133.123 01:04:59.79
301 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 08:20:00.06 1133.044 01:05:00.06
302 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 08:20:00.17 1133.012 01:05:00.17
303 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 08:20:00.34 1132.963 01:05:00.34
304 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:20:00.78 1132.835 01:05:00.78
305 SK HROZEN Peter Rocky 08:20:00.94 1132.789 01:05:00.94
306 DE KLÜBER Bernhard BK 1 08:20:01.20 1132.713 01:05:01.20
307 CZ KRET Jiří Gama 08:20:01.59 1132.600 01:05:01.59
308 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 08:20:02.08 1132.458 01:05:02.08
309 AT STRAIF Walter Wallin 08:20:02.33 1132.385 01:05:02.33
310 DE SG STEFFL King Ali 08:20:02.50 1132.336 01:05:02.50
311 DE K.H.WICHERT Navratilova 08:20:02.96 1132.202 01:05:02.96
312 HU VAÁRY Péter VP 017 08:20:03.06 1132.173 01:05:03.06
313 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 08:20:03.13 1132.153 01:05:03.13
314 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 08:20:03.24 1132.121 01:05:03.24
315 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 08:20:03.28 1132.109 01:05:03.28
316 CZ M & M RACING Offred 08:20:03.45 1132.060 01:05:03.45
317 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 08:20:03.59 1132.019 01:05:03.59
318 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 08:20:03.81 1131.956 01:05:03.81
319 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 08:20:03.98 1131.906 01:05:03.98
320 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 08:20:04.33 1131.805 01:05:04.33
321 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 08:20:04.54 1131.744 01:05:04.54
322 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Lucka 08:20:05.14 1131.570 01:05:05.14
323 PL KOZLENIA Artur Celenex 08:20:05.24 1131.541 01:05:05.24
324 CZ HLAVINKA Josef Gabi 08:20:05.32 1131.518 01:05:05.32
325 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 08:20:05.41 1131.492 01:05:05.41
326 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 08:20:05.50 1131.466 01:05:05.50
327 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 08:20:05.82 1131.373 01:05:05.82
328 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 08:20:05.91 1131.347 01:05:05.91
329 CZ GERSPITZER Team GT 2 08:20:06.29 1131.237 01:05:06.29
330 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 08:20:06.65 1131.133 01:05:06.65
331 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 08:20:06.88 1131.066 01:05:06.88
332 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 08:20:07.01 1131.029 01:05:07.01
333 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 08:20:07.05 1131.017 01:05:07.05
334 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:20:07.30 1130.945 01:05:07.30
335 PL SEDLACEK Josef Kayla 08:20:07.69 1130.832 01:05:07.69
336 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 08:20:07.85 1130.785 01:05:07.85
337 DE LECKE Theo & Markus Tynara 08:20:07.96 1130.754 01:05:07.96
338 CZ BECHA Lubomír Knok 08:20:08.19 1130.687 01:05:08.19
339 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 08:20:08.36 1130.638 01:05:08.36
340 AT SCHOBER Karl Sultana 08:20:08.61 1130.566 01:05:08.61
341 SK PAJTA Vladimír Riko 08:20:08.83 1130.502 01:05:08.83
342 PL KOZLENIA Boguslawa Gunix 08:20:09.14 1130.412 01:05:09.14
343 CZ PETER Milan Mat 08:20:09.16 1130.407 01:05:09.16
344 AT ECKHARDT Markus Mozart 08:20:09.23 1130.386 01:05:09.23
345 AT WIEFLER Alois Kay 08:20:09.58 1130.285 01:05:09.58
346 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 08:20:09.66 1130.262 01:05:09.66
347 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 08:20:09.69 1130.253 01:05:09.69
348 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 08:20:09.85 1130.207 01:05:09.85
349 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 08:20:10.18 1130.112 01:05:10.18
350 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 08:20:10.23 1130.097 01:05:10.23
351 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 08:20:10.42 1130.042 01:05:10.42
352 CZ KONOPÍK Jiří Luky 08:20:10.58 1129.996 01:05:10.58
353 AT STEINER Alfred Amy 08:20:10.74 1129.950 01:05:10.74
354 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 08:20:10.94 1129.892 01:05:10.94
355 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 08:20:11.12 1129.840 01:05:11.12
356 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 08:20:11.32 1129.782 01:05:11.32
357 DE SCHEPER Günter Gimp 08:20:11.57 1129.710 01:05:11.57
358 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 08:20:11.80 1129.644 01:05:11.80
359 DE HUNTER TEAM Hunter 186 08:20:11.88 1129.621 01:05:11.88
360 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 08:20:12.02 1129.580 01:05:12.02
361 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 08:20:12.20 1129.528 01:05:12.20
362 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 08:20:12.26 1129.511 01:05:12.26
363 DE BEHLKE Andreas Flashlight 08:20:12.34 1129.488 01:05:12.34
364 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 08:20:12.55 1129.427 01:05:12.55
365 HU FÖLDING Norbert FN 044 08:20:12.68 1129.390 01:05:12.68
366 CZ GORCA TEAM Zara. 08:20:12.90 1129.326 01:05:12.90
367 AT SCHOBER Karl Atlantis 08:20:13.03 1129.289 01:05:13.03
368 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Hi Jinx 08:20:13.05 1129.283 01:05:13.05
369 DE RUSSIN Christian Karin 08:20:13.21 1129.237 01:05:13.21
370 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexie 08:20:13.28 1129.216 01:05:13.28
371 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 08:20:13.48 1129.159 01:05:13.48
372 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 08:20:13.58 1129.130 01:05:13.58
373 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 08:20:13.82 1129.061 01:05:13.82
374 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 08:20:13.99 1129.012 01:05:13.99
375 CZ ŠPIONI Agent 4 08:20:14.05 1128.994 01:05:14.05
376 AT WIEFLER Alois Helmut 08:20:14.18 1128.957 01:05:14.18
377 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 08:20:14.29 1128.925 01:05:14.29
378 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 08:20:14.35 1128.908 01:05:14.35
379 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:20:14.37 1128.902 01:05:14.37
380 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 08:20:14.48 1128.870 01:05:14.48
381 NL PLOEG Bert Berwin 08:20:14.57 1128.844 01:05:14.57
382 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 08:20:14.72 1128.801 01:05:14.72
383 HU LÁDY Tibor Bige 08:20:14.85 1128.764 01:05:14.85
384 AT STEINER Alfred Aika 08:20:14.96 1128.732 01:05:14.96
384 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 08:20:14.96 1128.732 01:05:14.96
386 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 08:20:15.04 1128.709 01:05:15.04
387 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 08:20:15.07 1128.700 01:05:15.07
388 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 08:20:15.33 1128.625 01:05:15.33
389 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 08:20:15.45 1128.591 01:05:15.45
390 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 08:20:15.46 1128.588 01:05:15.46
391 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 08:20:15.57 1128.556 01:05:15.57
392 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 08:20:15.72 1128.513 01:05:15.72
393 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 08:20:15.87 1128.470 01:05:15.87
394 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 08:20:15.91 1128.458 01:05:15.91
395 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 08:20:16.06 1128.415 01:05:16.06
396 CZ VÍTEK Jan Maty 08:20:16.26 1128.357 01:05:16.26
397 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 08:20:16.34 1128.334 01:05:16.34
398 DE MSA RACING TEAM Mika 08:20:16.86 1128.184 01:05:16.86
399 CZ LAMÁČEK Josef & David La Monika 08:20:16.97 1128.153 01:05:16.97
400 AT SCHÖN Johann Rosi 08:20:17.02 1128.138 01:05:17.02
401 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 08:20:17.44 1128.017 01:05:17.44
402 DE LANG Karl Heinz Lango 08:20:17.78 1127.919 01:05:17.78
403 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 08:20:18.26 1127.781 01:05:18.26
404 CZ REIN Jan Joe 08:20:18.33 1127.761 01:05:18.33
405 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 08:20:18.46 1127.724 01:05:18.46
406 CZ J.R.TEAM RS 6 08:20:18.69 1127.657 01:05:18.69
407 DE SG STEFFL Favorit 08:20:18.99 1127.571 01:05:18.99
408 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 08:20:19.25 1127.496 01:05:19.25
409 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 08:20:19.72 1127.361 01:05:19.72
410 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 08:20:19.75 1127.353 01:05:19.75
411 CZ YOUNG STARS Anabell 08:20:20.15 1127.237 01:05:20.15
412 DE SPITZBERG Team Newsprint 08:20:20.31 1127.191 01:05:20.31
413 PL WOZNICA Józef Leonix 08:20:20.65 1127.094 01:05:20.65
414 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 08:20:20.73 1127.071 01:05:20.73
415 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 08:20:20.75 1127.065 01:05:20.75
416 CZ GORCA TEAM Marek* 08:20:21.29 1126.910 01:05:21.29
417 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 6 08:20:21.53 1126.841 01:05:21.53
418 DE GOETZ Guenter GG 7 08:20:21.65 1126.806 01:05:21.65
419 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 08:20:21.80 1126.763 01:05:21.80
