Doletová listina

Místo vypuštění KÖRMEND (H)
Vzdálenost 305.998 km
Datum a čas startu 28.08.2019 06:45:00
Počasí v místě startu Jasno, klidno, 19° C. Po trati silný V vítr.
Počasí v cíli Polojasno, silný J vítr, 30C, nepříjemné teplo.
Počet nasazených holubů 1313
Počet chovatelů 291

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 10:06:44.37 1516.798 03:21:44.37
2 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 10:08:49.19 1501.316 03:23:49.19
3 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 10:08:55.08 1500.593 03:23:55.08
4 NL MOL Ed Bobby 10:09:24.77 1496.961 03:24:24.77
5 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 10:14:23.30 1461.390 03:29:23.30
6 CZ VACEK Josef Magdalinka 10:23:10.59 1402.525 03:38:10.59
7 SK NOVÁK Matej Zerner 10:23:12.39 1402.332 03:38:12.39
8 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 10:23:20.97 1401.414 03:38:20.97
9 DE SIEBERT Dieter Silver 10:24:33.22 1393.728 03:39:33.22
10 AT STRAIF Walter Wallin 10:24:33.38 1393.711 03:39:33.38
11 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 10:24:33.58 1393.689 03:39:33.58
12 SK PAJTA Vladimír Riko 10:24:33.75 1393.672 03:39:33.75
13 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 10:24:35.90 1393.444 03:39:35.90
14 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 10:24:36.58 1393.372 03:39:36.58
15 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 10:24:37.81 1393.242 03:39:37.81
16 CZ ATH Květná Bobina 10:24:38.49 1393.170 03:39:38.49
17 CZ VACEK Josef Pipin 10:24:41.25 1392.879 03:39:41.25
18 DE HUNTER TEAM Hunter 933 10:24:41.39 1392.864 03:39:41.39
19 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 10:24:41.89 1392.811 03:39:41.89
20 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 10:24:42.54 1392.742 03:39:42.54
21 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 10:24:43.18 1392.675 03:39:43.18
22 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 10:24:43.79 1392.610 03:39:43.79
23 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 10:24:44.95 1392.488 03:39:44.95
24 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 10:24:45.67 1392.412 03:39:45.67
25 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 10:24:46.78 1392.294 03:39:46.78
26 AT WENZ Alfred Maria 10:24:50.44 1391.908 03:39:50.44
27 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 10:24:52.33 1391.709 03:39:52.33
28 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 10:25:06.98 1390.165 03:40:06.98
29 AT RADU Constantin Speranza 10:25:08.33 1390.023 03:40:08.33
30 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 10:25:21.28 1388.661 03:40:21.28
31 AT WIEFLER Alois Alfred 10:26:49.36 1379.471 03:41:49.36
32 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 10:26:58.36 1378.539 03:41:58.36
33 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 10:27:07.70 1377.573 03:42:07.70
34 DE ROHE Pascal Robb Stark 10:28:47.73 1367.311 03:43:47.73
35 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 10:31:54.15 1348.588 03:46:54.15
36 CZ GORCA TEAM Hela 10:31:55.74 1348.431 03:46:55.74
37 DE FAMILIE JOEKEL Newton 10:31:56.49 1348.356 03:46:56.49
38 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 10:32:00.10 1347.999 03:47:00.10
39 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 10:32:00.80 1347.930 03:47:00.80
40 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 10:32:04.19 1347.594 03:47:04.19
41 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 10:32:04.52 1347.562 03:47:04.52
42 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 10:32:07.29 1347.288 03:47:07.29
43 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 10:32:08.24 1347.194 03:47:08.24
44 PL KOZLENIA Artur Chicox 10:32:11.12 1346.909 03:47:11.12
45 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 10:32:19.22 1346.109 03:47:19.22
46 DE GOETZ Guenter GG 2 10:32:34.08 1344.644 03:47:34.08
47 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 10:32:36.53 1344.403 03:47:36.53
48 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 10:32:39.22 1344.138 03:47:39.22
49 DE BEHLKE Andreas Aurora 10:32:39.73 1344.088 03:47:39.73
50 AT RADU Constantin Jacomo 10:32:45.27 1343.543 03:47:45.27
51 AT EDER Gerhard Jacky 10:32:46.41 1343.431 03:47:46.41
52 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 10:32:47.02 1343.371 03:47:47.02
53 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 10:32:48.62 1343.214 03:47:48.62
54 CZ JANEČEK Petr Wanne 10:32:49.60 1343.118 03:47:49.60
55 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 10:32:51.43 1342.938 03:47:51.43
56 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 10:32:51.73 1342.908 03:47:51.73
57 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 10:32:55.86 1342.503 03:47:55.86
58 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 10:33:14.80 1340.646 03:48:14.80
59 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 10:33:23.32 1339.813 03:48:23.32
60 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 10:33:27.15 1339.438 03:48:27.15
61 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 10:33:35.42 1338.631 03:48:35.42
62 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 10:33:36.65 1338.510 03:48:36.65
63 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 10:33:58.55 1336.377 03:48:58.55
64 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 10:34:01.21 1336.118 03:49:01.21
65 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 10:34:13.14 1334.959 03:49:13.14
66 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 10:34:13.52 1334.922 03:49:13.52
67 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 10:34:19.19 1334.372 03:49:19.19
68 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 10:34:19.48 1334.344 03:49:19.48
69 CZ KRET Jiří Gama 10:34:19.95 1334.298 03:49:19.95
70 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 10:34:24.58 1333.850 03:49:24.58
71 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 10:34:25.38 1333.772 03:49:25.38
72 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 10:34:27.05 1333.610 03:49:27.05
73 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 10:34:28.34 1333.485 03:49:28.34
74 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 10:34:28.93 1333.428 03:49:28.93
75 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 10:34:32.58 1333.075 03:49:32.58
76 CZ HLAVINKA Josef Limburg 10:34:34.01 1332.936 03:49:34.01
77 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 10:34:34.34 1332.905 03:49:34.34
78 DE BEHLKE Andreas Lightning 10:34:34.74 1332.866 03:49:34.74
79 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 10:34:34.97 1332.844 03:49:34.97
80 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 10:34:36.14 1332.730 03:49:36.14
81 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 10:34:37.13 1332.635 03:49:37.13
82 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 10:34:38.55 1332.497 03:49:38.55
83 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 10:34:39.55 1332.401 03:49:39.55
84 DE K.H.WICHERT Zatopek 10:34:40.39 1332.319 03:49:40.39
85 CZ EM-EKO.CZ Valena 10:34:40.80 1332.280 03:49:40.80
86 AT WIEFLER Alois Gypsy One 10:34:42.16 1332.148 03:49:42.16
87 DE BEHLKE Andreas Storm 10:34:43.10 1332.057 03:49:43.10
88 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 10:34:44.36 1331.936 03:49:44.36
89 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 10:34:44.79 1331.894 03:49:44.79
90 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 10:34:52.44 1331.155 03:49:52.44
91 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 10:35:00.77 1330.352 03:50:00.77
92 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 10:35:01.57 1330.275 03:50:01.57
93 SK PRIEHODA Ján a Ivana Constance 10:35:03.42 1330.096 03:50:03.42
94 AT STRAIF Walter Walda 10:35:16.84 1328.805 03:50:16.84
95 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 10:35:21.76 1328.332 03:50:21.76
96 CZ KAREL TEAM John Deere 10:35:23.10 1328.203 03:50:23.10
97 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 10:35:26.09 1327.916 03:50:26.09
98 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 10:35:26.28 1327.897 03:50:26.28
99 CZ BECHA Lubomír Žanek 10:35:26.74 1327.853 03:50:26.74
100 CZ VÍTEK Jan Darja 10:35:26.95 1327.833 03:50:26.95
101 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 10:35:28.89 1327.647 03:50:28.89
102 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 10:35:30.07 1327.533 03:50:30.07
103 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 10:35:30.58 1327.484 03:50:30.58
104 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 10:35:30.91 1327.453 03:50:30.91
105 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 10:35:35.67 1326.996 03:50:35.67
106 CZ POPELKA Roman Mekota 10:35:36.95 1326.873 03:50:36.95
107 DE DEBUS Gerhard Karl* 10:35:40.23 1326.559 03:50:40.23
108 CZ GORCA TEAM Fany 10:35:40.68 1326.516 03:50:40.68
109 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 10:35:43.26 1326.269 03:50:43.26
110 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 10:35:44.29 1326.170 03:50:44.29
111 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 10:35:44.76 1326.125 03:50:44.76
112 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 10:35:47.97 1325.817 03:50:47.97
113 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 10:36:01.10 1324.562 03:51:01.10
114 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 10:36:02.19 1324.457 03:51:02.19
115 CZ J.R.TEAM RS 4 10:36:04.04 1324.281 03:51:04.04
116 DE WOLTERINK Gerald Gerald 36 10:36:05.19 1324.171 03:51:05.19
117 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 10:36:05.45 1324.146 03:51:05.45
118 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 10:36:05.74 1324.118 03:51:05.74
119 DE KLÜBER Bernhard BK 5 10:36:07.90 1323.912 03:51:07.90
120 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 10:36:08.47 1323.858 03:51:08.47
121 IT CAPLEA Doru Doru 4 10:36:08.81 1323.825 03:51:08.81
122 AT NÖRES Kurt Kuno 4 10:36:09.27 1323.781 03:51:09.27
123 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 10:36:09.53 1323.756 03:51:09.53
124 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 10:36:10.39 1323.674 03:51:10.39
125 AT GRATZER Marco Claudius 10:36:11.41 1323.577 03:51:11.41
126 DE SG STEFFL Favorit 10:36:11.71 1323.548 03:51:11.71
127 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 10:36:12.20 1323.502 03:51:12.20
128 SK NOVÁK Pavel Vlado 10:36:12.43 1323.480 03:51:12.43
129 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 10:36:12.54 1323.469 03:51:12.54
130 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 10:36:12.79 1323.445 03:51:12.79
131 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 10:36:14.08 1323.322 03:51:14.08
132 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 10:36:15.21 1323.215 03:51:15.21
133 CZ GORCA TEAM Marek* 10:36:15.59 1323.178 03:51:15.59
134 CZ KAREL TEAM Bagio 10:36:16.48 1323.093 03:51:16.48
135 DE SG STEFFL Speedy 00 10:36:16.67 1323.075 03:51:16.67
136 DE HUNTER TEAM Hunter 005 10:36:18.90 1322.863 03:51:18.90
137 DE ROHE Pascal Arya Stark 10:36:20.75 1322.686 03:51:20.75
138 CZ VACEK Josef Vajda 10:36:55.67 1319.367 03:51:55.67
139 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 10:36:56.12 1319.325 03:51:56.12
140 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 10:36:56.62 1319.277 03:51:56.62
141 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 10:36:56.81 1319.259 03:51:56.81
142 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 10:36:57.75 1319.170 03:51:57.75
143 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 10:36:58.04 1319.143 03:51:58.04
144 CZ MALACH Ladislav Kimi 10:36:59.66 1318.989 03:51:59.66
145 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 10:37:02.55 1318.715 03:52:02.55
