Doletová listina

Místo vypuštění NEUSIEDL AM SEE (A)
Vzdálenost 200.536 km
Datum a čas startu 19.08.2019 06:30:00
Počasí v místě startu Jasno, mírný J vítr, 21°C.
Počasí v cíli Oblačno, klidno, 24°C. Později až 30°C, dusno.
Počet nasazených holubů 1398
Počet chovatelů 294

         
    LC Jméno chovatele Jméno holuba Čas doletu Rychlost Doba letu
1 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fyther 08:52:17.10 1409.397 02:22:17.10
2 AT STRAIF Walter Wallin 08:52:17.82 1409.278 02:22:17.82
3 DE FAMILIE JOEKEL Pascal 08:52:18.19 1409.217 02:22:18.19
4 DE LECKE Theo & Markus Typhoo 08:52:18.40 1409.182 02:22:18.40
5 PL SEDLACEK Josef Kayla 08:52:18.73 1409.128 02:22:18.73
6 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4000 08:52:18.85 1409.108 02:22:18.85
7 DE SG STEFFL King Ali 08:52:19.41 1409.015 02:22:19.41
8 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Speedy 08:52:19.61 1408.982 02:22:19.61
9 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Elen 08:52:21.06 1408.743 02:22:21.06
10 CZ M & M RACING Blue Storm 08:52:21.45 1408.679 02:22:21.45
11 HU FÖLDING Norbert FN 047 08:52:21.87 1408.610 02:22:21.87
12 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 4 08:52:22.43 1408.517 02:22:22.43
13 PL KOZLENIA Artur Chicox 08:52:23.14 1408.400 02:22:23.14
14 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 4 08:52:25.59 1407.996 02:22:25.59
15 CZ KONEČNÝ Vlastimil Chris 08:52:26.97 1407.769 02:22:26.97
16 CZ M & M RACING Nikyterka 08:52:27.81 1407.631 02:22:27.81
17 AT GRATZER Marco Claudius 08:52:29.25 1407.394 02:22:29.25
18 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Walett 08:52:29.73 1407.315 02:22:29.73
19 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Laco 08:52:30.36 1407.211 02:22:30.36
20 BG SOFIA TEAM Socrat 08:52:30.81 1407.137 02:22:30.81
21 CZ KONOPÍK Jiří Stana 08:52:32.10 1406.925 02:22:32.10
22 CZ GRUBER Lubomír Schumacher 08:52:32.89 1406.795 02:22:32.89
23 SK BODNÁR Ĺubo LB 2 08:52:40.69 1405.513 02:22:40.69
24 CZ ŠABATA Jan J.Š. 07 08:52:42.19 1405.267 02:22:42.19
25 CZ KUBA KUBIKULA Bohuš 08:52:45.84 1404.668 02:22:45.84
26 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 5 08:52:46.17 1404.614 02:22:46.17
27 AT GRATZER Marco Nero 08:52:46.64 1404.537 02:22:46.64
28 DE HUNTER TEAM Hunter 933 08:52:46.99 1404.479 02:22:46.99
29 PL SEDLACEK Josef Ella 08:52:48.23 1404.276 02:22:48.23
30 CZ KONOPÍK Jiří Heli 08:52:48.53 1404.227 02:22:48.53
31 CZ YOUNG STARS Raketa 08:52:49.08 1404.137 02:22:49.08
32 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Bóďa 08:52:49.47 1404.073 02:22:49.47
33 CH WIRZ Team Vysocina 08:52:49.96 1403.993 02:22:49.96
34 CZ VACEK Josef Magdalinka 08:52:50.36 1403.927 02:22:50.36
35 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 4 08:52:52.14 1403.635 02:22:52.14
36 SK BLAŽENEC & VAŇO Poxpy 08:52:53.64 1403.390 02:22:53.64
37 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 2 08:52:57.51 1402.757 02:22:57.51
38 CZ JANEČEK Petr Paul Heston 08:52:58.49 1402.596 02:22:58.49
39 CZ ŠABATA Jan J.Š. 10 08:53:26.12 1398.093 02:23:26.12
40 NL CORVO Lisa* 08:53:30.81 1397.332 02:23:30.81
41 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Ben 08:53:31.23 1397.264 02:23:31.23
42 DE SCHÜTZE Jörn Gaziro 08:53:31.95 1397.147 02:23:31.95
43 DE HOOP Michael Hooligan 08:53:32.69 1397.027 02:23:32.69
44 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 370 08:53:33.13 1396.956 02:23:33.13
45 CZ KUDELA Jaromír Ing. Mája 08:53:33.56 1396.886 02:23:33.56
46 DE DEBUS Gerhard Berta. 08:53:34.23 1396.777 02:23:34.23
47 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 05 08:53:34.37 1396.754 02:23:34.37
48 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 14 08:53:34.80 1396.685 02:23:34.80
49 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 1 08:53:36.20 1396.458 02:23:36.20
50 SK PRIEHODA Ján a Ivana Ariana 08:53:36.34 1396.435 02:23:36.34
51 PL SEDLACEK Josef Zocha 08:53:36.89 1396.346 02:23:36.89
52 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Milada 08:53:39.89 1395.860 02:23:39.89
53 CZ ATH Květná Bob 08:53:40.23 1395.805 02:23:40.23
54 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Dylan 08:53:41.42 1395.612 02:23:41.42
55 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Royka 08:53:42.08 1395.505 02:23:42.08
56 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Gaviria 08:53:42.53 1395.433 02:23:42.53
57 CZ YOUNG STARS Ebigeil 08:53:43.44 1395.285 02:23:43.44
58 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Leon 08:53:45.09 1395.018 02:23:45.09
59 DE FAMILIE JOEKEL Rutherford 08:53:45.44 1394.962 02:23:45.44
60 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Shirocco 08:53:45.84 1394.897 02:23:45.84
61 AT LEICHTFRIED Walter Frank. 08:53:46.02 1394.868 02:23:46.02
62 PL WÓJCIK Piotr Maxi 08:53:47.11 1394.692 02:23:47.11
63 PL MAZIARZ RACING TEAM Brad 08:53:47.23 1394.672 02:23:47.23
64 CZ ŠABATA Jan J.Š. 03 08:53:47.53 1394.624 02:23:47.53
65 AT LEICHTFRIED Karin Mantra 08:53:47.73 1394.592 02:23:47.73
66 CZ KONEČNÝ Vlastimil Nella 08:53:47.88 1394.567 02:23:47.88
67 CZ DUDA Přemysl Dunaj 08:53:48.24 1394.509 02:23:48.24
68 CZ VLČEK Jiří Harley 08:53:48.25 1394.508 02:23:48.25
69 SK RADO & DRAGO Team Ivory 08:53:48.59 1394.453 02:23:48.59
70 AT STRAIF Walter Walker 08:53:48.82 1394.415 02:23:48.82
71 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wacht 08:53:49.46 1394.312 02:23:49.46
72 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 9 08:53:50.25 1394.184 02:23:50.25
73 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Nicky 08:53:50.37 1394.165 02:23:50.37
74 DE SIEBERT Dieter Silver 08:53:50.46 1394.150 02:23:50.46
75 PL SEDLACEK Josef Tina. 08:53:50.86 1394.086 02:23:50.86
76 DE SG SCHMIDT - SOMMER Ceres 08:53:50.87 1394.084 02:23:50.87
77 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 1 08:53:51.16 1394.037 02:23:51.16
78 CZ LUKÁŠ Jan Mat* 08:53:51.54 1393.976 02:23:51.54
79 CH WIRZ Team Liberec 08:53:51.84 1393.928 02:23:51.84
80 CZ DUDA Rostislav Athéna 08:53:52.74 1393.782 02:23:52.74
81 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Meeuw 08:53:53.22 1393.705 02:23:53.22
82 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Simon. 08:53:53.35 1393.684 02:23:53.35
83 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 9 08:53:53.65 1393.635 02:23:53.65
84 DE SCHÜTZE Jörn Robbin 08:53:53.74 1393.621 02:23:53.74
85 NL POELMAN Combinatie Poelman 1 08:53:53.98 1393.582 02:23:53.98
86 NL POELMAN Combinatie Poelman 5 08:53:54.04 1393.572 02:23:54.04
87 CZ GRUBER Simon "A" Bulck 08:53:54.21 1393.545 02:23:54.21
88 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Mailo 08:53:55.41 1393.351 02:23:55.41
89 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Laszi 08:53:56.01 1393.255 02:23:56.01
90 CZ YOUNG STARS Anabell 08:53:56.78 1393.130 02:23:56.78
91 DE WINGS 2 WIN Big Wing 57 08:53:57.35 1393.038 02:23:57.35
92 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Fien 08:53:57.57 1393.003 02:23:57.57
93 BE COPPENS Peter Faither 08:53:57.86 1392.956 02:23:57.86
94 CZ J.R.TEAM RS 3 08:53:58.25 1392.893 02:23:58.25
95 PL ALICE & JACOB Team "B" Kalerap 08:53:58.47 1392.858 02:23:58.47
96 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Die schwarze Perle 08:53:58.61 1392.835 02:23:58.61
97 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Julia 08:53:58.84 1392.798 02:23:58.84
98 CZ JANEČEK Petr Wanne 08:53:59.06 1392.763 02:23:59.06
99 DE HUNTER TEAM Hunter 005 08:53:59.07 1392.761 02:23:59.07
100 DE ROHE Pascal Arya Stark 08:53:59.38 1392.711 02:23:59.38
101 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Bulk 72 08:53:59.61 1392.674 02:23:59.61
102 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Trinity 08:53:59.71 1392.658 02:23:59.71
103 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip III. 08:53:59.90 1392.627 02:23:59.90
104 DE WOLTERINK Gerald Gerald 39 08:54:00.48 1392.534 02:24:00.48
105 NL DOLDERSUM & Zn. Koller 08:54:00.82 1392.479 02:24:00.82
106 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Maybee 08:54:01.08 1392.437 02:24:01.08
107 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Petra T 08:54:01.22 1392.414 02:24:01.22
108 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" My Tip II. 08:54:01.57 1392.358 02:24:01.57
109 CZ KLEMENS Karel "A" Ady 08:54:01.72 1392.334 02:24:01.72
110 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Sergio 08:54:01.73 1392.332 02:24:01.73
111 DE ROHE Pascal Lady Melisandre 08:54:02.30 1392.240 02:24:02.30
112 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 10 08:54:02.77 1392.165 02:24:02.77
113 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Gerard 08:54:03.47 1392.052 02:24:03.47
114 SK PAJTA Vladimír Riko 08:54:04.03 1391.962 02:24:04.03
115 NL DOLDERSUM & Zn. Rosicky 08:54:04.30 1391.918 02:24:04.30
116 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Simy 08:54:04.66 1391.860 02:24:04.66
117 AT WIMMER Karl Lilli 08:54:05.37 1391.746 02:24:05.37
118 DE FAMILIE JOEKEL Einstein 08:54:05.52 1391.722 02:24:05.52
119 AT NÖRES Kurt Kuno 4 08:54:06.10 1391.629 02:24:06.10
120 DE WITT Lutz LW 2 08:54:06.73 1391.527 02:24:06.73
121 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Anna+ 08:54:08.17 1391.295 02:24:08.17
122 SK NOVÁK Pavel Petra* 08:54:08.29 1391.276 02:24:08.29
123 DE HOOP Michael Hooper 08:54:08.93 1391.173 02:24:08.93
124 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodie 08:54:09.37 1391.102 02:24:09.37
125 DE LANG Karl Heinz Langstory 08:54:09.43 1391.093 02:24:09.43
126 DE SPRANG Matthias Future 08:54:09.51 1391.080 02:24:09.51
127 DE SCHÜTZE Jörn Remalus 08:54:09.67 1391.054 02:24:09.67
128 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Froome 08:54:10.28 1390.956 02:24:10.28
129 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Melody 08:54:10.38 1390.940 02:24:10.38
130 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Bruno 08:54:10.59 1390.906 02:24:10.59
131 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 3 08:54:10.79 1390.874 02:24:10.79
132 SK ZÁTROCH Peter Peter 3 08:54:11.74 1390.721 02:24:11.74
133 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 2 08:54:11.99 1390.681 02:24:11.99
134 DE NO-WU Team NW 5 08:54:12.83 1390.546 02:24:12.83
135 AT STRAIF Walter Walda 08:54:13.38 1390.458 02:24:13.38
136 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Jana+ 08:54:13.74 1390.400 02:24:13.74
137 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Klara 08:54:14.36 1390.300 02:24:14.36
138 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 1 08:54:14.88 1390.217 02:24:14.88
139 SK LAŠ Vladimír Las 7 08:54:15.10 1390.182 02:24:15.10
140 SK RADO & DRAGO Team Ilayla 08:54:15.51 1390.116 02:24:15.51
141 AT WIMMER Karl Peter W 08:54:16.54 1389.950 02:24:16.54
142 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Golden Amigo 08:54:17.02 1389.873 02:24:17.02
143 NL MOL Ed Fire Ball 08:54:18.20 1389.684 02:24:18.20
144 IT WONDER PIGEONS Team Kinky Tail 08:54:19.37 1389.496 02:24:19.37
145 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 4076 08:54:20.21 1389.361 02:24:20.21
146 CZ VACEK Josef Pipin 08:54:20.34 1389.340 02:24:20.34
147 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Fast Go Home 08:54:20.87 1389.255 02:24:20.87
148 CZ KULÍK Přemysl Favorit. 08:54:21.38 1389.174 02:24:21.38
149 CZ ŠIK Jaroslav Lucie 08:54:21.86 1389.097 02:24:21.86
150 DE FAMILIE JOEKEL Curie 08:54:22.87 1388.935 02:24:22.87