420 AT GRATZER Werner Azzurro 08:20:22.15 1126.663 01:05:22.15
421 AT GRATZER Marco Leberkäse 08:20:22.37 1126.599 01:05:22.37
422 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 08:20:22.38 1126.597 01:05:22.38
423 CZ KAREL TEAM AC/DC 08:20:22.59 1126.536 01:05:22.59
424 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 08:20:22.73 1126.496 01:05:22.73
425 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 08:20:22.76 1126.487 01:05:22.76
426 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 08:20:23.11 1126.387 01:05:23.11
427 CZ PM Team Popr 08:20:23.35 1126.318 01:05:23.35
428 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 08:20:23.56 1126.258 01:05:23.56
429 AT RADU Constantin Jacomo 08:20:23.60 1126.246 01:05:23.60
430 DE KUSSER Josef Angel. 08:20:23.80 1126.189 01:05:23.80
431 DE WILDECK Team WT 6 08:20:24.17 1126.083 01:05:24.17
432 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 08:20:24.33 1126.037 01:05:24.33
433 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 08:20:24.37 1126.025 01:05:24.37
434 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 08:20:24.55 1125.974 01:05:24.55
435 AT WIMMER Karl Lilli 08:20:24.76 1125.913 01:05:24.76
436 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 08:20:24.94 1125.862 01:05:24.94
437 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 08:20:25.07 1125.825 01:05:25.07
438 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 08:20:25.08 1125.822 01:05:25.08
439 DE K.H.WICHERT Nedved 08:20:25.29 1125.761 01:05:25.29
440 BG SOFIA TEAM Sobby 08:20:25.37 1125.738 01:05:25.37
441 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 08:20:25.46 1125.713 01:05:25.46
442 CZ BECHA Lubomír Hanny 08:20:25.52 1125.695 01:05:25.52
443 AT GRATZER Marco Don Corleone 08:20:25.73 1125.635 01:05:25.73
444 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 5 08:20:25.79 1125.618 01:05:25.79
445 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:20:25.92 1125.581 01:05:25.92
446 DE SIEBERT Dieter Sippil 08:20:26.14 1125.518 01:05:26.14
447 AT GASSER Reinhard Hop 08:20:26.68 1125.363 01:05:26.68
448 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 08:20:27.17 1125.222 01:05:27.17
449 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 08:20:27.22 1125.208 01:05:27.22
450 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 08:20:27.44 1125.145 01:05:27.44
451 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 08:20:27.62 1125.094 01:05:27.62
452 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 77 08:20:27.99 1124.988 01:05:27.99
453 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 08:20:28.08 1124.962 01:05:28.08
454 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 08:20:28.32 1124.893 01:05:28.32
455 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 08:20:28.34 1124.887 01:05:28.34
456 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 08:20:28.51 1124.839 01:05:28.51
457 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 08:20:28.80 1124.756 01:05:28.80
458 CZ HLAVINKA Josef Tina 08:20:28.93 1124.718 01:05:28.93
459 CZ VACEK Josef Vajda 08:20:29.04 1124.687 01:05:29.04
460 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 08:20:29.49 1124.558 01:05:29.49
461 DE WINGS 2 WIN Mia 42 08:20:29.50 1124.555 01:05:29.50
462 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 08:20:29.73 1124.489 01:05:29.73
463 DE WINGS 2 WIN Camila 50 08:20:30.17 1124.364 01:05:30.17
464 NL MOL Ed Lorrenzo 08:20:30.62 1124.235 01:05:30.62
465 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 08:20:30.63 1124.232 01:05:30.63
466 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 08:20:30.84 1124.172 01:05:30.84
467 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 08:20:31.03 1124.118 01:05:31.03
468 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 08:20:31.25 1124.055 01:05:31.25
469 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 08:20:31.55 1123.969 01:05:31.55
470 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 08:20:31.74 1123.915 01:05:31.74
471 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 08:20:31.87 1123.877 01:05:31.87
472 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 08:20:32.08 1123.817 01:05:32.08
473 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 08:20:32.29 1123.757 01:05:32.29
474 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap 08:20:32.32 1123.749 01:05:32.32
475 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 08:20:32.41 1123.723 01:05:32.41
476 DE GOETZ Guenter GG 5 08:20:32.45 1123.712 01:05:32.45
477 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 08:20:32.75 1123.626 01:05:32.75
478 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 08:20:32.87 1123.592 01:05:32.87
479 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:20:32.97 1123.563 01:05:32.97
480 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 08:20:33.11 1123.523 01:05:33.11
481 CZ DUDA Přemysl Sázava 08:20:33.49 1123.415 01:05:33.49
482 CZ POPELKA Roman Fekota 08:20:33.58 1123.389 01:05:33.58
483 CZ YOUNG STARS Raketa 08:20:33.92 1123.292 01:05:33.92
484 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 08:20:34.56 1123.109 01:05:34.56
485 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 08:20:34.90 1123.012 01:05:34.90
486 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 08:20:35.40 1122.869 01:05:35.40
487 DE ROHE Pascal Arya Stark 08:20:35.42 1122.864 01:05:35.42
488 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 08:20:35.67 1122.792 01:05:35.67
489 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:20:35.68 1122.789 01:05:35.68
490 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 08:20:36.29 1122.615 01:05:36.29
491 DE NO-WU Team NW 2 08:20:36.55 1122.541 01:05:36.55
492 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 08:20:36.97 1122.422 01:05:36.97
493 CZ GORCA TEAM Fany 08:20:37.06 1122.396 01:05:37.06
494 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 08:20:37.54 1122.259 01:05:37.54
495 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 08:20:38.27 1122.051 01:05:38.27
496 DE BEHLKE Andreas Aurora 08:20:38.43 1122.005 01:05:38.43
497 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 08:20:38.62 1121.951 01:05:38.62
498 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 08:20:38.77 1121.909 01:05:38.77
499 DE HOOP Michael Hooper 08:20:39.05 1121.829 01:05:39.05
500 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 08:20:39.38 1121.735 01:05:39.38
501 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 08:20:39.53 1121.692 01:05:39.53
502 CZ KRET Jiří Morgy 08:20:39.69 1121.647 01:05:39.69
503 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 08:20:40.06 1121.541 01:05:40.06
504 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 08:20:40.28 1121.479 01:05:40.28
505 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:20:40.37 1121.453 01:05:40.37
506 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 08:20:40.50 1121.416 01:05:40.50
507 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 08:20:40.80 1121.331 01:05:40.80
508 DE BEHLKE Andreas Storm 08:20:40.92 1121.297 01:05:40.92
509 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 08:20:41.48 1121.137 01:05:41.48
510 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 08:20:41.60 1121.103 01:05:41.60
511 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 08:20:41.99 1120.992 01:05:41.99
512 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 08:20:42.09 1120.964 01:05:42.09
513 CZ KUZNÍK Václav Kamča 08:20:42.16 1120.944 01:05:42.16
514 AT WIMMER Karl Peter W 08:20:42.39 1120.878 01:05:42.39
515 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 08:20:42.90 1120.733 01:05:42.90
516 SK HROZEN Peter Aneta 08:20:43.08 1120.682 01:05:43.08
517 AT WIMMER Karl Tobi 08:20:43.98 1120.427 01:05:43.98
518 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 08:20:44.46 1120.290 01:05:44.46
519 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:20:44.51 1120.276 01:05:44.51
520 SK GOGORA Milan Zugo 08:20:45.03 1120.128 01:05:45.03
521 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 08:20:45.20 1120.080 01:05:45.20
522 CZ M & M RACING Nikyterka 08:20:45.31 1120.049 01:05:45.31
523 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 08:20:45.53 1119.986 01:05:45.53
524 IT SILVESTRI LOFT Pinocchio 08:20:45.61 1119.964 01:05:45.61
525 DE K.H.WICHERT Zelezny 08:20:45.75 1119.924 01:05:45.75
526 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 08:20:45.90 1119.881 01:05:45.90
527 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 08:20:45.92 1119.876 01:05:45.92
528 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 19 08:20:46.22 1119.791 01:05:46.22
529 SK EVIN Peter + Noemi Rachel 69 08:20:46.80 1119.626 01:05:46.80
530 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 08:20:47.99 1119.289 01:05:47.99
531 CZ DUDA Rostislav Ares 08:20:48.18 1119.235 01:05:48.18
532 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 08:20:48.72 1119.082 01:05:48.72
533 CZ GERSPITZER Team GT 3 08:20:49.05 1118.988 01:05:49.05
534 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:20:49.07 1118.982 01:05:49.07
535 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 08:20:49.26 1118.929 01:05:49.26
536 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 08:20:49.41 1118.886 01:05:49.41
537 SK BINDAS Štefan jun. Esko 08:20:49.50 1118.861 01:05:49.50