146 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 10:37:03.24 1318.650 03:52:03.24
147 DE BEHLKE Andreas Darkness 10:37:03.95 1318.583 03:52:03.95
148 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 10:37:05.07 1318.477 03:52:05.07
149 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 10:37:06.35 1318.355 03:52:06.35
150 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 10:37:06.84 1318.309 03:52:06.84
151 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 10:37:08.75 1318.128 03:52:08.75
152 DE HUNTER TEAM Hunter 196 10:37:10.13 1317.998 03:52:10.13
153 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Holländer 10:37:10.94 1317.921 03:52:10.94
154 AT STEINER Alfred Amy 10:37:11.01 1317.914 03:52:11.01
155 DE WILDECK Team WT 1 10:37:11.66 1317.853 03:52:11.66
156 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 10:37:12.01 1317.820 03:52:12.01
157 CZ GRUBER Simon "B" Rambo+ 10:37:14.22 1317.611 03:52:14.22
158 DE WILDECK Team WT 3 10:37:14.75 1317.561 03:52:14.75
159 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 10:37:15.40 1317.499 03:52:15.40
160 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 10:37:15.94 1317.448 03:52:15.94
161 CZ KAREL TEAM AC/DC 10:37:16.51 1317.394 03:52:16.51
162 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 10:37:17.36 1317.314 03:52:17.36
163 PL WOZNICA Józef Szpak 10:37:17.63 1317.289 03:52:17.63
164 HU FÖLDING Norbert FN 050 10:37:22.89 1316.792 03:52:22.89
165 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 10:37:27.99 1316.310 03:52:27.99
166 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 10:37:35.94 1315.560 03:52:35.94
167 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 10:37:55.14 1313.753 03:52:55.14
168 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 10:37:59.32 1313.360 03:52:59.32
169 BE VAN HAUTE Andre Frank 10:38:00.98 1313.204 03:53:00.98
170 HU FÖLDING Norbert FN 048 10:38:04.98 1312.828 03:53:04.98
171 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 10:38:26.93 1310.771 03:53:26.93
172 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 10:38:27.40 1310.727 03:53:27.40
173 CZ BARTL Pavel Spown 6 10:38:36.41 1309.885 03:53:36.41
174 CZ BECHA Lubomír Hauten 10:38:39.33 1309.612 03:53:39.33
175 CZ REIN Jan Juan 10:38:51.15 1308.509 03:53:51.15
176 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 10:38:51.60 1308.467 03:53:51.60
177 CZ FAJMON Team FT 04 10:38:55.19 1308.132 03:53:55.19
178 PL KOZLENIA Artur Aytonx 10:38:56.19 1308.039 03:53:56.19
179 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 10:38:57.30 1307.935 03:53:57.30
180 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 10:38:57.78 1307.891 03:53:57.78
181 PL WOZNICA Józef Lindor 10:38:58.11 1307.860 03:53:58.11
182 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 10:38:58.24 1307.848 03:53:58.24
183 PL WOZNICA Józef Kid 10:38:58.47 1307.826 03:53:58.47
184 DE LANG Karl Heinz Langer 10:38:58.72 1307.803 03:53:58.72
185 NL PLOEG Bert Bergy 10:38:58.91 1307.785 03:53:58.91
186 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 10:38:59.70 1307.712 03:53:59.70
187 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 10:39:00.22 1307.663 03:54:00.22
188 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 10:39:00.81 1307.608 03:54:00.81
189 DE SG STEFFL Raspi 10:39:02.25 1307.474 03:54:02.25
190 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 10:39:02.43 1307.457 03:54:02.43
191 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 10:39:02.84 1307.419 03:54:02.84
192 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 10:39:03.47 1307.361 03:54:03.47
193 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 10:39:03.85 1307.325 03:54:03.85
194 SK GOGORA Milan Migo 10:39:04.25 1307.288 03:54:04.25
195 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 10:39:04.53 1307.262 03:54:04.53
196 CZ KONOPÍK Jiří Yps 10:39:06.10 1307.116 03:54:06.10
197 AT WIEFLER Alois Harry 10:39:06.36 1307.092 03:54:06.36
198 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 10:39:06.81 1307.050 03:54:06.81
199 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 10:39:07.26 1307.008 03:54:07.26
200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 10:39:07.33 1307.001 03:54:07.33
201 DE GOETZ Guenter GG 7 10:39:07.92 1306.947 03:54:07.92
202 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 10:39:10.65 1306.693 03:54:10.65
203 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 10:39:11.31 1306.631 03:54:11.31
204 NL SIMONSZ Henk Princess 10:39:11.37 1306.626 03:54:11.37
205 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 10:39:11.81 1306.585 03:54:11.81
206 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 10:39:13.23 1306.453 03:54:13.23
207 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 10:39:16.92 1306.110 03:54:16.92
208 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 10:39:17.40 1306.065 03:54:17.40
209 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 10:39:17.68 1306.039 03:54:17.68
210 CZ MOTRE Vasil Vasil 10:39:19.41 1305.878 03:54:19.41
211 IT ERBARU Ionut Sami 10:39:19.79 1305.843 03:54:19.79
212 CZ DUDA Přemysl Orlice 10:39:22.30 1305.610 03:54:22.30
213 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 10:39:22.67 1305.576 03:54:22.67
214 DE GOETZ Guenter GG 12 10:39:25.22 1305.339 03:54:25.22
215 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 10:39:26.05 1305.262 03:54:26.05
216 AT EPPENSTEINER Josef Bella 10:39:27.64 1305.114 03:54:27.64
217 AT WENZ Alfred Renate 10:39:29.46 1304.946 03:54:29.46
218 DE SCHEPER Günter Gigio 10:39:29.92 1304.903 03:54:29.92
219 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 10:39:30.71 1304.830 03:54:30.71
220 AT SCHÖN Johann Hans 10:39:31.51 1304.755 03:54:31.51
221 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 10:39:32.60 1304.654 03:54:32.60
222 PL KWASNICKI Tomasz Diana 10:39:34.81 1304.450 03:54:34.81
223 BG SOFIA TEAM Sony 10:39:36.87 1304.259 03:54:36.87
224 CZ KRET Jiří Líla 10:39:43.07 1303.684 03:54:43.07
225 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 10:39:46.38 1303.378 03:54:46.38
226 PL KARDAS Michal Huub 10:39:48.44 1303.188 03:54:48.44
227 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 10:39:49.79 1303.063 03:54:49.79
228 SK MAJDÁK Michal Citrin 10:39:51.96 1302.862 03:54:51.96
229 CZ YOUNG STARS Maxim. 10:39:53.13 1302.754 03:54:53.13
230 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 10:39:53.71 1302.700 03:54:53.71
231 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 10:39:54.30 1302.646 03:54:54.30
232 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 10:39:54.83 1302.597 03:54:54.83
233 CZ KUZNÍK Václav Kamča 10:39:55.11 1302.571 03:54:55.11
234 PL SEDLACEK Josef Turul 10:39:58.15 1302.290 03:54:58.15
235 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 10:40:01.60 1301.971 03:55:01.60
236 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 10:40:05.79 1301.585 03:55:05.79
237 CZ DUDA Přemysl Morava 10:40:06.46 1301.523 03:55:06.46
238 CZ YOUNG STARS Maťánek 10:40:59.35 1296.661 03:55:59.35
239 AT GRATZER Marco Don Corleone 10:41:00.38 1296.567 03:56:00.38
240 PL SEDLACEK Josef Ella 10:41:09.67 1295.717 03:56:09.67
241 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 10:41:10.45 1295.646 03:56:10.45
242 CH ANDERHUB Oskar Antic 10:41:10.89 1295.605 03:56:10.89
243 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 10:41:43.29 1292.650 03:56:43.29
244 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 10:41:45.19 1292.477 03:56:45.19
245 CZ SÝKORA Jaromír Anna 10:41:45.88 1292.414 03:56:45.88
246 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 10:41:46.04 1292.400 03:56:46.04
247 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 10:41:46.96 1292.316 03:56:46.96
248 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 10:41:47.21 1292.293 03:56:47.21
249 DE BEHLKE Andreas Thunder 10:41:48.15 1292.208 03:56:48.15
250 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 10:41:48.51 1292.175 03:56:48.51
251 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 10:41:48.76 1292.152 03:56:48.76
252 HU GÁBOR Scheily Sch 541 10:41:49.03 1292.128 03:56:49.03
253 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 10:41:49.40 1292.094 03:56:49.40
254 DE WILDECK Team WT 5 10:41:49.70 1292.067 03:56:49.70
255 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 10:41:50.50 1291.994 03:56:50.50
256 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 10:41:51.43 1291.909 03:56:51.43
257 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 10:41:52.24 1291.836 03:56:52.24
258 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 10:41:52.46 1291.816 03:56:52.46
259 PL MICHALAK Bogdan Karol 10:41:52.99 1291.768 03:56:52.99
260 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 10:41:54.22 1291.656 03:56:54.22
261 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 10:41:54.26 1291.652 03:56:54.26
262 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 10:41:54.41 1291.639 03:56:54.41
263 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 10:41:54.65 1291.617 03:56:54.65
264 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 10:41:54.95 1291.589 03:56:54.95
265 CZ POPELKA Roman Fekota 10:41:55.05 1291.580 03:56:55.05
266 CZ KAREL TEAM Zetor 10:41:56.29 1291.468 03:56:56.29
267 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 10:41:57.38 1291.369 03:56:57.38
268 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 10:41:57.62 1291.347 03:56:57.62
269 HU FÖLDING Norbert FN 043 10:41:58.15 1291.299 03:56:58.15
270 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 10:41:58.60 1291.258 03:56:58.60
271 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 10:41:59.18 1291.205 03:56:59.18
272 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 10:41:59.36 1291.189 03:56:59.36
273 AT GRATZER Werner Azzurro 10:41:59.51 1291.175 03:56:59.51
274 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 10:41:59.97 1291.134 03:56:59.97
275 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 10:42:00.15 1291.117 03:57:00.15
276 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 10:42:00.84 1291.055 03:57:00.84
277 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 10:42:01.86 1290.962 03:57:01.86
278 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 10:42:02.02 1290.947 03:57:02.02
279 AT STEINER Alfred Anka 10:42:02.59 1290.896 03:57:02.59
280 SK MAJDÁK Michal Apatit 10:42:02.87 1290.870 03:57:02.87
281 CZ GROH Aleš Blue Effect 10:42:03.41 1290.821 03:57:03.41
282 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 10:42:04.04 1290.764 03:57:04.04
283 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 10:42:04.42 1290.730 03:57:04.42
284 DE GOETZ Guenter GG 10 10:42:04.68 1290.706 03:57:04.68
285 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 10:42:04.78 1290.697 03:57:04.78
286 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 10:42:05.22 1290.657 03:57:05.22
287 CZ KULÍK Přemysl Pegas 10:42:06.38 1290.552 03:57:06.38
288 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 10:42:07.01 1290.495 03:57:07.01
289 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 10:42:07.29 1290.469 03:57:07.29
290 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 10:42:07.37 1290.462 03:57:07.37
291 SK NOVÁK Pavel Vladko 10:42:07.65 1290.437 03:57:07.65
292 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 10:42:07.77 1290.426 03:57:07.77
293 CZ M & M RACING Offred 10:42:07.87 1290.417 03:57:07.87
294 CZ PM Team Helena* 10:42:08.78 1290.334 03:57:08.78
295 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 10:42:09.03 1290.311 03:57:09.03