151 PL MAZIARZ RACING TEAM Hercules 08:54:23.04 1388.907 02:24:23.04
152 PL KARDAS Michal Marek. 08:54:23.61 1388.816 02:24:23.61
153 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Dynkola 08:54:27.14 1388.250 02:24:27.14
154 DE BEHLKE Andreas Aurora 08:54:30.71 1387.679 02:24:30.71
155 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Sofie. 08:54:31.08 1387.620 02:24:31.08
156 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 5 08:54:38.52 1386.430 02:24:38.52
157 CZ KLEMENS Karel "A" Samuel 08:54:56.36 1383.586 02:24:56.36
158 DE SCHÜTZE Jörn Brancone 08:55:03.62 1382.432 02:25:03.62
159 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 231 08:55:12.84 1380.969 02:25:12.84
160 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5007 08:55:16.26 1380.427 02:25:16.26
161 CZ KLEMENS Karel "B" Kobe 08:55:16.41 1380.403 02:25:16.41
162 CZ HLAVINKA Josef Lili* 08:55:16.96 1380.316 02:25:16.96
163 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Falko 08:55:17.14 1380.288 02:25:17.14
164 AT LEICHTFRIED Karin Pabo 08:55:17.36 1380.253 02:25:17.36
165 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Vini 08:55:17.73 1380.194 02:25:17.73
166 SK GOGORA Milan Kago 08:55:17.93 1380.162 02:25:17.93
167 DE GOETZ Guenter GG 2 08:55:18.52 1380.069 02:25:18.52
168 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Golden Bulck 08:55:18.85 1380.017 02:25:18.85
169 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jiří Z 08:55:18.88 1380.012 02:25:18.88
170 CZ VACEK Josef Vajda 08:55:19.35 1379.938 02:25:19.35
171 DE GOETZ Guenter GG 10 08:55:19.64 1379.892 02:25:19.64
172 CZ YOUNG STARS Maia 08:55:20.31 1379.786 02:25:20.31
173 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nastas 08:55:20.59 1379.742 02:25:20.59
174 DE WINGS 2 WIN Lena 56 08:55:21.05 1379.669 02:25:21.05
175 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Karel 08:55:21.36 1379.620 02:25:21.36
176 AT SCHOBER Karl Sumi Alpha 08:55:21.59 1379.583 02:25:21.59
177 PL MICHALAK Bogdan Bilbo 08:55:21.64 1379.575 02:25:21.64
178 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Josef+ 08:55:21.94 1379.528 02:25:21.94
179 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 12 08:55:22.18 1379.490 02:25:22.18
180 BE COPPENS Peter Willem 08:55:22.35 1379.463 02:25:22.35
181 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Andy 08:55:22.73 1379.403 02:25:22.73
182 CZ HLAVINKA Josef Espačo 08:55:22.75 1379.400 02:25:22.75
183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Angelo 08:55:23.24 1379.322 02:25:23.24
184 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Akym 08:55:23.54 1379.275 02:25:23.54
185 AT GRATZER Marco Franz Ferdinand 08:55:23.83 1379.229 02:25:23.83
186 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rambo* 08:55:24.03 1379.197 02:25:24.03
187 HU WANG Baoli WB 802 08:55:24.59 1379.109 02:25:24.59
188 DE ROHE Pascal Robb Stark 08:55:24.86 1379.066 02:25:24.86
189 CZ BUREŠ Jaroslav Hibernal 08:55:25.07 1379.033 02:25:25.07
190 DE WINGS 2 WIN Astro 48 08:55:25.22 1379.009 02:25:25.22
191 CZ KLEMENS Karel "A" Cage 08:55:25.31 1378.995 02:25:25.31
192 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 184 08:55:25.46 1378.971 02:25:25.46
193 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Marie. 08:55:25.61 1378.948 02:25:25.61
194 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 9 08:55:25.67 1378.938 02:25:25.67
195 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karian 08:55:25.76 1378.924 02:25:25.76
196 DE WITT Lutz LW 1 08:55:25.91 1378.900 02:25:25.91
197 PL KOZLENIA Artur Celenex 08:55:26.12 1378.867 02:25:26.12
198 CZ VACEK Josef Jiřik 08:55:27.24 1378.690 02:25:27.24
199 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aphrodite 08:55:27.65 1378.625 02:25:27.65
200 CZ KUBA KUBIKULA Lída 08:55:27.97 1378.575 02:25:27.97
201 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Black Mamba 08:55:29.37 1378.354 02:25:29.37
202 AT ECKHARDT Markus Maximus 08:55:29.60 1378.317 02:25:29.60
203 AT WIMMER Karl Tobi 08:55:30.01 1378.253 02:25:30.01
204 BE COPPENS Peter Eric 08:55:30.38 1378.194 02:25:30.38
205 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tina 1 08:55:30.60 1378.160 02:25:30.60
206 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 2 08:55:30.91 1378.111 02:25:30.91
207 SK ČÁNI Ĺ+M Team Moni 08:55:31.29 1378.051 02:25:31.29
208 CZ LUNDÁK Pavel Anna. 08:55:31.57 1378.006 02:25:31.57
209 NL PLOEG Bert Bergy 08:55:31.72 1377.983 02:25:31.72
210 SK ZÁTROCH Peter Peter 1 08:55:32.30 1377.891 02:25:32.30
211 SK HROZEN Peter Peter 08:55:32.63 1377.839 02:25:32.63
212 CZ HLAVINKA Josef Limburg 08:55:33.31 1377.732 02:25:33.31
213 SK EVIN Peter + Noemi Peter 47 08:55:34.01 1377.622 02:25:34.01
214 CZ BARÁNEK Josef Tsunami 08:55:34.56 1377.535 02:25:34.56
215 CZ MARŠÁLEK Pavel Robert. 08:55:36.64 1377.207 02:25:36.64
216 DE LECKE Theo & Markus Tyras 08:55:37.93 1377.003 02:25:37.93
217 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Vojta. 08:55:38.18 1376.964 02:25:38.18
218 DE WITT Lutz LW 9 08:55:38.38 1376.933 02:25:38.38
219 DE KUSSER Josef Lisa. 08:55:38.71 1376.881 02:25:38.71
220 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 12 08:55:39.24 1376.797 02:25:39.24
221 CZ FAJMON Team FT 03 08:55:39.31 1376.786 02:25:39.31
222 CZ NOVÁK & BASTL Team Patrik 08:55:39.69 1376.726 02:25:39.69
223 AT WIEFLER Alois Alfred 08:55:39.98 1376.680 02:25:39.98
224 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Flicka 08:55:40.10 1376.662 02:25:40.10
225 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozefka Eso 08:55:40.23 1376.641 02:25:40.23
226 AT LEICHTFRIED Karin Gernot 08:55:40.55 1376.591 02:25:40.55
227 SK EVIN Peter + Noemi Peter 79 08:55:40.60 1376.583 02:25:40.60
228 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 1 08:55:40.87 1376.540 02:25:40.87
229 CZ VRCHLABÍ Team Němec 08:55:41.03 1376.515 02:25:41.03
230 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Lenka. 08:55:41.59 1376.427 02:25:41.59
231 CZ FAJMON Team FT 02 08:55:42.34 1376.309 02:25:42.34
232 DE SG STEFFL Glatze 08:55:42.70 1376.252 02:25:42.70
233 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Fanda 08:55:44.71 1375.936 02:25:44.71
234 DE HUNTER TEAM Hunter 186 08:55:46.32 1375.683 02:25:46.32
235 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Bulck II. 08:55:46.54 1375.648 02:25:46.54
236 IT CROCETTA Gabriele R 14 08:55:46.80 1375.607 02:25:46.80
237 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 1 08:55:48.24 1375.381 02:25:48.24
238 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Jana* 08:55:48.92 1375.274 02:25:48.92
239 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Bani 08:55:49.29 1375.216 02:25:49.29
240 CZ VÍTEK Jan Darja 08:55:49.57 1375.172 02:25:49.57
241 PL SEDLACEK Josef Karlin 08:55:50.13 1375.084 02:25:50.13
242 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Berta* 08:55:50.65 1375.002 02:25:50.65
243 CZ NOVOTNÝ Jiří Jura 08:55:50.74 1374.988 02:25:50.74
244 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Hiro 08:55:51.28 1374.903 02:25:51.28
245 DE GOETZ Guenter GG 12 08:55:52.35 1374.735 02:25:52.35
246 PL KARDAS Michal Przemek 08:55:53.25 1374.593 02:25:53.25
247 CZ VLČEK Jiří Davidson 08:55:54.21 1374.443 02:25:54.21
248 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 919 08:55:54.43 1374.408 02:25:54.43
249 AT GRATZER Werner Bridge of Dreams 08:55:54.79 1374.352 02:25:54.79
250 CZ KUDELA Jaromír Ing. Václav 08:55:55.18 1374.290 02:25:55.18
251 NO HELGESEN Bjorn Ove Pilsen´s 230 08:55:55.96 1374.168 02:25:55.96
252 BE VAN STICHEL Dirk Bleu Bullet 08:56:02.96 1373.070 02:26:02.96
253 DE DEBUS Gerhard Emma 08:56:04.29 1372.862 02:26:04.29
254 DE WITT Lutz LW 5 08:56:06.43 1372.527 02:26:06.43
255 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Michalka 08:56:08.23 1372.245 02:26:08.23
256 BE VAN HAUTE Andre Frank 08:56:10.64 1371.868 02:26:10.64
257 IT CROCETTA Gabriele R 15 08:56:12.15 1371.632 02:26:12.15
258 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 1 08:56:12.71 1371.544 02:26:12.71
259 DE GOETZ Guenter GG 4 08:56:18.86 1370.583 02:26:18.86
260 CZ BUREŠ Jaroslav Aurelius 08:56:19.14 1370.540 02:26:19.14
261 NL DOLDERSUM & Zn. Simak 08:56:20.61 1370.310 02:26:20.61
262 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 924 08:56:25.07 1369.615 02:26:25.07
263 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 2 08:56:30.44 1368.778 02:26:30.44
264 CZ BARTL Pavel Spown 6 08:56:30.80 1368.722 02:26:30.80
265 CZ PŘÍVARA Vladimír Jeny 08:56:31.33 1368.639 02:26:31.33
266 CZ ŠABATA Jan J.Š. 11 08:56:31.71 1368.580 02:26:31.71
267 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Jan. 08:56:35.36 1368.012 02:26:35.36
268 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larso 08:56:36.81 1367.787 02:26:36.81
269 SK BLAŽENEC & VAŇO Itka 08:56:38.43 1367.535 02:26:38.43
270 SK EVIN Peter + Noemi Noemi 59 08:56:39.03 1367.442 02:26:39.03
271 SK BODNÁR Ĺubo LB 4 08:56:40.02 1367.288 02:26:40.02
272 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 197 08:56:41.41 1367.072 02:26:41.41
273 DE HUNTER TEAM Hunter 196 08:56:41.54 1367.052 02:26:41.54
274 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mimo 08:56:42.11 1366.963 02:26:42.11
275 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 904 08:56:42.18 1366.952 02:26:42.18
276 AT ECKHARDT Markus Mozart 08:56:42.34 1366.927 02:26:42.34
277 DE WOLTERINK Gerald Gerald 27 08:56:42.47 1366.907 02:26:42.47
278 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Pitje 08:56:42.59 1366.889 02:26:42.59
279 NL SIMONSZ Henk Princess 08:56:42.82 1366.853 02:26:42.82
280 DE LECKE Theo & Markus Tyrin 08:56:42.95 1366.833 02:26:42.95
281 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Blauer Star 08:56:43.41 1366.761 02:26:43.41
282 CZ KLEMENS Karel "C" Nicolas 08:56:44.08 1366.657 02:26:44.08
283 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexicon 08:56:45.34 1366.462 02:26:45.34
284 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Emily. 08:56:45.96 1366.366 02:26:45.96
285 CZ LUNDÁK Pavel Daniela. 08:56:46.30 1366.313 02:26:46.30
286 SK ČÁNI Ĺ+M Team Luki 08:56:46.33 1366.308 02:26:46.33
287 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 194 08:56:46.75 1366.243 02:26:46.75
288 CZ GRUBER Simon "A" Sabina 08:56:47.11 1366.187 02:26:47.11
289 DE SCHÜTZE Jörn Zafira 08:56:47.31 1366.156 02:26:47.31
290 SK HROZEN Peter Žaneta 08:56:47.71 1366.094 02:26:47.71
291 CZ POSPÍŠIL Petr Mako 08:56:47.96 1366.055 02:26:47.96
292 IT GREG Mihai No Name Two 08:56:48.16 1366.024 02:26:48.16
293 NL DOLDERSUM & Zn. Baros 08:56:49.07 1365.883 02:26:49.07
294 CZ KLEMENS Karel "B" Uno 08:56:49.37 1365.837 02:26:49.37
295 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Marvel 08:56:49.55 1365.809 02:26:49.55
296 CZ HLAVINKA Josef Tina 08:56:49.85 1365.762 02:26:49.85
297 SK BINDAS Štefan jun. Bliss 08:56:50.21 1365.706 02:26:50.21
298 AT GASSER Reinhard Hop 08:56:50.74 1365.624 02:26:50.74
299 DE HOOP Michael Hoops 08:56:51.25 1365.545 02:26:51.25
300 DE FAMILIE JOEKEL Ohm 08:56:51.53 1365.502 02:26:51.53
301 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Black Party II. 08:56:52.27 1365.387 02:26:52.27
302 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Maori Venture III. 08:56:52.36 1365.373 02:26:52.36
303 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Martin 02 08:56:52.70 1365.321 02:26:52.70
304 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Adam 08:56:53.05 1365.266 02:26:53.05