538 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 08:20:49.58 1118.838 01:05:49.58
539 AT WIEFLER Alois Karl 08:20:49.80 1118.776 01:05:49.80
540 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 08:20:49.91 1118.744 01:05:49.91
541 CZ JANEČEK Petr Titan 08:20:49.99 1118.722 01:05:49.99
542 NL POELMAN Combinatie Poelman 3 08:20:50.36 1118.617 01:05:50.36
543 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:20:50.39 1118.609 01:05:50.39
544 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 08:20:50.57 1118.558 01:05:50.57
545 SK BALVOŇ Michal Eva+ 08:20:50.81 1118.490 01:05:50.81
546 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 08:20:50.87 1118.473 01:05:50.87
547 DE GOETZ Guenter GG 8 08:20:51.17 1118.388 01:05:51.17
548 CZ JANEČEK Petr Wanne 08:20:51.26 1118.362 01:05:51.26
549 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 08:20:51.40 1118.323 01:05:51.40
550 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 08:20:51.43 1118.314 01:05:51.43
551 CZ GRUBER Lubomír Luboš 08:20:51.64 1118.255 01:05:51.64
552 PL KARDAS Michal Marek. 08:20:51.83 1118.201 01:05:51.83
553 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:20:51.98 1118.158 01:05:51.98
554 DE HOOP Michael Hooligan 08:20:52.14 1118.113 01:05:52.14
555 DE WITT Lutz LW 11 08:20:52.24 1118.085 01:05:52.24
556 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 08:20:52.38 1118.045 01:05:52.38
557 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 08:20:52.50 1118.011 01:05:52.50
558 DE MSA RACING TEAM Gnabry 08:20:52.61 1117.980 01:05:52.61
559 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Lore 08:20:52.64 1117.972 01:05:52.64
560 AT RADU Constantin Falconety 08:20:52.90 1117.898 01:05:52.90
561 CZ GROH Aleš Blue Flash 08:20:53.06 1117.853 01:05:53.06
562 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:20:53.29 1117.788 01:05:53.29
563 IT CROCETTA Gabriele R 14 08:20:53.58 1117.706 01:05:53.58
564 CZ NERS Jaroslav Marie 08:20:53.76 1117.655 01:05:53.76
565 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 08:20:54.23 1117.522 01:05:54.23
566 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 08:20:54.41 1117.471 01:05:54.41
567 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 08:20:54.47 1117.454 01:05:54.47
568 AT WENZ Alfred Viki 08:20:54.93 1117.324 01:05:54.93
569 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 08:20:55.17 1117.257 01:05:55.17
570 AT EDER Gerhard Bondgirl 08:20:55.35 1117.206 01:05:55.35
571 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 08:20:55.67 1117.115 01:05:55.67
572 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 08:20:55.91 1117.048 01:05:55.91
573 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 08:20:56.10 1116.994 01:05:56.10
574 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 08:20:56.40 1116.909 01:05:56.40
575 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 08:20:56.83 1116.788 01:05:56.83
576 SK PAJTA Vladimír Ruth 08:20:57.13 1116.703 01:05:57.13
577 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 08:20:57.26 1116.667 01:05:57.26
578 CZ MAKANAKI Team André 08:20:57.48 1116.605 01:05:57.48
579 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harrry Birdy 89 08:20:57.77 1116.523 01:05:57.77
580 SK BALVOŇ Michal Mito 08:20:57.87 1116.494 01:05:57.87
581 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 08:20:57.99 1116.461 01:05:57.99
582 CZ GRUBER Simon "A" Simon* 08:20:58.11 1116.427 01:05:58.11
583 HU LÁDY Tibor Bite 08:20:58.24 1116.390 01:05:58.24
584 AT GRATZER Werner Graden 08:20:58.69 1116.263 01:05:58.69
585 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 08:20:59.08 1116.153 01:05:59.08
586 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 08:20:59.25 1116.105 01:05:59.25
587 DE GOETZ Guenter GG 9 08:20:59.28 1116.097 01:05:59.28
588 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 08:20:59.46 1116.046 01:05:59.46
589 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 08:20:59.53 1116.026 01:05:59.53
590 CZ MAKANAKI Team Makanaki 08:20:59.72 1115.973 01:05:59.72
591 PL WÓJCIK Piotr Bella. 08:20:59.76 1115.962 01:05:59.76
592 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 08:20:59.79 1115.953 01:05:59.79
593 AT STRAIF Walter Walpur 08:20:59.98 1115.900 01:05:59.98
594 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 08:21:00.04 1115.883 01:06:00.04
595 CZ REIN Jan Shannon 08:21:00.24 1115.826 01:06:00.24
596 AT WENZ Alfred Maria 08:21:00.45 1115.767 01:06:00.45
597 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 08:21:00.58 1115.731 01:06:00.58
598 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 08:21:00.74 1115.685 01:06:00.74
599 PL SEDLACEK Josef Tina. 08:21:00.97 1115.621 01:06:00.97
600 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 08:21:01.17 1115.564 01:06:01.17
601 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 08:21:01.31 1115.525 01:06:01.31
602 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 08:21:01.50 1115.471 01:06:01.50
603 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 08:21:01.76 1115.398 01:06:01.76
604 CZ STRUŽKA Libor Tom* 08:21:02.05 1115.317 01:06:02.05
605 BE COPPENS Peter Tell 08:21:02.30 1115.246 01:06:02.30
606 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 08:21:02.49 1115.193 01:06:02.49
607 NL SIMONSZ Henk Princess 08:21:02.54 1115.179 01:06:02.54
608 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 08:21:02.99 1115.052 01:06:02.99
609 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 08:21:03.15 1115.007 01:06:03.15
610 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 7 08:21:03.40 1114.937 01:06:03.40
611 BE MERGAERT Dirk Mercury 08:21:03.46 1114.920 01:06:03.46
612 NL PLOEG Bert Bernadette 08:21:03.88 1114.802 01:06:03.88
613 SK MAJDÁK Michal Apatit 08:21:04.10 1114.740 01:06:04.10
614 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 08:21:04.16 1114.723 01:06:04.16
615 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 08:21:04.56 1114.610 01:06:04.56
616 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 08:21:04.62 1114.594 01:06:04.62
617 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 08:21:04.69 1114.574 01:06:04.69
618 DE SPRANG Matthias Future 08:21:04.94 1114.504 01:06:04.94
619 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 08:21:05.18 1114.436 01:06:05.18
620 DE KUSSER Josef Lisa. 08:21:05.23 1114.422 01:06:05.23
621 NL CORVO Elise 08:21:05.31 1114.400 01:06:05.31
622 CZ DUDA Rostislav Maximus. 08:21:05.53 1114.338 01:06:05.53
623 AT GASSER Reinhard Belluno One 08:21:05.84 1114.251 01:06:05.84
624 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 08:21:05.98 1114.211 01:06:05.98
625 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 08:21:06.85 1113.967 01:06:06.85
626 CZ HLAVINKA Josef Lili* 08:21:07.49 1113.787 01:06:07.49
627 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:21:07.97 1113.653 01:06:07.97
628 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 08:21:08.34 1113.549 01:06:08.34
629 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 08:21:08.45 1113.518 01:06:08.45
630 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 08:21:08.92 1113.386 01:06:08.92
631 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 08:21:08.99 1113.366 01:06:08.99
632 CH ANDERHUB Oskar Antic 08:21:09.35 1113.265 01:06:09.35
633 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 08:21:09.64 1113.184 01:06:09.64
634 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 08:21:10.71 1112.884 01:06:10.71
635 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 08:21:11.19 1112.750 01:06:11.19
636 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 08:21:11.55 1112.649 01:06:11.55
637 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 08:21:11.75 1112.593 01:06:11.75
638 CZ ŠPIONI Agent 1 08:21:12.06 1112.506 01:06:12.06
639 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 08:21:12.55 1112.369 01:06:12.55
640 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 08:21:13.22 1112.181 01:06:13.22
641 SK NOVÁK Pavel Penne 08:21:13.30 1112.159 01:06:13.30
642 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 08:21:13.64 1112.063 01:06:13.64
643 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 08:21:13.75 1112.033 01:06:13.75
644 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 08:21:13.82 1112.013 01:06:13.82
645 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 08:21:14.46 1111.834 01:06:14.46
646 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Laroso 08:21:14.53 1111.814 01:06:14.53
647 DE WITT Lutz LW 4 08:21:14.55 1111.809 01:06:14.55
648 IT CAPLEA Doru Doru 3 08:21:14.89 1111.714 01:06:14.89
649 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 08:21:15.09 1111.658 01:06:15.09
650 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 08:21:15.32 1111.594 01:06:15.32
651 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 08:21:15.43 1111.563 01:06:15.43
652 SK NOVÁK Pavel Stano 08:21:15.52 1111.538 01:06:15.52
653 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 08:21:15.83 1111.451 01:06:15.83
654 PL KARDAS Michal Raul 08:21:16.07 1111.384 01:06:16.07
655 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:21:16.37 1111.300 01:06:16.37
656 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 08:21:16.51 1111.261 01:06:16.51
657 PL KWASNICKI Tomasz Diana 08:21:16.66 1111.219 01:06:16.66
658 CZ KAREL TEAM Zetor 08:21:16.89 1111.155 01:06:16.89