296 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 10:42:10.15 1290.210 03:57:10.15
297 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 10:42:11.42 1290.095 03:57:11.42
298 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 10:42:11.81 1290.059 03:57:11.81
299 CZ REIN Jan Danny 10:42:12.13 1290.030 03:57:12.13
300 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 10:42:12.62 1289.986 03:57:12.62
301 CZ VLČEK Jiří Harley 10:42:12.75 1289.974 03:57:12.75
302 CZ HLAVINKA Josef Espačo 10:42:14.48 1289.817 03:57:14.48
303 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 10:42:14.73 1289.795 03:57:14.73
304 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 10:42:15.09 1289.762 03:57:15.09
305 DE LANG Karl Heinz Lango 10:42:15.96 1289.683 03:57:15.96
306 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 10:42:16.98 1289.591 03:57:16.98
307 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 10:42:17.32 1289.560 03:57:17.32
308 DE LANG Karl Heinz Langston 10:42:17.81 1289.516 03:57:17.81
309 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 10:42:21.77 1289.157 03:57:21.77
310 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 10:42:25.39 1288.830 03:57:25.39
311 CZ GERSPITZER Team GT 1 10:42:25.55 1288.815 03:57:25.55
312 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 10:42:28.32 1288.565 03:57:28.32
313 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 10:42:28.89 1288.513 03:57:28.89
314 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 10:42:29.21 1288.484 03:57:29.21
315 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 10:42:30.83 1288.338 03:57:30.83
316 HU VAÁRY Péter VP 017 10:42:32.51 1288.186 03:57:32.51
317 DE NO-WU Team NW 4 10:42:34.40 1288.015 03:57:34.40
318 DE BEHLKE Andreas Sunny 10:42:35.17 1287.945 03:57:35.17
319 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 10:42:36.69 1287.808 03:57:36.69
320 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 10:42:37.32 1287.751 03:57:37.32
321 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 10:42:38.43 1287.651 03:57:38.43
322 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 10:42:38.97 1287.602 03:57:38.97
323 CZ KULÍK Přemysl Alan 10:42:39.30 1287.572 03:57:39.30
324 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 10:42:40.28 1287.484 03:57:40.28
325 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 10:42:40.81 1287.436 03:57:40.81
326 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 10:42:41.92 1287.336 03:57:41.92
327 DE K.H.WICHERT Navratilova 10:42:42.31 1287.301 03:57:42.31
328 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 10:42:42.46 1287.287 03:57:42.46
329 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 10:42:42.63 1287.272 03:57:42.63
330 CH ANDERHUB Oskar Anchor 10:42:44.02 1287.146 03:57:44.02
331 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 10:42:44.53 1287.100 03:57:44.53
332 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 10:42:45.07 1287.052 03:57:45.07
333 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 10:42:45.58 1287.006 03:57:45.58
334 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 10:42:45.85 1286.981 03:57:45.85
335 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 10:42:46.16 1286.953 03:57:46.16
336 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 10:42:46.18 1286.951 03:57:46.18
337 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 10:42:46.63 1286.911 03:57:46.63
338 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 10:42:46.79 1286.896 03:57:46.79
339 CZ MAKANAKI Team Makanaki 10:42:48.14 1286.775 03:57:48.14
340 CZ FAJMON Team FT 01 10:42:48.52 1286.740 03:57:48.52
341 SK NOCHTA Štefan Sisa 10:42:49.03 1286.694 03:57:49.03
342 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 10:42:49.87 1286.619 03:57:49.87
343 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 10:42:50.24 1286.585 03:57:50.24
344 SK BINDAS Štefan jun. Esko 10:42:50.75 1286.539 03:57:50.75
345 CZ BARTL Pavel Spown 5 10:42:51.16 1286.502 03:57:51.16
346 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 10:42:52.81 1286.354 03:57:52.81
347 CZ LUKÁŠ Jan Fast 10:42:52.89 1286.346 03:57:52.89
348 CZ BARÁNEK Josef Derby County 10:42:53.69 1286.274 03:57:53.69
349 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 10:42:54.09 1286.238 03:57:54.09
350 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 10:42:54.95 1286.161 03:57:54.95
351 DE SG STEFFL Glatze 10:42:55.40 1286.120 03:57:55.40
352 CZ J.R.TEAM RS 5 10:42:56.83 1285.991 03:57:56.83
353 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 10:42:58.41 1285.849 03:57:58.41
354 BE COPPENS Peter Willem 10:43:01.13 1285.604 03:58:01.13
355 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 10:43:01.53 1285.568 03:58:01.53
356 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 10:43:02.13 1285.514 03:58:02.13
357 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 10:43:03.48 1285.393 03:58:03.48
358 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 10:43:05.46 1285.214 03:58:05.46
359 SK PAJTA Vladimír Kačena 10:43:05.68 1285.195 03:58:05.68
360 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 10:43:07.59 1285.023 03:58:07.59
361 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 10:43:10.24 1284.785 03:58:10.24
362 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 10:43:12.08 1284.619 03:58:12.08
363 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 10:43:16.33 1284.237 03:58:16.33
364 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 10:43:29.87 1283.022 03:58:29.87
365 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 10:43:48.58 1281.347 03:58:48.58
366 CZ ATH Květná Bob 10:43:50.67 1281.160 03:58:50.67
367 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 10:43:51.10 1281.121 03:58:51.10
368 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 10:43:58.04 1280.501 03:58:58.04
369 HU WANG Baoli WB 511 10:43:58.96 1280.419 03:58:58.96
370 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 10:44:00.02 1280.325 03:59:00.02
371 AT WIMMER Karl Peter W 10:44:02.28 1280.123 03:59:02.28
372 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 10:44:04.31 1279.942 03:59:04.31
373 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 10:44:05.50 1279.835 03:59:05.50
374 CZ J.R.TEAM RS 3 10:44:06.11 1279.781 03:59:06.11
375 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 10:44:06.52 1279.744 03:59:06.52
376 AT GRATZER Marco Nero 10:44:08.88 1279.534 03:59:08.88
377 DE MSA RACING TEAM Mika 10:44:09.80 1279.452 03:59:09.80
378 BG SOFIA TEAM Sorbon 10:44:10.34 1279.404 03:59:10.34
379 AT SCHOBER Karl Variano 10:44:12.39 1279.221 03:59:12.39
380 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 10:44:12.57 1279.205 03:59:12.57
381 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 10:44:15.85 1278.913 03:59:15.85
382 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 10:44:16.29 1278.874 03:59:16.29
383 CZ GORCA TEAM Lada 10:44:16.84 1278.825 03:59:16.84
384 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 10:44:17.87 1278.733 03:59:17.87
385 AT NÖRES Kurt Kuno 6 10:44:18.95 1278.637 03:59:18.95
386 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 10:44:19.65 1278.574 03:59:19.65
387 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 10:44:20.02 1278.541 03:59:20.02
388 PL KARDAS Michal Marek. 10:44:20.80 1278.472 03:59:20.80
389 PL WOZNICA Józef Tosca 10:44:22.39 1278.330 03:59:22.39
390 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 10:44:22.58 1278.314 03:59:22.58
391 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 10:44:23.99 1278.188 03:59:23.99
392 AT ECKHARDT Markus Mozart 10:44:24.74 1278.121 03:59:24.74
393 PL MICHALAK Bogdan Tinka 10:44:25.02 1278.096 03:59:25.02
394 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 10:44:26.36 1277.977 03:59:26.36
395 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 10:44:26.85 1277.934 03:59:26.85
396 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 10:44:27.30 1277.894 03:59:27.30
397 DE SG STEFFL Zille Go 1 10:44:27.71 1277.857 03:59:27.71
398 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 10:44:28.46 1277.790 03:59:28.46
399 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 10:44:28.71 1277.768 03:59:28.71
400 CZ GORCA TEAM Barny 10:44:30.89 1277.574 03:59:30.89
401 CZ DUDA Rostislav Athéna 10:44:31.66 1277.506 03:59:31.66
402 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 10:44:32.80 1277.405 03:59:32.80
403 CZ HOLICKÝ Rostislav Flash. 10:44:33.80 1277.316 03:59:33.80
404 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 10:44:41.77 1276.608 03:59:41.77
405 CZ FIALA Alois Ali 10:44:55.08 1275.427 03:59:55.08
406 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 10:44:55.43 1275.396 03:59:55.43
407 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 10:44:55.99 1275.347 03:59:55.99
408 CZ PM Team Popr 10:44:58.71 1275.106 03:59:58.71
409 PL SEDLACEK Josef Zocha 10:44:59.52 1275.034 03:59:59.52
410 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 10:45:01.11 1274.893 04:00:01.11
411 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 10:45:01.91 1274.823 04:00:01.91
412 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 10:45:02.21 1274.796 04:00:02.21
413 AT NÖRES Kurt Kuno 1 10:45:03.05 1274.722 04:00:03.05
414 CZ ZEMAN Petr Petr 10:45:04.02 1274.636 04:00:04.02
415 DE LECKE Theo & Markus Tyros 10:45:04.83 1274.564 04:00:04.83
416 CZ HLAVINKA Josef Tina 10:45:05.84 1274.475 04:00:05.84
417 CZ GRUBER Simon "B" Power 10:45:09.05 1274.191 04:00:09.05
418 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 10:45:10.03 1274.104 04:00:10.03
419 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 10:45:10.89 1274.028 04:00:10.89
420 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 10:45:11.71 1273.956 04:00:11.71
421 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 10:45:14.62 1273.699 04:00:14.62
422 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 10:45:16.86 1273.501 04:00:16.86
423 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 10:45:17.07 1273.482 04:00:17.07
424 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 10:45:17.61 1273.434 04:00:17.61
425 CZ KLEMENS Karel "A" Era 10:45:21.42 1273.098 04:00:21.42
426 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 10:45:21.55 1273.086 04:00:21.55
427 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 10:45:22.78 1272.978 04:00:22.78
428 CZ GORCA TEAM Zara. 10:45:23.43 1272.921 04:00:23.43
429 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 10:45:24.12 1272.860 04:00:24.12
430 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 10:45:24.86 1272.794 04:00:24.86
431 DE K.H.WICHERT Cech 10:45:25.97 1272.696 04:00:25.97
432 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodyguard 10:45:26.76 1272.627 04:00:26.76
433 CZ GRUBER Simon "A" Eska 10:45:28.65 1272.460 04:00:28.65
434 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 10:45:29.59 1272.377 04:00:29.59
435 CZ KULÍK Přemysl Jitka 10:45:30.39 1272.307 04:00:30.39
436 CZ VACEK Josef Maruška 10:45:30.58 1272.290 04:00:30.58
437 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 10:45:54.77 1270.161 04:00:54.77
438 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 10:45:55.22 1270.121 04:00:55.22
439 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 10:45:59.40 1269.754 04:00:59.40
440 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 10:46:03.40 1269.403 04:01:03.40
441 SK LAŠ Vladimír Las 12 10:46:07.58 1269.036 04:01:07.58
442 PL KOZLENIA Artur Celenex 10:46:28.46 1267.207 04:01:28.46
443 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 10:46:30.32 1267.044 04:01:30.32
444 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 10:46:30.50 1267.029 04:01:30.50