305 NL DOLDERSUM & Zn. Smicer 08:56:53.97 1365.124 02:26:53.97
306 CZ GROH Aleš Blue Star. 08:56:54.67 1365.015 02:26:54.67
307 CZ NOVÁK & BASTL Team Griotka 08:56:57.07 1364.644 02:26:57.07
308 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 6 08:56:58.27 1364.458 02:26:58.27
309 DE GOETZ Guenter GG 8 08:56:59.81 1364.220 02:26:59.81
310 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Tom 08:57:03.79 1363.605 02:27:03.79
311 CZ NOVÁK Josef a syn Verča 08:57:04.70 1363.464 02:27:04.70
312 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Evička 08:57:05.58 1363.328 02:27:05.58
313 SK ČÁNI Ĺ+M Team Mária C 08:57:06.20 1363.232 02:27:06.20
314 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Tomson 08:57:07.11 1363.092 02:27:07.11
315 CZ GRUBER Simon "A" Terezka 08:57:07.86 1362.976 02:27:07.86
316 CZ KLEMENS Karel "A" Era 08:57:08.10 1362.939 02:27:08.10
317 DE WINGS TO FLY Starlight 1205 08:57:09.70 1362.692 02:27:09.70
318 BE VAN STICHEL Dirk Flash 08:57:10.37 1362.588 02:27:10.37
319 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time 08:57:10.82 1362.519 02:27:10.82
320 NL SIMONSZ Henk Beauty 10 08:57:12.96 1362.189 02:27:12.96
321 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 914 08:57:13.05 1362.175 02:27:13.05
322 HU WANG Baoli WB 511 08:57:13.34 1362.130 02:27:13.34
323 CZ BECHA Lubomír Žanek 08:57:13.77 1362.064 02:27:13.77
324 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 04 08:57:14.66 1361.927 02:27:14.66
325 PL MAZIARZ RACING TEAM Diamond 08:57:15.08 1361.862 02:27:15.08
326 DE HUNTER TEAM Hunter 033 08:57:15.48 1361.800 02:27:15.48
327 CZ EM-EKO.CZ Czemba 08:57:15.70 1361.766 02:27:15.70
328 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 8 08:57:15.88 1361.739 02:27:15.88
329 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 7 08:57:17.41 1361.503 02:27:17.41
330 DE WILDECK Team WT 3 08:57:18.70 1361.304 02:27:18.70
331 PL KWASNICKI Tomasz Jolka 08:57:18.87 1361.278 02:27:18.87
332 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Naffi 08:57:19.25 1361.220 02:27:19.25
333 SK NOCHTA Štefan Erik. 08:57:22.29 1360.752 02:27:22.29
334 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 8 08:57:26.20 1360.150 02:27:26.20
335 SK NOVÁK Matej Šeko 08:57:26.35 1360.127 02:27:26.35
336 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Nika 01 08:57:26.90 1360.043 02:27:26.90
337 SK ČÁNI Ĺ+M Team Ĺudko 08:57:27.30 1359.981 02:27:27.30
338 CZ FAJMON Team FT 04 08:57:28.27 1359.832 02:27:28.27
339 DE WOLTERINK Gerald Gerald 45 08:57:28.81 1359.749 02:27:28.81
340 CZ GERSPITZER Team GT 2 08:57:29.70 1359.612 02:27:29.70
341 NL SIMONSZ Henk Spikkel 35 08:57:30.16 1359.542 02:27:30.16
342 DE KLÜBER Bernhard BK 5 08:57:30.87 1359.432 02:27:30.87
343 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" One For Me III. 08:57:31.05 1359.405 02:27:31.05
344 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 928 08:57:31.99 1359.260 02:27:31.99
345 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 3 08:57:32.16 1359.234 02:27:32.16
346 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Tarantino 08:57:32.25 1359.221 02:27:32.25
347 CZ MOTRE Vasil Naďa 08:57:32.56 1359.173 02:27:32.56
348 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 233 08:57:32.86 1359.127 02:27:32.86
349 AT STRAIF Walter Walbur 08:57:33.85 1358.975 02:27:33.85
350 CZ REIN Jan Joe 08:57:35.02 1358.795 02:27:35.02
351 CZ TRUKSA Vítězslav Eliška. 08:57:35.43 1358.732 02:27:35.43
352 HU FÖLDING Norbert FN 044 08:57:35.73 1358.686 02:27:35.73
353 CZ EM-EKO.CZ Valena 08:57:35.85 1358.668 02:27:35.85
354 CZ PŘÍVARA Vladimír Mysis 08:57:36.30 1358.599 02:27:36.30
355 BE COPPENS Peter Stella 08:57:36.52 1358.565 02:27:36.52
356 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 74 08:57:37.80 1358.369 02:27:37.80
357 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Pistolet 08:57:38.48 1358.265 02:27:38.48
358 CZ GRUBER Lubomír Adélka 08:57:38.64 1358.240 02:27:38.64
359 SK GOGORA Milan Migo 08:57:39.07 1358.174 02:27:39.07
360 DE KLÜBER Bernhard BK 6 08:57:39.66 1358.084 02:27:39.66
361 BE COPPENS Peter Tell 08:57:40.94 1357.888 02:27:40.94
362 SK NOVÁK Pavel Vlado 08:57:42.33 1357.675 02:27:42.33
363 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Jour Fix. 08:57:43.15 1357.549 02:27:43.15
364 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elena 08:57:43.64 1357.474 02:27:43.64
365 CZ MARŠÁLEK Pavel Matyáš 08:57:44.42 1357.354 02:27:44.42
366 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 11 08:57:44.78 1357.299 02:27:44.78
367 PL KARDAS Michal Raul 08:57:46.92 1356.972 02:27:46.92
368 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 225 08:57:47.27 1356.918 02:27:47.27
369 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 5 08:57:48.58 1356.718 02:27:48.58
370 DE NO-WU Team NW 1 08:57:51.12 1356.329 02:27:51.12
371 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Elizabet 08:57:54.48 1355.816 02:27:54.48
372 SK NOVÁK Matej Miško 08:57:55.26 1355.697 02:27:55.26
373 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Bojovník 08:57:55.91 1355.597 02:27:55.91
374 CZ ZEMAN Petr Petr 08:57:56.05 1355.576 02:27:56.05
375 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Miluna 08:57:56.48 1355.510 02:27:56.48
376 DE DEBUS Gerhard Helene 08:57:56.56 1355.498 02:27:56.56
377 CZ STRUŽKA Libor Mary 08:57:56.89 1355.448 02:27:56.89
378 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Greipel 08:57:57.81 1355.307 02:27:57.81
379 CZ KAREL TEAM Pidova Hlava 08:57:58.89 1355.142 02:27:58.89
380 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Jos 08:57:59.02 1355.123 02:27:59.02
381 PL KOZLENIA Boguslawa Dianaxi 08:57:59.63 1355.029 02:27:59.63
382 CZ NERS Jaroslav Tomas 08:57:59.66 1355.025 02:27:59.66
383 NL PLOEG Bert Berber 08:58:00.26 1354.933 02:28:00.26
384 AT LEICHTFRIED Walter Joachim 08:58:00.65 1354.874 02:28:00.65
385 DE K.H.WICHERT Kratochvilova 08:58:00.82 1354.848 02:28:00.82
386 CZ NOVÁK Josef a syn Elis 08:58:01.19 1354.791 02:28:01.19
387 DE SG STEFFL Ernst - Dieter 08:58:02.19 1354.639 02:28:02.19
388 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 10 08:58:04.06 1354.354 02:28:04.06
389 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 3 08:58:04.27 1354.322 02:28:04.27
390 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It II. 08:58:04.72 1354.253 02:28:04.72
391 DE SASSE/WELZEL Team Scheik.- Meyera. 6 08:58:04.77 1354.246 02:28:04.77
392 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 5 08:58:05.35 1354.157 02:28:05.35
393 NO HELGESEN Bjorn Ove Karoke 234 08:58:06.04 1354.052 02:28:06.04
394 PL KARDAS Michal Huub 08:58:06.46 1353.988 02:28:06.46
395 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Finka 08:58:06.68 1353.954 02:28:06.68
396 NL DOLDERSUM & Zn. Grygera 08:58:07.78 1353.787 02:28:07.78
397 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Bolleke 08:58:08.18 1353.726 02:28:08.18
398 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 4 08:58:09.04 1353.595 02:28:09.04
399 DE WILDECK Team WT 1 08:58:09.23 1353.566 02:28:09.23
400 SK BODNÁR Ĺubo LB 6 08:58:10.16 1353.424 02:28:10.16
401 SK BODNÁR Ĺubo LB 3 08:58:10.50 1353.373 02:28:10.50
402 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 9 08:58:11.11 1353.280 02:28:11.11
403 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 01 08:58:11.41 1353.234 02:28:11.41
404 CZ KULÍK Přemysl Jitka 08:58:11.84 1353.169 02:28:11.84
405 DE SASSE/WELZEL Team NL L.T.B.- Kes.1 08:58:12.33 1353.094 02:28:12.33
406 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 193 08:58:12.85 1353.015 02:28:12.85
407 BE DECOENE MARC Team Nonkel Omer 08:58:13.12 1352.974 02:28:13.12
408 CZ KAREL TEAM Bagio 08:58:13.46 1352.922 02:28:13.46
409 DE BELOW Harald OneEightyone 08:58:14.57 1352.753 02:28:14.57
410 CZ GERSPITZER Team GT 6 08:58:14.87 1352.708 02:28:14.87
411 SK LAŠ Vladimír Las 2 08:58:15.09 1352.674 02:28:15.09
412 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Marion 08:58:15.41 1352.626 02:28:15.41
413 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 01 08:58:15.68 1352.585 02:28:15.68
414 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Malvína 08:58:16.47 1352.465 02:28:16.47
415 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 190 08:58:16.92 1352.396 02:28:16.92
416 CZ LAŇKA Alfons Ing. Karolína 08:58:17.42 1352.320 02:28:17.42
417 PL WÓJCIK Piotr Taxi 08:58:18.86 1352.101 02:28:18.86
418 CZ GORCA TEAM Lada 08:58:20.66 1351.828 02:28:20.66
419 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 6 08:58:22.93 1351.483 02:28:22.93
420 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Elite 08:58:24.17 1351.295 02:28:24.17
421 BE MERGAERT Dirk Merina 08:58:25.35 1351.116 02:28:25.35
422 DE FAMILIE JOEKEL Newton 08:58:26.68 1350.914 02:28:26.68
423 DE GOETZ Guenter GG 7 08:58:29.29 1350.518 02:28:29.29
424 CZ POSPÍŠIL Petr Jako 08:58:29.56 1350.477 02:28:29.56
425 CZ MACHALA & HNILICA Team Tom. 08:58:30.42 1350.347 02:28:30.42
426 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karisma 08:58:30.79 1350.291 02:28:30.79
427 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Eminem 08:58:31.34 1350.208 02:28:31.34
428 DE RUSSIN Christian Caro 08:58:32.80 1349.987 02:28:32.80
429 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím St 08:58:33.90 1349.820 02:28:33.90
430 DE FAMILIE JOEKEL Amperé 08:58:36.12 1349.484 02:28:36.12
431 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Buldur 08:58:36.83 1349.376 02:28:36.83
432 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Cacany 08:58:40.28 1348.855 02:28:40.28
433 CZ GERSPITZER Team GT 1 08:58:41.64 1348.649 02:28:41.64
434 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Alex 08:58:42.11 1348.578 02:28:42.11
435 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Alli 08:58:42.69 1348.490 02:28:42.69
436 CZ KONOPÍK Jiří Eva 08:58:44.37 1348.236 02:28:44.37
437 CZ ČULEN Jaroslav Pišta 08:58:44.90 1348.156 02:28:44.90
438 CZ KONEČNÝ Vlastimil Bety 08:58:46.48 1347.918 02:28:46.48
439 CZ LUNDÁK Pavel Veronika 08:58:47.21 1347.807 02:28:47.21
440 CZ M & M RACING Offred 08:58:47.39 1347.780 02:28:47.39
441 DE WINGS TO FLY Wonder 1242 08:58:47.58 1347.752 02:28:47.58
442 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Adriana 08:58:47.90 1347.703 02:28:47.90
443 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Flore 08:58:48.24 1347.652 02:28:48.24
444 NL SIMONSZ Henk Maestro 004 08:58:48.77 1347.572 02:28:48.77
445 CZ LUKÁŠ Jan Lukin 08:58:49.25 1347.500 02:28:49.25
446 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 5 08:58:49.39 1347.478 02:28:49.39
447 CZ KUBÁČEK Lubomír "A" Emily 08:58:49.95 1347.394 02:28:49.95
448 CZ VRCHLABÍ Team Mat. 08:58:50.34 1347.335 02:28:50.34
449 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiebke 08:58:50.72 1347.278 02:28:50.72
450 NL CORVO Devi 08:58:51.35 1347.183 02:28:51.35
451 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete II. 08:58:52.84 1346.958 02:28:52.84
452 DE WITT Lutz LW 10 08:58:53.03 1346.929 02:28:53.03
453 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 1 08:58:53.66 1346.834 02:28:53.66
454 CZ LUKÁŠ Jan Taxi. 08:58:54.87 1346.652 02:28:54.87
455 CZ KROUPA & NOVÁK Team Rony 08:58:55.51 1346.555 02:28:55.51
456 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 348 08:58:56.36 1346.427 02:28:56.36
457 AT EDER Gerhard Jacky 08:58:56.84 1346.355 02:28:56.84
458 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 3 08:58:57.14 1346.310 02:28:57.14