659 DE SCHEPER Günter Gigio 08:21:17.24 1111.057 01:06:17.24
660 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:21:17.59 1110.959 01:06:17.59
661 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 08:21:18.02 1110.839 01:06:18.02
662 CZ NOVOSAD František Lada* 08:21:18.22 1110.783 01:06:18.22
663 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 08:21:18.52 1110.699 01:06:18.52
664 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ježek 08:21:18.64 1110.666 01:06:18.64
665 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 08:21:18.78 1110.627 01:06:18.78
666 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 08:21:19.38 1110.459 01:06:19.38
667 PL WÓJCIK Piotr Taxi 08:21:19.61 1110.395 01:06:19.61
668 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 08:21:20.01 1110.284 01:06:20.01
669 CZ POPELKA Roman Jekota 08:21:20.04 1110.275 01:06:20.04
670 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 08:21:20.51 1110.144 01:06:20.51
671 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 08:21:20.80 1110.063 01:06:20.80
672 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 08:21:20.95 1110.021 01:06:20.95
673 AT NÖRES Kurt Kuno 1 08:21:21.05 1109.994 01:06:21.05
674 CZ GORCA TEAM Barny 08:21:21.48 1109.874 01:06:21.48
675 CZ HLAVINKA Josef Biba 08:21:21.98 1109.734 01:06:21.98
676 AT GRATZER Marco Dr. Faust 08:21:22.33 1109.637 01:06:22.33
677 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 08:21:22.54 1109.578 01:06:22.54
678 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 08:21:22.75 1109.520 01:06:22.75
679 DE LANG Karl Heinz Langtry 08:21:23.12 1109.417 01:06:23.12
680 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 08:21:23.32 1109.361 01:06:23.32
681 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 08:21:23.54 1109.300 01:06:23.54
682 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 08:21:24.23 1109.108 01:06:24.23
683 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 08:21:24.35 1109.074 01:06:24.35
684 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 08:21:24.40 1109.060 01:06:24.40
685 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 08:21:24.69 1108.980 01:06:24.69
686 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 08:21:24.73 1108.968 01:06:24.73
687 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 08:21:25.05 1108.879 01:06:25.05
688 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 08:21:25.49 1108.757 01:06:25.49
689 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 08:21:25.52 1108.749 01:06:25.52
690 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 08:21:25.77 1108.679 01:06:25.77
691 DE WITT Lutz LW 7 08:21:25.85 1108.657 01:06:25.85
692 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 08:21:26.26 1108.543 01:06:26.26
693 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 08:21:26.30 1108.532 01:06:26.30
694 CZ LEŠŇOVSKÝ Zdeno Hurikán 08:21:26.38 1108.509 01:06:26.38
695 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 08:21:26.53 1108.468 01:06:26.53
696 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:21:26.67 1108.429 01:06:26.67
697 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 1 08:21:27.41 1108.223 01:06:27.41
698 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 08:21:27.46 1108.209 01:06:27.46
699 NL CORVO Dominique 08:21:27.52 1108.193 01:06:27.52
700 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdeněk 08:21:27.97 1108.068 01:06:27.97
701 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 08:21:28.07 1108.040 01:06:28.07
702 CZ GERSPITZER Team GT 5 08:21:28.19 1108.006 01:06:28.19
703 CZ ECHTNER Antonín AR 2 08:21:28.34 1107.965 01:06:28.34
704 CZ BUREŠ Jaroslav André. 08:21:28.65 1107.879 01:06:28.65
705 IT CAPLEA Doru Doru 4 08:21:28.88 1107.815 01:06:28.88
706 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 08:21:29.15 1107.740 01:06:29.15
707 HU WANG Baoli WB 511 08:21:29.47 1107.651 01:06:29.47
708 PL KARDAS Michal Rafal 08:21:29.73 1107.579 01:06:29.73
709 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 08:21:29.92 1107.526 01:06:29.92
710 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:21:30.07 1107.484 01:06:30.07
711 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 08:21:30.09 1107.479 01:06:30.09
712 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 08:21:30.48 1107.371 01:06:30.48
713 DE LANG Karl Heinz Langstory 08:21:30.50 1107.365 01:06:30.50
714 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 08:21:30.74 1107.298 01:06:30.74
715 AT SCHÖN Johann Hans 08:21:30.80 1107.282 01:06:30.80
716 DE WITT Lutz LW 10 08:21:31.29 1107.146 01:06:31.29
717 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 08:21:32.06 1106.932 01:06:32.06
718 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 08:21:32.46 1106.821 01:06:32.46
719 CZ KULÍK Přemysl Alan 08:21:32.54 1106.799 01:06:32.54
720 BE VAN STICHEL Dirk Flash 08:21:32.75 1106.741 01:06:32.75
721 AT WIMMER Karl Noah 08:21:33.20 1106.616 01:06:33.20
722 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 08:21:33.50 1106.533 01:06:33.50
723 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 08:21:33.58 1106.511 01:06:33.58
724 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:21:33.84 1106.439 01:06:33.84
725 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 08:21:34.79 1106.176 01:06:34.79
726 PL KOZLENIA Boguslawa Fietelix 08:21:34.85 1106.159 01:06:34.85
727 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 08:21:35.33 1106.026 01:06:35.33
728 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 08:21:35.59 1105.954 01:06:35.59
729 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 08:21:35.69 1105.927 01:06:35.69
730 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 08:21:36.05 1105.827 01:06:36.05
731 BE DECOENE MARC Team Marco 08:21:36.35 1105.744 01:06:36.35
732 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 08:21:36.49 1105.705 01:06:36.49
733 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 08:21:36.68 1105.653 01:06:36.68
734 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 08:21:36.94 1105.581 01:06:36.94
735 IT WONDER PIGEONS Team Makulu 08:21:37.12 1105.531 01:06:37.12
736 CZ KLEMENS Karel "A" Geli 08:21:37.67 1105.379 01:06:37.67
737 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 08:21:38.31 1105.202 01:06:38.31
738 CZ BARTL Pavel Spown 5 08:21:38.38 1105.183 01:06:38.38
739 PL SEDLACEK Josef Turul 08:21:38.88 1105.044 01:06:38.88
740 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:21:39.15 1104.970 01:06:39.15
741 IT RACING PIGEONS VINDIGNI Team Bigio 08:21:39.34 1104.917 01:06:39.34
742 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 08:21:39.59 1104.848 01:06:39.59
743 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 08:21:40.06 1104.718 01:06:40.06
744 CZ ŠIK Jaroslav Erik 08:21:40.07 1104.716 01:06:40.07
745 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:21:40.32 1104.647 01:06:40.32
746 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 08:21:40.50 1104.597 01:06:40.50
747 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 08:21:40.98 1104.464 01:06:40.98
748 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 08:21:41.22 1104.398 01:06:41.22
749 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hot 12 08:21:41.32 1104.371 01:06:41.32
750 DE GOETZ Guenter GG 1 08:21:41.56 1104.304 01:06:41.56
751 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 08:21:41.95 1104.197 01:06:41.95
752 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 08:21:42.02 1104.177 01:06:42.02
753 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 08:21:42.12 1104.150 01:06:42.12
754 CZ PŘÍVARA Vladimír Týro 08:21:42.53 1104.037 01:06:42.53
755 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 08:21:42.61 1104.015 01:06:42.61
756 AT NÖRES Kurt Kuno 4 08:21:42.95 1103.921 01:06:42.95
757 CZ VLČEK Jiří Harley 08:21:43.03 1103.899 01:06:43.03
758 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 08:21:43.13 1103.871 01:06:43.13
759 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 08:21:43.39 1103.800 01:06:43.39
760 AT LEICHTFRIED Walter Henk Sohn 08:21:43.43 1103.789 01:06:43.43
761 DE SACHSENEXPRESS Team Bomber 08:21:43.65 1103.728 01:06:43.65
762 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 08:21:43.77 1103.695 01:06:43.77
763 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 08:21:43.80 1103.686 01:06:43.80
764 CZ VRCHLABÍ Team Černá 08:21:44.37 1103.529 01:06:44.37
765 AT STRAIF Walter Waletto 08:21:45.05 1103.342 01:06:45.05
766 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 08:21:45.34 1103.262 01:06:45.34
767 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 08:21:45.50 1103.218 01:06:45.50
768 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 08:21:45.53 1103.210 01:06:45.53
769 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:21:46.14 1103.042 01:06:46.14
770 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 08:21:46.32 1102.992 01:06:46.32
771 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 08:21:47.35 1102.709 01:06:47.35
772 CZ HLAVINKA Josef Espačo 08:21:48.23 1102.467 01:06:48.23
773 CZ GORCA TEAM Lada 08:21:48.83 1102.302 01:06:48.83
774 SK PAJTA Vladimír Kačena 08:21:49.68 1102.068 01:06:49.68
775 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 08:21:49.79 1102.038 01:06:49.79
776 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:21:50.12 1101.947 01:06:50.12