445 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 9 10:46:31.34 1266.955 04:01:31.34
446 NL CORVO Tobias 10:46:32.27 1266.874 04:01:32.27
447 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 10:46:33.24 1266.789 04:01:33.24
448 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 10:46:33.61 1266.757 04:01:33.61
449 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 10:46:35.09 1266.628 04:01:35.09
450 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 10:46:35.43 1266.598 04:01:35.43
451 AT SCHÖN Johann Christian 10:46:35.50 1266.592 04:01:35.50
452 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 10:46:35.79 1266.566 04:01:35.79
453 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 10:46:37.99 1266.374 04:01:37.99
454 BE VAN STICHEL Dirk Iron 10:46:38.04 1266.370 04:01:38.04
455 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 10:46:38.81 1266.303 04:01:38.81
456 AT SCHÖN Johann Rosi 10:46:43.35 1265.906 04:01:43.35
457 CZ M & M RACING Blue Storm 10:46:48.30 1265.474 04:01:48.30
458 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 10:47:06.72 1263.870 04:02:06.72
459 AT WIMMER Karl Lilli 10:47:10.32 1263.556 04:02:10.32
460 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 10:47:24.77 1262.301 04:02:24.77
461 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 10:47:25.29 1262.256 04:02:25.29
462 DE GOETZ Guenter GG 9 10:47:26.13 1262.183 04:02:26.13
463 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 10:47:26.65 1262.138 04:02:26.65
464 CH WIRZ Team Liberec 10:47:28.74 1261.957 04:02:28.74
465 NL CORVO Dominique 10:47:32.59 1261.623 04:02:32.59
466 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 10:47:36.91 1261.248 04:02:36.91
467 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 10:47:37.46 1261.201 04:02:37.46
468 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 10:47:38.39 1261.120 04:02:38.39
469 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 10:47:50.97 1260.031 04:02:50.97
470 DE GOETZ Guenter GG 6 10:47:52.32 1259.915 04:02:52.32
471 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 10:47:52.80 1259.873 04:02:52.80
472 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 10:48:00.09 1259.243 04:03:00.09
473 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 10:48:02.03 1259.076 04:03:02.03
474 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 10:48:02.77 1259.012 04:03:02.77
475 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 10:48:11.14 1258.290 04:03:11.14
476 CZ JANEČEK Petr Letec 10:48:13.10 1258.121 04:03:13.10
477 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 10:48:13.55 1258.082 04:03:13.55
478 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 10:48:17.44 1257.747 04:03:17.44
479 AT STEINER Alfred Aila 10:48:21.45 1257.401 04:03:21.45
480 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 10:48:24.88 1257.106 04:03:24.88
481 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 10:48:54.60 1254.553 04:03:54.60
482 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 10:48:57.40 1254.313 04:03:57.40
483 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 10:48:59.81 1254.106 04:03:59.81
484 BE VAN STICHEL Dirk Gert 10:49:00.22 1254.071 04:04:00.22
485 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 3999 10:49:01.66 1253.948 04:04:01.66
486 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 10:49:02.12 1253.909 04:04:02.12
487 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 10:49:02.92 1253.840 04:04:02.92
488 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 10:49:03.24 1253.813 04:04:03.24
489 AT SCHOBER Karl Atlantis 10:49:04.03 1253.745 04:04:04.03
490 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 10:49:04.84 1253.676 04:04:04.84
491 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 10:49:08.06 1253.400 04:04:08.06
492 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 10:49:08.71 1253.344 04:04:08.71
493 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 10:49:16.60 1252.670 04:04:16.60
494 SK GOGORA Milan Kago 10:49:18.32 1252.523 04:04:18.32
495 AT GASSER Reinhard Belluno One 10:49:20.17 1252.365 04:04:20.17
496 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 10:49:22.40 1252.174 04:04:22.40
497 CZ M & M RACING Nikyterka 10:49:26.99 1251.782 04:04:26.99
498 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 10:49:27.21 1251.764 04:04:27.21
499 CZ VLČEK Jiří Davidson 10:49:28.21 1251.678 04:04:28.21
500 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 10:49:28.99 1251.612 04:04:28.99
501 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 10:49:30.76 1251.461 04:04:30.76
502 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 10:49:31.91 1251.363 04:04:31.91
503 PL SEDLACEK Josef Kayla 10:49:35.25 1251.078 04:04:35.25
504 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 10:49:40.79 1250.606 04:04:40.79
505 DE BELOW Harald OneEightysix 10:49:41.14 1250.576 04:04:41.14
506 CZ VLČEK Jiří Ramona 10:49:47.66 1250.021 04:04:47.66
507 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 10:50:06.90 1248.385 04:05:06.90
508 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 10:50:09.96 1248.126 04:05:09.96
509 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 10:50:14.26 1247.761 04:05:14.26
510 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 10:50:32.01 1246.258 04:05:32.01
511 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 10:50:40.68 1245.525 04:05:40.68
512 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 10:50:43.17 1245.314 04:05:43.17
513 DE WITT Lutz LW 4 10:50:46.13 1245.064 04:05:46.13
514 CZ YOUNG STARS Anabell 10:50:53.33 1244.457 04:05:53.33
515 DE KUSSER Josef Quatro 2 10:50:56.14 1244.220 04:05:56.14
516 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 10:51:18.12 1242.369 04:06:18.12
517 CZ YOUNG STARS Raketa 10:51:21.70 1242.068 04:06:21.70
518 CZ STRUŽKA Libor Síma 10:51:24.47 1241.836 04:06:24.47
519 CZ LAŇKA Alfons Ing. Franta 10:51:24.63 1241.822 04:06:24.63
520 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Luyten I. 10:51:39.21 1240.599 04:06:39.21
521 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 10:51:41.19 1240.433 04:06:41.19
522 SK NOVÁK Pavel Stano 10:51:41.82 1240.380 04:06:41.82
523 CZ KONOPÍK Jiří Eva 10:51:46.40 1239.996 04:06:46.40
524 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 10:51:46.94 1239.951 04:06:46.94
525 DE SCHÜTZE Jörn Raph 10:51:54.51 1239.317 04:06:54.51
526 PL WÓJCIK Piotr Bella. 10:52:36.22 1235.838 04:07:36.22
527 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 10:53:25.57 1231.746 04:08:25.57
528 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 10:53:27.58 1231.580 04:08:27.58
529 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 10:53:28.70 1231.488 04:08:28.70
530 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 10:53:29.32 1231.436 04:08:29.32
531 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 10:53:30.10 1231.372 04:08:30.10
532 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 10:54:06.40 1228.381 04:09:06.40
533 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 10:54:09.81 1228.101 04:09:09.81
534 DE FAMILIE JOEKEL Planck 10:54:29.65 1226.474 04:09:29.65
535 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 10:54:30.29 1226.421 04:09:30.29
536 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 10:54:32.71 1226.223 04:09:32.71
537 CZ VRCHLABÍ Team Němec 10:54:37.39 1225.840 04:09:37.39
538 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 10:54:41.85 1225.475 04:09:41.85
539 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 10:55:53.23 1219.664 04:10:53.23
540 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 10:56:00.80 1219.051 04:11:00.80
541 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 10:56:02.88 1218.882 04:11:02.88
542 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 10:56:03.78 1218.810 04:11:03.78
543 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 10:56:04.24 1218.772 04:11:04.24
544 SK GOGORA Milan Zugo 10:56:05.11 1218.702 04:11:05.11
545 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 10:56:08.62 1218.418 04:11:08.62
546 IT GREG Mihai No Name Two 10:56:12.74 1218.085 04:11:12.74
547 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 10:56:20.76 1217.437 04:11:20.76
548 DE SPITZBERG Team Newsprint 10:56:24.07 1217.170 04:11:24.07
549 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 10:56:52.43 1214.886 04:11:52.43
550 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 10:57:41.60 1210.946 04:12:41.60
551 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 10:57:42.94 1210.839 04:12:42.94
552 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 10:57:43.16 1210.821 04:12:43.16
553 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 10:57:43.97 1210.757 04:12:43.97
554 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 10:57:48.46 1210.398 04:12:48.46
555 CZ JANEČEK Petr Titan 10:57:48.60 1210.387 04:12:48.60
556 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 10:57:57.24 1209.698 04:12:57.24
557 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 10:58:06.21 1208.984 04:13:06.21
558 CZ HLAVINKA Josef Iva 10:58:08.54 1208.798 04:13:08.54
559 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 10:58:13.03 1208.441 04:13:13.03
560 CZ PETER Milan Pat 10:58:37.39 1206.507 04:13:37.39
561 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 10:58:46.59 1205.778 04:13:46.59
562 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 10:58:47.90 1205.674 04:13:47.90
563 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 10:58:54.22 1205.174 04:13:54.22
564 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 10:59:04.19 1204.385 04:14:04.19
565 NL CORVO Devi 10:59:08.37 1204.055 04:14:08.37
566 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 10:59:08.95 1204.009 04:14:08.95
567 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 10:59:13.18 1203.676 04:14:13.18
568 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 10:59:13.71 1203.634 04:14:13.71
569 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 10:59:14.31 1203.586 04:14:14.31
570 CZ GROH Aleš Infinity 10:59:18.98 1203.218 04:14:18.98
571 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 10:59:25.07 1202.738 04:14:25.07
572 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 10:59:27.24 1202.567 04:14:27.24
573 DE RUSSIN Christian Karin 10:59:29.96 1202.353 04:14:29.96
574 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 10:59:31.28 1202.249 04:14:31.28
575 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 10:59:31.49 1202.232 04:14:31.49
576 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 10:59:31.92 1202.199 04:14:31.92
577 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 10:59:33.18 1202.099 04:14:33.18
578 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 10:59:36.91 1201.806 04:14:36.91
579 DE GOETZ Guenter GG 8 10:59:38.75 1201.661 04:14:38.75
580 CZ KAREL TEAM Case 10:59:39.51 1201.601 04:14:39.51
581 HU FÖLDING Norbert FN 044 10:59:41.88 1201.415 04:14:41.88
582 DE GOETZ Guenter GG 3 11:00:01.47 1199.877 04:15:01.47
583 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 11:00:12.33 1199.026 04:15:12.33
584 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 11:00:17.34 1198.634 04:15:17.34
585 DE KLÜBER Bernhard BK 3 11:00:17.51 1198.620 04:15:17.51
586 CZ GERSPITZER Team GT 6 11:00:18.28 1198.560 04:15:18.28
587 BE COPPENS Peter Stella 11:00:18.63 1198.533 04:15:18.63
588 CZ NOVOTNÝ Jiří Ema 11:00:20.27 1198.404 04:15:20.27
589 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 11:00:22.06 1198.264 04:15:22.06
590 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 11:00:22.39 1198.239 04:15:22.39