459 CZ GRUBER Simon "B" Nikita 08:58:57.45 1346.263 02:28:57.45
460 DE DEBUS Gerhard Karl* 08:58:57.85 1346.203 02:28:57.85
461 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Claire 08:58:58.45 1346.113 02:28:58.45
462 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Der rote Batzen 08:58:58.50 1346.105 02:28:58.50
463 NL CORVO Dominique 08:58:59.11 1346.013 02:28:59.11
464 SK JAŠKA Štefan Dr. Ten Twenty 08:58:59.27 1345.989 02:28:59.27
465 NO SEAVAREID Martin MS 53 08:58:59.35 1345.977 02:28:59.35
466 CZ BECHA Lubomír Hanny 08:58:59.72 1345.921 02:28:59.72
467 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 03 08:58:59.81 1345.908 02:28:59.81
468 CZ PETER Milan Mat 08:59:00.09 1345.866 02:29:00.09
469 SK PAJTA Vladimír Filo 08:59:00.29 1345.836 02:29:00.29
470 CZ POPELKA Roman Mekota 08:59:00.60 1345.789 02:29:00.60
471 CZ KUBÁČEK Lubomír "B" Honza. 08:59:00.82 1345.756 02:29:00.82
472 CZ NERS Jaroslav Marie 08:59:01.20 1345.699 02:29:01.20
473 AT SCHOBER Karl Bisscaya 08:59:01.49 1345.655 02:29:01.49
474 SK EVIN Peter + Noemi Stefan 61 08:59:01.69 1345.625 02:29:01.69
475 CZ KROUPA & NOVÁK Team Maty. 08:59:01.84 1345.602 02:29:01.84
476 CZ KRET Jiří Alfa 08:59:02.10 1345.563 02:29:02.10
477 DE SCHÜTZE Jörn Raph 08:59:02.24 1345.542 02:29:02.24
478 AT SCHOBER Karl Atlantis 08:59:02.57 1345.492 02:29:02.57
479 CZ KUZNÍK Václav Dima 08:59:03.04 1345.422 02:29:03.04
480 IT CROCETTA Gabriele R 06 08:59:03.34 1345.377 02:29:03.34
481 CZ BARÁNEK Josef Tryskáč 08:59:03.92 1345.289 02:29:03.92
482 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Cavendish 08:59:04.21 1345.246 02:29:04.21
483 CZ TRUKSA Vítězslav Lukáš 08:59:04.56 1345.193 02:29:04.56
484 DE LANG Karl Heinz Langston 08:59:04.73 1345.167 02:29:04.73
485 CZ STRUŽKA Libor Mané 08:59:05.22 1345.094 02:29:05.22
486 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Sara 08:59:05.68 1345.025 02:29:05.68
487 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 6 08:59:06.18 1344.949 02:29:06.18
488 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 11 08:59:06.34 1344.925 02:29:06.34
489 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Tedi 08:59:06.73 1344.867 02:29:06.73
490 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 917 08:59:06.98 1344.829 02:29:06.98
491 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Silvie 08:59:07.25 1344.789 02:29:07.25
492 SK LAŠ Vladimír Las 5 08:59:07.72 1344.718 02:29:07.72
493 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kitty 08:59:08.47 1344.605 02:29:08.47
494 CZ GORCA TEAM Zara. 08:59:08.58 1344.589 02:29:08.58
495 CZ DVOŘÁK Zbyněk Cal 08:59:10.26 1344.336 02:29:10.26
496 CZ JAVŮREK Miloš Mikivargauu 08:59:10.47 1344.305 02:29:10.47
497 CZ ECHTNER Antonín AR 3 08:59:10.87 1344.245 02:29:10.87
498 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Just Do It I. 08:59:12.43 1344.011 02:29:12.43
499 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Hana 08:59:12.58 1343.988 02:29:12.58
500 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larry 08:59:13.14 1343.904 02:29:13.14
501 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 3 08:59:13.56 1343.841 02:29:13.56
502 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet II. 08:59:14.22 1343.742 02:29:14.22
503 DE SCHEPER Günter Gigio 08:59:14.54 1343.694 02:29:14.54
504 SK BINDAS Štefan jun. Bjuk 08:59:15.09 1343.611 02:29:15.09
505 CZ MACHALA & HNILICA Team Oreo 08:59:15.50 1343.550 02:29:15.50
506 CZ KRET Jiří Líla 08:59:16.07 1343.464 02:29:16.07
507 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Tamara 08:59:16.85 1343.347 02:29:16.85
508 DE BEHLKE Andreas Storm 08:59:17.02 1343.322 02:29:17.02
509 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Oliver. 08:59:17.52 1343.247 02:29:17.52
510 CZ PM Team Popr 08:59:17.94 1343.184 02:29:17.94
511 PL MICHALAK Bogdan Niuniek 08:59:19.21 1342.993 02:29:19.21
512 AT WIEFLER Alois Gypsy One 08:59:19.93 1342.885 02:29:19.93
513 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 347 08:59:20.05 1342.868 02:29:20.05
514 NL SIMONSZ Henk My Be Joi 08:59:20.72 1342.767 02:29:20.72
515 CZ KLEMENS Karel "C" Eli 08:59:21.53 1342.646 02:29:21.53
516 CZ ŠABATA Jan J.Š. 05 08:59:22.41 1342.514 02:29:22.41
517 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Karina 08:59:23.34 1342.375 02:29:23.34
518 CZ TRUKSA Vítězslav Hana. 08:59:23.69 1342.322 02:29:23.69
519 CZ ŠPIONI Agent 2 08:59:25.17 1342.101 02:29:25.17
520 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Olyn 08:59:25.32 1342.078 02:29:25.32
521 CZ GROH Aleš Blue Brutus 08:59:25.67 1342.026 02:29:25.67
522 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Míla 08:59:25.99 1341.978 02:29:25.99
523 CZ KRET Jiří Beta 08:59:26.22 1341.943 02:29:26.22
524 CZ BARTL Pavel Spown 5 08:59:26.62 1341.884 02:29:26.62
525 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nagid 08:59:26.98 1341.830 02:29:26.98
526 CZ KLEMENS Karel "B" Li Na 08:59:27.83 1341.703 02:29:27.83
527 DE BELOW Harald OneNinetythree 08:59:28.14 1341.656 02:29:28.14
528 SK HROZEN Peter Sanny 08:59:28.55 1341.595 02:29:28.55
529 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rocket 08:59:28.73 1341.568 02:29:28.73
530 AT GRATZER Marco Don Corleone 08:59:29.26 1341.489 02:29:29.26
531 SK HROZEN Peter Viktor 08:59:32.75 1340.967 02:29:32.75
532 CZ GRUBER Simon "A" Eska 08:59:33.42 1340.867 02:29:33.42
533 DE WINGS 2 WIN Carmen 53 08:59:34.53 1340.701 02:29:34.53
534 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Antonia K 08:59:35.23 1340.596 02:29:35.23
535 SK ČÁNI Ĺ+M Team Dávid. 08:59:35.40 1340.571 02:29:35.40
536 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Marta 08:59:35.90 1340.496 02:29:35.90
537 PL SEDLACEK Josef Turul 08:59:36.13 1340.462 02:29:36.13
538 CZ ADAMÍK Zdeněk Milan. 08:59:38.79 1340.065 02:29:38.79
539 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Nezmar 08:59:39.29 1339.990 02:29:39.29
540 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lena 08:59:39.53 1339.954 02:29:39.53
541 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Wolfgang 08:59:41.16 1339.711 02:29:41.16
542 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 6 08:59:41.70 1339.631 02:29:41.70
543 DE K.H.WICHERT Cech 08:59:43.40 1339.377 02:29:43.40
544 CZ TRUKSA Vítězslav Gabina 08:59:45.27 1339.098 02:29:45.27
545 DE MSA RACING TEAM Mika 08:59:45.38 1339.082 02:29:45.38
546 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Nature Talent 08:59:45.67 1339.039 02:29:45.67
547 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek Arek 08:59:46.21 1338.958 02:29:46.21
548 CZ ŠABATA Jan J.Š. 02 08:59:46.51 1338.914 02:29:46.51
549 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Puma Birdy 08:59:48.39 1338.634 02:29:48.39
550 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Pešigo 08:59:48.78 1338.575 02:29:48.78
551 CZ YOUNG STARS Maxim. 08:59:49.92 1338.406 02:29:49.92
552 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Mamgal 08:59:50.47 1338.324 02:29:50.47
553 AT WIEFLER Alois Kay 08:59:51.98 1338.099 02:29:51.98
554 CZ VLČEK Jiří Teo 08:59:52.35 1338.044 02:29:52.35
555 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 08 08:59:52.71 1337.990 02:29:52.71
556 SK LAŠ Vladimír Las 1 08:59:53.64 1337.852 02:29:53.64
557 CZ HLAVINKA Josef Berta 08:59:54.14 1337.778 02:29:54.14
558 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 07 08:59:56.21 1337.470 02:29:56.21
559 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 206 08:59:56.62 1337.409 02:29:56.62
560 CZ ZEMAN Petr Lucka. 08:59:56.79 1337.384 02:29:56.79
561 CZ GRUBER Simon "A" Petra. 08:59:57.22 1337.320 02:29:57.22
562 PL ALICE & JACOB Team "A" Ogorek 08:59:58.64 1337.109 02:29:58.64
563 NL CORVO Charlotte 09:00:00.06 1336.898 02:30:00.06
564 NL PLOEG Bert Berwin 09:00:00.65 1336.810 02:30:00.65
565 AT WENZ Alfred Günther 09:00:01.34 1336.708 02:30:01.34
566 AT STRAIF Walter Waletto 09:00:01.97 1336.614 02:30:01.97
567 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Coni 09:00:02.12 1336.592 02:30:02.12
568 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Helena 09:00:02.67 1336.510 02:30:02.67
569 DE BELOW Harald OneSeventytwo 09:00:03.01 1336.460 02:30:03.01
570 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 3 09:00:03.25 1336.424 02:30:03.25
571 CZ GORCA TEAM Hela 09:00:03.54 1336.381 02:30:03.54
572 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Tryskac 09:00:03.92 1336.325 02:30:03.92
573 NL CORVO Thea 09:00:04.19 1336.285 02:30:04.19
574 CZ J.R.TEAM RS 4 09:00:04.49 1336.240 02:30:04.49
575 AT RADU Constantin Speranza 09:00:04.88 1336.182 02:30:04.88
576 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Daenerys 09:00:05.39 1336.106 02:30:05.39
577 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 97 09:00:05.59 1336.077 02:30:05.59
578 PL WOZNICA Józef Tosca 09:00:06.18 1335.989 02:30:06.18
579 AT STEINER Alfred Aila 09:00:06.62 1335.924 02:30:06.62
580 SK BINDAS Štefan jun. Esko 09:00:06.76 1335.903 02:30:06.76
581 SK MAJDÁK Michal Apatit 09:00:07.05 1335.860 02:30:07.05
582 CH ANDERHUB Oskar Angel 09:00:07.24 1335.832 02:30:07.24
583 DE SG MEISSNER & SCHEURER Claudia. 09:00:07.65 1335.771 02:30:07.65
584 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Boni 09:00:07.69 1335.765 02:30:07.69
585 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Mirka 09:00:07.99 1335.721 02:30:07.99
586 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 202 09:00:08.35 1335.667 02:30:08.35
587 CZ POPELKA Roman Jekota 09:00:08.92 1335.583 02:30:08.92
588 PL ALICE & JACOB Team "A" Truskawka 09:00:08.97 1335.576 02:30:08.97
589 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wieda 09:00:09.06 1335.562 02:30:09.06
590 SK PRIEHODA Ján a Ivana Pilotka 09:00:10.16 1335.399 02:30:10.16
591 CZ YOUNG STARS Maťánek 09:00:10.77 1335.309 02:30:10.77
592 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodacious 09:00:12.67 1335.027 02:30:12.67
593 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" No Time II. 09:00:13.64 1334.884 02:30:13.64
594 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Hofra 09:00:14.05 1334.823 02:30:14.05
595 PL WOZNICA Józef Kid 09:00:14.97 1334.687 02:30:14.97
596 DE LANG Karl Heinz Lango 09:00:14.99 1334.684 02:30:14.99
597 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 675 09:00:15.75 1334.571 02:30:15.75
598 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Hanka 09:00:15.76 1334.570 02:30:15.76
599 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 367 09:00:17.25 1334.349 02:30:17.25
600 AT WENZ Alfred Renate 09:00:18.74 1334.129 02:30:18.74
601 NO HELGESEN Bjorn Ove Dark Lady 09:00:23.90 1333.366 02:30:23.90
602 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 15 09:00:24.77 1333.237 02:30:24.77
603 DE WINGS 2 WIN Mia 42 09:00:25.04 1333.197 02:30:25.04
604 CZ STRAPINA - ZÁLEŠÁK Team Josef 09:00:25.58 1333.118 02:30:25.58
605 PL ALICE & JACOB Team "A" Kapusta 09:00:35.40 1331.669 02:30:35.40
606 PL WOZNICA Józef Adenox 09:00:37.29 1331.390 02:30:37.29
607 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Lucky 09:00:37.72 1331.327 02:30:37.72
608 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel-Lincia 4075 09:00:39.02 1331.135 02:30:39.02
609 SK BALVOŇ Michal Dada 09:00:40.29 1330.948 02:30:40.29
610 CZ BLECHTA Miroslav Jenda 09:00:41.77 1330.731 02:30:41.77
611 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Jozef Tadeaš 09:00:43.60 1330.461 02:30:43.60