777 CZ ŠPIONI Agent 2 08:21:50.27 1101.906 01:06:50.27
778 AT EPPENSTEINER Josef Bella 08:21:50.39 1101.873 01:06:50.39
779 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 08:21:50.57 1101.823 01:06:50.57
780 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 08:21:50.75 1101.774 01:06:50.75
781 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 08:21:50.83 1101.752 01:06:50.83
782 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 08:21:51.01 1101.703 01:06:51.01
783 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 08:21:51.43 1101.587 01:06:51.43
784 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 08:21:51.89 1101.461 01:06:51.89
785 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 08:21:51.93 1101.450 01:06:51.93
786 PL SEDLACEK Josef Zocha 08:21:52.28 1101.354 01:06:52.28
787 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 08:21:53.07 1101.137 01:06:53.07
788 CZ KLEMENS Karel "A" Era 08:21:53.13 1101.121 01:06:53.13
789 CZ NERS Jaroslav Tomas 08:21:53.30 1101.074 01:06:53.30
790 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:21:53.57 1101.000 01:06:53.57
791 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 08:21:53.82 1100.931 01:06:53.82
792 SK BALVOŇ Michal Pekna 08:21:54.04 1100.871 01:06:54.04
793 NL CORVO Luca 08:21:54.19 1100.830 01:06:54.19
794 SK HROZEN Peter Žaneta 08:21:55.90 1100.361 01:06:55.90
795 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 08:21:56.75 1100.128 01:06:56.75
796 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 08:21:57.03 1100.052 01:06:57.03
797 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 08:21:57.32 1099.972 01:06:57.32
798 CZ BECHA Lubomír Hauten 08:21:57.45 1099.937 01:06:57.45
799 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 08:21:57.62 1099.890 01:06:57.62
800 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 08:21:57.70 1099.868 01:06:57.70
801 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 08:21:58.10 1099.759 01:06:58.10
802 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 08:21:58.33 1099.696 01:06:58.33
803 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 08:21:59.37 1099.411 01:06:59.37
804 NL DOLDERSUM & Zn. Galasek 08:21:59.71 1099.318 01:06:59.71
805 AT LEICHTFRIED Walter Michaela 08:22:01.13 1098.930 01:07:01.13
806 NL CORVO Milan+ 08:22:01.59 1098.804 01:07:01.59
807 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maryša 08:22:01.74 1098.763 01:07:01.74
808 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 08:22:02.34 1098.599 01:07:02.34
809 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 5 08:22:02.36 1098.594 01:07:02.36
810 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luger 08:22:03.10 1098.392 01:07:03.10
811 DE WILDECK Team WT 5 08:22:03.48 1098.288 01:07:03.48
812 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 08:22:03.50 1098.283 01:07:03.50
813 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:22:03.68 1098.233 01:07:03.68
814 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 08:22:04.38 1098.042 01:07:04.38
815 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 08:22:04.40 1098.037 01:07:04.40
816 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 08:22:05.13 1097.838 01:07:05.13
817 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 08:22:05.23 1097.811 01:07:05.23
818 CZ HLAVINKA Josef Iva 08:22:05.75 1097.669 01:07:05.75
819 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 08:22:05.98 1097.606 01:07:05.98
820 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Pepa. 08:22:06.87 1097.363 01:07:06.87
821 DE WITT Lutz LW 3 08:22:07.96 1097.067 01:07:07.96
822 CZ KUBA KUBIKULA Marek+ 08:22:08.09 1097.031 01:07:08.09
823 IT GREG Mihai No Name Two 08:22:08.42 1096.941 01:07:08.42
824 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 08:22:08.85 1096.824 01:07:08.85
825 DE WITT Lutz LW 8 08:22:09.33 1096.693 01:07:09.33
825 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 08:22:09.33 1096.693 01:07:09.33
827 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 08:22:09.76 1096.576 01:07:09.76
828 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 08:22:10.24 1096.446 01:07:10.24
829 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 08:22:10.32 1096.424 01:07:10.32
830 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:22:10.42 1096.397 01:07:10.42
831 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 08:22:10.60 1096.348 01:07:10.60
832 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 08:22:10.75 1096.307 01:07:10.75
833 SK HROZEN Peter Viktor 08:22:10.92 1096.261 01:07:10.92
834 HU GÁBOR Scheily Sch 541 08:22:11.47 1096.111 01:07:11.47
835 PL SEDLACEK Josef Karlin 08:22:12.87 1095.731 01:07:12.87
836 DE WINGS 2 WIN Lena 56 08:22:13.04 1095.685 01:07:13.04
837 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 08:22:13.32 1095.609 01:07:13.32
838 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 08:22:13.52 1095.554 01:07:13.52
839 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 08:22:13.59 1095.535 01:07:13.59
840 DE HUNTER TEAM Hunter 196 08:22:13.86 1095.462 01:07:13.86
841 DE GOETZ Guenter GG 6 08:22:14.68 1095.239 01:07:14.68
842 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 08:22:15.21 1095.095 01:07:15.21
843 CZ KLEMENS Karel "C" Karl. 08:22:15.27 1095.079 01:07:15.27
844 BE COPPENS Peter Stella 08:22:15.60 1094.990 01:07:15.60
845 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 08:22:15.71 1094.960 01:07:15.71
846 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 08:22:16.92 1094.632 01:07:16.92
847 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 08:22:17.57 1094.455 01:07:17.57
848 NL SIMONSZ Henk China 33 08:22:18.22 1094.279 01:07:18.22
849 AT EPPENSTEINER Josef Bliksy 08:22:18.52 1094.198 01:07:18.52
850 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 08:22:18.74 1094.138 01:07:18.74
851 CZ VACEK Josef Jiřik 08:22:19.10 1094.041 01:07:19.10
852 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 08:22:19.48 1093.938 01:07:19.48
853 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 08:22:19.73 1093.870 01:07:19.73
854 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 08:22:20.34 1093.705 01:07:20.34
855 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 08:22:20.35 1093.702 01:07:20.35
856 NO SEAVAREID Martin MS 53 08:22:21.96 1093.267 01:07:21.96
857 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Blau Nature 08:22:22.27 1093.183 01:07:22.27
858 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 08:22:22.72 1093.061 01:07:22.72
859 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 08:22:22.73 1093.058 01:07:22.73
860 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 08:22:23.11 1092.956 01:07:23.11
861 DE HÖRNIG Rainer HR 92 08:22:23.37 1092.885 01:07:23.37
862 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 08:22:23.45 1092.864 01:07:23.45
863 DE SIEBERT Dieter Silver 08:22:23.47 1092.858 01:07:23.47
864 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 08:22:23.81 1092.766 01:07:23.81
865 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:22:23.97 1092.723 01:07:23.97
866 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 08:22:24.96 1092.456 01:07:24.96
867 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:22:25.01 1092.442 01:07:25.01
868 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:22:25.52 1092.305 01:07:25.52
869 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 08:22:26.75 1091.973 01:07:26.75
870 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 08:22:26.86 1091.943 01:07:26.86
871 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 08:22:28.20 1091.581 01:07:28.20
872 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 08:22:28.38 1091.533 01:07:28.38
873 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 08:22:28.86 1091.404 01:07:28.86
874 CZ VARGA Mikuláš & Petr Pondělí 08:22:30.23 1091.034 01:07:30.23
875 SK LAŠ Vladimír Las 12 08:22:30.46 1090.972 01:07:30.46
876 DE K.H.WICHERT Sablikova 08:22:30.72 1090.902 01:07:30.72
877 SK NOVÁK Pavel Jaro 08:22:31.23 1090.765 01:07:31.23
878 IT ERBARU Ionut Sami 08:22:32.41 1090.447 01:07:32.41
879 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 08:22:32.63 1090.388 01:07:32.63
880 CZ PM Team Jaroslav 08:22:33.74 1090.090 01:07:33.74
881 BE MERGAERT Dirk Meredith 08:22:34.84 1089.794 01:07:34.84
882 PL KARDAS Michal Huub 08:22:36.53 1089.340 01:07:36.53
883 CZ BODY Andrej Mamba 08:22:37.40 1089.106 01:07:37.40
884 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 08:22:38.04 1088.935 01:07:38.04
885 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 08:22:38.44 1088.827 01:07:38.44
886 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 08:22:38.81 1088.728 01:07:38.81
887 CZ VLČEK Jiří Teo 08:22:38.88 1088.709 01:07:38.88
888 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 08:22:39.08 1088.656 01:07:39.08
889 CZ BODY Andrej Kobra 08:22:39.37 1088.578 01:07:39.37
890 CZ VÍTEK Jan Miky 08:22:39.72 1088.484 01:07:39.72
891 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 08:22:39.75 1088.476 01:07:39.75
892 CZ FAJMON Team FT 03 08:22:41.49 1088.010 01:07:41.49
893 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 08:22:41.58 1087.985 01:07:41.58
894 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 08:22:41.64 1087.969 01:07:41.64
895 DE WITT Lutz LW 6 08:22:42.71 1087.683 01:07:42.71