591 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 11:00:22.54 1198.227 04:15:22.54
592 DE K.H.WICHERT Koukalova 11:00:22.78 1198.208 04:15:22.78
593 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 11:00:22.95 1198.195 04:15:22.95
594 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 11:00:23.41 1198.159 04:15:23.41
595 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 11:00:23.76 1198.132 04:15:23.76
596 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 11:00:24.74 1198.055 04:15:24.74
597 NL CORVO Luca 11:00:25.09 1198.028 04:15:25.09
598 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 11:00:25.86 1197.967 04:15:25.86
599 DE BELOW Harald OneEightyseven 11:00:26.77 1197.896 04:15:26.77
600 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 11:00:27.26 1197.858 04:15:27.26
601 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 11:00:27.74 1197.820 04:15:27.74
602 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 11:00:31.97 1197.490 04:15:31.97
603 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 11:01:04.37 1194.965 04:16:04.37
604 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 11:01:05.43 1194.882 04:16:05.43
605 DE BEHLKE Andreas Moonlight 11:01:58.60 1190.762 04:16:58.60
606 NL CORVO Milan+ 11:02:10.59 1189.837 04:17:10.59
607 AT WENZ Alfred Günther 11:02:18.52 1189.225 04:17:18.52
608 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 11:02:22.42 1188.925 04:17:22.42
609 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 11:02:30.28 1188.320 04:17:30.28
610 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 11:02:34.29 1188.012 04:17:34.29
611 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 11:02:35.31 1187.933 04:17:35.31
612 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 11:02:38.27 1187.706 04:17:38.27
613 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 11:02:39.13 1187.640 04:17:39.13
614 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 11:02:42.54 1187.378 04:17:42.54
615 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 11:03:33.35 1183.489 04:18:33.35
616 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 11:03:37.59 1183.166 04:18:37.59
617 CZ VLČEK Jiří Teo 11:04:01.59 1181.339 04:19:01.59
618 PL ALICE & JACOB Team "A" Pomidor 11:04:17.44 1180.135 04:19:17.44
619 DE SG STEFFL King Ali 11:04:29.30 1179.236 04:19:29.30
620 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 11:04:31.21 1179.091 04:19:31.21
621 CH ANDERHUB Oskar Andretti 11:04:44.88 1178.057 04:19:44.88
622 CZ HLAVINKA Josef Kvído 11:04:45.06 1178.044 04:19:45.06
623 PL KARDAS Michal Raul 11:04:46.49 1177.936 04:19:46.49
624 SK LAŠ Vladimír Las 1 11:04:48.88 1177.755 04:19:48.88
625 DE SCHEPER Günter Gimp 11:04:52.94 1177.448 04:19:52.94
626 NL CORVO Elise 11:05:03.25 1176.670 04:20:03.25
627 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 11:05:03.67 1176.639 04:20:03.67
628 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 11:05:20.24 1175.390 04:20:20.24
629 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 11:05:26.33 1174.932 04:20:26.33
630 PL WOZNICA Józef Leonix 11:06:16.63 1171.162 04:21:16.63
631 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 11:06:30.28 1170.144 04:21:30.28
632 AT WENZ Alfred Freddy 11:07:15.42 1166.787 04:22:15.42
633 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 11:07:24.73 1166.097 04:22:24.73
634 CZ KRET Jiří Morgy 11:07:26.90 1165.936 04:22:26.90
635 PL WOZNICA Józef Adenox 11:07:27.11 1165.921 04:22:27.11
636 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 11:07:29.64 1165.733 04:22:29.64
637 DE LECKE Theo & Markus Tyras 11:07:36.21 1165.247 04:22:36.21
638 BE COPPENS Peter Eric 11:07:40.30 1164.945 04:22:40.30
639 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 11:08:16.59 1162.269 04:23:16.59
640 BE COPPENS Peter Faither 11:08:51.85 1159.680 04:23:51.85
641 CZ BECHA Lubomír Knok 11:09:07.90 1158.506 04:24:07.90
642 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 11:09:13.16 1158.121 04:24:13.16
643 DE HUNTER TEAM Hunter 186 11:09:29.78 1156.908 04:24:29.78
644 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 11:09:30.05 1156.889 04:24:30.05
645 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 11:09:44.14 1155.862 04:24:44.14
646 BE COPPENS Peter Tell 11:09:48.54 1155.542 04:24:48.54
647 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 11:10:28.33 1152.656 04:25:28.33
648 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 11:10:28.53 1152.641 04:25:28.53
649 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 11:10:30.37 1152.508 04:25:30.37
650 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 11:10:56.30 1150.635 04:25:56.30
651 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 11:10:56.88 1150.593 04:25:56.88
652 SK HROZEN Peter Sanny 11:10:58.01 1150.512 04:25:58.01
653 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 11:11:00.56 1150.328 04:26:00.56
654 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 11:11:06.10 1149.929 04:26:06.10
655 AT GRATZER Werner Graden 11:11:09.33 1149.696 04:26:09.33
656 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 11:11:16.64 1149.170 04:26:16.64
657 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 11:11:35.94 1147.784 04:26:35.94
658 DE LANG Karl Heinz Langstory 11:11:39.26 1147.546 04:26:39.26
659 SK NOCHTA Štefan Erik. 11:12:06.71 1145.580 04:27:06.71
660 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 11:12:07.79 1145.503 04:27:07.79
661 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 11:12:08.23 1145.471 04:27:08.23
662 CZ EM-EKO.CZ Czemba 11:12:10.07 1145.340 04:27:10.07
663 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 11:13:17.29 1140.557 04:28:17.29
664 DE WITT Lutz LW 6 11:13:45.63 1138.553 04:28:45.63
665 CZ KOCIÁN Milan Messi 11:14:22.05 1135.987 04:29:22.05
666 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 11:14:24.18 1135.837 04:29:24.18
667 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 11:14:28.45 1135.537 04:29:28.45
668 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 11:16:02.34 1128.981 04:31:02.34
669 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 11:16:11.17 1128.369 04:31:11.17
670 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 11:16:13.40 1128.214 04:31:13.40
671 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 11:17:33.13 1122.714 04:32:33.13
672 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 11:18:25.22 1119.149 04:33:25.22
673 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 11:18:27.40 1119.000 04:33:27.40
674 DE GOETZ Guenter GG 5 11:18:28.86 1118.900 04:33:28.86
675 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 11:18:29.25 1118.874 04:33:29.25
676 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 11:18:31.48 1118.722 04:33:31.48
677 CZ POPELKA Roman Jekota 11:20:57.43 1108.860 04:35:57.43
678 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 11:21:25.78 1106.965 04:36:25.78
679 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 11:21:58.08 1104.814 04:36:58.08
680 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 11:24:37.45 1094.319 04:39:37.45
681 CZ ZEMAN Petr Jiří 11:24:47.16 1093.686 04:39:47.16
682 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 11:25:23.76 1091.307 04:40:23.76
683 DE WINGS 2 WIN Camila 50 11:31:09.07 1069.358 04:46:09.07
684 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 11:31:40.57 1067.400 04:46:40.57
685 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 11:33:37.10 1060.217 04:48:37.10
686 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 11:34:21.99 1057.476 04:49:21.99
687 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 11:36:37.03 1049.314 04:51:37.03
688 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 11:36:39.39 1049.173 04:51:39.39
689 AT STRAIF Walter Walker 11:36:46.07 1048.772 04:51:46.07
690 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 11:36:50.12 1048.530 04:51:50.12
691 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 11:37:03.97 1047.701 04:52:03.97
692 AT STRAIF Walter Walbur 11:38:05.56 1044.032 04:53:05.56
693 BE DECOENE MARC Team Lieveke 11:38:19.93 1043.179 04:53:19.93
694 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 11:38:58.64 1040.890 04:53:58.64
695 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 11:42:07.89 1029.840 04:57:07.89
696 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 11:42:47.08 1027.581 04:57:47.08
697 AT GASSER Reinhard Hop 11:43:53.44 1023.779 04:58:53.44
698 DE MSA RACING TEAM Nova 11:43:56.29 1023.616 04:58:56.29
699 BE MERGAERT Dirk Mercury 11:43:58.56 1023.487 04:58:58.56
700 SK LAŠ Vladimír Las 6 11:43:59.66 1023.424 04:58:59.66
701 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 11:44:01.54 1023.317 04:59:01.54
702 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 11:44:03.84 1023.186 04:59:03.84
703 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 11:44:31.71 1021.599 04:59:31.71
704 AT STEINER Alfred Aika 11:46:05.67 1016.286 05:01:05.67
705 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 11:48:05.96 1009.563 05:03:05.96
706 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 11:48:06.99 1009.506 05:03:06.99
707 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 11:48:11.18 1009.274 05:03:11.18
708 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 11:51:58.72 996.805 05:06:58.72
709 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 11:52:05.80 996.422 05:07:05.80
710 HU VAÁRY Péter VP 018 11:52:09.11 996.243 05:07:09.11
711 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 11:52:11.33 996.123 05:07:11.33
712 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 11:52:40.27 994.562 05:07:40.27
713 NL CORVO Tess 11:58:44.47 975.320 05:13:44.47
714 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 11:58:53.45 974.855 05:13:53.45
715 CZ HAŠŠO Slavomír Slavek 12:01:00.87 968.304 05:16:00.87
716 PL WÓJCIK Piotr Maxi 12:05:33.18 954.594 05:20:33.18
717 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 12:05:50.85 953.718 05:20:50.85
718 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 12:07:28.67 948.896 05:22:28.67
719 SK BALVOŇ Michal Pekna 12:15:04.38 927.062 05:30:04.38
720 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 12:15:12.68 926.673 05:30:12.68
721 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 12:16:48.34 922.221 05:31:48.34
722 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 12:18:35.37 917.289 05:33:35.37
723 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 12:21:40.32 908.891 05:36:40.32
724 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 12:21:41.74 908.827 05:36:41.74
725 AT STRAIF Walter Walpur 12:22:30.87 906.622 05:37:30.87
726 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 12:32:59.13 879.341 05:47:59.13
727 DE SCHEPER Günter Giant 12:41:13.15 859.016 05:56:13.15
728 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 12:41:14.56 858.959 05:56:14.56
729 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 12:41:26.77 858.469 05:56:26.77
730 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 12:42:58.76 854.792 05:57:58.76
731 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 12:45:22.55 849.108 06:00:22.55
732 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 12:50:37.24 836.928 06:05:37.24
733 CH WIRZ Team Pardubice 12:52:12.37 833.314 06:07:12.37
734 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 12:53:29.90 830.392 06:08:29.90
735 CZ PETER Milan Mat 12:58:16.37 819.770 06:13:16.37
736 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 12:58:16.53 819.764 06:13:16.53
737 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 12:58:23.25 819.519 06:13:23.25
738 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 12:59:23.36 817.326 06:14:23.36