612 DE BEHLKE Andreas Moonlight 09:00:46.27 1330.069 02:30:46.27
613 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Pavlina 09:00:46.86 1329.982 02:30:46.86
614 DE K.H.WICHERT Navratilova 09:00:47.29 1329.919 02:30:47.29
615 DE SG SCHMIDT - SOMMER Asklepios 09:00:52.91 1329.093 02:30:52.91
616 CZ LAŇKA Alfons Ing. Pepa 09:00:55.16 1328.763 02:30:55.16
617 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Leandro 09:00:55.77 1328.673 02:30:55.77
618 DE SACHSENEXPRESS Team Creator 09:00:56.96 1328.499 02:30:56.96
619 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 5 09:00:57.89 1328.362 02:30:57.89
620 BE VAN STICHEL Dirk Gert 09:00:58.18 1328.320 02:30:58.18
621 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Radek 09:00:59.61 1328.110 02:30:59.61
622 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Lena. 09:01:00.16 1328.030 02:31:00.16
623 CZ JANEČEK Petr Titan 09:01:00.40 1327.994 02:31:00.40
624 DE WINGS TO FLY Mystery 1202 09:01:00.93 1327.917 02:31:00.93
625 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 2 09:01:01.35 1327.855 02:31:01.35
626 CZ KONOPÍK Jiří Yps 09:01:02.63 1327.668 02:31:02.63
627 DE GOETZ Guenter GG 11 09:01:03.26 1327.575 02:31:03.26
628 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Kabia 09:01:03.49 1327.542 02:31:03.49
629 DE WITT Lutz LW 8 09:01:03.66 1327.517 02:31:03.66
630 CZ MAKANAKI Team Makanaki 09:01:04.43 1327.404 02:31:04.43
631 SK HROZEN Peter Rocky 09:01:04.91 1327.334 02:31:04.91
632 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Neptunes 09:01:05.17 1327.296 02:31:05.17
633 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Mon Mome II. 09:01:05.42 1327.259 02:31:05.42
634 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Ella. 09:01:05.57 1327.237 02:31:05.57
635 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Azi 09:01:05.93 1327.184 02:31:05.93
636 SK MAJDÁK Michal Jantar 09:01:06.81 1327.055 02:31:06.81
637 DE KUSSER Josef Angel. 09:01:07.72 1326.922 02:31:07.72
638 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Ležáky 09:01:09.46 1326.668 02:31:09.46
639 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Eria 09:01:10.84 1326.466 02:31:10.84
640 DE WITT Lutz LW 7 09:01:13.14 1326.130 02:31:13.14
641 CZ REIN Jan Juan 09:01:16.95 1325.573 02:31:16.95
642 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Blaszka 09:01:17.79 1325.450 02:31:17.79
643 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Siniorita 09:01:18.69 1325.319 02:31:18.69
644 SK NOVÁK Matej Valter 09:01:19.48 1325.204 02:31:19.48
645 CZ BECHA Lubomír Hauten 09:01:21.29 1324.940 02:31:21.29
646 PL WÓJCIK Piotr Bella. 09:01:25.94 1324.261 02:31:25.94
647 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Sali 09:01:31.42 1323.463 02:31:31.42
648 CZ DVOŘÁK Zbyněk Abaja 09:01:31.54 1323.446 02:31:31.54
649 AT NÖRES Kurt Kuno 6 09:01:33.13 1323.214 02:31:33.13
650 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 93 09:01:35.60 1322.855 02:31:35.60
651 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 3 09:01:37.20 1322.622 02:31:37.20
652 DE WINGS 2 WIN Nayla 44 09:01:37.76 1322.541 02:31:37.76
653 SK NOCHTA Štefan Nika 09:01:51.58 1320.535 02:31:51.58
654 CZ MALACH Ladislav Kimi 09:01:52.03 1320.470 02:31:52.03
655 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Simon 09:01:52.91 1320.342 02:31:52.91
656 PL KOZLENIA Artur Aytonx 09:01:53.47 1320.261 02:31:53.47
657 CZ LAŇKA Alfons Ing. Jaruš 09:01:53.85 1320.206 02:31:53.85
658 DE HOOP Michael Hoodoo 09:01:54.16 1320.161 02:31:54.16
659 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Silver Birch II. 09:01:55.17 1320.015 02:31:55.17
660 SK JASOVSKÝ Jozef + Ĺubomír Rudorferka 09:01:55.60 1319.953 02:31:55.60
661 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Stach 09:01:59.01 1319.459 02:31:59.01
662 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Czechia 2.0 09:01:59.70 1319.359 02:31:59.70
663 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 210 09:02:01.70 1319.070 02:32:01.70
664 DE KARL-HEINZ & TIMO WAGNER Wachhi 09:02:08.87 1318.034 02:32:08.87
665 SK PAJTA Vladimír Ruth 09:02:11.12 1317.709 02:32:11.12
666 CZ DVOŘÁK Zbyněk Vale 09:02:11.67 1317.630 02:32:11.67
667 HU VAÁRY Péter VP 018 09:02:13.02 1317.435 02:32:13.02
668 SK SEDLÁK Miroslav & GRÉK Peter Alica 09:02:13.66 1317.343 02:32:13.66
669 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 274 09:02:14.31 1317.249 02:32:14.31
670 CZ TRUKSA Vítězslav Tonička 09:02:15.48 1317.080 02:32:15.48
671 CZ NOVÁK & BASTL Team Whisky 09:02:15.54 1317.072 02:32:15.54
672 CZ MAKANAKI Team Pavel 2 09:02:16.09 1316.992 02:32:16.09
673 CZ ŠIK Jaroslav Erik 09:02:16.48 1316.936 02:32:16.48
674 DE BEHLKE Andreas Darkness 09:02:16.70 1316.904 02:32:16.70
675 CZ PETER Milan Pat 09:02:18.63 1316.626 02:32:18.63
676 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 2 09:02:20.06 1316.420 02:32:20.06
677 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Lady Anne 09:02:21.71 1316.183 02:32:21.71
678 CZ PŘÍVARA Vladimír Pýro 09:02:22.67 1316.044 02:32:22.67
679 DE K.H.WICHERT Zelezny 09:02:26.16 1315.542 02:32:26.16
680 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 39 09:02:26.50 1315.493 02:32:26.50
681 CZ KUDELA Jaromír Ing. Lucie. 09:02:30.40 1314.933 02:32:30.40
682 SK GOGORA Milan Zugo 09:02:30.75 1314.882 02:32:30.75
683 BE MERGAERT Dirk Mercury 09:02:31.28 1314.806 02:32:31.28
684 CZ LAŇKA Alfons Ing. Martina 09:02:35.90 1314.143 02:32:35.90
685 DE ROHE Pascal Cersei Lannister 09:02:38.19 1313.814 02:32:38.19
686 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Max 09:02:42.80 1313.153 02:32:42.80
687 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Juraj K 09:02:43.18 1313.099 02:32:43.18
688 CZ KONEČNÝ Vlastimil Aramis 09:02:43.92 1312.993 02:32:43.92
689 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Sixteen 09:02:46.33 1312.647 02:32:46.33
690 DE SG STEFFL Favorit 09:02:53.15 1311.672 02:32:53.15
691 BE FLY-4-US Pollin & Denduyver Louis 09:02:54.25 1311.514 02:32:54.25
692 SK PRÍVARA Pavol Uršuĺa 09:02:54.68 1311.453 02:32:54.68
693 PL MAZIARZ RACING TEAM Aisha 09:02:55.37 1311.354 02:32:55.37
694 DE NO-WU Team NW 4 09:02:55.57 1311.326 02:32:55.57
695 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 207 09:02:56.03 1311.260 02:32:56.03
696 CZ VRCHLABÍ Team Pat. 09:02:57.21 1311.091 02:32:57.21
697 CZ KOCIÁN Milan Ronaldo 09:02:57.38 1311.067 02:32:57.38
698 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Turbo Flash 09:02:57.70 1311.021 02:32:57.70
699 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Napp 09:02:58.22 1310.947 02:32:58.22
700 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Alman 09:02:58.31 1310.934 02:32:58.31
701 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 7 09:02:58.59 1310.894 02:32:58.59
702 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarda 09:02:58.79 1310.866 02:32:58.79
703 CZ KLEMENS Karel "A" Aro 09:02:59.17 1310.811 02:32:59.17
704 SK NOVÁK Matej Sedmička 09:03:00.18 1310.667 02:33:00.18
705 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Lincia 98 09:03:00.51 1310.620 02:33:00.51
706 CZ KAREL TEAM John Deere 09:03:00.98 1310.553 02:33:00.98
707 CZ KUZNÍK Václav Kamča 09:03:01.01 1310.549 02:33:01.01
708 AT NÖRES & OFNER Team NK 1 09:03:01.58 1310.467 02:33:01.58
709 CZ MAKANAKI Team Pavel 1 09:03:02.11 1310.392 02:33:02.11
710 PL ALICE & JACOB Team "A" Malina 09:03:02.72 1310.305 02:33:02.72
711 CZ ŠABATA Jan J.Š. 12 09:03:02.79 1310.295 02:33:02.79
712 AT GRATZER Werner Azzurro 09:03:03.44 1310.202 02:33:03.44
713 DE HÖRNIG Rainer HR 92 09:03:04.22 1310.091 02:33:04.22
714 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 2 09:03:04.51 1310.049 02:33:04.51
715 DE HESSENBOYS TEAM One Loft Pigeon Racing Colin 09:03:05.22 1309.948 02:33:05.22
716 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bodeer 09:03:05.48 1309.911 02:33:05.48
717 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 5 09:03:05.64 1309.888 02:33:05.64
718 DE WITT Lutz LW 4 09:03:05.97 1309.841 02:33:05.97
719 CZ KUBA KUBIKULA Jakub 09:03:07.39 1309.639 02:33:07.39
720 CZ GORCA TEAM Barny 09:03:07.97 1309.556 02:33:07.97
721 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Hádés 09:03:08.13 1309.533 02:33:08.13
722 CZ ČULEN Jaroslav Eržika 09:03:08.38 1309.497 02:33:08.38
723 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Vlado. 09:03:08.94 1309.418 02:33:08.94
724 CZ HLAVINKA Josef Kvído 09:03:09.69 1309.311 02:33:09.69
725 CZ GRUBER Simon "A" Žofka 09:03:10.09 1309.254 02:33:10.09
726 DE BEHLKE Andreas Flashlight 09:03:10.39 1309.211 02:33:10.39
727 DE GOETZ Guenter GG 1 09:03:10.73 1309.163 02:33:10.73
728 DE JONAS und KONČAREVIČ Team De Schöne 09:03:11.01 1309.123 02:33:11.01
729 AT NÖRES Kurt Kuno 2 09:03:11.57 1309.043 02:33:11.57
730 PL WOZNICA Józef Szpak 09:03:11.73 1309.020 02:33:11.73
731 PL GALUS & KULESA TEAM Jan + Frantiszek Sara 1 09:03:12.68 1308.885 02:33:12.68
732 CZ KLEMENS Karel "A" Hery 09:03:14.01 1308.696 02:33:14.01
733 CZ KUDELA Jaromír Ing. Anna K 09:03:14.41 1308.639 02:33:14.41
734 SK PRIEHODA Ján a Ivana Helios 09:03:14.84 1308.577 02:33:14.84
735 CZ POPELKA Roman Fekota 09:03:15.19 1308.528 02:33:15.19
736 CZ HLAVINKA Josef Biba 09:03:15.73 1308.451 02:33:15.73
737 CZ LUKÁŠ Jan Ondrejko 09:03:16.14 1308.392 02:33:16.14
738 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Kain 09:03:16.40 1308.355 02:33:16.40
739 CH WIRZ Team Pardubice 09:03:16.64 1308.321 02:33:16.64
740 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Celo 09:03:16.98 1308.273 02:33:16.98
741 NL CORVO Luca 09:03:17.23 1308.237 02:33:17.23
742 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 12 09:03:17.69 1308.172 02:33:17.69
743 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue Star 09:03:18.01 1308.126 02:33:18.01
744 NL EKEHAAR / TER APEL TEAM Olympic Adele 09:03:18.42 1308.068 02:33:18.42
745 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 16 09:03:18.92 1307.997 02:33:18.92
746 CZ VRCHLABÍ Team Černá 09:03:19.36 1307.934 02:33:19.36
747 CZ KAREL TEAM AC/DC 09:03:19.71 1307.885 02:33:19.71
748 SK MAJDÁK Michal Citrin 09:03:20.42 1307.784 02:33:20.42
749 DE BELOW Harald OneEightysix 09:03:21.45 1307.637 02:33:21.45
750 CZ REIN Jan Danny 09:03:22.01 1307.558 02:33:22.01
751 CZ LUKÁŠ Jan Miro. 09:03:23.30 1307.375 02:33:23.30
752 NL CORVO Milan+ 09:03:23.97 1307.279 02:33:23.97
753 DE NO-WU Team NW 2 09:03:24.02 1307.272 02:33:24.02
754 CZ KROČIL & BARÁNEK Team Maruška. 09:03:24.50 1307.204 02:33:24.50
755 DE WINGS TO FLY Sunshine 1255 09:03:25.39 1307.078 02:33:25.39
756 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 10 09:03:25.85 1307.012 02:33:25.85
757 CZ KOCIÁN Milan Messi 09:03:27.44 1306.787 02:33:27.44
758 DE FAMILIE JOEKEL Bohr 09:03:27.76 1306.741 02:33:27.76
759 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 2 09:03:28.11 1306.692 02:33:28.11
760 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Kari 09:03:28.67 1306.612 02:33:28.67
761 NL CORVO Tess 09:03:29.22 1306.534 02:33:29.22
762 CZ DUDA Rostislav Ares 09:03:30.02 1306.421 02:33:30.02
763 NL MOL Ed Lorrenzo 09:03:30.51 1306.351 02:33:30.51
764 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Mili 09:03:32.56 1306.060 02:33:32.56
765 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Farlepka 09:03:35.21 1305.685 02:33:35.21
766 CZ JANEČEK Petr Ronaldo* 09:03:36.04 1305.567 02:33:36.04
767 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Last Chance. 09:03:38.11 1305.274 02:33:38.11