896 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 08:22:43.58 1087.450 01:07:43.58
897 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 08:22:45.40 1086.963 01:07:45.40
898 CZ KROUPA & NOVÁK Team Sisi 08:22:45.67 1086.891 01:07:45.67
899 CZ REIN Jan Kim 08:22:46.68 1086.621 01:07:46.68
900 CZ GRUBER Simon "A" Wayne 08:22:47.37 1086.437 01:07:47.37
901 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 08:22:48.29 1086.191 01:07:48.29
902 SK PAJTA Vladimír Lara 08:22:48.96 1086.012 01:07:48.96
903 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 08:22:49.34 1085.911 01:07:49.34
904 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 08:22:49.47 1085.876 01:07:49.47
905 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 12 08:22:51.38 1085.367 01:07:51.38
906 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 08:22:51.43 1085.353 01:07:51.43
907 CZ GROH Aleš Blue Effect 08:22:51.51 1085.332 01:07:51.51
908 CZ STRUŽKA Libor Síma 08:22:52.20 1085.148 01:07:52.20
909 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 08:22:53.67 1084.756 01:07:53.67
910 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 08:22:54.20 1084.615 01:07:54.20
911 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 08:22:54.77 1084.464 01:07:54.77
912 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 08:22:55.64 1084.232 01:07:55.64
913 CZ J.R.TEAM RS 4 08:22:56.79 1083.926 01:07:56.79
914 CZ PETER Milan Pat 08:22:57.99 1083.607 01:07:57.99
915 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 08:22:58.31 1083.522 01:07:58.31
916 CZ MOTRE Vasil Ivan 08:22:58.46 1083.482 01:07:58.46
917 AT STEINER Alfred Afra 08:23:00.44 1082.957 01:08:00.44
918 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 08:23:00.73 1082.880 01:08:00.73
919 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 08:23:01.11 1082.779 01:08:01.11
920 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 08:23:01.47 1082.683 01:08:01.47
921 CZ VÍTEK Jan Darja 08:23:02.74 1082.347 01:08:02.74
922 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 08:23:02.89 1082.307 01:08:02.89
923 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 08:23:03.13 1082.243 01:08:03.13
924 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:23:03.61 1082.116 01:08:03.61
925 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 08:23:04.05 1081.999 01:08:04.05
926 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogey 08:23:04.44 1081.896 01:08:04.44
927 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 08:23:04.70 1081.827 01:08:04.70
928 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 08:23:04.98 1081.753 01:08:04.98
929 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 08:23:05.84 1081.525 01:08:05.84
930 DE BEHLKE Andreas Thunder 08:23:06.98 1081.224 01:08:06.98
931 DE ROHE Pascal Robb Stark 08:23:07.51 1081.084 01:08:07.51
932 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 08:23:08.47 1080.830 01:08:08.47
933 CZ MOTRE Vasil Vasil 08:23:08.63 1080.787 01:08:08.63
934 CZ FAJMON Team FT 02 08:23:08.75 1080.756 01:08:08.75
935 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 08:23:09.64 1080.521 01:08:09.64
936 IT CROCETTA Gabriele R 06 08:23:09.78 1080.484 01:08:09.78
937 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 08:23:10.22 1080.367 01:08:10.22
938 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek 08:23:12.04 1079.887 01:08:12.04
939 SK LAŠ Vladimír Las 6 08:23:13.12 1079.602 01:08:13.12
940 DE NO-WU Team NW 6 08:23:13.19 1079.583 01:08:13.19
941 BE MERGAERT Dirk Merina 08:23:14.29 1079.293 01:08:14.29
942 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 08:23:15.33 1079.019 01:08:15.33
943 DE WINGS 2 WIN Amir 34 08:23:16.87 1078.614 01:08:16.87
944 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 08:23:17.29 1078.503 01:08:17.29
945 CZ KONOPÍK Jiří Yps 08:23:17.46 1078.458 01:08:17.46
946 CZ KAREL TEAM John Deere 08:23:18.37 1078.219 01:08:18.37
947 DE GOETZ Guenter GG 11 08:23:18.39 1078.214 01:08:18.39
948 SK MAJDÁK Michal Jantar 08:23:19.02 1078.048 01:08:19.02
949 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 08:23:19.52 1077.916 01:08:19.52
950 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 08:23:21.09 1077.504 01:08:21.09
951 AT STRAIF Walter Walda 08:23:23.68 1076.824 01:08:23.68
952 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 77 08:23:24.39 1076.637 01:08:24.39
953 BE VAN HAUTE Andre Frank 08:23:25.47 1076.354 01:08:25.47
954 AT WENZ Alfred Freddy 08:23:25.91 1076.239 01:08:25.91
955 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 08:23:26.21 1076.160 01:08:26.21
956 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 08:23:27.68 1075.775 01:08:27.68
957 DE KLÜBER Bernhard BK 2 08:23:27.80 1075.744 01:08:27.80
958 DE NO-WU Team NW 5 08:23:29.31 1075.348 01:08:29.31
959 SK NOVÁK Matej Sedmička 08:23:29.50 1075.299 01:08:29.50
960 CZ REIN Jan Juan 08:23:29.69 1075.249 01:08:29.69
961 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 08:23:30.97 1074.914 01:08:30.97
962 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 08:23:31.08 1074.885 01:08:31.08
963 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 08:23:33.36 1074.290 01:08:33.36
964 DE WITT Lutz LW 5 08:23:33.78 1074.180 01:08:33.78
965 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 08:23:36.88 1073.371 01:08:36.88
966 CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara 08:23:37.94 1073.095 01:08:37.94
967 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 08:23:39.09 1072.795 01:08:39.09
968 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 08:23:39.50 1072.688 01:08:39.50
969 SK LAŠ Vladimír Las 7 08:23:39.70 1072.636 01:08:39.70
970 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 9 08:23:39.86 1072.595 01:08:39.86
971 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Poco 08:23:40.61 1072.399 01:08:40.61
972 CZ NOVOSAD František Berta N 08:23:41.43 1072.186 01:08:41.43
973 HU FÖLDING Norbert FN 050 08:23:42.47 1071.916 01:08:42.47
974 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:23:42.53 1071.900 01:08:42.53
975 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 08:23:43.48 1071.653 01:08:43.48
976 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 08:23:43.76 1071.580 01:08:43.76
977 AT NÖRES Kurt Kuno 6 08:23:45.10 1071.232 01:08:45.10
978 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 08:23:46.05 1070.986 01:08:46.05
979 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:23:48.42 1070.371 01:08:48.42
980 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 08:23:48.51 1070.347 01:08:48.51
981 CZ KAREL TEAM Case 08:23:48.96 1070.231 01:08:48.96
982 CZ J.R.TEAM RS 5 08:23:49.14 1070.184 01:08:49.14
983 CZ KOCIÁN Milan Messi 08:23:49.85 1070.000 01:08:49.85
984 NL MOL Ed Fire Ball 08:23:49.87 1069.995 01:08:49.87
985 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 08:23:50.93 1069.720 01:08:50.93
986 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 08:23:51.46 1069.583 01:08:51.46
987 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 08:23:55.96 1068.419 01:08:55.96
988 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 08:23:57.27 1068.081 01:08:57.27
989 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 11 08:23:57.68 1067.975 01:08:57.68
990 CZ BECHA Lubomír Žanek 08:23:59.73 1067.446 01:08:59.73
991 DE K.H.WICHERT Cech 08:24:02.99 1066.606 01:09:02.99
992 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 08:24:03.36 1066.511 01:09:03.36
993 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 08:24:04.71 1066.164 01:09:04.71
994 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 08:24:05.91 1065.855 01:09:05.91
995 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 08:24:06.41 1065.727 01:09:06.41
996 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 08:24:06.86 1065.611 01:09:06.86
997 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 08:24:08.60 1065.164 01:09:08.60
998 SK PRÍVARA Pavol Lujza 08:24:09.92 1064.825 01:09:09.92
999 BG SOFIA TEAM Sorbon 08:24:11.43 1064.438 01:09:11.43
1000 CZ ECHTNER Antonín AR 3 08:24:12.13 1064.259 01:09:12.13
1001 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 08:24:12.88 1064.066 01:09:12.88
1002 CZ VACEK Josef Maruška 08:24:13.53 1063.900 01:09:13.53
1003 AT RADU Constantin Speranza 08:24:15.68 1063.349 01:09:15.68
1004 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 08:24:16.21 1063.214 01:09:16.21
1005 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 08:24:17.61 1062.856 01:09:17.61
1006 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 08:24:21.30 1061.913 01:09:21.30
1007 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 08:24:22.17 1061.691 01:09:22.17
1008 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 08:24:23.52 1061.347 01:09:23.52
1009 AT WENZ Alfred Oliver 08:24:30.24 1059.637 01:09:30.24
1010 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 08:24:32.73 1059.005 01:09:32.73
1011 DE SPITZBERG Team Neuron 08:24:45.33 1055.816 01:09:45.33
1012 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 08:24:46.21 1055.594 01:09:46.21
1013 DE WOLTERINK Gerald Gerald 28 08:24:50.52 1054.509 01:09:50.52
1014 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Marc 08:24:54.08 1053.614 01:09:54.08
1015 CZ VACEK Josef Magdalinka 08:24:57.56 1052.740 01:09:57.56
1016 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 08:25:01.63 1051.720 01:10:01.63