739 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 13:03:08.73 809.207 06:18:08.73
740 DE DEBUS Gerhard Emma 13:03:55.11 807.556 06:18:55.11
741 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 13:04:25.75 806.469 06:19:25.75
742 DE WINGS 2 WIN Mia 42 13:15:04.82 784.449 06:30:04.82
743 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 13:16:43.97 781.140 06:31:43.97
744 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 13:17:03.14 780.503 06:32:03.14
745 NL PLOEG Bert Berber 13:24:39.62 765.645 06:39:39.62
746 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 13:24:53.36 765.207 06:39:53.36
747 DE K.H.WICHERT Zelezny 13:38:28.67 740.059 06:53:28.67
748 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 13:45:01.34 728.528 07:00:01.34
749 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 13:45:02.66 728.490 07:00:02.66
750 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 13:51:40.12 717.179 07:06:40.12
751 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 13:55:23.85 710.966 07:10:23.85
752 NL CORVO Charlotte 14:04:38.07 696.028 07:19:38.07
753 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 14:06:53.78 692.466 07:21:53.78
754 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 14:16:12.19 678.182 07:31:12.19
755 BE VAN STICHEL Dirk Flash 14:26:59.48 662.346 07:41:59.48
756 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 14:30:54.92 656.767 07:45:54.92
757 CH WIRZ Team Vysocina 14:34:49.96 651.291 07:49:49.96
758 CZ KONOPÍK Jiří Stana 14:35:23.99 650.506 07:50:23.99
759 DE KLÜBER Bernhard BK 6 14:38:03.76 646.845 07:53:03.76
760 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 14:38:05.27 646.810 07:53:05.27
761 DE KUSSER Josef Lisa. 14:38:06.94 646.772 07:53:06.94
762 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 14:46:35.12 635.397 08:01:35.12
763 DE WITT Lutz LW 10 14:51:44.96 628.656 08:06:44.96
764 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 14:51:57.81 628.380 08:06:57.81
765 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 15:18:13.23 596.231 08:33:13.23
766 DE K.H.WICHERT Nedved 15:18:13.69 596.222 08:33:13.69
767 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 15:24:41.16 588.813 08:39:41.16
768 DE BEHLKE Andreas Flashlight 15:27:01.58 586.173 08:42:01.58
769 CZ KRET Jiří Alfa 15:45:23.58 566.251 09:00:23.58
770 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 15:45:25.16 566.223 09:00:25.16
771 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 15:51:19.29 560.106 09:06:19.29
772 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 15:51:21.23 560.073 09:06:21.23
773 CZ HLAVINKA Josef Lili* 15:53:41.24 557.691 09:08:41.24
774 AT LEICHTFRIED Walter Rose 15:57:00.66 554.333 09:12:00.66
775 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 15:57:02.57 554.301 09:12:02.57
776 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 15:58:11.26 553.154 09:13:11.26
777 CZ ŠIK Jaroslav Erik 15:58:20.62 552.998 09:13:20.62
778 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 16:00:25.27 550.930 09:15:25.27
779 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 16:06:46.23 544.703 09:21:46.23
780 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 16:08:11.84 543.323 09:23:11.84
781 DE HOOP Michael Hoodoo 16:12:21.22 539.343 09:27:21.22
782 DE NO-WU Team NW 3 16:16:25.25 535.504 09:31:25.25
783 AT WIEFLER Alois Karl 16:21:55.85 530.389 09:36:55.85
784 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 16:27:31.22 525.300 09:42:31.22
785 NL SIMONSZ Henk Iris 31 16:28:21.78 524.541 09:43:21.78
786 CZ PM Team Deli 16:28:42.41 524.232 09:43:42.41
787 SK PAJTA Vladimír Pinka 16:34:49.69 518.792 09:49:49.69
788 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 16:46:40.45 508.578 10:01:40.45
789 DE NAKOTT Ludwig New Boris 16:49:03.80 506.566 10:04:03.80
790 DE KLÜBER Bernhard BK 1 16:52:02.01 504.088 10:07:02.01
791 CZ VLČEK Jiří Miho 17:03:09.16 495.020 10:18:09.16
792 DE WITT Lutz LW 1 17:07:47.23 491.336 10:22:47.23
793 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 17:07:50.61 491.292 10:22:50.61
794 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 17:12:24.58 487.716 10:27:24.58
795 CZ NERS Jaroslav Marie 17:13:52.44 486.581 10:28:52.44
796 SK HROZEN Peter Žaneta 17:19:46.43 482.058 10:34:46.43
797 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 17:32:19.69 472.709 10:47:19.69
798 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 17:33:58.45 471.510 10:48:58.45
799 DE DEBUS Gerhard Helene 17:34:05.09 471.430 10:49:05.09
800 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 17:34:08.99 471.383 10:49:08.99
801 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 17:34:49.59 470.892 10:49:49.59
802 SK LAŠ Vladimír Las 7 17:34:50.76 470.878 10:49:50.76
803 DE HUNTER TEAM Hunter 033 17:34:52.17 470.861 10:49:52.17
804 DE NO-WU Team NW 2 17:36:55.06 469.381 10:51:55.06
805 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 17:37:32.21 468.936 10:52:32.21
806 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 17:39:56.86 467.210 10:54:56.86
807 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 17:40:02.08 467.148 10:55:02.08
808 DE HOOP Michael Hooligan 17:42:06.55 465.673 10:57:06.55
809 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 17:45:04.04 463.586 11:00:04.04
810 CZ STRUŽKA Libor Mané 17:46:55.78 462.282 11:01:55.78
811 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 17:49:50.66 460.255 11:04:50.66
812 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 17:50:32.56 459.772 11:05:32.56
813 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 17:52:35.47 458.361 11:07:35.47
814 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 17:53:45.73 457.559 11:08:45.73
815 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 17:54:44.27 456.892 11:09:44.27
816 SK BALVOŇ Michal Dada 17:56:19.29 455.814 11:11:19.29
817 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 17:57:43.76 454.860 11:12:43.76
818 AT GRATZER Marco Extrawurst 17:57:55.47 454.729 11:12:55.47
819 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 17:59:25.92 453.712 11:14:25.92
820 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 18:03:03.17 451.289 11:18:03.17
821 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 18:05:59.18 449.345 11:20:59.18
822 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 18:06:03.19 449.301 11:21:03.19
823 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 18:06:28.50 449.023 11:21:28.50
824 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 18:07:45.07 448.184 11:22:45.07
825 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 18:09:59.61 446.717 11:24:59.61
826 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 18:14:10.12 444.010 11:29:10.12
827 SK LAŠ Vladimír Las 2 18:14:24.02 443.861 11:29:24.02
828 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 18:14:45.76 443.628 11:29:45.76
829 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 18:15:14.65 443.318 11:30:14.65
830 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 18:16:53.51 442.263 11:31:53.51
831 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 18:20:57.58 439.678 11:35:57.58
832 SK NOVÁK Matej Sedmička 18:27:02.78 435.866 11:42:02.78
833 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 18:29:38.96 434.256 11:44:38.96
834 CH ANDERHUB Oskar Angel 18:33:25.86 431.938 11:48:25.86
835 CZ KULÍK Přemysl Blesk 18:36:29.49 430.080 11:51:29.49
836 PL SEDLACEK Josef Tina. 18:36:54.33 429.830 11:51:54.33
837 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 18:39:13.85 428.430 11:54:13.85
838 DE SG STEFFL Championess 18:47:04.38 423.777 12:02:04.38
839 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 18:55:01.67 419.159 12:10:01.67
840 DE KLÜBER Bernhard BK 4 18:55:05.12 419.126 12:10:05.12
841 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 18:55:51.82 418.680 12:10:51.82
842 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 19:02:03.72 415.159 12:17:03.72
843 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 19:02:51.64 414.710 12:17:51.64
844 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 19:04:53.21 413.574 12:19:53.21
845 DE GOETZ Guenter GG 11 19:06:34.91 412.629 12:21:34.91
846 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 19:12:35.87 409.308 12:27:35.87
847 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 19:14:34.13 408.232 12:29:34.13
848 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 19:14:45.27 408.131 12:29:45.27
849 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 19:16:12.68 407.339 12:31:12.68
850 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 19:17:39.40 406.557 12:32:39.40
851 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 19:19:44.35 405.435 12:34:44.35
852 SK LAŠ Vladimír Las 8 19:21:43.12 404.375 12:36:43.12
853 DE MSA RACING TEAM Gnabry 19:29:07.61 400.454 12:44:07.61
854 BE MERGAERT Dirk Merina 19:37:41.32 396.017 12:52:41.32
855 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 19:50:07.53 389.744 13:05:07.53
856 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 19:55:56.62 386.877 13:10:56.62
857 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 06:57:15.57 210.705 24:12:15.57
858 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 06:57:52.12 210.616 24:12:52.12
859 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 06:59:45.51 210.343 24:14:45.51
860 CZ NOVOSAD František Berta N 07:01:00.28 210.163 24:16:00.28
861 DE WITT Lutz LW 8 07:01:08.18 210.144 24:16:08.18
862 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 07:01:11.73 210.135 24:16:11.73
863 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 07:06:55.59 209.311 24:21:55.59
864 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 07:12:07.78 208.569 24:27:07.78
865 DE DEBUS Gerhard Berta. 07:12:24.88 208.529 24:27:24.88
866 SK LAŠ Vladimír Las 11 07:14:35.77 208.219 24:29:35.77
867 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 07:15:26.47 208.099 24:30:26.47
868 AT EDER Gerhard Bondgirl 07:16:26.38 207.958 24:31:26.38
869 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 07:16:50.47 207.902 24:31:50.47
870 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 07:20:15.45 207.420 24:35:15.45
871 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 07:24:06.38 206.880 24:39:06.38
872 DE KLÜBER Bernhard BK 2 07:25:16.04 206.718 24:40:16.04
873 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 07:27:31.50 206.403 24:42:31.50
874 AT EDER Gerhard Rambo 07:33:20.06 205.598 24:48:20.06
875 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 07:35:36.71 205.283 24:50:36.71
876 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 07:37:48.13 204.982 24:52:48.13
877 DE WITT Lutz LW 5 07:37:54.85 204.967 24:52:54.85
878 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Maxima 07:38:13.85 204.923 24:53:13.85
879 SK PAJTA Vladimír Filo 07:38:14.58 204.922 24:53:14.58
880 CZ ECHTNER Antonín AR 3 07:38:16.06 204.918 24:53:16.06
881 CZ DUDA Přemysl Dunaj 07:38:44.12 204.854 24:53:44.12
882 CZ REIN Jan Dolly 07:39:21.11 204.770 24:54:21.11
883 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 07:41:27.87 204.481 24:56:27.87
884 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 07:41:33.33 204.468 24:56:33.33
885 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 07:41:35.91 204.462 24:56:35.91
886 SK PAJTA Vladimír Lara 07:41:37.44 204.459 24:56:37.44
887 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 07:41:45.36 204.441 24:56:45.36
888 CZ HLAVINKA Josef Biba 07:41:46.47 204.438 24:56:46.47
889 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 07:44:24.59 204.079 24:59:24.59
890 PL PALENTKA Janusz J 14 07:44:50.70 204.020 24:59:50.70