768 CZ MS NOVÝ BYDŽOV Endy. 09:03:39.20 1305.120 02:33:39.20
769 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 6 09:03:41.66 1304.772 02:33:41.66
770 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 8 09:03:42.62 1304.636 02:33:42.62
771 DE BEHLKE Andreas Sunshine 09:03:43.82 1304.466 02:33:43.82
772 CZ VRCHLABÍ Team Kuba 09:03:44.44 1304.378 02:33:44.44
773 CZ VLČEK Jiří Miho 09:03:46.66 1304.065 02:33:46.66
774 CZ BARÁNEK Josef Rychlík 09:03:48.30 1303.833 02:33:48.30
775 NO HELGESEN Bjorn Ove Only Me 09:03:53.40 1303.113 02:33:53.40
776 AT LEICHTFRIED Karin Tarani 09:03:53.93 1303.038 02:33:53.93
777 DE WITT Lutz LW 6 09:03:56.34 1302.698 02:33:56.34
778 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Anny 09:04:02.20 1301.872 02:34:02.20
779 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Abendrot 09:04:02.54 1301.824 02:34:02.54
780 CR LEXMAN DERBY ZAGREB - reciprocity 2020 Lexilady 09:04:03.01 1301.758 02:34:03.01
781 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Ries 09:04:05.27 1301.440 02:34:05.27
782 CZ REIN Jan Dolly 09:04:07.71 1301.096 02:34:07.71
783 CZ HAŠŠO Slavomír Vitek 09:04:08.78 1300.946 02:34:08.78
784 CZ KRATOCHVÍL Dušan Petr 6 09:04:09.36 1300.864 02:34:09.36
785 CZ KLEMENS Karel "B" Levak 09:04:09.84 1300.797 02:34:09.84
786 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 9 09:04:11.77 1300.525 02:34:11.77
787 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Ally 09:04:12.29 1300.452 02:34:12.29
788 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Kleine Kurt 09:04:13.12 1300.335 02:34:13.12
789 HU GÁBOR Scheily Sch 528 09:04:13.96 1300.217 02:34:13.96
790 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 4 09:04:15.02 1300.069 02:34:15.02
791 AT WENZ Alfred Oliver 09:04:18.14 1299.630 02:34:18.14
792 DE SG STEFFL Championess 09:04:18.85 1299.531 02:34:18.85
793 CZ JANEČEK Petr Letec 09:04:26.86 1298.407 02:34:26.86
794 CZ PM Team Deli 09:04:28.37 1298.196 02:34:28.37
795 DE SASSE/WELZEL Team Sekbswig K. 09:04:29.61 1298.022 02:34:29.61
796 CH ALP RACE TEAM Simon Wolf Art 4 09:04:30.15 1297.947 02:34:30.15
797 CZ MAKANAKI Team Pavel 3 09:04:30.44 1297.906 02:34:30.44
798 CZ HAŠŠO Slavomír Jarka 09:04:30.50 1297.898 02:34:30.50
799 CZ KADLEČÍK Jiří - Boris Rokerka 09:04:30.99 1297.829 02:34:30.99
800 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 12 09:04:31.29 1297.787 02:34:31.29
801 CZ DUDA Přemysl Sázava 09:04:31.58 1297.746 02:34:31.58
802 SK NOVÁK Pavel Stano 09:04:31.87 1297.706 02:34:31.87
803 IT WONDER PIGEONS Team Pretty Boy 09:04:35.89 1297.143 02:34:35.89
804 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Piotrek 09:04:36.23 1297.096 02:34:36.23
805 CZ PM Team Eva* 09:04:36.93 1296.998 02:34:36.93
806 CZ ŠPIONI Agent 4 09:04:38.64 1296.759 02:34:38.64
807 AT WIMMER Karl Noah 09:04:40.08 1296.558 02:34:40.08
808 PL SZYMCZYK & MISIAK TEAM Wiktor + Marek MM 2 09:04:40.84 1296.452 02:34:40.84
809 NL LOWLANDS RACING TEAM Tower Flyer 8 09:04:41.21 1296.400 02:34:41.21
810 PL ALICE & JACOB Team "B" Rabarber 09:04:41.57 1296.350 02:34:41.57
811 CZ PŘÍVARA Vladimír Aldy 09:04:42.87 1296.168 02:34:42.87
812 CZ ZEMAN Petr Jiří 09:04:43.38 1296.097 02:34:43.38
813 DE KLÜBER Bernhard BK 1 09:04:43.56 1296.072 02:34:43.56
814 CZ GRUBER Simon "B" Rocky. 09:04:44.19 1295.984 02:34:44.19
815 CZ VARGA Mikuláš & Petr Čtvrtek 09:04:44.89 1295.886 02:34:44.89
816 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Periwig 09:04:46.17 1295.707 02:34:46.17
817 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "B" Earth Summit II. 09:04:48.75 1295.348 02:34:48.75
818 AT GRATZER Marco Leberkäse 09:04:49.19 1295.286 02:34:49.19
819 NL SIMONSZ Henk Iris 31 09:04:52.09 1294.882 02:34:52.09
820 CZ KOCIÁN Milan Jágr. 09:04:58.15 1294.038 02:34:58.15
821 CZ SÝKORA Jaromír Andrejka 09:04:58.95 1293.927 02:34:58.95
822 SK BINDAS Štefan jun. Viki* 09:05:01.07 1293.632 02:35:01.07
823 CZ ŠPIONI Agent 5 09:05:02.77 1293.395 02:35:02.77
824 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 601 09:05:03.11 1293.348 02:35:03.11
825 CZ GROH Aleš Infinity 09:05:04.36 1293.174 02:35:04.36
826 CZ PŘÍVARA Vladimír Listro 09:05:39.56 1288.301 02:35:39.56
827 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Annie 09:05:43.97 1287.692 02:35:43.97
828 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Golden Vojta II. 09:06:02.94 1285.084 02:36:02.94
829 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Tweety 09:06:11.31 1283.936 02:36:11.31
830 DE FAMILIE JOEKEL Hertz 09:06:18.28 1282.982 02:36:18.28
831 DE MSA RACING TEAM Nova 09:06:23.69 1282.242 02:36:23.69
832 CZ SEDLÁK Vladislav Spring Field 09:06:28.90 1281.530 02:36:28.90
833 CZ GRUBER Lubomír Luboš 09:06:29.38 1281.465 02:36:29.38
834 CZ KAREL TEAM Zetor 09:06:29.82 1281.405 02:36:29.82
835 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 5 09:06:30.84 1281.266 02:36:30.84
836 PL MICHALAK Bogdan Karol 09:06:31.24 1281.211 02:36:31.24
837 CZ KULÍK Přemysl Blesk 09:06:33.20 1280.944 02:36:33.20
838 CZ HLAVINKA Josef Jonáš 09:06:34.29 1280.795 02:36:34.29
839 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Saša 09:06:36.93 1280.435 02:36:36.93
840 AT EDER Gerhard Bondgirl 09:06:37.99 1280.291 02:36:37.99
841 CZ VLČEK Jiří Ramona 09:07:05.63 1276.536 02:37:05.63
842 AT EDER Gerhard Terminator 09:07:18.43 1274.805 02:37:18.43
843 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team General 09:07:20.95 1274.465 02:37:20.95
844 CZ MATOUŠEK Michal Miroslav 09:07:21.13 1274.441 02:37:21.13
845 CZ TRUKSA Vítězslav Jan* 09:07:22.99 1274.190 02:37:22.99
846 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Einhorn 09:07:23.24 1274.156 02:37:23.24
847 DE SG SCHMIDT - SOMMER Aurora. 09:07:25.56 1273.843 02:37:25.56
848 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Jarolím Ml 09:07:29.21 1273.351 02:37:29.21
849 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Marti 09:07:29.81 1273.270 02:37:29.81
850 CZ FRANTIŠEK & SAMUEL & GRZEGORZ Team Jour Fix 09:07:32.30 1272.935 02:37:32.30
851 CZ ECHTNER Antonín AR 2 09:07:32.83 1272.863 02:37:32.83
852 DE LECKE Theo & Markus Tyros 09:07:33.45 1272.780 02:37:33.45
853 CZ DUDA Přemysl Morava 09:07:35.37 1272.521 02:37:35.37
854 CZ STRUŽKA Libor Mrsťa 09:07:40.99 1271.765 02:37:40.99
855 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Blende 09:07:41.64 1271.678 02:37:41.64
856 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Lalin 09:07:44.13 1271.343 02:37:44.13
857 PL WOZNICA Józef Leonix 09:07:46.80 1270.985 02:37:46.80
858 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 427 09:08:07.25 1268.245 02:38:07.25
859 DE WINGS 2 WIN Adriana 39 09:08:14.14 1267.325 02:38:14.14
860 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Wawa 09:08:21.15 1266.390 02:38:21.15
861 IT ERBARU Ionut Sami 09:08:21.61 1266.329 02:38:21.61
862 IT CAPLEA Doru Doru 4 09:08:27.03 1265.607 02:38:27.03
863 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Afrika 71 09:08:28.70 1265.384 02:38:28.70
864 CZ GROH Aleš Blue Flash 09:08:30.19 1265.186 02:38:30.19
865 CZ MACHALA & HNILICA Team Gapka 09:08:31.45 1265.018 02:38:31.45
866 CZ KULÍK Přemysl Pegas 09:08:34.52 1264.610 02:38:34.52
867 SK NOCHTA Štefan Sofi 09:08:36.52 1264.345 02:38:36.52
868 CZ ZADRAŽILOVI M+P+M Rebel 09:09:11.02 1259.777 02:39:11.02
869 CZ NOVOSAD František Berta N 09:09:13.90 1259.398 02:39:13.90
870 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 192 09:09:18.68 1258.768 02:39:18.68
871 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Milan 09:10:01.16 1253.199 02:40:01.16
872 AT STRAIF Walter Walgun 09:10:06.80 1252.463 02:40:06.80
873 DE FAMILIE SOELLNER F.S. 02 09:10:15.54 1251.324 02:40:15.54
874 DE BEHLKE Andreas Lightning 09:10:18.26 1250.971 02:40:18.26
875 DE LASTERIE - MEIJER - BRANDT Team Creme de la Creme 09:10:18.80 1250.900 02:40:18.80
876 CZ GORCA TEAM Marek* 09:10:19.75 1250.777 02:40:19.75
877 CZ BUREŠ Jaroslav Karmazín 09:10:21.94 1250.492 02:40:21.94
878 CZ KOLÍNEK Jarolím st.+ ml. Anička V 09:10:22.92 1250.365 02:40:22.92
879 CH ANDERHUB Oskar Antic 09:10:24.61 1250.145 02:40:24.61
880 NL MOL Ed Bobby 09:10:29.48 1249.513 02:40:29.48
881 SK PRIEHODA Ján a Ivana Zara 09:10:34.12 1248.911 02:40:34.12
882 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Boddy 09:10:38.66 1248.323 02:40:38.66
883 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 8 09:10:40.43 1248.094 02:40:40.43
884 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 6 09:10:42.60 1247.813 02:40:42.60
885 CZ LAŇKA Alfons Ing. Robert 09:11:34.54 1241.127 02:41:34.54
886 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Henryk 09:11:36.02 1240.938 02:41:36.02
887 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Rumcajs 09:11:37.74 1240.718 02:41:37.74
888 AT GRATZER Werner Graden 09:11:38.16 1240.664 02:41:38.16
889 IT WONDER PIGEONS Team Rasta 09:11:39.15 1240.538 02:41:39.15
890 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Hanula 09:11:40.38 1240.380 02:41:40.38
891 CZ FAJMON Team FT 01 09:11:41.53 1240.233 02:41:41.53
892 NL CORVO Elise 09:11:48.36 1239.361 02:41:48.36
893 HU FCI GRAND PRIX VÁC Vác 201 09:11:50.77 1239.053 02:41:50.77
894 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" King of Talent 09:12:02.86 1237.512 02:42:02.86
895 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 344 09:12:12.71 1236.260 02:42:12.71
896 NL SIMONSZ Henk Tulip 003 09:12:13.80 1236.122 02:42:13.80
897 DE LÜDTKE Andreas Dr. Luigi 09:12:14.79 1235.996 02:42:14.79
898 CZ GROH Aleš Boss Marmelados 09:12:15.74 1235.875 02:42:15.74
899 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Time Afrika 09:12:17.37 1235.668 02:42:17.37
900 DE MSA RACING TEAM Flinker Flitzer 09:12:19.33 1235.420 02:42:19.33
901 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Kittel 09:12:19.75 1235.366 02:42:19.75
902 CZ KONEČNÝ Vlastimil Portos 09:12:20.66 1235.251 02:42:20.66
903 PL KOZLENIA Boguslawa Energetx 09:12:22.80 1234.980 02:42:22.80
904 DE BEHLKE Andreas Thunder 09:12:28.22 1234.293 02:42:28.22
905 HU GÁBOR Scheily Sch 525 09:12:28.69 1234.234 02:42:28.69
906 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Jarka T 09:12:29.73 1234.102 02:42:29.73
907 SK GOGORA Milan Koko 09:12:31.39 1233.892 02:42:31.39
908 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wido 09:12:33.76 1233.592 02:42:33.76
909 AT WIEFLER Alois Harry 09:12:36.91 1233.194 02:42:36.91
910 DE K.H.WICHERT Nedved 09:12:41.37 1232.630 02:42:41.37
911 NO HELGESEN Bjorn Ove Spartakus 09:12:41.77 1232.580 02:42:41.77
912 DE SPITZBERG Team Newie 09:12:44.87 1232.188 02:42:44.87
913 CZ GERSPITZER Team GT 3 09:12:46.99 1231.921 02:42:46.99
914 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Blue Wave 09:12:50.15 1231.523 02:42:50.15
915 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Nikita. 09:12:54.36 1230.992 02:42:54.36
916 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Romario 09:12:54.88 1230.927 02:42:54.88
917 SK JAŠKA Štefan Dr. Zero Seven 09:12:58.83 1230.429 02:42:58.83
918 DE NAMIBIA TEAM Andreas Lücke & Michael Hoop Nack 09:12:59.95 1230.288 02:42:59.95
919 CZ SVOBODA - ČIHÁK Team Zuzka 09:13:01.63 1230.077 02:43:01.63
920 CZ LAMÁČEK Josef & David La Naomi 09:13:02.25 1229.999 02:43:02.25
921 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Jana. 09:13:03.98 1229.782 02:43:03.98
922 CZ JAVŮREK Miloš George de Vaalent 09:13:10.87 1228.916 02:43:10.87
923 AT SCHÖN Johann Rosi 09:13:15.63 1228.319 02:43:15.63
924 CZ JANEČEK Petr Orphee Des Blins 09:13:25.82 1227.043 02:43:25.82