1017 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 08:25:03.77 1051.185 01:10:03.77
1018 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 08:25:04.45 1051.015 01:10:04.45
1019 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 08:25:06.21 1050.575 01:10:06.21
1020 CZ VRCHLABÍ Team Němec 08:25:06.59 1050.480 01:10:06.59
1021 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 08:25:07.70 1050.203 01:10:07.70
1022 BE COPPENS Peter Bibi 08:25:08.07 1050.111 01:10:08.07
1023 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:25:08.23 1050.071 01:10:08.23
1024 CZ GRUBER Simon "A" Eska 08:25:12.63 1048.974 01:10:12.63
1025 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 08:25:13.25 1048.820 01:10:13.25
1026 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 08:25:14.84 1048.424 01:10:14.84
1027 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:25:15.54 1048.250 01:10:15.54
1028 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 08:25:16.56 1047.996 01:10:16.56
1029 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 08:25:18.51 1047.512 01:10:18.51
1030 BE VAN STICHEL Dirk Iron 08:25:24.48 1046.032 01:10:24.48
1031 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 08:25:26.84 1045.448 01:10:26.84
1032 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 08:25:27.43 1045.302 01:10:27.43
1033 PL WOZNICA Józef Szpak 08:25:27.77 1045.218 01:10:27.77
1034 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 08:25:28.72 1044.983 01:10:28.72
1035 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 08:25:28.93 1044.931 01:10:28.93
1036 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 08:25:32.29 1044.101 01:10:32.29
1037 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 08:25:32.57 1044.032 01:10:32.57
1038 CZ VLČEK Jiří Ramona 08:25:33.04 1043.916 01:10:33.04
1039 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 08:25:33.18 1043.882 01:10:33.18
1040 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 08:25:35.99 1043.189 01:10:35.99
1041 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 08:25:36.65 1043.027 01:10:36.65
1042 CZ GROH Aleš Infinity 08:25:37.94 1042.709 01:10:37.94
1043 CZ HLAVINKA Josef Berta 08:25:38.14 1042.660 01:10:38.14
1044 CZ ZEMAN Petr Lucka. 08:25:39.35 1042.363 01:10:39.35
1045 DE DEBUS Gerhard Martha 08:25:39.65 1042.289 01:10:39.65
1046 SK MAJDÁK Michal Citrin 08:25:42.02 1041.707 01:10:42.02
1047 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 08:25:44.74 1041.039 01:10:44.74
1048 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 08:25:45.65 1040.816 01:10:45.65
1049 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 08:25:47.88 1040.269 01:10:47.88
1050 CZ SÝKORA Jaromír Syky 08:25:50.12 1039.721 01:10:50.12
1051 CZ KLEMENS Karel "B" James* 08:25:51.68 1039.340 01:10:51.68
1052 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 08:25:52.23 1039.205 01:10:52.23
1053 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 08:25:53.90 1038.797 01:10:53.90
1054 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 08:25:54.10 1038.749 01:10:54.10
1055 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 08:25:54.63 1038.619 01:10:54.63
1056 CZ EM-EKO.CZ Aronde 08:25:57.65 1037.882 01:10:57.65
1057 CZ REIN Jan Danny 08:25:59.17 1037.512 01:10:59.17
1058 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 08:25:59.29 1037.483 01:10:59.29
1059 CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 08:25:59.77 1037.366 01:10:59.77
1060 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 08:26:00.59 1037.166 01:11:00.59
1061 AT ECKHARDT Markus Maximus 08:26:01.35 1036.981 01:11:01.35
1062 CZ PM Team Deli 08:26:01.56 1036.930 01:11:01.56
1063 DE WILDECK Team WT 2 08:26:04.57 1036.198 01:11:04.57
1064 DE KLÜBER Bernhard BK 4 08:26:07.39 1035.514 01:11:07.39
1065 DE SPITZBERG Team Newie 08:26:08.17 1035.324 01:11:08.17
1066 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:26:09.05 1035.111 01:11:09.05
1067 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 08:26:09.92 1034.900 01:11:09.92
1068 NL CORVO Tobias 08:26:11.47 1034.524 01:11:11.47
1069 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 08:26:12.16 1034.357 01:11:12.16
1070 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 08:26:13.44 1034.048 01:11:13.44
1071 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 08:26:13.49 1034.035 01:11:13.49
1072 AT WENZ Alfred Günther 08:26:14.66 1033.752 01:11:14.66
1073 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 08:26:15.77 1033.484 01:11:15.77
1074 CZ SCHLEHOFER Michal Morino 08:26:15.96 1033.438 01:11:15.96
1075 AT SCHOBER Karl Variano 08:26:16.16 1033.390 01:11:16.16
1076 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 08:26:20.26 1032.400 01:11:20.26
1077 CZ FAJMON Team FT 01 08:26:24.41 1031.400 01:11:24.41
1078 DE DEBUS Gerhard Emma 08:26:25.44 1031.152 01:11:25.44
1079 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 08:26:25.96 1031.027 01:11:25.96
1080 DE NO-WU Team NW 3 08:26:26.22 1030.964 01:11:26.22
1081 DE BEHLKE Andreas Daylight 08:26:28.37 1030.447 01:11:28.37
1082 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 4 08:26:28.54 1030.407 01:11:28.54
1083 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 08:26:31.40 1029.720 01:11:31.40
1084 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 08:26:35.98 1028.622 01:11:35.98
1085 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Fino 08:26:36.81 1028.423 01:11:36.81
1086 CZ ŠPIONI Agent 5 08:26:38.14 1028.105 01:11:38.14
1087 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 08:26:38.62 1027.990 01:11:38.62
1088 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 08:26:42.57 1027.047 01:11:42.57
1089 BG SOFIA TEAM Sony 08:26:42.64 1027.030 01:11:42.64
1090 DE FAMILIE JOEKEL Newton 08:26:44.91 1026.488 01:11:44.91
1091 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 08:26:45.17 1026.426 01:11:45.17
1092 AT GRATZER Werner Grabenrust 08:26:45.69 1026.302 01:11:45.69
1093 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 08:26:47.22 1025.938 01:11:47.22
1094 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 08:26:56.22 1023.799 01:11:56.22
1095 DE BELOW Harald OneSeventytwo 08:26:57.64 1023.462 01:11:57.64
1096 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 08:26:59.15 1023.104 01:11:59.15
1097 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 08:27:07.68 1021.088 01:12:07.68
1098 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 08:27:09.09 1020.755 01:12:09.09
1099 SK LAŠ Vladimír Las 9 08:27:10.13 1020.510 01:12:10.13
1100 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 08:27:10.58 1020.404 01:12:10.58
1101 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 08:27:13.20 1019.787 01:12:13.20
1102 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 08:27:14.93 1019.380 01:12:14.93
1103 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 08:27:15.18 1019.321 01:12:15.18
1104 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 08:27:16.93 1018.910 01:12:16.93
1105 AT STEINER Alfred Anka 08:27:17.18 1018.851 01:12:17.18
1106 SK HROZEN Peter Peter 08:27:19.78 1018.241 01:12:19.78
1107 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 08:27:20.20 1018.142 01:12:20.20
1108 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 08:27:20.84 1017.992 01:12:20.84
1109 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 08:27:26.31 1016.711 01:12:26.31
1110 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8 08:27:27.43 1016.449 01:12:27.43
1111 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 08:27:29.82 1015.890 01:12:29.82
1112 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 08:27:44.19 1012.545 01:12:44.19
1113 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 08:28:07.03 1007.274 01:13:07.03
1114 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Big One 08:28:37.04 1000.430 01:13:37.04
1115 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 08:28:57.30 995.862 01:13:57.30
1116 DE DEBUS Gerhard Frieda 08:29:02.79 994.632 01:14:02.79
1117 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 08:29:23.95 989.917 01:14:23.95
1118 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 08:30:16.17 978.471 01:15:16.17
1119 DE NO-WU Team NW 4 08:30:20.59 977.514 01:15:20.59
1120 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 08:30:27.68 975.983 01:15:27.68
1121 AT EDER Gerhard Rambo 08:30:28.96 975.707 01:15:28.96
1122 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 08:30:29.19 975.658 01:15:29.19
1123 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:30:30.53 975.369 01:15:30.53
1124 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 08:30:32.91 974.857 01:15:32.91
1125 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 926 08:30:34.39 974.539 01:15:34.39
1126 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 08:30:35.20 974.365 01:15:35.20
1127 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 08:30:35.41 974.320 01:15:35.41
1128 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 08:30:35.71 974.255 01:15:35.71
1129 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 08:30:36.15 974.161 01:15:36.15
1130 DE GOETZ Guenter GG 10 08:30:36.90 974.000 01:15:36.90
1131 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 08:30:37.90 973.785 01:15:37.90
1132 DE DEBUS Gerhard Helene 08:30:38.13 973.736 01:15:38.13
1133 AT STRAIF Walter Walbur 08:30:39.73 973.393 01:15:39.73