891 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 07:47:49.49 203.615 25:02:49.49
892 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 07:50:05.82 203.308 25:05:05.82
893 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 07:50:56.17 203.195 25:05:56.17
894 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 07:51:28.11 203.123 25:06:28.11
895 SK NOCHTA Štefan Sofi 07:51:41.16 203.093 25:06:41.16
896 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 07:51:42.66 203.090 25:06:42.66
897 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 07:51:45.13 203.084 25:06:45.13
898 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 07:54:07.10 202.766 25:09:07.10
899 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 07:54:13.53 202.752 25:09:13.53
900 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 07:54:22.95 202.731 25:09:22.95
901 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 07:54:25.53 202.725 25:09:25.53
902 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 07:56:55.31 202.390 25:11:55.31
903 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 07:57:05.55 202.367 25:12:05.55
904 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 07:59:33.35 202.038 25:14:33.35
905 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:01:22.06 201.797 25:16:22.06
906 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:02:34.29 201.637 25:17:34.29
907 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 08:04:28.42 201.384 25:19:28.42
908 CZ STRUŽKA Libor Tom* 08:06:07.15 201.166 25:21:07.15
909 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 08:06:15.86 201.147 25:21:15.86
910 CZ DUDA Přemysl Vltava 08:07:29.94 200.984 25:22:29.94
911 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 08:08:01.43 200.915 25:23:01.43
912 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 08:08:36.05 200.839 25:23:36.05
913 BG SOFIA TEAM Socrat 08:08:59.82 200.786 25:23:59.82
914 DE BELOW Harald OneSeventytwo 08:10:22.72 200.605 25:25:22.72
915 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:15:31.72 199.930 25:30:31.72
916 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:15:34.87 199.923 25:30:34.87
917 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:16:37.25 199.787 25:31:37.25
918 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 08:19:06.11 199.464 25:34:06.11
919 CZ GROH Aleš Blue Flash 08:20:13.64 199.318 25:35:13.64
920 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 08:21:10.35 199.195 25:36:10.35
921 SK NOVÁK Matej Šeko 08:24:08.82 198.810 25:39:08.82
922 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 08:25:05.03 198.689 25:40:05.03
923 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 08:25:40.43 198.613 25:40:40.43
924 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 08:28:07.65 198.297 25:43:07.65
925 CZ ECHTNER Antonín AR 2 08:28:10.64 198.291 25:43:10.64
926 DE WINGS 2 WIN Lena 56 08:28:13.01 198.286 25:43:13.01
927 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 08:28:27.22 198.255 25:43:27.22
928 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 08:29:17.25 198.148 25:44:17.25
929 BE MERGAERT Dirk Meridian 08:29:17.78 198.147 25:44:17.78
930 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 08:31:55.03 197.811 25:46:55.03
931 HU GÁBOR Scheily Sch 528 08:31:57.90 197.805 25:46:57.90
932 IT CROCETTA Gabriele R 14 08:32:24.82 197.748 25:47:24.82
933 HU GÁBOR Scheily Sch 525 08:32:27.35 197.743 25:47:27.35
934 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 08:32:42.85 197.710 25:47:42.85
935 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 08:32:59.11 197.675 25:47:59.11
936 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 08:34:03.53 197.538 25:49:03.53
937 AT STRAIF Walter Waletto 08:34:42.96 197.454 25:49:42.96
938 AT SCHOBER Karl Bisscaya 08:35:38.09 197.337 25:50:38.09
939 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 08:35:45.42 197.322 25:50:45.42
940 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 08:36:04.97 197.280 25:51:04.97
941 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:36:20.93 197.246 25:51:20.93
942 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 08:36:23.10 197.242 25:51:23.10
943 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 08:37:10.63 197.141 25:52:10.63
944 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:37:19.64 197.122 25:52:19.64
945 DE GOETZ Guenter GG 4 08:40:18.93 196.743 25:55:18.93
946 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 08:41:01.46 196.654 25:56:01.46
947 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 08:42:07.62 196.514 25:57:07.62
948 CZ GRUBER Simon "B" Katie 08:42:16.81 196.495 25:57:16.81
949 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 08:43:49.22 196.301 25:58:49.22
950 PL SEDLACEK Josef Karlin 08:43:51.84 196.296 25:58:51.84
951 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 08:44:15.11 196.247 25:59:15.11
952 DE SPITZBERG Team Newie 08:44:27.87 196.220 25:59:27.87
953 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 08:44:41.77 196.191 25:59:41.77
954 CZ DUDA Rostislav Ares 08:46:35.63 195.952 26:01:35.63
955 CZ NERS Jaroslav Viktorie 08:49:02.23 195.646 26:04:02.23
956 DE SPRANG Matthias Future 08:49:13.47 195.623 26:04:13.47
957 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 08:51:14.82 195.370 26:06:14.82
958 CZ YOUNG STARS Maia 08:51:16.87 195.366 26:06:16.87
959 PL WÓJCIK Piotr Bond 08:51:57.17 195.282 26:06:57.17
960 AT HÖLD Erich Elias 08:52:15.71 195.244 26:07:15.71
961 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 08:53:35.59 195.078 26:08:35.59
962 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 08:54:34.72 194.956 26:09:34.72
963 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 08:58:12.24 194.506 26:13:12.24
964 CZ FAJMON Team FT 03 08:59:16.44 194.374 26:14:16.44
965 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 09:02:02.44 194.033 26:17:02.44
966 CZ GERSPITZER Team GT 5 09:02:50.79 193.934 26:17:50.79
967 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:03:18.25 193.878 26:18:18.25
968 SK HROZEN Peter Rocky 09:04:22.48 193.746 26:19:22.48
969 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 09:06:55.87 193.433 26:21:55.87
970 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 09:06:59.94 193.425 26:21:59.94
971 CZ VACEK Josef Jiřik 09:07:08.42 193.408 26:22:08.42
972 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 09:08:26.02 193.250 26:23:26.02
973 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 09:08:32.75 193.236 26:23:32.75
974 DE RUSSIN Christian Caro 09:08:38.21 193.225 26:23:38.21
975 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Matejko 03 09:08:48.83 193.203 26:23:48.83
976 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 09:09:51.84 193.075 26:24:51.84
977 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 09:10:20.32 193.017 26:25:20.32
978 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 09:10:42.53 192.972 26:25:42.53
979 CZ GROH Aleš Blue Brutus 09:11:49.81 192.836 26:26:49.81
980 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 09:13:10.79 192.672 26:28:10.79
981 SK NOVÁK Matej Miško 09:14:32.51 192.507 26:29:32.51
982 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 09:17:03.83 192.202 26:32:03.83
983 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 09:17:17.58 192.174 26:32:17.58
984 DE NO-WU Team NW 5 09:17:41.54 192.126 26:32:41.54
985 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 09:19:25.85 191.917 26:34:25.85
986 CZ J.R.TEAM RS 1 09:23:57.98 191.372 26:38:57.98
987 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 09:24:50.24 191.268 26:39:50.24
988 CZ EM-EKO.CZ Aronde 09:28:49.26 190.793 26:43:49.26
989 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 09:32:48.75 190.319 26:47:48.75
990 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 09:33:55.89 190.187 26:48:55.89
991 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 09:35:14.04 190.033 26:50:14.04
992 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 09:36:39.99 189.864 26:51:39.99
993 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 09:36:51.76 189.841 26:51:51.76
994 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 09:38:23.45 189.661 26:53:23.45
995 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 09:39:30.52 189.530 26:54:30.52
996 HU LÁDY Tibor Bite 09:40:09.81 189.453 26:55:09.81
997 HU FÖLDING Norbert FN 047 09:41:47.07 189.263 26:56:47.07
998 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 09:43:08.18 189.105 26:58:08.18
999 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 09:44:07.28 188.990 26:59:07.28
1000 CZ J.R.TEAM RS 6 09:45:39.60 188.811 27:00:39.60
1001 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 09:50:29.01 188.250 27:05:29.01
1002 DE FAMILIE JOEKEL Curie 09:51:37.20 188.119 27:06:37.20
1003 DE WINGS 2 WIN Amir 34 09:52:20.02 188.036 27:07:20.02
1004 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 09:52:28.70 188.020 27:07:28.70
1005 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 09:56:36.70 187.543 27:11:36.70
1006 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 10:01:35.86 186.972 27:16:35.86
1007 DE DEBUS Gerhard Martha 10:04:46.94 186.609 27:19:46.94
1008 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 10:06:47.05 186.381 27:21:47.05
1009 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 10:09:36.09 186.062 27:24:36.09
1010 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 10:13:40.29 185.603 27:28:40.29
1011 CZ GERSPITZER Team GT 3 10:18:54.20 185.016 27:33:54.20
1012 AT EDER Gerhard Terminator 10:20:45.13 184.809 27:35:45.13
1013 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 10:30:26.51 183.734 27:45:26.51
1014 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 10:42:39.80 182.395 27:57:39.80
1015 CZ YOUNG STARS Ebigeil 10:58:25.75 180.697 28:13:25.75
1016 AT RADU Constantin Falconety 11:01:39.53 180.353 28:16:39.53
1017 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 11:04:48.79 180.019 28:19:48.79
1018 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 11:09:31.67 179.521 28:24:31.67
1019 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 11:28:10.78 177.578 28:43:10.78
1020 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 11:37:49.78 176.589 28:52:49.78
1021 SK HROZEN Peter Peter 11:39:56.01 176.374 28:54:56.01
1022 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 11:42:36.86 176.102 28:57:36.86
1023 CZ VÍTEK Jan Maty 11:47:28.76 175.611 29:02:28.76
1024 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 11 12:18:06.51 172.577 29:33:06.51
1025 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 12:33:06.61 171.129 29:48:06.61
1026 DE SG STEFFL Algarve Dromer 12:34:50.73 170.963 29:49:50.73
1027 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 12:55:54.50 168.975 30:10:54.50
1028 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 13:02:41.77 168.344 30:17:41.77
1029 CZ REIN Jan Joe 13:22:11.44 166.558 30:37:11.44
1030 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 13:35:12.80 165.385 30:50:12.80
1031 SK JAŠKA Štefan Dr. Blackman 14:08:52.97 162.429 31:23:52.97
1032 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 14:17:32.43 161.686 31:32:32.43
1033 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 14:50:53.96 158.886 32:05:53.96
1034 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 15:16:31.93 156.799 32:31:31.93
1035 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 15:23:10.77 156.267 32:38:10.77
1036 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 15:33:03.79 155.482 32:48:03.79
1037 DE HÖRNIG Rainer HR 92 16:30:54.39 151.043 33:45:54.39
1038 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 18:14:52.09 143.670 35:29:52.09