925 DE TREPTE ARNDT & MARCUS Rödertalflieger Geha 09:13:31.72 1226.305 02:43:31.72
926 DE GOETZ Guenter GG 9 09:13:34.75 1225.926 02:43:34.75
927 DE WINGS 2 WIN Alex 31 09:13:37.08 1225.635 02:43:37.08
928 SK ŠEFČÍK Ĺubomír Šefča 02 09:13:37.89 1225.534 02:43:37.89
929 CZ J.R.TEAM RS 6 09:13:38.28 1225.486 02:43:38.28
930 CZ SCHLEHOFER Michal Crosio 09:13:52.19 1223.752 02:43:52.19
931 BG SOFIA TEAM Sony 09:13:52.64 1223.696 02:43:52.64
932 CZ NOVÁK & BASTL Team Filip 09:13:59.21 1222.879 02:43:59.21
933 NL DOLDERSUM & Zn. Cech. 09:14:20.96 1220.181 02:44:20.96
934 AT WENZ Alfred Conny 09:14:43.02 1217.458 02:44:43.02
935 DE SPITZBERG Team Newsprint 09:14:53.52 1216.166 02:44:53.52
936 AT EPPENSTEINER Josef Bella 09:15:07.57 1214.441 02:45:07.57
937 DE KLÜBER Bernhard BK 4 09:15:57.40 1208.364 02:45:57.40
938 CZ PM Team Helena* 09:16:00.18 1208.026 02:46:00.18
939 CZ KONOPÍK Jiří Sona 09:16:01.22 1207.900 02:46:01.22
940 CZ BUREŠ Jaroslav Pálava 09:16:01.45 1207.872 02:46:01.45
941 CZ ATH Květná Bobina 09:16:01.74 1207.837 02:46:01.74
942 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 3 09:16:04.11 1207.550 02:46:04.11
943 BE VAN STICHEL Dirk Black Shadow 09:16:05.90 1207.333 02:46:05.90
944 CZ KULÍK Přemysl Alan 09:16:06.41 1207.271 02:46:06.41
945 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Lala 09:16:07.03 1207.196 02:46:07.03
946 CZ ŠABATA Jan J.Š. 09 09:16:07.72 1207.113 02:46:07.72
947 DE WILDECK Team WT 6 09:16:08.20 1207.054 02:46:08.20
948 SK JANČEKOVÁ TEAM Karin Karis 09:16:08.73 1206.990 02:46:08.73
949 DE ROHE Pascal Theon Graufreud 09:16:10.61 1206.763 02:46:10.61
950 CZ LAMÁČEK Josef & David La Nikola 09:16:11.88 1206.609 02:46:11.88
951 DE GOETZ Guenter GG 5 09:16:13.18 1206.452 02:46:13.18
952 CZ ŠAFRÁNKO Jiří Gracie 09:16:18.41 1205.819 02:46:18.41
953 PL ALICE & JACOB Team "B" Czosnek 09:16:29.08 1204.531 02:46:29.08
954 PL SEDLÁČEK & MISIAK TEAM Josef + Irek Essea 09:16:29.74 1204.452 02:46:29.74
955 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 1 09:16:31.19 1204.277 02:46:31.19
956 DE NO-WU Team NW 3 09:16:31.62 1204.225 02:46:31.62
957 SK PAJTA Vladimír Kačena 09:16:38.92 1203.346 02:46:38.92
958 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Ivana 09:16:49.50 1202.074 02:46:49.50
959 CZ MASNÝ - LAZOVÝ Team Georgia 09:17:00.64 1200.738 02:47:00.64
960 CZ J.R.TEAM RS 5 09:17:19.90 1198.434 02:47:19.90
961 NL SIMONSZ Henk China 33 09:17:32.57 1196.924 02:47:32.57
962 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Milan* 09:17:59.38 1193.740 02:47:59.38
963 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 308 09:18:17.56 1191.591 02:48:17.56
964 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Bosporus 38 09:18:18.37 1191.495 02:48:18.37
965 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 88 09:18:22.70 1190.985 02:48:22.70
966 CZ ŠTACH Vladimír Vlaš 5 09:18:50.06 1187.768 02:48:50.06
967 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 4 09:18:52.39 1187.495 02:48:52.39
968 AT STEINER Alfred Aika 09:18:52.74 1187.454 02:48:52.74
969 CZ GROH Aleš Blue Effect 09:18:55.31 1187.153 02:48:55.31
970 DE WILDECK Team WT 2 09:19:12.06 1185.194 02:49:12.06
971 CZ VACEK Josef Maruška 09:19:26.78 1183.478 02:49:26.78
972 CZ MOTRE Vasil Vasil 09:19:38.41 1182.126 02:49:38.41
973 CZ DVOŘÁK Zbyněk Kornfeil 09:20:13.32 1178.085 02:50:13.32
974 CZ DVOŘÁK Tomáš Bugatinka 09:20:15.85 1177.793 02:50:15.85
975 NL POELMAN Combinatie Poelman 2 09:20:19.94 1177.322 02:50:19.94
976 CZ DUDA Přemysl Orlice 09:20:20.64 1177.241 02:50:20.64
977 DE FAMILIE JOEKEL Faraday 09:20:22.78 1176.995 02:50:22.78
978 DE SG STEFFL Algarve Dromer 09:20:23.26 1176.940 02:50:23.26
979 CZ LAŇKA Alfons Ing. Tomáš 09:20:23.55 1176.906 02:50:23.55
980 CZ ČERVEŇÁK Radek Kylie Minogue 09:20:31.98 1175.937 02:50:31.98
981 DE FAMILIE JOEKEL Galilei 09:20:42.46 1174.733 02:50:42.46
982 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Lada. 09:20:57.45 1173.017 02:50:57.45
983 DE WINGS 2 WIN Amir 34 09:21:09.58 1171.631 02:51:09.58
984 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Kittel Bohemia 85 09:21:13.09 1171.231 02:51:13.09
985 NL CORVO Tobias 09:21:18.22 1170.646 02:51:18.22
986 AT STEINER Alfred Amy 09:21:18.59 1170.604 02:51:18.59
987 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 1 09:21:30.32 1169.270 02:51:30.32
988 AT SCHOBER Karl Variano 09:21:33.33 1168.928 02:51:33.33
989 PL WOZNICA Józef Lindor 09:21:45.96 1167.495 02:51:45.96
990 CZ KLEMENS Karel "B" Roger 09:21:46.09 1167.481 02:51:46.09
991 DE SCHEPER Günter Gimp 09:21:56.47 1166.306 02:51:56.47
992 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Enzo 09:22:13.35 1164.401 02:52:13.35
993 CZ DUDA Přemysl Vltava 09:22:15.44 1164.165 02:52:15.44
994 CZ HNILIČKA - MACH - RACH Team Ajka 09:22:16.56 1164.039 02:52:16.56
995 CZ STRUŽKA Libor Tom* 09:22:18.75 1163.793 02:52:18.75
996 HU GÁBOR Scheily Sch 541 09:22:20.02 1163.650 02:52:20.02
997 NO HELGESEN Bjorn Ove Koppen 245 09:22:23.31 1163.279 02:52:23.31
998 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "B" Sagan 09:22:29.31 1162.605 02:52:29.31
999 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Esperanza 09:22:31.63 1162.344 02:52:31.63
1000 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Simona 09:22:33.66 1162.117 02:52:33.66
1001 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Vipe 428 09:22:35.59 1161.900 02:52:35.59
1002 CZ LAŇKA Alfons Ing. Petra 09:22:37.84 1161.648 02:52:37.84
1003 AT NÖRES & OFNER Team NK 2 09:22:42.43 1161.133 02:52:42.43
1004 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Ronja 09:22:56.04 1159.610 02:52:56.04
1005 CZ GERSPITZER Team GT 5 09:23:39.59 1154.763 02:53:39.59
1006 AT LEICHTFRIED Karin Pedro 09:23:40.10 1154.707 02:53:40.10
1007 SK BLAŽENEC & VAŇO Portugal 09:23:44.18 1154.255 02:53:44.18
1008 CZ ADAMÍK Zdeněk Dominik 09:23:44.38 1154.233 02:53:44.38
1009 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Lardon 09:23:44.74 1154.193 02:53:44.74
1010 CZ LAŇKA Alfons Ing. Vojta 09:23:45.43 1154.116 02:53:45.43
1011 SK BALVOŇ Michal Pekna 09:23:46.89 1153.955 02:53:46.89
1012 SK HUSÁR & PONIŠTIAK Team "A" Superb 09:23:48.89 1153.734 02:53:48.89
1013 CZ KLEMENS Karel "C" Le Brou 09:23:49.01 1153.720 02:53:49.01
1014 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc 22 09:23:49.45 1153.672 02:53:49.45
1015 CZ KLEMENS Karel "B" Theo 09:23:49.81 1153.632 02:53:49.81
1016 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 5 09:23:50.39 1153.568 02:53:50.39
1017 HU FÖLDING Norbert FN 048 09:23:50.68 1153.536 02:53:50.68
1018 DE K.H.WICHERT Zatopek 09:23:51.42 1153.454 02:53:51.42
1019 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "B" Giove 09:23:52.55 1153.329 02:53:52.55
1020 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 931 09:23:53.74 1153.197 02:53:53.74
1021 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 11 09:23:54.29 1153.136 02:53:54.29
1022 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Peter. 09:24:00.86 1152.411 02:54:00.86
1023 CZ GORCA TEAM Fany 09:24:03.40 1152.131 02:54:03.40
1024 DE WINGS TO FLY Zakspeed 1241 09:24:04.23 1152.039 02:54:04.23
1025 DE GOETZ Guenter GG 6 09:24:04.90 1151.965 02:54:04.90
1026 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Bari 09:24:05.11 1151.942 02:54:05.11
1027 DE WINGS 2 WIN Camila 50 09:24:06.13 1151.829 02:54:06.13
1028 DE SG STEFFL Raspi 09:24:09.39 1151.470 02:54:09.39
1029 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Ribelino 09:24:09.71 1151.435 02:54:09.71
1030 CZ VYSEKAL David & Vojtěch Jägerndorf Lady II. 09:24:11.25 1151.265 02:54:11.25
1031 SK NOVÁK Pavel Penne 09:24:12.48 1151.130 02:54:12.48
1032 AT RADU Constantin Jacomo 09:24:14.49 1150.908 02:54:14.49
1033 CZ KAREL TEAM Case 09:24:14.57 1150.900 02:54:14.57
1034 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Nikol 09:24:16.54 1150.683 02:54:16.54
1035 AT WENZ Alfred Maria 09:24:22.83 1149.991 02:54:22.83
1036 CZ HLAVINKA Josef Gabi 09:24:28.77 1149.338 02:54:28.77
1037 NO HELGESEN Bjorn Ove Kleine 244 09:24:32.03 1148.981 02:54:32.03
1038 SK PAJTA Vladimír Lara 09:24:40.46 1148.056 02:54:40.46
1039 BE MERGAERT Dirk Meridian 09:24:47.82 1147.251 02:54:47.82
1040 DE LECKE Theo & Markus Tynara 09:25:36.94 1141.903 02:55:36.94
1041 CZ DVOŘÁK Zbyněk Quartararo 09:25:38.58 1141.725 02:55:38.58
1042 CZ KROUPA & NOVÁK Team Blue 1014 09:25:59.34 1139.480 02:55:59.34
1043 PL MICHALAK Bogdan Tinka 09:26:00.08 1139.400 02:56:00.08
1044 CZ KUDELA Jaromír Ing. Kája 09:26:05.76 1138.788 02:56:05.76
1045 CZ LAŇKA Alfons Ing. Kristina 09:26:07.41 1138.610 02:56:07.41
1046 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Mini Jan 09:26:10.30 1138.299 02:56:10.30
1047 DE TARGATZ Angela Dr. Dr 10 09:26:10.39 1138.289 02:56:10.39
1048 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 200 09:26:10.74 1138.251 02:56:10.74
1049 CZ KUBA KUBIKULA Kuba. 09:26:12.66 1138.045 02:56:12.66
1050 CZ ČERVEŇÁK Radek Osbourne 09:26:14.42 1137.855 02:56:14.42
1051 CZ KUBÁČEK Lubomír "C" Jonáš. 09:26:14.91 1137.803 02:56:14.91
1052 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 11 09:26:19.91 1137.265 02:56:19.91
1053 AT RADU Constantin Falconety 09:26:22.38 1136.999 02:56:22.38
1054 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 2 09:26:24.09 1136.816 02:56:24.09
1055 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Harry Afrika 94 09:26:24.74 1136.746 02:56:24.74
1056 DE K.H.WICHERT Sablikova 09:27:20.01 1130.841 02:57:20.01
1057 CZ DVOŘÁK Tomáš Porsche 09:28:22.08 1124.282 02:58:22.08
1058 PL MAZIARZ RACING TEAM Amir 09:28:22.62 1124.226 02:58:22.62
1059 RO SUPER STAR OLR - reciprocity 2020 Star 2 09:28:29.34 1123.520 02:58:29.34
1060 DE LANG Karl Heinz Langer 09:28:32.60 1123.178 02:58:32.60
1061 DE JONAS und KONČAREVIČ Team Dieter 09:28:33.14 1123.122 02:58:33.14
1062 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Andrej 09:28:33.79 1123.054 02:58:33.79
1063 DE BÖHME & WITT TEAM Michael + Lutz Estrella 09:28:35.02 1122.925 02:58:35.02
1064 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 11 09:28:35.82 1122.841 02:58:35.82
1065 CZ VETPOL HOLEŠOV s.r.o. Clarabel 09:28:37.63 1122.651 02:58:37.63
1066 CZ HAŠŠO Slavomír Benda 09:28:38.02 1122.610 02:58:38.02
1067 DE GOETZ Guenter GG 3 09:28:39.51 1122.454 02:58:39.51
1068 CZ ZEMAN & KAŠUBA ZK 4 09:28:40.64 1122.336 02:58:40.64
1069 CH ANDERHUB Oskar Andretti 09:28:41.43 1122.253 02:58:41.43
1070 CZ NEW VES - PSV EINDHOVEN Team Timi 09:28:43.04 1122.085 02:58:43.04
1071 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Standa 09:28:50.13 1121.343 02:58:50.13
1072 CZ BARÁNEK Josef Derby County 09:28:58.71 1120.447 02:58:58.71
1073 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 7 09:31:50.04 1102.852 03:01:50.04
1074 SK LAŠ Vladimír Las 11 09:31:50.88 1102.767 03:01:50.88
1075 ES WINKIE PIGEONS "B" Winkie 19 09:31:52.09 1102.645 03:01:52.09
1076 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 7 09:31:53.45 1102.507 03:01:53.45
1077 DE TEAM WIBA Wilfried Schmunkamp Wiesta 09:32:18.44 1099.989 03:02:18.44
1078 CZ EM-EKO.CZ Aronde 09:32:26.68 1099.161 03:02:26.68
1079 CZ REIN Jan Shannon 09:32:27.79 1099.049 03:02:27.79
1080 CZ HLAVINKA Josef Iva 09:32:31.71 1098.656 03:02:31.71
1081 CZ KRET Jiří Morgy 09:32:47.85 1097.039 03:02:47.85
1082 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 3 09:32:47.90 1097.034 03:02:47.90
1083 CZ VARGA Mikuláš & Petr Sobota 09:32:51.81 1096.643 03:02:51.81