1134 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 08:30:41.47 973.020 01:15:41.47
1135 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 08:30:43.39 972.609 01:15:43.39
1136 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 08:30:43.54 972.576 01:15:43.54
1137 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 08:30:44.39 972.395 01:15:44.39
1138 NL MOL Ed Bobby 08:30:44.63 972.343 01:15:44.63
1139 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 08:30:45.27 972.206 01:15:45.27
1140 PL PALENTKA Janusz J 14 08:30:45.69 972.116 01:15:45.69
1141 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 08:30:46.93 971.851 01:15:46.93
1142 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 08:30:47.17 971.800 01:15:47.17
1143 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 08:30:47.41 971.749 01:15:47.41
1144 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 08:30:47.86 971.653 01:15:47.86
1145 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:30:48.78 971.456 01:15:48.78
1146 CZ VRCHLABÍ Team Hora 08:30:49.42 971.319 01:15:49.42
1147 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 08:30:51.97 970.775 01:15:51.97
1148 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 08:30:52.56 970.649 01:15:52.56
1149 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 08:30:54.22 970.296 01:15:54.22
1150 AT EDER Gerhard Jacky 08:30:54.50 970.236 01:15:54.50
1151 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 08:30:55.40 970.044 01:15:55.40
1152 DE LECKE Theo & Markus Tyros 08:30:56.34 969.844 01:15:56.34
1153 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 08:30:57.86 969.521 01:15:57.86
1154 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 08:31:00.49 968.962 01:16:00.49
1155 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 08:31:00.76 968.904 01:16:00.76
1156 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 08:31:01.35 968.779 01:16:01.35
1157 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 08:31:01.68 968.709 01:16:01.68
1158 PL MAZIARZ RACING TEAM Horje 08:31:02.94 968.441 01:16:02.94
1159 DE HUNTER TEAM Hunter 033 08:31:05.25 967.951 01:16:05.25
1160 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 08:31:06.51 967.684 01:16:06.51
1161 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 08:31:07.12 967.555 01:16:07.12
1162 CZ JANEČEK Petr Libentína 08:31:07.87 967.396 01:16:07.87
1163 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 08:31:08.83 967.193 01:16:08.83
1164 CZ DUDA Přemysl Dunaj 08:31:08.95 967.168 01:16:08.95
1165 DE WINGS 2 WIN Alex 31 08:31:10.30 966.882 01:16:10.30
1166 DE GOETZ Guenter GG 4 08:31:11.23 966.685 01:16:11.23
1167 CZ EM-EKO.CZ Valena 08:31:11.37 966.656 01:16:11.37
1168 DE WITT Lutz LW 1 08:31:13.06 966.298 01:16:13.06
1169 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 08:31:13.40 966.226 01:16:13.40
1170 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:31:13.71 966.161 01:16:13.71
1171 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 08:31:13.79 966.144 01:16:13.79
1172 NL SIMONSZ Henk Iris 31 08:31:15.77 965.726 01:16:15.77
1173 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 08:31:15.88 965.703 01:16:15.88
1174 DE KLÜBER Bernhard BK 6 08:31:16.82 965.504 01:16:16.82
1175 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 08:31:16.88 965.492 01:16:16.88
1176 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 08:31:18.14 965.226 01:16:18.14
1177 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 08:31:20.93 964.638 01:16:20.93
1178 CZ KULÍK Přemysl Pegas 08:31:21.04 964.615 01:16:21.04
1179 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 08:31:23.24 964.152 01:16:23.24
1180 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 08:31:23.98 963.996 01:16:23.98
1181 CZ VACEK Josef Pipin 08:31:24.77 963.830 01:16:24.77
1182 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 08:31:26.53 963.460 01:16:26.53
1183 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 08:31:27.32 963.294 01:16:27.32
1184 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 08:31:27.35 963.288 01:16:27.35
1185 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 08:31:27.97 963.158 01:16:27.97
1186 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 08:31:28.29 963.091 01:16:28.29
1187 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:31:29.02 962.938 01:16:29.02
1188 SK NOCHTA Štefan Nika 08:31:29.86 962.761 01:16:29.86
1189 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 08:31:32.01 962.311 01:16:32.01
1190 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 08:31:32.81 962.143 01:16:32.81
1191 CZ DUDA Přemysl Orlice 08:31:33.31 962.038 01:16:33.31
1192 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 08:31:33.81 961.934 01:16:33.81
1193 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 08:31:34.61 961.766 01:16:34.61
1194 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 08:31:36.63 961.343 01:16:36.63
1195 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 08:31:38.06 961.044 01:16:38.06
1196 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 08:31:39.19 960.808 01:16:39.19
1197 CZ GORCA TEAM Hela 08:31:40.29 960.579 01:16:40.29
1198 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 08:31:40.67 960.499 01:16:40.67
1199 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 08:31:43.06 960.001 01:16:43.06
1200 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 08:31:43.66 959.875 01:16:43.66
1201 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogie 08:31:46.11 959.365 01:16:46.11
1202 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 08:31:47.38 959.100 01:16:47.38
1203 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:31:50.80 958.389 01:16:50.80
1204 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 08:31:51.20 958.306 01:16:51.20
1205 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 08:31:53.69 957.789 01:16:53.69
1206 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 08:31:55.69 957.374 01:16:55.69
1207 SK NOCHTA Štefan Sisa 08:31:57.57 956.984 01:16:57.57
1208 BG SOFIA TEAM Socrat 08:31:59.52 956.580 01:16:59.52
1209 DE K.H.WICHERT Zatopek 08:32:01.20 956.232 01:17:01.20
1210 CZ KRET Jiří Alfa 08:32:03.09 955.841 01:17:03.09
1211 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 08:32:06.23 955.192 01:17:06.23
1212 DE BEHLKE Andreas Lightning 08:32:08.45 954.734 01:17:08.45
1213 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 08:32:09.12 954.596 01:17:09.12
1214 CZ EM-EKO.CZ Czemba 08:32:11.69 954.066 01:17:11.69
1215 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Rebell 08:32:17.21 952.931 01:17:17.21
1216 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 08:32:20.78 952.198 01:17:20.78
1217 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 08:32:21.01 952.151 01:17:21.01
1218 CH WIRZ Team Liberec 08:32:21.96 951.956 01:17:21.96
1219 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 08:32:22.80 951.783 01:17:22.80
1220 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:32:25.59 951.212 01:17:25.59
1221 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 08:32:35.12 949.264 01:17:35.12
1222 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 08:32:44.07 947.443 01:17:44.07
1223 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 08:33:04.59 943.293 01:18:04.59
1224 DE LECKE Theo & Markus Tycoon 08:33:05.32 943.146 01:18:05.32
1225 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 08:33:14.10 941.382 01:18:14.10
1226 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 08:33:14.72 941.257 01:18:14.72
1227 CZ ZEMAN Petr Petr 08:34:18.98 928.548 01:19:18.98
1228 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:34:30.32 926.340 01:19:30.32
1229 DE SG STEFFL Raspi 08:34:31.35 926.140 01:19:31.35
1230 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 08:34:58.11 920.975 01:19:58.11
1231 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 08:35:06.72 919.325 01:20:06.72
1232 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Slava 08:35:07.28 919.218 01:20:07.28
1233 AT SCHÖN Johann Christian 08:35:12.32 918.256 01:20:12.32
1234 CH WIRZ Team Olomouc 08:35:16.59 917.442 01:20:16.59
1235 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 08:35:18.40 917.097 01:20:18.40
1236 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 08:35:19.31 916.924 01:20:19.31
1237 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 08:35:19.63 916.863 01:20:19.63
1238 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 08:35:30.12 914.872 01:20:30.12
1239 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 08:36:03.50 908.593 01:21:03.50
1240 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 08:36:04.64 908.380 01:21:04.64
1241 DE BEHLKE Andreas Darkness 08:36:43.94 901.100 01:21:43.94
1242 DE LANG Karl Heinz Langley 08:36:46.20 900.685 01:21:46.20
1243 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 08:36:49.08 900.156 01:21:49.08
1244 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 08:37:00.68 898.034 01:22:00.68
1245 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 08:37:16.72 895.117 01:22:16.72
1246 DE BEHLKE Andreas Sunny 08:37:18.91 894.720 01:22:18.91
1247 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 08:37:30.25 892.670 01:22:30.25
1248 IT GREG Mihai No Name One 08:37:34.13 891.971 01:22:34.13
1249 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9