1039 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:12:45.21 103.108 49:27:45.21
1040 CZ VRCHLABÍ Team Černá 08:13:12.38 103.092 49:28:12.38
1041 CZ GRUBER Simon "A" Conor 08:13:32.29 103.080 49:28:32.29
1042 IT CROCETTA Gabriele R 15 08:14:10.32 103.058 49:29:10.32
1043 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 09:10:52.91 101.127 50:25:52.91
1044 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 09:17:17.12 100.913 50:32:17.12
1045 IT GREG Mihai No Name One 09:40:11.36 100.157 50:55:11.36
1046 SK GOGORA Milan Mago 09:40:41.41 100.140 50:55:41.41
1047 CZ REIN Jan Phil 10:00:11.38 99.505 51:15:11.38
1048 CZ MAKANAKI Team André 10:01:55.62 99.449 51:16:55.62
1049 DE LECKE Theo & Markus Tynara 09:27:58.11 34.761 146:42:58.11
1050 DE WINGS 2 WIN Astro 48 09:28:00.57 34.761 146:43:00.57
1051 CZ KONOPÍK Jiří Heli 09:28:31.88 34.759 146:43:31.88
1052 CZ ŠPIONI Agent 5 09:28:54.62 34.757 146:43:54.62
1053 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 10 09:29:32.74 34.755 146:44:32.74
1054 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 09:29:58.83 34.753 146:44:58.83
1055 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 09:30:29.32 34.751 146:45:29.32
1056 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 09:38:06.40 34.721 146:53:06.40
1057 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 08:49:46.64 29.986 170:04:46.64
1058 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 09:32:46.13 23.309 218:47:46.13
1059 BE MERGAERT Dirk Meredith 09:59:42.99 14.040 363:14:42.99
1060 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 15:13:26.93 13.841 368:28:26.93
1061 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 08:17:15.03 13.228 385:32:15.03
1062 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 09:23:41.30 13.190 386:38:41.30
1063 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 18:05:00.00 10.913 467:20:00.00
1064 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 13:50:00.00 9.979 511:05:00.00
1065 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 16:30:00.00 9.484 537:45:00.00
1066 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 11:10:00.00 9.166 556:25:00.00
1067 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 12:20:00.00 9.147 557:35:00.00
1068 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 17:45:00.00 9.059 563:00:00.00
1069 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 12:55:00.00 8.760 582:10:00.00
1070 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 11:05:00.00 8.117 628:20:00.00
1071 AT STRAIF Walter Walgun 14:30:00.00 5.142 838:59:59.99
1072 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 14:00:00.00 3.913 838:59:59.99
1073 CZ REIN Jan Shannon 16:15:00.00 3.836 838:59:59.99

Zobrazit / skrýt podrobnosti k doletu

Nedolétlí holubi

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří byli na tento závod nasazeni, ale zatím nedoletěli.

  Jméno chovatele Jméno holuba
CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74
CZ ADAMÍK Zdeněk Milan.
IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 7
CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9
SK BALVOŇ Michal Mito
CZ BARÁNEK Josef Hurikán.
CZ BARTL Pavel Spown 4
CZ BARTL Josef Spown 10
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95
CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96
DE BEHLKE Andreas Sunshine
DE BEHLKE Andreas Daylight
CZ BECHA Lubomír Hanny
DE BELOW Harald OneEightyone
DE BELOW Harald OneNinetythree
CZ BLECHTA Miroslav Jenda
SK BODNÁR Ĺubo LB 2
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent
CZ BUREŠ Jaroslav André.
CZ BUREŠ Jaroslav Pálava
IT CAPLEA Doru Doru 3
CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Phar Lap
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Supreme Gold
IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Twinkie
BE COPPENS Peter Ster
NL CORVO Thea
NL CORVO Lisa*
IT CROCETTA Gabriele R 06
IT CROCETTA Gabriele R 17
CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta*
CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne
CZ DUDA Přemysl Sázava
CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo
CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca
CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche
AT ECKHARDT Markus Maximus
AT ECKHARDT Markus Goldfinger
SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59
SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka
CZ FAJMON Team FT 02
CZ FAJMON Team FT 06
DE FAMILIE JOEKEL Hertz
DE FAMILIE JOEKEL Faraday
DE FAMILIE SOELLNER F.S. 10
IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry
CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix
CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen
PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka
AT GASSER Reinhard Leo
CZ GERSPITZER Team GT 2
DE GOETZ Guenter GG 1
SK GOGORA Milan Koko
AT GRATZER Werner Michi
AT GRATZER Marco Dr. Faust
AT GRATZER Marco Leberkäse
CZ GRUBER Simon "B" Nikita
CZ GRUBER Simon "A" Sabina
CZ GRUBER Simon "A" Rossi
CZ GRUBER Lubomír Luboš
CZ GRUBER Lubomír Adélka
CZ GRUBER Lubomír Schumacher
CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka
NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me
NO HELGESEN Bjorn Ove Titus
CZ HLAVINKA Josef Gabi
CZ HLAVINKA Josef Berta
AT HÖLD Erich Raphael
DE HOOP Michael Hoops
DE HOOP Michael Hooper
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904
CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928
SK HROZEN Peter Viktor
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo
SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan
PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia
PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 5
DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9
CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu
DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne
DE K.H.WICHERT Vitkova
DE K.H.WICHERT Sablikova
PL KARDAS Michal Przemek
PL KARDAS Michal Rafal
DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Waddle
DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601
HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604
CZ KLEMENS Karel "B" Roger
CZ KLEMENS Karel "B" Tara
CZ KLEMENS Karel "B" Levak
CZ KLEMENS Karel "B" Kobe
CZ KLEMENS Karel "A" Klemo
CZ KLEMENS Karel "B" Phil.
CZ KLEMENS Karel "B" Theo
CZ KLEMENS Karel "A" Endy
CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella
CZ KONOPÍK Jiří Sona
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rolek
PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita
PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi
PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi
PL KOZLENIA Boguslawa Diegox
CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5
CZ KRET Jiří Beta
CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+
CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet
CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K
CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav
DE KUSSER Josef Amigo
DE KUSSER Josef Angel.
CZ KUZNÍK Václav Dima
SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip.
HU LÁDY Tibor Bige
PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi
CZ LANGER Bohuslav Grippen
DE LECKE Theo & Markus Tyson
AT LEICHTFRIED Karin Pabo
NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8
CZ LUNDÁK Pavel Veronika
CZ MAKANAKI Team Stodo
CZ MALACH Ladislav Kami
CZ MARŠÁLEK Pavel Robert.
CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman
PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond
PL MAZIARZ RACING TEAM OSP SK
PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules
NL MOL Ed Fire Ball
NL MOL Ed Lorrenzo
CZ MOTRE Vasil Ivan
CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla
DE MSA RACING TEAM Marta.
AT NAGELHOFER Robert Safa 454
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp
DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid
CZ NERS Jaroslav Tomas
CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali
DE NO-WU Team NW 1
SK NOCHTA Štefan Nika
AT NÖRES Kurt Kuno 2
AT NÖRES Kurt Kuno 3
AT NÖRES & OFNER Team NK 1
SK NOVÁK Pavel Penne
SK NOVÁK Pavel Petra*
SK NOVÁK Matej Valter
SK PAJTA Vladimír Ruth
NL PLOEG Bert Berwin
CZ PM Team Eva*
NL POELMAN Combinatie Poelman 1
CZ POSPÍŠIL Petr Jako
SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios
CZ PŘÍVARA Vladimír Listro
SK RADO & DRAGO Team Ilayla
SK RADO & DRAGO Team Ivory
DE ROHE Pascal Lady Melisandre
DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 8
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes
DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina
DE RUSSIN Christian Adina.
CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon.
NO SEAVAREID Martin MS 49
NO SEAVAREID Martin MS 53
CZ SEDLÁK Vladislav Brenek
DE SCHRÖDER & VAN DE LOO Team Linda 1
DE SCHÜTZE Jörn Robbin
DE SCHÜTZE Jörn Brancone
DE SCHWARM Claudia Kay Sue
DE SIEBERT Dieter Simba
NL SIMONSZ Henk China 33
DE SPITZBERG Team Neuron
DE SPITZBERG Team Nestor
DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco
AT STRAIF Walter Waldin
CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef
CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura
CZ STRUŽKA Libor Mary
RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3
CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada
CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena
CZ SÝKORA Jaromír Andrejka
CZ SÝKORA Jaromír Million Dollara
PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2
CZ ŠABATA Jan J.Š. 07
CZ ŠIK Jaroslav Lucie
CZ ŠPIONI Agent 2
CZ ŠPIONI Agent 4
CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta.
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8
DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10
DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy
DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer
NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1
NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3
DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha
DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra
DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle
CZ TRUKSA Vítězslav Tonička
CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek
CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie
CZ VÍTEK Jan Viky
CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II.
AT WALDER Florian Space Boy
HU WANG Baoli WB 802
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn
DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Big One
AT WENZ Alfred Conny
AT WENZ Alfred Oliver
AT WIEFLER Alois Kay
DE WILDECK Team WT 2
DE WILDECK Team WT 6
AT WIMMER Karl Noah
AT WIMMER Karl Tobi
DE WINGS 2 WIN Alex 31
DE WINGS TO FLY Starlight 1205
DE WINGS TO FLY Sunshine 1255
ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1
ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 2
ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 5
ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 6
DE WITT Lutz LW 2
DE WITT Lutz LW 3
DE WITT Lutz LW 7
DE WITT Lutz LW 9
DE WITT Lutz LW 12
CZ ZEMAN Petr Lucka.
CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1

DOLET_PPC_LC

Dolet mimo závod

Tabulka obsahuje seznam holubů, kteří se během čekání na tento dolet vrátili z přechozích závodů - tzn. nebyli na tento závod nasazeni.

  Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu
SK BINDAS Štefan jun. Elss 11:19:10
DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Kimba 10:06:56
DE LANG Karl Heinz Langtry 17:34:13
CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 6 14:02:22
CZ TARVAN TEAM TARVAN Kyrill Tarvan 18:10:02
DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Widia 11:14:47
DE WILDECK Team WT 4 09:29:32

DOLET_PPC_LC