1084 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Marv 09:32:53.48 1096.476 03:02:53.48
1085 CZ KLEMENS Karel "A" Klemo 09:32:54.93 1096.331 03:02:54.93
1086 NL LOWLANDS RACING TEAM LRT 2 09:32:55.14 1096.310 03:02:55.14
1087 NL SIMONSZ Henk Bonte Spikkel 09:33:13.31 1094.498 03:03:13.31
1088 CZ SÝKORA Jaromír Anna 09:33:50.69 1090.789 03:03:50.69
1089 SK NOVÁK Matej Zerner 09:33:58.23 1090.044 03:03:58.23
1090 AT WIEFLER Alois Karl 09:34:01.44 1089.727 03:04:01.44
1091 HU LÁDY Tibor Bite 09:34:01.80 1089.692 03:04:01.80
1092 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 198 09:34:02.98 1089.575 03:04:02.98
1093 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 8 09:34:14.92 1088.399 03:04:14.92
1094 SK LAŠ Vladimír Las 8 09:34:18.83 1088.014 03:04:18.83
1095 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 96 09:34:32.05 1086.715 03:04:32.05
1096 CZ LAŇKA Alfons Ing. Laura. 09:34:32.78 1086.643 03:04:32.78
1097 CZ ČECHURA & SZERENCSÉS Team Vena 09:34:36.41 1086.287 03:04:36.41
1098 BG SOFIA TEAM Sorbon 09:34:37.27 1086.203 03:04:37.27
1099 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Larko 09:34:54.22 1084.543 03:04:54.22
1100 AT GRATZER Marco Extrawurst 09:35:02.23 1083.761 03:05:02.23
1101 SK GOGORA Milan Mago 09:35:06.11 1083.382 03:05:06.11
1102 CZ FAJMON Team FT 06 09:35:14.36 1082.578 03:05:14.36
1103 SK BODNÁR Ĺubo LB 1 09:35:20.20 1082.009 03:05:20.20
1104 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "A" Tina* 09:35:26.50 1081.397 03:05:26.50
1105 DE SASSE/WELZEL Team Abacus 2 09:35:47.16 1079.392 03:05:47.16
1106 DE STOCKBAUER - LÜDERS Team Rolex 09:35:47.71 1079.339 03:05:47.71
1107 CZ HAŠŠO Slavomír Angličanka 09:36:05.51 1077.618 03:06:05.51
1108 AT STRAIF Walter Walpur 09:36:12.88 1076.908 03:06:12.88
1109 HU LÁDY Tibor Bige 09:36:25.27 1075.715 03:06:25.27
1110 DE CHRISTIAN BIEL PIGEONS Super Fly 4 09:36:27.24 1075.525 03:06:27.24
1111 CH ANDERHUB Oskar Anchor 09:36:35.63 1074.719 03:06:35.63
1112 DE BEHLKE Andreas Shooting Star 09:36:50.30 1073.313 03:06:50.30
1113 CZ BECHA Lubomír Knok 09:36:50.79 1073.266 03:06:50.79
1114 CZ SÝKORA Jaromír Banderas 09:36:51.54 1073.194 03:06:51.54
1115 CZ GRUBER Simon "B" Power 09:37:00.63 1072.325 03:07:00.63
1116 CZ BARUNČIN KVĚTINOVÝ LOFT Štěpánek Akademie Libchavy Inbreed Arona 95 09:38:32.53 1063.614 03:08:32.53
1117 AT GRATZER Marco Dr. Faust 09:38:38.95 1063.010 03:08:38.95
1118 DE RÖHLIG & BUKOWSKI Team Pia 2 09:38:43.03 1062.627 03:08:43.03
1119 BE DECOENE MARC Team Lieveke 09:41:24.72 1047.667 03:11:24.72
1120 HU FÖLDING Norbert FN 050 09:41:28.89 1047.287 03:11:28.89
1121 SK ZÁTROCH Peter Peter 2 09:41:31.10 1047.085 03:11:31.10
1122 CZ GRUBER Simon "A" Conor 09:41:31.85 1047.017 03:11:31.85
1123 CZ FIALA Alois Ali 09:43:13.99 1037.793 03:13:13.99
1124 CZ DVOŘÁK Zbyněk Loca 09:47:00.31 1017.923 03:17:00.31
1125 AT RÖTZER & GARCIA Team Top 13 09:47:03.78 1017.624 03:17:03.78
1126 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 238 09:47:12.12 1016.907 03:17:12.12
1127 DE NAKOTT Ludwig Sternberg Hope 09:49:01.72 1007.573 03:19:01.72
1128 SK HRNČIAR PETER & MIRO Team Paťo 09:51:23.63 995.741 03:21:23.63
1129 DE WITT Lutz LW 3 09:52:09.22 991.998 03:22:09.22
1130 CZ NOVOTNÝ Jaroslav Yara 09:52:11.13 991.842 03:22:11.13
1131 CZ LUKÁŠ Jan Fast 09:52:16.89 991.371 03:22:16.89
1132 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Hala 09:52:27.11 990.537 03:22:27.11
1133 IT CAPLEA Doru Doru 3 09:52:45.57 989.034 03:22:45.57
1134 CZ YOUNG FLYERS Senohrábek SP 199 09:54:29.15 980.684 03:24:29.15
1135 PL KWASNICKI Tomasz Diana 09:54:38.60 979.929 03:24:38.60
1136 CZ KLEMENS Karel "B" Tara 09:54:40.34 979.790 03:24:40.34
1137 DE FAMILIE JOEKEL Planck 09:54:40.58 979.771 03:24:40.58
1138 TH TEAM DR.TEERACHON-TEC Thailand 368 09:54:41.17 979.724 03:24:41.17
1139 AT WENZ Alfred Freddy 09:54:49.23 979.082 03:24:49.23
1140 CZ ŠABATA Jan J.Š. 06 09:54:50.52 978.979 03:24:50.52
1141 CZ JURÁSEK BARBAR TEAM Adolf 09:54:53.20 978.765 03:24:53.20
1142 DE NAKOTT Ludwig Big Jan 09:54:54.53 978.660 03:24:54.53
1143 DE SCHEPER Günter Giant 09:55:26.93 976.087 03:25:26.93
1144 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 6 09:55:45.01 974.658 03:25:45.01
1145 AT GASSER Reinhard Belluno One 09:56:27.29 971.331 03:26:27.29
1146 PL MAZIARZ RACING TEAM Suri 09:56:54.36 969.213 03:26:54.36
1147 CZ J.R.TEAM RS 1 09:56:57.64 968.957 03:26:57.64
1148 DE DEBUS Gerhard Martha 09:57:08.12 968.140 03:27:08.12
1149 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Sofia. 09:57:46.68 965.145 03:27:46.68
1150 SK NOCHTA Štefan Sisa 09:58:15.27 962.937 03:28:15.27
1151 CZ SEDLÁK Vladislav Arka 09:58:35.36 961.391 03:28:35.36
1152 SK BALVOŇ Michal Mito 09:59:45.10 956.064 03:29:45.10
1153 DE BEHLKE Andreas Sunny 09:59:51.17 955.603 03:29:51.17
1154 DE RUSSIN Christian Karin 09:59:56.35 955.210 03:29:56.35
1155 CZ KRET Jiří Gama 10:00:23.75 953.137 03:30:23.75
1156 PL KARDAS Michal Rafal 10:02:46.77 942.459 03:32:46.77
1157 HU KLAUZ Attila & VIGLIDÁN Péter Klat 604 10:02:47.47 942.408 03:32:47.47
1158 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Leónidás 10:03:06.06 941.037 03:33:06.06
1159 DE NAKOTT Ludwig New Boris 10:03:13.85 940.464 03:33:13.85
1160 SK LACIKA TEAM Dávid + Radoslav + Natália Filip. 10:03:19.81 940.026 03:33:19.81
1161 DE KLÜBER Bernhard BK 2 10:05:28.51 930.669 03:35:28.51
1162 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Novi 10:05:35.23 930.185 03:35:35.23
1163 DE MSA RACING TEAM Marta. 10:05:36.45 930.098 03:35:36.45
1164 DE WEIS-JUNGEFLEISCH Team Little Heruv 36 10:05:36.83 930.070 03:35:36.83
1165 CZ NERS Jaroslav Viktorie 10:05:38.21 929.971 03:35:38.21
1166 CZ VARGA Mikuláš & Petr Úterý 10:05:42.42 929.668 03:35:42.42
1167 DE NAKOTT Ludwig Grand Bobby 10:06:42.54 925.370 03:36:42.54
1168 PL KOZAK PRZEMYSLAW TopLofts.eu Drapi 10:09:17.56 914.467 03:39:17.56
1169 CZ MAKANAKI Team Stodo 10:09:18.95 914.371 03:39:18.95
1170 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Abel 10:09:21.50 914.194 03:39:21.50
1171 ES WINKIE PIGEONS "A" Winkie 7 10:09:45.06 912.560 03:39:45.06
1172 SK BODNÁR Ĺubo LB 5 10:09:46.72 912.445 03:39:46.72
1173 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Lucia 10:11:13.88 906.454 03:41:13.88
1174 SK PRIEHODA Ján a Ivana Nyx 10:13:55.88 895.525 03:43:55.88
1175 AT EDER Gerhard Rambo 10:20:12.95 871.078 03:50:12.95
1176 AT SG NUTZ & KAHR Rabiatperlen Secret 10:20:50.96 868.688 03:50:50.96
1177 CZ HORNÍČEK Ladislav a Pavel Sruby 937 10:20:55.25 868.419 03:50:55.25
1178 DE SPITZBERG Team Neuron 10:21:03.50 867.902 03:51:03.50
1179 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "A" Alphabet 10:21:55.06 864.686 03:51:55.06
1180 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Avril 10:25:33.64 851.314 03:55:33.64
1181 PL KOWAL R. & PABIŚ J. i M. Team Aga 10:27:07.04 845.725 03:57:07.04
1182 CZ MOTRE Vasil Ivan 10:28:56.14 839.289 03:58:56.14
1183 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Romi 10:29:05.48 838.742 03:59:05.48
1184 SK JAŠKA Štefan Dr. One Dark 10:33:43.06 822.821 04:03:43.06
1185 SK TOMÁŠOVÁ Adela Tomas 5008 10:33:45.01 822.711 04:03:45.01
1186 DE ROHE Pascal Margaery Tyrell 10:36:32.64 813.388 04:06:32.64
1187 CN CELINE SUN & SKRBEK MAREK "C" Royal Athlete III. 10:36:46.18 812.644 04:06:46.18
1188 BE VAN STICHEL Dirk Black Arrow 10:37:03.78 811.680 04:07:03.78
1189 SK FÁBRY MUDRONČEKOVÁ Adriána Tony Lee 10:43:10.15 792.103 04:13:10.15
1190 CZ ŠABATA Jan J.Š. 01 10:43:20.98 791.538 04:13:20.98
1191 DE SG STEFFL Speedy 00 10:46:13.02 782.680 04:16:13.02
1192 IT CELLI & GHIACCI & VALVO "A" Gaucho 10:48:52.10 774.664 04:18:52.10
1193 CZ SEDLÁK Vladislav Brenek 10:48:58.32 774.354 04:18:58.32
1194 DE LECKE Theo & Markus Tyson 10:49:09.16 773.814 04:19:09.16
1195 AT STRAIF Walter Waldin 10:49:24.35 773.059 04:19:24.35
1196 CZ STRUŽKA Libor Zosimar 10:50:19.23 770.343 04:20:19.23
1197 IT ALI DEL GATTOPARDO Team Altar 10:51:31.19 766.810 04:21:31.19
1198 PL LACH TEAM Adrian + Mateusz Adi 10:51:36.18 766.566 04:21:36.18
1199 PL KOZLENIA Boguslawa Diegox 10:51:40.33 766.364 04:21:40.33
1200 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Strik 10:57:21.57 750.061 04:27:21.57
1201 CZ KLEMENS Karel "B" Phil. 10:57:24.36 749.931 04:27:24.36
1202 CZ BEDNAŘÍK Josef Enny 10:57:27.98 749.762 04:27:27.98
1203 IT FAST PIGEONS & ERVIN LARO Largo 11:01:43.98 737.989 04:31:43.98
1204 SK LAŠ Vladimír Las 6 11:04:43.32 729.960 04:34:43.32
1205 CZ STRUŽKA Libor Síma 11:06:00.61 726.553 04:36:00.61
1206 CZ LANGER Bohuslav Grippen 11:11:50.82 711.507 04:41:50.82
1207 AT WALDER Florian Space Boy 11:11:53.86 711.379 04:41:53.86
1208 AT NÖRES Kurt Kuno 3 11:11:56.11 711.284 04:41:56.11
1209 AT GRATZER Werner Michi 11:11:59.45 711.144 04:41:59.45
1210 DE SPITZBERG Team Nestor 11:12:03.03 710.993 04:42:03.03
1211 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "B" Mara 11:13:39.87 706.948 04:43:39.87
1212 PL CHOCHOWSKI & FRACKOWIAK & MALEPSZY Team Mariusz 11:25:24.73 678.835 04:55:24.73
1213 CZ TÁBORSKÝ Vladimír Zdenka 11:27:20.96 674.412 04:57:20.96
1214 CZ LAŇKA Alfons Ing. David 11:28:53.37 670.937 04:58:53.37
1215 NL TOWER FLYERS LOFT Tower Flyer 4 11:45:19.72 635.959 05:15:19.72
1216 CZ MAKANAKI Team André 11:49:53.49 626.888 05:19:53.49
1217 CZ GRUBER Simon "B" Katie 12:16:29.39 578.764 05:46:29.39
1218 AT LEICHTFRIED Walter Rose 12:52:26.96 524.347 06:22:26.96
1219 TH PERMSAK SINGSOM BOON Permsak 237 12:53:49.69 522.463 06:23:49.69
1220 AT SG NUTZ & KAHR Aufsteiger Jonny 12:56:54.33 518.307 06:26:54.33
1221 SK PAJTA Vladimír Pinka 13:03:34.86 509.516 06:33:34.86
1222 CZ BUREŠ Jaroslav André. 13:06:30.09 505.764 06:36:30.09
1223 DE KLÜBER Bernhard BK 3 13:13:45.69 496.669 06:43:45.69
1224 SK BODNÁR & VILČKO Vladimír Body 9 13:14:55.36 495.245 06:44:55.36
1225 AT FERENC & GARCIA Team Ferenc & Carlo 20 13:18:07.94 491.350 06:48:07.94
1226 DE TEAM LINDENHOF Schönrade Bodo Bogart 14:04:59.09 440.753 07:34:59.09
1227 CZ ACADEMY LOFT "A" Štěpánek Akademie Libchavy Strela 87 14:12:08.88 433.922 07:42:08.88
1228 CZ ŘEZNÍČEK & TOMEK Gabča 14:26:40.54 420.697 07:56:40.54
1229 CZ CEZAVA a.s. BLUČINA Miroslav Ivan CE 9 14:27:34.34 419.907 07:57:34.34
1230 CZ JAVŮREK Miloš Franzking 14:54:40.48 397.357 08:24:40.48
1231 CZ GRUBER Simon "A" Koko Loko 14:58:32.12 394.340 08:28:32.12
1232 CZ SÝKORA Jaromír C.Ronaldo 15:00:40.46 392.689 08:30:40.46
1233 CZ RUBEY TEAM Michal & Robert Ruby 7 15:11:32.85 384.502 08:41:32.85
1234 CZ ACADEMY LOFT "B" Štěpánek Akademie Libchavy Eso 4078 15:17:23.19 380.245 08:47:23.19
1235 CZ REIN Jan Phil 15:35:01.65 367.937 09:05:01.65
1236 DE WILDECK Team WT 5 15:37:18.28 366.407 09:07:18.28
1237 CZ GRUBER Simon "A" Leo. 15:55:55.39 354.352 09:25:55.39
1238 DE RUPPRECHT RACING PIGEONS Team "C" Samira 15:56:56.61 353.714 09:26:56.61
1239 DE MSA RACING TEAM Gnabry 16:16:15.74 342.058 09:46:15.74
1240 NL POELMAN Combinatie Poelman 4 17:17:31.02 309.700 10:47:31.02
1241 PL WÓJCIK Piotr Bond 17:36:10.73 301.024 11:06:10.73
1242 SK BLAŽENEC & VAŇO Lagertha 17:51:45.97 294.142 11:21:45.97
1243 DE K.H.WICHERT Koukalova 17:54:16.60 293.063 11:24:16.60
1244 FR FLAVIGNY M.S.L. Team Arazy Jallet 18:17:37.26 283.395 11:47:37.26
1245 HU FÖLDING Norbert FN 043 18:27:33.17 279.472 11:57:33.17
1246 CZ STRNAD - HENNEK - STADLER Team Laura 18:30:11.56 278.448 12:00:11.56
1247 CZ VÍTEK Jan Viky 18:33:09.75 277.304 12:03:09.75
1248 AT ECKHARDT Markus Goldfinger 18:37:30.80 275.646 12:07:30.80
1249 BE COPPENS Peter Ster 18:40:46.70 274.414